Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

. Na uwage zasluguje postawa bramkarza z Lizbony. Kilka swietnych interwencji i kilka koszmarnych bledow w jego wykonaniu, normalnie szok jakie szczescie ma w dzisiejszym meczu.

A pomyslec sobie, ze Dudek mogl grac w Benfice i by nie gral dzisiaj z jakimis Arabami, ale z Barca :D

EDIT

II polowa :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila w ciagu jednej minuty pilkarze Barcelony trafili dwa razy w slupek :lol:

 

EDIT

Panowie to co robi w bramce Moretto to mistrzostwo swiata (pomijajac pare kiksow) :)

BTW Benfica miala dwie "setki" :)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal gra cudownie ;))) To co robi Henry to mistrzostwo świata ;d Zarówno technicznie jak i kondycyjnie, zobaczy że nikogo nie ma przed nim a z tyłu 2 obrońców, jak ruszy to normalnie strzała ;d i go nie mogą później dogonić, mimo że przed nim byli LOL ;d Już go widzę w Barcie oj oj :]]]]]]]] 2:0

 

hahaha Juve w 9 :D LOL ;]]] Camonaresi za ten drugi faul powinien dostać od razu czerwoną a nie drugą żółtą ;)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal gra cudownie ;))) To co robi Henry to mistrzostwo świata ;d Zarówno technicznie jak i kondycyjnie, zobaczy że nikogo nie ma przed nim a z tyłu 2 obrońców, jak ruszy to normalnie strzała ;d i go nie mogą później dogonić, mimo że przed nim byli LOL ;d Już go widzę w Barcie oj oj :]]]]]]]] 2:0

 

hahaha Juve w 9 :D LOL ;]]] Camonaresi za ten drugi faul powinien dostać od razu czerwoną a nie drugą żółtą ;)

TITI wymiata [; Juz go chce w Barcie ;] :wink: NOW ! At the moment ! :D

 

Cholera remis 0 - 0 z Benfica... grrrr, no ale na Camp Nou - wszystko bedzie jasne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, Benfica - Barcelona 0-0 :)

 

Szczerze mowiac nie spodziewalem sie. W drugiej polowie Benfica juz grala lepiej, ale nadal bylo to dosc chaotyczne. W sumie w meczu obie strony mialy sporo ciekwaych sytuacji, ale fart niektorych graczy byl po prostu niesamowity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec meczu Benfica - Barcelona 0:0. W drugiej polowie gra juz byla bardziej wyrownana i kazda z druzyn mogla pokusic sie o zwyciestwo. Sedzia sie nie popisal w jednej z sytuacji i imo powinien odgwizdac rzut karny dla Benficy za zagranie reka Motty w polu karnym. Mecz byl swietny i jedynego czego zabraklo w nim to bramek. W koncowce Benfica przycisnela Barce i pare razy pilkarze z Katalonii byli w niemalych opalach. Jezeli w rewanzu Moretto bedzie bronil na takim poziomie jak dzis to sprawa awansu Benficy jest otwarta.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, Benfica - Barcelona 0-0 :)

 

Szczerze mowiac nie spodziewalem sie. W drugiej polowie Benfica juz grala lepiej, ale nadal bylo to dosc chaotyczne. W sumie w meczu obie strony mialy sporo ciekwaych sytuacji, ale fart niektorych graczy byl po prostu niesamowity :)

Cos Barca zawodzi ostatnio ze skutecznoscia - graja dobrze, ale podobnie jak z Malaga - nie potrafia strzelic gola :(

 

a Moretto mialbyc najslabszym punktem druzyny... widac naczytal sie komentarzy na serwisach i wzial sie za gre :ploom:

 

Mam nadzieje ze:

w meczu Barca - Real, ktory odbedzie sie niebawem Barca zaaplikuje odpowiedni pakiet $Realowi :twisted:

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak narzekacie na tego komentatora w tvp, ale to tylko dlatego, ze gdyby byl szpakowski to juz by sie podniecal barca/arsenalem itp. - chodzi o to, ze komentarz byl obiektywny i pomimo beznadziejnej gry mojego ulubionego zespolu nie musialem sie meczyc sluchajac ciaglych "ochow i achow" [czesto przesadzonych - jak to bylo w meczu che vs bar] w kierunku graczy arsenalu [choc nie zaprzeczam, ze bylyby one kompletnie nieuzasadnione - arsenal gral bdb].

 

buffon dobrze bronil, ale przy bramach byl bez szans... w sumie to canavaro i zambrotta jeszcze grali ok... o pozostalych nie napisze nic... bo wlasciwie nie ma o kim... szkoda, ze nie bylo najlepszego technika w juve czyli alexa del piero... zawsze trafiaja mu sie kontuzje w tak waznych momentach... nie pisze, ze jego obecnosc by calkowicie odmienila obraz gry... ale mysle, ze juve zaprezentowaloby sie lepiej

 

emerson, ibrahimowic, viera, trezeguet... - "to oni dzisiaj grali?!"

wydaje mi sie, ze capello nie potrafi zmotywowac zawodnikow... jako fan wloskiej pilki licze, ze lippi jako selekcjoner nie popelni bledow capello i zmotywuje wlochy do dobrej gry w mś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no co za mecze - LM rządzi na całej linii - tak dobrego meczu jak ten dzisiejszy Arsenalu z Juve dawno nie widziałem - non stop szybkie tempo no i 2 bramy, dużo walki, miód... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal spełnił moje oczekiwania, ładna gra, niesamowicie szybki atak, zasłużona wygrana

