Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

No i pyknal hahaha ale jestem Happy :) A TUTAJ BRAMECZKA NA 1:0 autorstwa wiadomo kogo - T. Henry :) Takie brameczki w meczu z juve i podziekujemy wlochom :)

T. Henry - to wielki zawodnik - nie bez powodu chce go w Barcelonie, zreszta nie tylko ja, chce go zarzad Barcy - postawa Henry bedzie miala kluczowe znaczenie w starciu z Juve. Reyes to tez dobry zawodnik - tak jak pisalem pare postow wczesniej - atak Juventusu jest slaby - dlatego Arsenal ma szanse pokazac na co go stac.

Zycze Ci - jak sie domyslam jestes kibicem Kanonierow - awansu do 1/2 LM ;)

 

Chce aby Barca i Arsenal spotkaly sie w wielkim finale LM w Paryzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

No i pyknal hahaha ale jestem Happy :) A TUTAJ BRAMECZKA NA 1:0 autorstwa wiadomo kogo - T. Henry :) Takie brameczki w meczu z juve i podziekujemy wlochom :)

Jak ogladalem ta bramke to sie zastanawialem - dlaczego Dudek nie gra? :cry: Nie chodzi o to, ze ta Bramka Henry'ego to jakas szmata (nigdy w zyciu!), ale podsumowujac postawe Reyny w kilku ostatnich spotkaniach ( :mur: )Benitez powinien dac szanse Dudkowi w jakims meczu. Ale life is brutal :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byl szlagier w serie A Juve - Milan 0:0 W 69' Gattuso opuscil plac gry za druga zolta kartke.

 

A co myslicie o tym wyniku Osasuna 2-1 Barcelona ?:blink: Mecz jeszcze trwa.

Od 58' Barca gra w 10 (Za dwie zolte kartki boisko opuscil Edmilson)

Bramke dla Barcy strzelil Larsson, asyste zaliczyl Ronaldinho.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym wyniku Osasuna 2-1 Barcelona ?:blink: Mecz jeszcze trwa.

No coz moge napisac jako kibic Barcy - :cry: :cry: :cry:

Mam nadzieje ze to tylko wypadek przy pracy.

Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byl szlagier w serie A Juve - Milan 0:0 W 69' Gattuso opuscil plac gry za druga zolta kartke.

 

A co myslicie o tym wyniku Osasuna 2-1 Barcelona ?:blink: Mecz jeszcze trwa.

Niech sie wypowie prezes barcy el Ecuadoo... [;]

Pewnie powie, ze barca nie umie grac z osasuna, albo, ze ma slabszy dzien. Niestety, taka przykrosc moze sie jej przytrafic w LM , wiec nie ma czego przesadzac.

Co z tego, ze sespol przesycony gwiazdami, jak nawet z takim zespolem moze przegrac. Kasa o niczym nie przesadza pamietajmy. ;]

No a milan mial chyba jedna z lepszych okazji na dogonienie juve, zaprzepascil no i tyle w tym temacie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sie wypowie prezes barcy el Ecuadoo... [;]

Pewnie powie, ze barca nie umie grac z osasuna, albo, ze ma slabszy dzien. Niestety, taka przykrosc moze sie jej przytrafic w LM , wiec nie ma czego przesadzac.

Co z tego, ze sespol przesycony gwiazdami, jak nawet z takim zespolem moze przegrac. Kasa o niczym nie przesadza pamietajmy. ;]

No a milan mial chyba jedna z lepszych okazji na dogonienie juve, zaprzepascil no i tyle w tym temacie. ;]

Nie bede komentowal Twoich wypowiedzi - zmien ton - to porozmawiamy na poziomie, jakiego to forum wymaga - a ze nie potrafisz go utrzymac - nie moja wina.

 

Kasa ? Z takim zespołem ? Niech inni odpowiedza na Twoje pytania. Ja nie zamierzam.

