Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

ojejku specjalnie dla Ciebie - wywiad z Michałem Polem - to tak dla rozluźnienia przed meczem.

 

PS. Jakos nie moglem sie dopasowac zadnego avatara, ktory by mi pasowal :P

Ale ten juz zostanie - forever - słowo - prawnika... :lol: hyhyhy

Jak zmienie - to sam poprosze o ZKU, tak na 3 dni... :]

Dzięks za link ;d bo po dzisiejszym całym dniu spędzonym na uczelni i 3h pisania skryptów bash/awk to mgłę mam niezłą przed oczami ;d

 

Costi żartował ;p nie miałby serca dać Ci ZKU ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, jak kiedys Michal Pol przyszedl do studia LM w garniturze i butach sportowych :lol2:

krzysiekp89

krzysiekp89 II

katalonczyk

Ja121

 

Ile jeszcze kont zalozysz ? :mur:

Wiesz co Cie zdradza ? Ze nie stawiasz kropek i ciagle piszesz w tych samych tematach, myslisz, ze moderacja i userzy to banda kretynow i nikt sie nie pozna ? :blink: . Proponuje zbanowac tego pacjenta na IP, bo szykuje sie kolejny graham. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mam nadzieje, ze dzisiaj Milan rozniesie Lyon laugh.gif

A ja trzymam za Lyon :] I oczywiście Barca jutro :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to :P Dzisiaj Barca gra, więc trzymaj dzisiaj :P:P bo jutro będzie po ptokach ;]

 

Visca el Barca! ;]

A tak to, ze Barca gra jutro :) Wiec trzymaj jutro za Barce bo jak zaczniesz dzis to do jutra nie bedziesz mial sil i bedzie po ptokach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak to, ze Barca gra jutro :) Wiec trzymaj jutro za Barce bo jak zaczniesz dzis to do jutra nie bedziesz mial sil i bedzie po ptokach :)

cicho cicho :P usuń posta ;d lepiej 2 dni niż jeden ;]] większy Luck będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jestem za Lyonem, tak wiec mi starcza wynik na pozimie 1-1 albo cos takiego chociaz nie obraziłbym sie jakby Lyon wygrał :lol: . A co do drugiego meczu Int-Vreal to mysle ze jest juz przesadzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że Lyon jakimś códem upora się z Milanem, chociaż bez Tiago będzie troche ciężko <_<

Na szczęście powraca Juninho więc trzeba liczyć na stałe fragmenty( czytaj wolne :wink: ) B)

A co do Interu to kto wie...w końcu zwycięstwo 2:1 u siebie to nie jest zbyt komfortowy wynik, ale patrząc na jego obecną formę to chyba jednak Villarreal go nie powstrzyma... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak to, ze Barca gra jutro :) Wiec trzymaj jutro za Barce bo jak zaczniesz dzis to do jutra nie bedziesz mial sil i bedzie po ptokach :)

Santi nie kracz ;) Barca ma wygrac ;) [:

 

Aha i licze jutro na Twoja relacje z meczu Barca - Benfica.

 

Dzisiaj wiadomo - Milan wielkim faworytem - jednak nie odbierajmy szans francuzom - wierze w LYON !

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko panowie jeszcze druga polowa :) Na razie Milan gra niezbyt dobrze, ale w drugiej polowie sie rozkreci :D

Trzeba natomiast pochwalic Lyon i oczywiscie Juninho - z taka gra to moze byc jego ostani sezon w Lyon'ie i latem byc moze przejdzie do mocniejszego klubu :)

 

EDIT

Villarreal - Inter 0:0

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby to koniec wloskich symulantow w LM ? :twisted:

 

Mam nadzieje ze tak ;) Lyon gra dobrze - niech tylko wystrzega sie bledow w defensywie - a bedzie dobrze - mam nadzieje :P

 

 

Villarreal - Inter 0:0 -> no a tu jestem ciekaw [: Jak sie ta konfrontacja zakonczy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh w pip.e :[ Jak mnie ten milan denerwuje... no masakra :[ Zawsze dostaje i na koniec wyrównają :((( dżyzas... Zapraszam ich do kataloni, niech ich Barca pokara tak po 5:0 bo już mam dość milanu :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz Ojejku takiego farta nie ma chyba żaden inny klub :angry: Milan może i przeszedł dalej ale barca i tak ich dojedzie :wink: Dobrze, że chociaż Inter odpadł.... :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znow duze szczescie milanu... do 88 minuty ich akcje byly strasznie slabe.... carew baaaardzo, baaaardzo slabo...

Mecz trwa 90 minut plus to co doliczy sedzia. Pilkarze Lyon'u o tym zapomnieli i zostali skarceni :D

Milan nie gral jakos nadzwyczajnie, ale pokazal charakter w ostatnich minutach i chwala im za to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh w pip.e :[ Jak mnie ten milan denerwuje... no masakra :[ Zawsze dostaje i na koniec wyrównają :((( dżyzas... Zapraszam ich do kataloni, niech ich Barca pokara tak po 5:0 bo już mam dość milanu :P.

ojejku - napisalem teraz do znajomego to samo - niech przyjada do Katalonii - zrownamy ich z murawa Camp Nou :twisted:

 

Alez sie ciesze ze Inter odpadl !!! :lol: :lol: :lol: Jednych mniej... jutro Henryk powie: Cya Italia... [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi szkoda, ze taki glupi blad popelnil clerc... gral bardzo dobrze przez caly mecz - aktywny w ofensywie i defensywie... bezsensowne podanie do bramkarza w sytuacji, gdy powinien szukac gry gdzies z przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla fanów tego klubu, ale on ma największego farta odkąd tam inzaghi gra i szewa. Naprawdę szlag mnie trafia, że zawsze im się uda ( prócz finałów :P ) obojętnie ile by przegrywali to jakieś modły chyba Berlusconi z Gatuso ( który wygląda jakby na kiblu siedział :)) odprawiają i przechodzą dalej :( A w cały meczu jak zwykle taki topór grają że :mur: ... A najbardziej to nienawidze tego Inzaghiego przecież to co kolo gra to mała bania. Największy fuks we Włoskiej piłce. Tylko dobija gole, a później biegnie i szczytuje jakby nie wiem kim był, królem footballu. Najlepiej jak tego r.yja rozdziawi hahaha wygląda jakby chciał a nie mógł, i nie miał szczenki ani protezy ;]]]]. Z Szewy robią gwiazdę niemożliwą, trzeba oddać mu że strzał ma mocny, techniczny i celny jak mało kto, ale myślę że w innym klubie poza milan'em a już włoską ligą by się nie odnalazł. To samo z Kaką, podniecają się nim jak dzieci zabawką... widzieliśćie co dziś pokazał do szymkowiaka nawet z taką grą by nie wyskoczył. Raz mu się uda przejść i już Kaka (sraka ;) ) ale technika, ta szybkość ;d Juninho go zjada na śniadanie.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno - [ciach!]a

milan jeb**ńce farciarze symulanci el pipy !

 

ale trafi kosa na kamień - na barce, a wtedy nawet elpipa im nie pomoże

 

grrr ale jestem zły :angry:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...