 

a na kompie równocześnie oglądałem sobie Benfica - Barcelona - sprawiedliwy remis, w sumie barcelona górowała na boisku, dwa słupki, byli bardzo blisko zdobycia bramki, ale ostatnie 20 minut należały do Benfica - powiem szczerze, że Valdes dzisiaj odkupił swoje winy ze wczesniejszych meczów B)

ogólnie szkoda mi Benfica, ale na Camp Nou będzie im bardzo ciężko i jestem sercem za Barceloną B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal spełnił moje oczekiwania, ładna gra, niesamowicie szybki atak, zasłużona wygrana

 

a na kompie równocześnie oglądałem sobie Benfica - Barcelona - sprawiedliwy remis, w sumie barcelona górowała na boisku, dwa słupki, byli bardzo blisko zdobycia bramki, ale ostatnie 20 minut należały do Benfica - powiem szczerze, że Valdes dzisiaj odkupił swoje winy ze wczesniejszych meczów B)

ogólnie szkoda mi Benfica, ale na Camp Nou będzie im bardzo ciężko i jestem sercem za Barceloną B)

Kucyk jak looknalem na skorty - Boze.... aaaaaaaaaaa.... jak Eto nie strzelil bramki ! Nie no... bramkarz praktycznie "siedzial" na murawie a ten strzelil prosto w niego... grrr

 

Drugiej polowy nie widzialem jeszcze ;] B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA A NIE MOWILEM ZE ARSENAL WYGRA !! ?? Wlosi pieprzeni makaroniarze nie umia przegrywac. Oby ich Arsenal skaral jeszcze bardziej w turynie !

jestem podobnego zdania ;-) mam nadzieje ze arsenal przejdzie!! ale fakt ze moglo by byc z 3-0 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk jak looknalem na skorty - Boze.... aaaaaaaaaaa.... jak Eto nie strzelil bramki ! Nie no... bramkarz praktycznie "siedzial" na murawie a ten strzelil prosto w niego... grrr

 

Drugiej polowy nie widzialem jeszcze ;] B)

Ciekawa, polecam ;)

 

Aczkolwiek to w pierwszej polowie bramkarz Benfici mial najwiekszego farta - to, ze Barcelona nie wykorzystala TAKICH bledow, to bylo chyba zrzadzenie Opatrznosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa, polecam ;)

 

Aczkolwiek to w pierwszej polowie bramkarz Benfici mial najwiekszego farta - to, ze Barcelona nie wykorzystala TAKICH bledow, to bylo chyba zrzadzenie Opatrznosci...

Łoo w pyte [; Kolejna setka Larsson, Motta... Benfica faktycznie zaatakowala, poczula swoja szanse na wygranie tego meczu.

 

Valdes - good job B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Dobra, dobra - fajne meczy byly (jak wszyscy zdazyli zauwazyc), ale dzisiaj kolejny dzien LM, a w nim hit Lyon - Milan :D :D :D . Mam nadzieje, ze Lyon wygra i na San Siro bedzie wybitnie ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mnie trapi to z kim gra dziś Inter, cały czas z kumplem nie mogliśmy skojarzyć z kim. Co do meczu Barcy, ładny ale szkoda że bez bramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Mnie trapi to z kim gra dziś Inter, cały czas z kumplem nie mogliśmy skojarzyć z kim. Co do meczu Barcy, ładny ale szkoda że bez bramek.

Inter gra z Villarrealem - hiszpanska druzyna, ktora wyeliminowala w 1/8 Glasgow Rangers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trapi to z kim gra dziś Inter, cały czas z kumplem nie mogliśmy skojarzyć z kim. Co do meczu Barcy, ładny ale szkoda że bez bramek.

Inter gra dziś z Villarreal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o meczu Inter-Villareal ja postawiłęm 1 za większą kasę bo jak na stawke 1,65 to wydaje mi się że Inter jest zdecydowanym faworytem i powinien spokojnie sobie poradzić z Villarealem który ostatnimi czasy nie zachwyca w lidze , a w LM miała dużo szczęścia w grupie i później gdy wylosowała Glasgow R. które z całym szacunkiem jest w tym sezonie bardzo słabe , a i tak z nimi męczyli dwa mecze w poprzedniej rundzie (1-1) (2-2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Ja bym predzej postawil na awans Interu do 1/2 niz na ich zwyciestwo w tym meczu. No ale zeby awansowac Inter musi wygrac ten mecz, bo w Hiszpanii moze byc ciezko. Mysle, ze powinienies wygrac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Może zmówimy "zdrowaśkę" za Lyon ?? :D ;]]]]]]]]]]]]]]]

Powinni sobie poradzic nawet bez pomocy Boskiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni sobie poradzic nawet bez pomocy Boskiej :D

Lyon bez Juninho to jak Barca bez Ronaldinho. Trudno bedzie Lyon'owi odniesc zwyciestwo bez swojej najwiekszej gwiazdy. Cos czuje w kosciach, ze Milan uratuje dzisiaj honor wloskiej pilki :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lyon bez Juninho to jak Barca bez Ronaldinho. Trudno bedzie Lyon'owi odniesc zwyciestwo bez swojej najwiekszej gwiazdy. Cos czuje w kosciach, ze Milan uratuje dzisiaj honor wloskiej pilki :blurp:

To i ja dorzuce swoje trzy grosze [;

 

Wydaje mi sie ze w meczu Inter - Villareal padnie remis.

 

Natomiast co do meczu Lyon - Milan - hmm ciezki orzech do zgryzienia - gdyz Lyon jest nieolbiczalny, natomiast Milan znacznie poprawil swoje wystepy w LM, co udowodnil w drugim spotkaniu z Bayern'em.

 

Ale sercem jestem za Lyon'em ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...