 

Rafael Santi :

Remis w meczu Juve - Milan remis byl do przewidzenia - wydaje mi sie ze oba zespoly chcialy podzielic sie punktami i nie skrzywdzic wzajemnie ;]

 

Zgadza sie, ze wynik urzadzal tylko Juve - ale spojrz na to z drugiej strony - Milan wie ze sprawa mistrzostwa Wloch jest juz dla nich przegrana - strata jest za duza - nawet w przypadku wygranej Milanu - 7 punktow to jest sporo.

Do konca Serie A mamy jeszcze 9 kolejek - ale juz kwestia mistrza Wloch wyglada jasno - Juventus.

Podobnie w Anglii - Chelsea, jak i w Hiszpanii - Barca.

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na koniec Motta jeszcze dostal czerwien :blink: Cos czerwona dzisiaj Barca jest.

 

Edit

Remis w meczu Juve - Milan urzadzal tylko ta pierwsza druzyne. A tak Juve ma nadal 10 punktow przewagi na drugim Milanem i sprawa mistrzostwa sie juz rozstrzygnela. Milan ma tylko 2 punkty przewagi nad Interem i musi walczyc o wicemistrzostwo. Pilkarze Capello moga sie juz przygotowywac do meczow z Arsenalem :)

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na koniec Motta jeszcze dostal czerwien :blink: Cos czerwona dzisiaj Barca jest.

Fakt konczyli spotkanie w 9, no coz, nie wiem co bylo przyczyna porazki, musze zobaczyc powtorki.

Wydaje mi sie ze beznadziejna gra w pierwszej polowie przesadzila o wyniku - no coz Rijkaard bedzie mial kogo opie... po meczu ;)

 

Maja lekcje - nikogo nie nalezy lekcewazyc - Larsson, jak zwykle brameczka ;] Ubolewam nad tym ze odchodzi latem z Barcy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede komentowal Twoich wypowiedzi - zmien ton - to porozmawiamy na poziomie, jakiego to forum wymaga - a ze nie potrafisz go utrzymac - nie moja wina.

 

Kasa ? Z takim zespołem ? Niech inni odpowiedza na Twoje pytania. Ja nie zamierzam.

 

Rafael Santi :

Remis w meczu Juve - Milan remis byl do przewidzenia - wydaje mi sie ze oba zespoly chcialy podzielic sie punktami i nie skrzywdzic wzajemnie ;]

Widze, ze ogarnia Cie desperacja i zaczynasz cos bredzic. ;]

Trzeba przelknac gorycz porazki i juz - proste. Zdarza sie nawet najlepszym, nie chcesz komentowac ? Bo tu nie ma czego, barca ma slaba obrone i tyle. Z atakiem tez nie najlepiej, ale co tam moze jak kupia kolejna gwiazde to sie cos poprawi - jak nie to i tak dobrze, bo sie koszulki beda sprzedawac.

A wiec nie ma co spekulowac i przepowiadac z krysztalowej kuli, rezultat gry moze byc wbrew pozora nieadekwatny do marki zespolu. Taka jest pilka i za to ja kocham. ;]

 

No i na koniec Motta jeszcze dostal czerwien :blink: Cos czerwona dzisiaj Barca jest.

Jak pech to juz na calego. ;]

 

Remis w meczu Juve - Milan remis byl do przewidzenia - wydaje mi sie ze oba zespoly chcialy podzielic sie punktami i nie skrzywdzic wzajemnie ;]

Tak, najbardziej zalezalo na tym milanowi. ;D Milan nie chcial skrzywdzic juve i przez przypadek pozbawil sie tytulu. ;D Dobre do topicu smiechu ! ;]

 

Troche offtopujemy, to temat o 'Liga Mistrzów 2005/2006' : D

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znów ten pajacowaty bramkarz VALDES... :mad:

mówie wam tu i teraz - jak barcelonie podwinie się noga w CL to ten bramkarz przyczyni się do tego szczególnie

jak widzę jak interweniuje to mnie trzepie, taki klub, a taka sierota na bramce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooom tak jak kiedys Barca miała R.Hespa to też mnie ciarki przechodziły przy każdej interwencji

 

wiecie jaki bramkarz byłby dumą kataloni J.Dudek mówię serio dla niego byłby to szczyt marzeń i bronił by jak z nut w każdym meczu Perfect - chlopak przechodził by sam siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znów ten pajacowaty bramkarz VALDES... :mad:

mówie wam tu i teraz - jak barcelonie podwinie się noga w CL to ten bramkarz przyczyni się do tego szczególnie

jak widzę jak interweniuje to mnie trzepie, taki klub, a taka sierota na bramce...

