Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Lehmann i tak broni o niebo lepiej niz w zeszlym sezonie :D

Mam nadzieje, ze Arsenal zagra chociaz w I meczu ofensywnie i zobaczymy caly ich kunszt :D - bo jednak z Realem grali w obu meczach defensywnie :?

A nie wiesz co z obrona Arsenalu ? Lauren, Cole Campbell ? Bo bez nich bedzie ciezko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

A nie wiesz co z obrona Arsenalu ? Lauren, Cole Campbell ? Bo bez nich bedzie ciezko...

Nie mam pojecia :? , ale w meczu z Realem tez nie grali i Arsenal zachowal czyste konto, wiec nie powinno byc zle (na wypadek gdyby nie zagrali) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia :? , ale w meczu z Realem tez nie grali i Arsenal zachowal czyste konto, wiec nie powinno byc zle (na wypadek gdyby nie zagrali) :D

Odwiedzilem polska strone Arsenalu oficjalna rowniez, jedynie dowiedzialem sie ze nie zagra Del Piero. I nic wiecej. Zobaczymy, jutro sie wszystko dowiemy.

Nie zagra rowniez Pavel Nedved - za kartki.

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

To, ze nie zagra Del Piero wiedzialem dzis rano :D i dlatego Arsenal jest faworytem

EDIT

A co z meczem Benfica - Barcelona ? Ja licze na niespodzianke :D W rewanzu bedzie ciekawiej :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z meczem Benfica - Barcelona ? Ja licze na niespodzianke :D W rewanzu bedzie ciekawiej :D

Zadnych niespodzianke nie przewiduje. :twisted: :twisted: :twisted: Zero litosci. :twisted:

Mam nadzieje ze Barca rozniesie Benfice ;] ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ale jesli Benfica wygra lub chocby zremisuje to juz sobie wyobrazam ten megaofensywny styl gry Barcy :wub: Miodzio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

No to znam Wasze typy na 2 wtorkowe mecze :D

 

Teraz sroda :

 

Olympique Lyon - AC Milan

Inter Mediolan - FC Villarreal

 

Osobiscie licze na Lyon i Inter (to raczej pewniak)

Co o tym sadzicie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znam Wasze typy na 2 wtorkowe mecze :D

 

Teraz sroda :

 

Olympique Lyon - AC Milan

Inter Mediolan - FC Villarreal

 

Osobiscie licze na Lyon i Inter (to raczej pewniak)

Co o tym sadzicie ? :D

Chce aby Lyon wygrał - ma szanse, tylko musi grac uwaznie.

 

Inter - hmm mnie on wcale nie przekonuje swoja gra :twisted: Gra slabp - no ale jest faworytem tego spotkania, ale zolte lodzie moga sprawic niespodzianke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Rzeczywiscie z Milanem trzeba byc wybitnie skupionym - Bayern cos o tym wie.

Co do Interu - w meczu z ktorymkolwiek z pozostalych 6 zespolow nie bylby faworytem. Ale w meczu z Villarrealem ma duze szanse na awans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Juve , w tym meczu wszystko zadecyduje o dyspozycji Henry, bo to on zazwyczaj decyduje o zwycięstwiem Arsenalu i osłabienie Juve.

Lyon - Milan, niewątpliwie najtrudniejszy do wytypowania, sercem jestem za Lyon'em, ale będzie miał ciężką drogę..

Barca - Benfica, tu brak słów, nie że nie doceniam rywala, ale jestem duszą i sercem za Barcą ;) dlatego nie przyjmuje innego wyniku.

Inter - Villarreal - Faworyt Inter i myślę, że tak będzie. Villarreal już osiągnął to co chciał.

 

Jak zawsze, miłego oglądania :) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Z jednego sie ciesze - dobrze, ze ten jutrzejszy mecz Arabia vs Polska to mecz towarzyski i na dodatek rezerwami :D . Dzieki temu nie mam klopotu co ogladac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty wygrana z arabi bezcenne ,dobry mecz Janczyka też

- inaczej nici z wyjazdem na MŚ

 

ale z tym Sosinem to przegiął Janosik

 

LM

jak Juve wygra meczyk to następnego dnia ACMilan także (rywalizacja)

fajnie by było jakby Benfica zatarła nosa Barcie i ją wypałkowali

wtedy kluby włoskie mają P-LM u siebie gwarantowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

no co ty wygrana z arabi bezcenne ,dobry mecz Janczyka też

- inaczej nici z wyjazdem na MŚ

 

ale z tym Sosinem to przegiął Janosik

Janczyk nie bedzie gral w meczu z Arabia (kontuzja kostki w meczu z Cracovia). Zastapil go Pawel Brozek :lol:

