Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

@Santi

ciesze sie ze zyczysz jak najlepiej interowi ;] ja jestem ich kibicem od prawie 10 lat i mnie martwi sytuacja w klubie. inter ma wogole niektorych strasznie glupich kibicow (chocby ten incydent z dida w tamtym roku, osatnio incydent z rzucaniem obelgami i kamieniami na parkingu w m.in cristiano i javiera zanettiego), a co do morattiego to trafne porownanie. z jednej strony cieszy mnie jego utozsamianie sie z interem (ze jest jego kibicem od dawna i wogole) a z drugiej gosc ma mnostwo kasy z ropy naftowej i dla niego ten klub jest taka zabawka, mnostwo kasy na gwiazdeczki, a odchodza najbardziej wartosciowi gracze. podobno armani chce odkupic inter od morattiego :] i mam nadzieje ze jak mu sie to uda to zatrudni prawdziwych fachowcow, wzmocnia sie nowymi zawodnikami na nastepny sezon, adriano zazegna kryzys i w przyszlej lm inter przynajmniej polfinal lm ;]

@costi

calkowicie sie z toba zgadzam! wszyscy sie podniecaja ronaldinho, a to przeciez byl geniusz giuly'ego. lubie bardzo tego pilkarza, podobala mi sie jego gra w monaco, pozniej w barcelonie. troche mi go zal teraz ze gra tak malo, ale mam nadzieje ze to sie zmieni ;] wy wogole widzieliscie co zrobil z pilka giuly ? w jakiej byl pozycji? kiedy sie popatrzyl na bramke i bramkarza, a kiedy uderzyl? jak mocno i precyzyjnie strzelil z ostrego kata ? co mial do powiedzenia bramkarz? to sie zastanowcie zanim znowu sie bedziecie podniecali tym waszym R10

@kucyk

henry nie dorasta ronaldinho do piet ? racja, no bo jak henry ma mu dorastac do piet skoro nie rozgrywa tak jak on. moze jeszcze henry nie powinien sie dac przejsc r10 w obronie ? chlopie! henry i r10 graja na calkowicie roznych pozycjach !!! henry jest typowym napastnikiem a r10 to ofensywny pomocnik, ktorego glownym zadaniem nie jest strzelanie bramek tylko wypracowywac sytuacje strzeleckie hence i eto, a bramki strzela tylko i wylacznie temu ze wykonuje wszystkie wolne, jest ustawiony bardzo wysoko jak na pomocnika i jego swietny drybling pozwala mu sobie te sytuacje wypracowywac czesto tez sobie samemu, a henry i tak jest najlepszym napastnikiem na swiecie bo oprocz typowego sepa pola karnego (tak jak Nisterlooy czy Inzaghi) jest swietnym skrzydlowym(jak np. r10), dobrze grajacym glowa(jak np. Rasiak :D), dobrze zbudowanym(jak Scheva czy Drogba) i swietnie wyszkolony techniczne (jak np. Ibrahimovic, R10 czy C. Ronaldo) i dodatek ma gosc charakter, dzieki ktoremu jest kapitanem arsenalu. i kto tu jest lepszy ? :D

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henry w tym aspekcie nie dorasta mu do pięt

kucyk nie przesadzaj bo wczoraj Henry udowodnil, ze tez potrafi bardzo ladnie zagrac pilke. I zgadzam sie z dzejem - Henry jest najlepszym pilkarzem na swiecie.

EDIT

Henry nie musi machac nozkami jak R10 zeby minac rywala, wystraczy ze sie na chwile zatrzymie lub bedzie szedl z pilka i obronca osmieszony tak jak to mialo kilkukrotnie miejsce wczoraj :P

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to Giuly się wykazał umiejętnością, bo dokładnie podać piłkę to większość piłkarzy potrafi.

Henry, Deco, van Bommel, Fabregas - to kilka osób którzy też by to zrobili...

Tak strzelić, z taką precyzją i z takiego kąta potrafią tylko najlepsi i tyle.

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pires odchodzi z Arsenalu dlatego że piłkarzom powyżej 30 roku życia Kanonierzy proponują tylko roczny kontrakt, którego ten nie chciał podpisać...

Riquelme wątpię żeby przeszedł do MU...Fergie chyba bardziej na Diarrę sępi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

calkowicie sie z toba zgadzam! wszyscy sie podniecaja ronaldinho, a to przeciez byl geniusz giuly'ego. lubie bardzo tego pilkarza, podobala mi sie jego gra w monaco, pozniej w barcelonie. troche mi go zal teraz ze gra tak malo, ale mam nadzieje ze to sie zmieni ;] wy wogole widzieliscie co zrobil z pilka giuly ? w jakiej byl pozycji? kiedy sie popatrzyl na bramke i bramkarza, a kiedy uderzyl? jak mocno i precyzyjnie strzelil z ostrego kata ? co mial do powiedzenia bramkarz? to sie zastanowcie zanim znowu sie bedziecie podniecali tym waszym R10

co zrobił giuly, co zrobił giuly? zrobił to co miał zrobić! Czy gdyby Ronaldinho nie przetrzymał piłki i precyzyjnie nie podał to w ogóle doszełby do tej sytuacji?

