Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie Ci się sprawdza :)

 

po 12 minutach 1:1 (Forlan i Adriano)...

 

choć mecz Lyonu też całkiem całkiem...Milan przed chwilą zmarnował sytuację...mam nadzieję że Lyon odpowie jakąś ładną akcją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Szewczenko mial takie sytuacje, ze Drewno by to wykorzystal :D

Lyon gra calkiem niezle. Widoczny jest brak Juninho.

Wczoraj byl lepszy meczyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Pierwsze 15 min to cud, ze Lyon nie stracil bramki...

 

Bramkarz Lyonu broni fenomenalnie :D

Nie powiedzialbym, ze broni fenomalnie (broni bardzo, bardzo dobrze). Milan nie strzelil bramki przez nieudolnosc Szewy i nierowne boisko. No ale Barcie nie przeszkadzala murawa na Stamford Bridge :D

EDIT

Lece na II polowe

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba gra Lyon'u, graja bardzo zachowawczo. Milan w drugiej polowie powinien cos strzelic (Szewa sie musi zrehabilitowac za zmarnowane sytuacje :evil: ).

FORZA MILAN!!!! :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba gra Lyon'u, graja bardzo zachowawczo. Milan w drugiej polowie powinien cos strzelic (Szewa sie musi zrehabilitowac za zmarnowane sytuacje :evil: ).

FORZA MILAN!!!! :blurp:

NO WAY ! :twisted:

 

GO GO LYON ! :D

 

Mam nadzieje ze Francuzi sprawia niespodzianke i wygraja powiedzmy... 2 - 0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem na San Siro Inter - Villarreal 2 : 1

 

EDIT

To co graja dzisiaj obroncy Milanu to jakas farsa :evil: Dawno nie widzialem tak slabo grajacej obrony w wykonaniu Milanu.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie padly zadne bramki, no coz ale mecz mogl sie podobac Lyon zaatakowal w 2 polowie, sprawa awansu jest otwarta - nie spisywalbym Lyonu na straty.

Ano sprawa awansu jest otwarta, tak samo jak w pozostalych meczach :) Lyon na San Siro zagra juz z Juninho, ale wypadl im nastepny wazny gracz srodka pola Tiago. Sam mecz nie podobal mi sie za bardzo. Wczoraj byly o wiele wieksze emocje w obydwu meczach. No coz za 6 dni spodziewam sie dosc przekonujacej wygranej Milanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano sprawa awansu jest otwarta, tak samo jak w pozostalych meczach :) Lyon na San Siro zagra juz z Juninho, ale wypadl im nastepny wazny gracz srodka pola Tiago. Sam mecz nie podobal mi sie za bardzo. Wczoraj byly o wiele wieksze emocje w obydwu meczach. No coz za 6 dni spodziewam sie dosc przekonujacej wygranej Milanu.

WOW faktycznie przeciez rewanze sa juz 4/5 kwietnia - wiec jak dobrze [; Nie bede musial tak dlugo czekac na kolejne mecze LM.

 

Mam nadzieje ze bedzie transmisja z meczu Barca - Benfica w TVP :twisted:

 

Bo Juve - Arsenal bedzie na bank

 

Sprawdzilem na http://www.telemagazyn.pl/ i jednak pokaza te same rewanze w Tivi... grrr....

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez mam nadzieje ze beda transmitowac mecze w TVP. A co do dzisiejszego meczu to było widac brak Juninho, zobaczymy co pokaze za tydz.

 

@EDIT: Dlaczego nie chca pokazac barcy???? w TVP

Edytowane przez torque8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EDIT: Dlaczego nie chca pokazac barcy???? w TVP

Dobre pytanie... Szpaku cos sie nie postaral... rewanz na Camp Nou bedzie niezwykle ciekawy wiec licze po cichu ze moze TVP jednak zmieni swoja decyzje i pokaze meczyk z udzialem Katalonczykow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie... Szpaku cos sie nie postaral... rewanz na Camp Nou bedzie niezwykle ciekawy wiec licze po cichu ze moze TVP jednak zmieni swoja decyzje i pokaze meczyk z udzialem Katalonczykow ;)

Za to Kowalczyk w Polsacie Sport sie postaral i tam mozna obejrzec mecz Barcy :D Znow bede mial problem ktory mecz obejrzec.

 

Pomimo porazki w pierwszym meczu wierze, ze Juventus awansuje dalej. Ta para najbardziej mi nie lezy, szkoda ze spotkaly sie juz w 1/4 finalu. Lubie Arsenal i jezeli wyeliminuje Juve to oczywiscie w nastepnej kolejnoscie bede im kibicowal :)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Arsenal awansuje dalej - to niezaleznie od tego na kogo trafi - tzn Inter lub Villareal - bedzie postrzegany jako faworyt - zwlaszcza ze do tego czasu powroci Campbell i byc moze Cole.