Zgadza sie Kucyk... jak zobaczylem powtorke pierwszej straconej bramki... kur... ja pier... pomyslalem sobie...

 

Nie wiem co jest z nim - ma genialne interwencje a zaraz po tym potrafi "wykonac" takiego gniota...

Co do J. Dudka - szansa kiedys byla, aby gral w Barcie - po tym jak pozegnalismy Bonano - kilka osob z zarzadu chcialo Dudka w bramce - ale ale - przesadzilo jedno - Polak - i kolejny fakt nie mial jeszcze wtedy paszportu UE - gdyz nie bylismy czlonkiem UE.

 

No coz legenda Andoni'ego Zubizarret'y pozostanie niedoscignionym wzorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze ogarnia Cie desperacja i zaczynasz cos bredzic. ;]

Trzeba przelknac gorycz porazki i juz - proste. Zdarza sie nawet najlepszym, nie chcesz komentowac ? Bo tu nie ma czego, barca ma slaba obrone i tyle. Z atakiem tez nie najlepiej, ale co tam moze jak kupia kolejna gwiazde to sie cos poprawi - jak nie to i tak dobrze, bo sie koszulki beda sprzedawac.

A wiec nie ma co spekulowac i przepowiadac z krysztalowej kuli, rezultat gry moze byc wbrew pozora nieadekwatny do marki zespolu. Taka jest pilka i za to ja kocham. ;]

Jak pech to juz na calego. ;]

Tak, najbardziej zalezalo na tym milanowi. ;D Milan nie chcial skrzywdzic juve i przez przypadek pozbawil sie tytulu. ;D Dobre do topicu smiechu ! ;]

 

Troche offtopujemy, to temat o 'Liga Mistrzów 2005/2006' : D

ath, widzę że coś próbujesz udowodnić ale nikt nie wie o co Ci chodzi. Jakbyś chciał a nie możesz.. Dobrze Ci Ecuadoo odpisał, zmień ton bo zaczynasz pyskować. Niech kbicuje Barcie jak chce, lubi i "kocha" ten klub, to chyba każdy może zrozumieć, a Ty sie nabijasz z niego.

 

Ecuadoo jest za Barcą od kliku ładnych lat, kibicuje jej, ale to nie znaczy że nie widzi słabych pkt. Barcy i ich nie komentuje. Pisał, że obronę mają cienką i bramkarza też, a te teksty prezes Barcy :| to sobie daruj bo nikogo nie śmieszą, chyba że Ciebie. BTW żeby ta obrona, którą mają funkcjonowała zawsze tak jak w meczu z Chelsea to muszą w każdym meczu grać z takim nastawieniem, a nie zawsze tak jest, jak w przypadku meczu z Ossasuną. Valdes swoją drogą...

 

A co do stwierdzenia, że atak też ma nienajlepszy to zostawie bez komentarza...

 

Asysta Ronaldinho cudowna :]]]]

 

Visca el Barca!.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath, widzę że coś próbujesz udowodnić ale nikt nie wie o co Ci chodzi. Jakbyś chciał a nie możesz.. Dobrze Ci Ecuadoo odpisał, zmień ton bo zaczynasz pyskować. Niech kbicuje Barcie jak chce, lubi i "kocha" ten klub, to chyba każdy może zrozumieć, a Ty sie nabijasz z niego.

 

Ecuadoo jest za Barcą od kliku ładnych lat, kibicuje jej, ale to nie znaczy że nie widzi słabych pkt. Barcy i ich nie komentuje. Pisał, że obronę mają cienką i bramkarza też, a te teksty prezes Barcy :| to sobie daruj bo nikogo nie śmieszą, chyba że Ciebie. BTW żeby ta obrona, którą mają funkcjonowała zawsze tak jak w meczu z Chelsea to muszą w każdym meczu grać z takim nastawieniem, a nie zawsze tak jest, jak w przypadku meczu z Ossasuną. Valdes swoją drogą...

