Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiedzielibyscie na final Villarreal - Benfica i wygrana tego pierwszego :D Wszyscy by chyba zrobili takie miny :zonk: Toz to by byla jeszcze wieksza niespodzianka niz Porto - Monaco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiedzielibyscie na final Villarreal - Benfica i wygrana tego pierwszego :D Wszyscy by chyba zrobili takie miny :zonk: Toz to by byla jeszcze wieksza niespodzianka niz Porto - Monaco :)

Przestalbym ogladac Lige Mistrzow :lol2:

 

A na powaznie - taki final praktycznie niemozliwy - za duzo przeszkod jest drodze tych druzyn - co do Benfici - ona gra dobrze, jest cos porywajacego w tych pilkarzach - ale Villareal ? No way... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestalbym ogladac Lige Mistrzow :lol2:

A ja bym postawil na Angole w MS :lol2:

 

@Costi

Jak uda Ci sie obejrzec na zywo Benfica - Barcelona to zrob wczesniej flage z napisem TWEAK.PL :) Moze realizator ja wychwyci i serwis bedzie mial niezla reklame :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

A ja bym postawil na Angole w MS :lol2:

Angola ma wieksze szanse w MŚ niz Villareal w LM :-P - Angoli prawie nikt nie zna, a w Villarrealu gra paru znanych pilkarzy mp. Riquelme, Tachinnardi. Ale Hiszpanie sa ciency, ze az dajcie spokoj :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angola ma wieksze szanse w MŚ niz Villareal w LM :-P - Angoli prawie nikt nie zna, a w Villarrealu gra paru znanych pilkarzy mp. Riquelme, Tachinnardi. Ale Hiszpanie sa ciency, ze az dajcie spokoj :lol2:

W 100 % sie zgadzam z Twoja teza ;]

Juz bardziej w finale bym widzial Benfice, ale ze miala pecha i trafila na Barce, wiec bedzie musiala sie pozegnac z tymi rogrywkami na etapie 1/4 ;)

 

Wie ktos moze jakie mecze z 1/4 LM TV Polska zmierza wyemitowac ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Wie ktos moze jakie mecze z 1/4 LM TV Polska zmierza wyemitowac ? :)

Nie wiem jakie, ale sadze, ze raczej nie pokaza meczu Villarreal - Inter/Ajax. Mam nadzieje, ze pokaza mecz Lyonu z Milanem, a nie Barcy z Benficą <---- te mecze sa chyba tego samego dnia :cry: :cry: :cry:

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie, ale sadze, ze raczej nie pokaza meczu Villarreal - Inter/Ajax. Mam nadzieje, ze pokaza mecz Lyonu z Milanem, a nie Barcy z Benficą <---- te mecze sa chyba tego samego dnia :cry: :cry: :cry:

No ja mam inne nadzieje ;] Chce meczu Barca - Benfica - ale tu licze na kibicow Barcy - moze bedzie jakas akcja sms'owa ;] Licze na Szpakowskiego - on przeciez kibic Barcy, wierny, tak jak Michał Pol ;) Wiec mimo wszystko mam nadzieje ze pokaza w TV Barce.

 

Pewniakiem jest Arsenal - Juve to pokaza na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Pewniakiem jest Arsenal - Juve to pokaza na pewno.

Tu masz w 100 % racje :-P . Chyba rzeczywiscie pokaza mecz Benfica - Barca, a nie Milan - Lyon. Ale jesli Barca spotka sie w 1/2 z Lyonem albo z Milanem to wtedy juz nie bedziemy kombinowac :D :D

Jak myslicie czy 3 wloskie druzyny zagraja w 1/2 ? :blink:

To bylby pojedynek Barca vs Wlochy :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz w 100 % racje :-P . Chyba rzeczywiscie pokaza mecz Benfica - Barca, a nie Milan - Lyon. Ale jesli Barca spotka sie w 1/2 z Lyonem albo z Milanem to wtedy juz nie bedziemy kombinowac :D :D

Jak myslicie czy 3 wloskie druzyny zagraja w 1/2 ? :blink:

To bylby pojedynek Barca vs Wlochy :D :D :D

Nie chce mi sie wierzyc aby 3 wloskie druzyny awansowaly do 1/2. Juve i Milan odpadna - czuje to zreszta pisalem o tym - Inter przejdzie dalej - ale tylko z jednego powodu - trafil na Villareal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie chce mi sie wierzyc aby 3 wloskie druzyny awansowaly do 1/2. Juve i Milan odpadna - czuje to zreszta pisalem o tym - Inter przejdzie dalej - ale tylko z jednego powodu - trafil na Villareal.