 

Strzał z takiego kąta wcale nie jest trudny, lewą noga równie prosto tak strzelić. Giuly poprostu umiał to wykorzystać.

 

Dla mnie to była świetna asysta i równie dobre wykończenie, a zasługi rozkładają się po połowie dla każdego z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Giuly poprostu nie mógł nie wykorzystać tej sytuacji... przeciez jak by takie coś zmarnował jeszcze w takim meczu i po takiej asyście to miałby fajnie... Barcelona nie jest byle jakim klubem i myśle ze jeżeli już tam ktoś gra to takie sytuacje powinien wykorzystywać bez większych problemów... to nie liga polska :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak trzeba być ślepy, aby nie dostrzegać geniuszu ronaldinho, według mnie nie ma takiego drugiego na świecie który potrafiłby tak kapitalnie rozgrywać piłkę, Henry w tym aspekcie nie dorasta mu do pięt

ehm... ogladam mecze arsenalu co tydzien w lidze angielskiej i powiem krotko ze jestes w bledzie. Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cała akcja barcy była niezła - zarówno podanie Ronaldinho jak i strzał Giuly'ego nie ma się co kłucić ;)

Mi się bardzo też podobały niektóre akcje Kaki - widać że jest to nieprzeciętny zawodnik - choćby ten zwód po którym kapitalnie dograł do Ambrosiniego, czy też siata jaką założył jednemu z defensorów pod koniec meczu.. normalnie miód - aż się miło ogląda grę zespołu którego nie lubie :D

Co do Henrego to oczywiście - jest to całkowicie inny typ zawodnika niż Ronni ale i tak uważam że nie ma w tej chwili lepszych kopaczy w przednich formacjach niż oni. Obaj są genialni w swojej grze. Henry imponuje mi pełnym profesjonalizmem prezentowanym od "paru" lat. Nikt chyba nie strzela w każdym sezonie tyle bramek co on. Owszem zdarzają się sezonowi "super strzelcy" ale Henry nigdy nie schodzi poniżej pewnego pułapu i za to go cenię. Gdyby przeszedł do Barcy, a Rijkard odpowiednio by poustawiał formację ataku to ja poprostu nie mam pytań - co też oni dwaj (R10&Henry) by wyczyniali :twisted:

 

A co do Riquelme to wierzyć mi się nie chce żeby do MU przeszedł - wątpie żeby wogóle chciał zmieniać klub - a już na pewno nie na angielski. W Hiszpanii nareszcie się odnalazł i gra tak jak wszyscy od niego oczekują (choć nie pokazał tego w meczu z Arsenalem). Szczerze mówiąc to nie bardzo pojmuję wizję tworzenia zespołu MU przez sir Alexa. Jak pokazała tegoroczna LM czas Fergusona w MU chyba zbliża się do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Riquelme to wierzyć mi się nie chce żeby do MU przeszedł - wątpie żeby wogóle chciał zmieniać klub - a już na pewno nie na angielski. W Hiszpanii nareszcie się odnalazł i gra tak jak wszyscy od niego oczekują (choć nie pokazał tego w meczu z Arsenalem). Szczerze mówiąc to nie bardzo pojmuję wizję tworzenia zespołu MU przez sir Alexa. Jak pokazała tegoroczna LM czas Fergusona w MU chyba zbliża się do końca.

Zgadzam sie jego wizja tworzenia MU jest chora <_< jak już zmieniać to konkretnie jak Arsenal a nie na pół gwizdka. Jak dla mnie stara gwardia powinna odejść w jako-takiej chwale i przewietrzyć kadre! Neville, Solskier, Brown, Giggs nawet van Nistelrooy sie po częsć wypalił... (z całym szacunkiem dla nich). Zadużo tam wychowanków zamało graczy konkretnego formatu, kupionych już jako gwiazdy. Wiadomo ze chelsea i tak zgranie większość ale przecież można powalczyć... eh jak dla mnie odświeżyć kadre i oczywiście wywalić trenera który żegna sie już z MU od bodajże 4 czy 5 lat i jakos nie może to czas najwyższy. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe szansę na to żeby Glazer wywalił Fergiego...