A co do Sosina to co szkodzilo Janasowi go powolac ? Jak zagra zle to sie pozegna z kadra, a jak dobrze to raczej chyba tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Juz lepszym wyjsciem byloby powolac Chalbinskiego

PS. To jest temat o LM. O polskiej pilce jest zalozony oddzielny topic :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LM

jak Juve wygra meczyk to następnego dnia ACMilan także (rywalizacja)

fajnie by było jakby Benfica zatarła nosa Barcie i ją wypałkowali

wtedy kluby włoskie mają P-LM u siebie gwarantowany

Zapomnij ! :twisted: :twisted: :twisted:

 

Barca pokaze Benfice - gdzie jej miejsce w szeregu ;) Mam nadzieje ;]

 

Wierze ze Titi dzisiejszego wieczoru osmieszy wloska defensywe i wygra w pojedynke z Juve [; :plum: :plum: :plum: :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Zapomnij ! :twisted: :twisted: :twisted:

 

Barca pokaze Benfice - gdzie jej miejsce w szeregu ;) Mam nadzieje ;]

 

Wierze ze Titi dzisiejszego wieczoru osmieszy wloska defensywe i wygra w pojedynke z Juve [; :plum: :plum: :plum: :plum:

No wiesz - porazki Liverpoolu tez sie nikt nie spodziewal. Mieli po swojej wiecej argumentow niz Benfica (oprocz bramkarza :wink: ), ale sromotnie przegrali. Roznie moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz - porazki Liverpoolu tez sie nikt nie spodziewal. Mieli po swojej wiecej argumentow niz Benfica (oprocz bramkarza :wink: ), ale sromotnie przegrali. Roznie moze byc

Nie krakaj [; :lol:

 

Bedzie dobrze, Roni pokaze klase ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kibicuje Juve :) Mam tylko nadzieje, ze meczu nie bedzie komentowal Szpakowski, nie mam zamiaru sluchac jego dennych wywodow i czestych wpadek - ja temu panu juz dziekuje. W drugim meczu Barca nie powinna miec problemow z Benfica, ale wszystko zweryfikuje postawa na boisku obydwoch druzyn. Najwazniejsze by mecze byly na dobrym poziomie, by dominowal futbol ofensywny i gra fair play byla zachowana. Do uslyszenia po meczykach lub w ich trakcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kibicuje Juve :) Mam tylko nadzieje, ze meczu nie bedzie komentowal Szpakowski, nie mam zamiaru sluchac jego dennych wywodow i czestych wpadek - ja temu panu juz dziekuje. W drugim meczu Barca nie powinna miec problemow z Benfica, ale wszystko zweryfikuje postawa na boisku obydwoch druzyn. Najwazniejsze by mecze byly na dobrym poziomie, by dominowal futbol ofensywny i gra fair play byla zachowana. Do uslyszenia po meczykach lub w ich trakcie :)

BTW Santi masz moze w domu Polsat Sport ? ;] Jezeli tak to prosze o jakis krotki komentarz w sprawie postawy Barcy w dzisiejszym meczu - oczywiscie w trakcie przerwy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Mam tylko nadzieje, ze meczu nie bedzie komentowal Szpakowski, nie mam zamiaru sluchac jego dennych wywodow i czestych wpadek - ja temu panu juz dziekuje.

Ja juz wole Szpakowskiego niz jakiegos Jonce lub Basalaja

Kazdy sie moze pomylic, a Szpaku jest i tak najlepszy. Pamietam, gdy go odsunieto od komentowania. Wtedy byl taki lament podniesiony, aby wrocil. I wrocil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wole Szpakowskiego niz jakiegos Jonce lub Basalaja

Kazdy sie moze pomylic, a Szpaku jest i tak najlepszy. Pamietam, gdy go odsunieto od komentowania. Wtedy byl taki lament podniesiony, aby wrocil. I wrocil :D

True true - dla mnie Szpak jest najlepszy - ma wpadki fakt - ale ma wysmienita dykcje - i zna sie na sporcie, fakt ze czesto sie myli, mowi o tranfera ktorych nie bylo, przekreca nazwiska na rozne mozliwe sposoby - ale jak dla mnie tylko on.

 

Jonca jest ok. Ale do Szpaka mu daleko.