Malo prawdopodobne, ale przy odrobinie szczescia moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza kochana TVP nie ma zamiaru pokazac meczu Inter - Ajax :?

http://program.tvp.pl/1,3,000000.html

Za to wtorkowy wieczor na Posat Sport zapowiada sie bardzo ciekawie :-P

20:00 Studio Ligi Mistrzów

20:35 Liga Mistrzów - mecz: Inter Mediolan - Ajax Amsterdam

22:35 Studio Ligi Mistrzów

23:00 Liga hiszpańska - skrót meczu: Osasuna Pampeluna - FC Barcelona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza kochana TVP nie ma zamiaru pokazac meczu Inter - Ajax :?

http://program.tvp.pl/1,3,000000.html

Za to wtorkowy wieczor na Posat Sport zapowiada sie bardzo ciekawie :-P

20:00 Studio Ligi Mistrzów

20:35 Liga Mistrzów - mecz: Inter Mediolan - Ajax Amsterdam

22:35 Studio Ligi Mistrzów

23:00 Liga hiszpańska - skrót meczu: Osasuna Pampeluna - FC Barcelona

Rafael Santi spytam z ciekawosci masz Polsat Sport ? ;] Jezeli tak ile wynosi Cie miesieczny koszt tejze przyjemnosci ;]

 

Tak myslalem ze nie pokaza tego meczu, no coz life is brutal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafael Santi spytam z ciekawosci masz Polsat Sport ? ;] Jezeli tak ile wynosi Cie miesieczny koszt tejze przyjemnosci ;]

 

Tak myslalem ze nie pokaza tego meczu, no coz life is brutal...

W kablowce mam Polsat Sport w podstawowym pakiecie (koszt 20zl za wszystko, wiec nie jest zle :) )

 

Wlasnie ogladam VFB - BVB na PS i Smolarek nawet niezle gra tylko brakuje mu skutecznosci (przed chwila mial nawet szanse pokonac bramkarza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kablowce mam Polsat Sport w podstawowym pakiecie (koszt 20zl za wszystko, wiec nie jest zle :) )

 

Wlasnie ogladam VFB - BVB na PS i Smolarek nawet niezle gra tylko brakuje mu skutecznosci (przed chwila mial nawet szanse pokonac bramkarza).

20 zł :D Masz szczescie ;] U mnie tez jest jakas kablowka - no ale u mnie wszedzie domy prywatne, wiec nie wiem czy wyszlo cos z tej kablowki czy nie - wiec zobacze co maja w ofercie, jak cos maja ;]

 

Kurde poprawnie wytypowalem angielska ale - nie chcialo mi sie odwiedzic buka grrr ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Mam nadzieje,ze Ebi odzyska skutecznosc do MŚ, bo zrobil sie nam klopot z napastnikami. Wszyscy jakos sie zacieli :cry: oprocz Zurawia :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pokopałem trochę w necie i znalazłem mnóstwo stacji z meczami

przede wszystkim Premiership angielska, ale na innym przez przypadek wpadłem na francuzką

na jeszcze innej leci retransmisja barca vs. chelsea z CL

właśnie skończyłem oglądać Blackburn vs. Aston Villa 4-1 :)

jak mi się będzie chciało to opiszę co i jak

a tak po za tym fajne reklamy mają skośnoocy :lol:

 

wymagania - łączek 400kb/s

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pokopałem trochę w necie i znalazłem mnóstwo stacji z meczami

przede wszystkim Premiership angielska, ale na innym przez przypadek wpadłem na francuzką

na jeszcze innej leci retransmisja barca vs. chelsea z CL

właśnie skończyłem oglądać Blackburn vs. Aston Villa 4-1 :)

jak mi się będzie chciało to opiszę co i jak

a tak po za tym fajne reklamy mają skośnoocy :lol:

 

wymagania - łączek 400kb/s

Kucyk napisz co i jak ;] Sasasa ;] Sport to moja slabosc... kiedys szukalem w necie, cos tam wyszukalem ale niestety to nie to czego oczekuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz przełączyłem na inny kanał i chyba retransmisja blackburn vs. aston, więc ogólnie nontoper mecze można oglądać

zaraz opisze co i jak

 

1. ściągasz program PPLive , następnie instalujesz go

2. wchodzisz na stronę ze spisem stacji -> OTWIERAĆ W IE

3. klikasz na insteresującą Cię nazwe stacji lub odnośnik "play" (narazie przyczaiłem CCTV-5 / Wuhan sports tam dzisiaj leci nontoper angielska premiership, ale próbujcie śmiało z innymi, bo na pewno coś wyczaicie lepszego)

po kliknięciu link zacznie się buforować w programie pplive, po osiągnięciu odpowiedniego poziomu :) odpali się automatycznie WMP, teraz wystarczy otworzyć piwko, chipsy i zabrać się za oglądanie

 

 

u mnie na neo 768 zapieprza, aż miło B)