 

A jezeli awansuje Milan i Barca - bedziemy mieli dwa piekne mecze - ktore z pewnoscia beda transmitowane przez wszystkie stacje [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Pownno transmitowac mecz Barcy, bo w meczu Arsenal - Juventus jest juz wszystko przesadzone. Jak tak patrze na gre Starej Damy to jestem zalamany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pownno transmitowac mecz Barcy, bo w meczu Arsenal - Juventus jest juz wszystko przesadzone. Jak tak patrze na gre Starej Damy to jestem zalamany

Juve jeszcze ma szanse, ale tylko teoretyczne - nie zagraja Zebina, Viera, Camoranesi, Del Piero (nie wiem czy wyleczyl kontuzje czy nie).

Z pozytywnych aspektow - zagra Nedved [;

 

Jednak Henry i reszta mlodych wilkow watpie aby dala sobie wyrwac awans do 1/2 - dla Arsenalu - historyczny, jeszcze nigdy nie grali w 1/2 LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze jak Arsenal bedzie w polfinale to bedzie faworytem, bo jezeli inter przejdzie dalej (w co wierze) to mysle ze szanse beda 50/50, Bede kibicowal interowi, ale jak odpadnie arsenal to bedzie mi smutno, bo podoba mi sie ich gra (chociaz jestem kibicem ManU), w LM zwlaszcza. Zreszta bedzie to bardzo ciekawy pojedynek - z jednej strony wiekowi juz cambiasso, veron czy figo, a z drugiej strony mlodzi fabregas, reyes i hleb. Inter jest niezwykle dziwna druzyna - chaotyczna i nieobliczalna, ale z takimi geniuszami futboli jakimi sa figo, adriano, stankovic czy zanetti, tak wiec bedzie bardzo ciekawa rywalizacja

 

a moj wymarzony final? Lyon - Inter :] i mam nadzieje ze tak bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze jak Arsenal bedzie w polfinale to bedzie faworytem, bo jezeli inter przejdzie dalej (w co wierze) to mysle ze szanse beda 50/50, Bede kibicowal interowi, ale jak odpadnie arsenal to bedzie mi smutno, bo podoba mi sie ich gra (chociaz jestem kibicem ManU), w LM zwlaszcza. Zreszta bedzie to bardzo ciekawy pojedynek - z jednej strony wiekowi juz cambiasso, veron czy figo, a z drugiej strony mlodzi fabregas, reyes i hleb. Inter jest niezwykle dziwna druzyna - chaotyczna i nieobliczalna, ale z takimi geniuszami futboli jakimi sa figo, adriano, stankovic czy zanetti, tak wiec bedzie bardzo ciekawa rywalizacja

 

a moj wymarzony final? Lyon - Inter :] i mam nadzieje ze tak bedzie

Akurat ten pan wiekowy nie jest :-) A co do finalu nie mam nic przeciwko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?...

 

a mi się zaczyna finał Barca-Arsenal marzyć...

 

jeśli chodzi o piękno gry - zdecydowanie te drużyny wyróżniają się spośród 8 teamów które jeszcze rywalizują...

 

no a jak powtarza nam w reklamach Eric Cantona - to jest najważniejsze :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

a moj wymarzony final? Lyon - Inter :] i mam nadzieje ze tak bedzie

Cos sie mi zdaje, ze raczej nic z tego nie bedzie :D . Inter nawet jak przejdzie do 1/2 to nie da rady Arsenalowi (raczej Juve nie wyeliminuje Kanonierow). Podobna sytuacja jest z Lyonem - nawet w wyniku wygrania z Milanem (co sie stalo malo prawdopodobne) trafiaja potem na Barce. A tam wiadomo kto bedzie faworytem :wink: Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Taki tez final wytypowalem... [; I mam nadzieje ze do niego dojdzie ;] :D

Na razie wszystko na to wskazuje, ale nie przekreslalbym Milanu - polfinal z Barca (pewnie do niego dojdzie) bedzie na pewno pasjonujacym widowiskiem :D . Wloskie catenachio vs polot Ronniego i spolki :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki tez final wytypowalem... [; I mam nadzieje ze do niego dojdzie ;] :D

Taki final bylby na pewno bardzo ciekawy :) Poza tym wprowadzilby podmuch swiezosci do rozgrywek LM.

Tylko dla fanow Barcy im predzej odpadnie Arsenal tym lepiej. Awans Arsenalu do finalu dalby tej druzynie nie maly zastrzyk gotowki (przynajmniej kilkanascie milionow euro, ktore mogly byc wykorzystane na wzmocnienie druzyny), a do tego Henry by sie przekonal, ze z obecna druzyna moze swiecic sukcesy na arenie miedzynarodowej. Wtedy Arsenal posiadajacy odpowiednie argumenty moglby przekonac Henry'ego do pozostania w druzynie na kolejne kilka sezonow. Sam jestem ciekawy jak potocza sie losy Henry'ego po sezonie. Wiadomo, ze Barca sie o niego stara lecz na pewno nie bedzie osamotniona w wyscigu po tak znakomitego pilkarza i kilka klubow zapewne wejdzie do gry. Za dwa, trzy miesiace sprawa powinna byc juz jasna - Arsenal, Barca czy moze inny klub? Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki final bylby na pewno bardzo ciekawy :) Poza tym wprowadzilby podmuch swiezosci do rozgrywek LM.