 

A co do stwierdzenia, że atak też ma nienajlepszy to zostawie bez komentarza...

 

Asysta Ronaldinho cudowna :]]]]

 

Visca el Barca!.

 

pozdro.

Kazdy glupi potrafi powykupywac czolowych graczy z europejskich klubow i zrobic sobie taki atak, jak widac nie jest to zawsze skuteczna metoda...

Nie pyskuje, tylko staram sie pokazac zaslepienie tego czlowieka. Milosc jest slepa na to wychodzi. ;]

Denerwowaly mnie jego teksty, ze juz ustalal, z kim barca bedzie grala w finale LM, chyba teraz ostudzil sie troche ten zapal. Kochajcie sobie ta barcelone, ale z glowa a nie bezgranicznie.

Stwierdzenie, ze barca ma slaby atak, to moja odpowiedz na stwierdzenie Ecuadoo, ze juve ma slaby atak. Czemu juve nie zmienia skladu jak rekawiczek a mimo to wygrywa notorycznie lige ? W lape daja ? ;]

Ze starej barcy zostala tylko nazwa, nie wiem za co kochac ten zespol, ktory jest nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak Ronaldinho walnął brame na poprzednich MŚ Anglii z wolnego - pamiętacie ponad 25m lob techn. w samo okno

marynarz bez szans jak dla mnie to była bramka mega genialnna jedyna w swoim rodzaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, to było coś. Do tej pory mam filmik na kompie jak Ronaldinho ośmiesza angielskiego bramkarza.

Jezeli juz jestesmy przy bramkach zdobytych przez Roniego, zobaczcie to:

 

http://www.metacafe.com/watch/44521/ronaldinho_drill/

 

To jest dosc znana sztuczka - no ale moze ktos nie widzial - polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kazdy glupi potrafi powykupywac czolowych graczy z europejskich klubow i zrobic sobie taki atak, jak widac nie jest to zawsze skuteczna metoda..."

 

popatrzmy skad kupila barca swoich napastnikow:

ronaldinho - PSG

eto'o - mallorca

giuly - AS Monaco

larsson - wolny transfer (celtic)

messi - wychowanek.

 

nie ma to jak czolowe kluby europejskie.

twoja opinia sprawdza sie za to w 100% do polityki transferowej realu madryt... ale pewnie tego i tak nie zauwazysz.

 

"Stwierdzenie, ze barca ma slaby atak, to moja odpowiedz na stwierdzenie Ecuadoo, ze juve ma slaby atak. Czemu juve nie zmienia skladu jak rekawiczek a mimo to wygrywa notorycznie lige ? W lape daja"

 

a barca moze zmienia sklad jak rekawiczki? przed sezonem przyszedl vbommel i ezquerro (za darmo obydwaj). 2 lata temu kupiono kilku zawodnikow, bo w klubie nastal czas zmiany pokolenia - odeszli wypaleni holendrzy, przyszli ambitni i perspektywiczni gracze z innych mniejszych klubow. Byla to czesc owczesnej polityki nowego prezydenta klubu.

Rozumiem, ze trudno cos czasem zrozumiec, ale przynajmniej mozna sie postarac. A tak poza tym to frustru frustru :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się kupuje graczy to trzba robić to z głową, a nie jak to robi np. Real Madryt 10 napastników kupią i myślą, że wygrają wszystko. Jakoś wcześniej wygrali Ligę Mistrzów i nie nie Ronalda czy np. Beckhama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Dzisiaj ostatni mecz 1/8 :D (oczywiscie go nie obejrze - TVP :cry: ). Nie powinno byc niespodzianki, czyli Inter vs Villarreal w 1/4

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie 0:0, ale licze dzisiaj na Adriano i przeblysk geniuszu z jego strony :blurp: Bye, bye Ajax [:

 

OMG! Adriano nie strzelil karnego! :evil:

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...