 

Borek (chyba tak sie nazywa) - tez jest w porzadku.

 

Ale dla mnie rewelacja bylby Michal Pol :D Swietny jest gosciu :D Ma wysmienite poczucie humoru... no i kibic Barcy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wole Szpakowskiego niz jakiegos Jonce lub Basalaja

Kazdy sie moze pomylic, a Szpaku jest i tak najlepszy. Pamietam, gdy go odsunieto od komentowania. Wtedy byl taki lament podniesiony, aby wrocil. I wrocil :D

Ja tam wole Borka, Koltonia lub Iwanowa :) A Szpaku moze i jest najlepszym komentatorem tylko, ze w TVP. Pamietam Basalaja w roli komentatora - to dopiero byla porazka :? Czasem sa skroty z roznych meczow (przewaznie z MS) na eurosporcie i komentuje je Basalaj, niezly kabaret jest wtedy :lol2:

BTW Santi masz moze w domu Polsat Sport ? ;] Jezeli tak to prosze o jakis krotki komentarz w sprawie postawy Barcy w dzisiejszym meczu - oczywiscie w trakcie przerwy [;

Mam Polsat Sport :) Raz juz mnie o to pytales jak jeszcze mialem stary nick Rafael Santi (uznalem, ze jest za dlugi i postaralem sie o jego skrocenie :) ). Jeszcze nie wiem, ktory mecz bede ogladal i pewnie skonczy sie na ciaglym przelaczaniu kanalow i probie ogladania obydwoch na raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Polsat Sport :) Raz juz mnie o to pytales jak jeszcze mialem stary nick Rafael Santi (uznalem, ze jest za dlugi i postaralem sie o jego skrocenie :) ). Jeszcze nie wiem, ktory mecz bede ogladal i pewnie skonczy sie na ciaglym przelaczaniu kanalow i probie ogladania obydwoch na raz :)

Po napisaniu posta sobie przypomnialem ze Cie juz o to pytalem, no coz... za duzo mam na glowie, juz nawet najprostszych rzeczy nie moge zapamietac [; :lol:

 

BTW: Wiec licze na jakas krocitka relacje w przerwie ;)

B)

 

Tak jak przewidywałem: koniec fuksiarskiego Juve jest bliski 1 - 0 dla Kanonierow :twisted:

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

No, no Arsenal :D . Graja dobrze, wylaczony z gry Ibrahimowic, niewidoczny Trezegeut, zadnych wpadek Lehmanna, dobra gra w srodku pola :D . Oby tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , Barca podobno 4 sety nie wykorzystała ;]]] Eto i Bommel ;d ;]]] 60% posiadania piłki mają, no chyba w drugiej połowie rozniosą Benfice ;d

Szczerze? Jestem niedzielnym kibicem, ale dawno sie tak na meczu nie usmialem... komedia pomylek, szczegolnie w wykonaniu Benfici (choc i Barca swoje akcje miala). Jesli lizbonczycy wygraja ten mecz, to beda najwiekszymi farciarzami swiata.

 

EDIT: 0:0 do przerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no Arsenal :D . Graja dobrze, wylaczony z gry Ibrahimowic, niewidoczny Trezegeut, zadnych wpadek Lehmanna, dobra gra w srodku pola :D . Oby tak dalej :)

Ibrahimowic hłe hłe ;] :lol: Ofiara jakich mało... widiałes jak w 8' min meczu wykonal rzut wolny ? :lol: :lol:

 

Mam nadzieje ze Henry cosik ustrzeli w drugiej polowie [;

 

VISCA EL BARCA licze ze w koncu znajda droge do bramki ;)

 

Santi & Costi - dzieki za relacje - niestety nie mam okazji obejrzenia tego meczu - jedynie livescore.com - mi pozostało ;)

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przerwy Benfica remisuje z Barcelona 0:0. Barca powinna w tym meczu prowadzic przynajmnie 3:0 - tak zwanych "setek" nie wykorzystali Iniesta, Deco, Van Bommel, Eto'o - ten ostatni zmarnowal najdogodniejsza sytuacje. Mecz wyglada jakby odbywal sie w Katalonii, Barca prowadzi gre, a Benfica gra bardzo defensywnie i probuje kontratakowac i na razie zagraza Barcelonie tylko strzalami z dystansu. Na uwage zasluguje postawa bramkarza z Lizbony. Kilka swietnych interwencji i kilka koszmarnych bledow w jego wykonaniu, normalnie szok jakie szczescie ma w dzisiejszym meczu.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...