 

 

update:

co ja pitole, to co wcześniej oglądałem to było Bolton - West Ham :D :D :D

Aston Villa z Blackburn zaczeły grać 5 min temu, transmisja na Wuhan sports :rolleyes:

 

wieczorem transmisja - real madryt vs. valencia B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz przełączyłem na inny kanał i chyba retransmisja blackburn vs. aston, więc ogólnie nontoper mecze można oglądać

zaraz opisze co i jak

 

1. ściągasz program PPLive , następnie instalujesz go

2. wchodzisz na stronę ze spisem stacji -> OTWIERAĆ W IE

3. klikasz na insteresującą Cię nazwe stacji lub odnośnik "play" (narazie przyczaiłem CCTV-5 / Wuhan sports tam dzisiaj leci nontoper angielska premiership, ale próbujcie śmiało z innymi, bo na pewno coś wyczaicie lepszego)

po kliknięciu link zacznie się buforować w programie pplive, po osiągnięciu odpowiedniego poziomu :) odpali się automatycznie WMP, teraz wystarczy otworzyć piwko, chipsy i zabrać się za oglądanie

u mnie na neo 768 zapieprza, aż miło B)

update:

co ja pitole, to co wcześniej oglądałem to było Bolton - West Ham :D :D :D

Aston Villa z Blackburn zaczeły grać 5 min temu, transmisja na Wuhan sports :rolleyes:

 

wieczorem transmisja - real madryt vs. valencia B)

Wsio chodzi :D Thx Kucyk :)

BTW: Smieszny ten chinski komentarz na niektorych stacjach ;]

 

Licze ze Nietoperze rozgramia Kurew... tzn. Real ;)

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na

0,309 before dawn champions cup competition

powtórka - milan - bayern z CL B)

 

a na

European and American classical science fiction

klasyka - Jurassic Park :lol: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na CCTV to wszystko chyba leci :)

 

Ecuadoo - pokonać nie pokonali, ale i nie przegrali...Ronaldo - bez komentarza :huh:

 

Co do ćwierćfinałów LM...nauczony wcześniejszymi laty myślę że nikt nie może być pewny jak to się potoczy...półfinał Milan - Barca ?...niech najpierw pokonają Lyon i Benfikę...

 

chociaż mam nadzieję że Barca wygra tegoroczną edycję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na CCTV to wszystko chyba leci :)

 

Ecuadoo - pokonać nie pokonali, ale i nie przegrali...Ronaldo - bez komentarza :huh:

 

Co do ćwierćfinałów LM...nauczony wcześniejszymi laty myślę że nikt nie może być pewny jak to się potoczy...półfinał Milan - Barca ?...niech najpierw pokonają Lyon i Benfikę...

 

chociaż mam nadzieję że Barca wygra tegoroczną edycję...

Jestem dobrej mysli jezeli chodzi o dwumecz z Benfica. Przemawia za nami jeszcze jeden atut - gramy rewanzowe spotkanie na Camp Nou ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPLive od dluzszego czasu juz uzywam bo inaczej champions league tutaj nie da sie ogladac.. u mnie w tv w kolko puszczaja tylko lige angielska oraz wloska :P... najgorsze jest ze gdy jest jakas sytuacja pod bramkowa to mi buffer sie zacina i obraz zatrzymuje w pplive.. z nerwow juz 2 razy that picie wylalem na klawiature:(

 

jak chcecie to tutaj jest pelna lista meczow oraz na jakich kanalach oraz jakich programow do nich uzywac:

http://freefootball.org/upcoming.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPLive od dluzszego czasu juz uzywam bo inaczej champions league tutaj nie da sie ogladac.. u mnie w tv w kolko puszczaja tylko lige angielska oraz wloska :P... najgorsze jest ze gdy jest jakas sytuacja pod bramkowa to mi buffer sie zacina i obraz zatrzymuje w pplive.. z nerwow juz 2 razy that picie wylalem na klawiature:(

 

jak chcecie to tutaj jest pelna lista meczow oraz na jakich kanalach oraz jakich programow do nich uzywac:

http://freefootball.org/upcoming.php

dzięki za listę

trochę to musiało trwać zanim ją rozszyfrowałem, ale z tego co widzę, to są wszystkie ciekawe mecze np. dziś:

United v Toon Army United 13:30 = Man Utd v Newcastle

Gunners v 'Pool 16:00 = Arsenal v Liverpool

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za te stronki ;] Bedzie co ogladac ;]

BTW Licze dzisiaj na Arsenal ze stuknie Liverpool ;]

No i pyknal hahaha ale jestem Happy :) A TUTAJ BRAMECZKA NA 1:0 autorstwa wiadomo kogo - T. Henry :) Takie brameczki w meczu z juve i podziekujemy wlochom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...