Tylko dla fanow Barcy im predzej odpadnie Arsenal tym lepiej. Awans Arsenalu do finalu dalby tej druzynie nie maly zastrzyk gotowki (przynajmniej kilkanascie milionow euro, ktore mogly byc wykorzystane na wzmocnienie druzyny), a do tego Henry by sie przekonal, ze z obecna druzyna moze swiecic sukcesy na arenie miedzynarodowej. Wtedy Arsenal posiadajacy odpowiednie argumenty moglby przekonac Henry'ego do pozostania w druzynie na kolejne kilka sezonow. Sam jestem ciekawy jak potocza sie losy Henry'ego po sezonie. Wiadomo, ze Barca sie o niego stara lecz na pewno nie bedzie osamotniona w wyscigu po tak znakomitego pilkarza i kilka klubow zapewne wejdzie do gry. Za dwa, trzy miesiace sprawa powinna byc juz jasna - Arsenal, Barca czy moze inny klub? Poczekamy, zobaczymy...

Masz racje Santi - dla cules lepiej bedzie jakby Arsenal nie zagral w finale LM -jednak ja im dobrze zycze - swoja gra pokazuje ze jak najbardziej maja predyspozycje do gry w wielkim finale.

 

Co do Henry - powiem tak - Arsenal chyba od 3 tygodni naciska na Titi'ego aby podpisal niezwykle lukratywny kontrakt - jednak jak dotad tego nie uczynil - wydaje mi sie ze sprawa jest przesadzona.

Chce odejsc. Kasa nie gra dla niego roli. Jest na topie - wiec ma szanse przejsc do kazdego klubu na swiecie. A w Barcelonie u boku Eto i Roniego ma szanse zdobyc wszystko - czas pokaze, wszystko zalezy od decyzji Henry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i od jutra rewanżyki Panowie :D :]]]]]]]]]]]] A ja mam zapiz.g na uczelni buuuuuuuuuuuuuu ;((((( Mogliby puścić ten mecz Barcy ehh :P.

 

Ecuadoo zmieniasz avatary jak rękawiczki :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i od jutra rewanżyki Panowie :D :]]]]]]]]]]]] A ja mam zapiz.g na uczelni buuuuuuuuuuuuuu ;((((( Mogliby puścić ten mecz Barcy ehh :P.

 

Ecuadoo zmieniasz avatary jak rękawiczki :D

Grrr nie moge sie juz doczekac :D :lol: BARCA BARACA BARCA !

 

Bardzo obawiam sie srodowego spotkania w LM z Benfica - jeden blad i Barca zegna sie z LM, przy bardzo slabej ostatnio skutecznosci moga byc problemy z ew. odrobieniem strat. Wiec oby defensywa grala bardzo dobrze...

 

No ale jutro wielki pojedynek Arseal - Juve - mam nadzieje ze Kanonierzy postawia kropke nad i.

Juve nie powinno miec nic do gadania w jutrzejszym spotkaniu - byc moze wygra - jednak to Kanonierzy awansuja.

 

Co do meczu Inter - Villareal -

Moze Villareal sprawi niespodzianke ? [:

 

Koniec włoskie pilki w tej edycji LM [:

 

ojejku specjalnie dla Ciebie - wywiad z Michałem Polem - to tak dla rozluźnienia przed meczem.

 

http://www.fcbarca.com/index.php?goto=felietony&item=86

 

PS. Jakos nie moglem sie dopasowac zadnego avatara, ktory by mi pasowal :P

Ale ten juz zostanie - forever - słowo - prawnika... :lol: hyhyhy

Jak zmienie - to sam poprosze o ZKU, tak na 3 dni... :]

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr nie moge sie juz doczekac :D :lol: BARCA BARACA BARCA !

 

Bardzo obawiam sie srodowego spotkania w LM z Benfica - jeden blad i Barca zegna sie z LM, przy bardzo slabej ostatnio skutecznosci moga byc problemy z ew. odrobieniem strat. Wiec oby defensywa grala bardzo dobrze...

 

PS. Jakos nie moglem sie dopasowac zadnego avatara, ktory by mi pasowal :P

Ale ten juz zostanie - forever - słowo - prawnika... :lol: hyhyhy

Jak zmienie - to sam poprosze o ZKU, tak na 3 dni... :]

Ostatnio mialem okazje ogladac jakis ligowy mecz z udzialem Benfiki (glupie buraki w knajpie, w ktorej bylismy, przelaczyli z Barca - Real :angry: ) i jakos ich gra mnie nie zachwycila, nawet pomimo faktu, ze wygrali 2:1.

Ladna bramka popisal sie Miccoli, IMHO moze on sprawic niespodzialnke w meczu z Barca, bo ma talent do trudnych pilek. Druga strzelil bodajze Karagounis.

Nuno Gomez zaliczyl brzydko wygladajaca kontuzje na samym poczatku meczu i w zasadzie nie bral udzialu w spotkaniu. W srode powinien jednak grac.

 

Odnosnie PS: trzymam Cie za slowo :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...