 

też mi się nie podoba jego strategia transferowa...tu trzeba kupić kilku bardzo dobrych piłkarzy - a nie dokupywać co sezon po jednym...jakby Fergie kupił jeszcze z 3-4 piłkarzy pokroju Rooney'a (po którym widać że mu naprawdę zależy) toby coś z tego wyszło...a tak...

 

kupić Diarrę, Riquelme, o De Jongu coś wspominali...i niech grają...

 

co do usuwania tych piłkarzy o których wspomniałeś - wg mnie to zły pomysł...

nie wiem co ludzie chcą od Nevilla - ja sobie go bardzo cenię, jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy w lidze mistrzów (liczba meczy)...Solskiera mogliby już się pozbyć bo ciągle kontuzjowany jest...Giggs - drugi Neville - bardzo doświadczony...i jak trzeba bierze robotę na siebie...a RvN - niech mu ktoś zacznie dobrze podawać to będzie strzelał...to nie Henry - na niego trzeba pracować :)

 

jako fan MU dodam że po mojemu to czerwone diabły Alexa F. skończyły się w momencie sprzedania Becks'a do Realu...odchodził jako jeden z najlepszych pomocników świata a teraz jest tylko cieniem siebie...mówiono zawsze że to Keane jest sercem drużyny - wg mnie tak nie było...Beckham był gwiazdą w tym zespole (dalej jest - tyle że spadającą), tym samym odciążając innych piłkarzy od presji i pozwalając im skoncentrować się na grze....presja była wywierana głównie na nim - ale on potrafił sobie z nią radzić...w MU miał serce do gry...a potem rozsypał się w Realu...

 

No ale MU to dopiero w przyszłej edycji pokaże na co ich stać - a póki co mamy Barcę i Arsenal :)...w dziadków i nowicjuszy nie wierzę :D

 

Jeśli taki będzie finał - nie opowiem się za żadną ze stron...będę tylko liczył na piękny mecz i pojedynek 2 kosmitów - R10 i TH...

I jeśli wygra TH to nie ma szans żeby odszedł do Barcy - nowy stadion, kasa na transfery w klubie sprawią że Henry zostanie w Arsenalu...ma jeszcze rachunki do wyrównania z Chelsea...:)

 

Czekam na półfinały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dal mnie giggs czy neville już sie zdeczka wypalili to samo salgado w realu coz tegoz e dobry, doswiadczony ale jakos kupili Cicinho . Jak dal mnie piłkarz po długim czasie w jednym klubie wypala sie. Oczywiście nie wszyscy ale np. Raul - niby ma przebłyski ale kiedyś było lepiej :-| . Zgodze sie co do Beckhama i Keane'a troche po frajersku sie ich pozbyli gdyby taki skład jak teraz + oni to było by z pewnościa lepiej...

 

Co do finału LM to ja nigdy nie będe za Barcą z kom by nie grali dlatego licze ze Milan pokarze w rewanżu ze jest lepszy (bo ejst B) ) a w drugim to musi Arsenal awansować nie wyobrażam sobie Villarrealu w finale.

 

Henry w Barcelonie? To już by była przesada jakoś sobie tego nie moge wyobrazić

Ronaldiho

 

Henry

 

Eto

 

To już tłok a jak dodać reszte drużyny Barcy... eh nie tam w reprezenatcji jak najbardziej (wiem niemożliwe ale to tak teoretycznie) ale klub to co innego. Jak by to wyglądało? Przez pierwsze 15 min piłke prowadzi R10 a potem TH a w 2 połowie zmiana... jeden prowadzi a co z drugim? Oni to kochają jakoś nie potrafie sobie wyobrazić R10 który przez 10 min nie zaliczył ani jedengo dryblingu albo patrzącego na TH który mija 5 rywala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy zawodnik wypala się w trakcie długiej gry w jednym klubie np. Roberto Carlos. Ciągle jest wyróżniającym się zawodnikiem Realu mimo swojego wieku.

Też nie widzę R10 i TH w jednym zespole. Już nie mówię o tym jakby się ewentualnie porozumiewali na boisku. Chodzi mi o to, że jeśli oni zagraliby w ataku (+ ewentualnie Eto'o), to zabrakłoby miejsca dla Messiego :blink: . Taka sytuacja mogłaby się zdarzyć tylko w Barcie :D

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do manchesteru

wes brown na pewno nie jest wypalony ... on ma dopiero 26 lat ! a co do diarry i riquelme jestem przeciwny ich angazowi w ManU, wolalbym kogos ogranego juz w premiership - np. carricka, nolana czy cahilla. a tacy doswiadczeni gracze jak giggs tylko pomagaja - popatrz jak kluczowa postacia jest teraz - odkad gra w srodku z o'shea i rooney'em manu znow gra piekna pilke. malo ktory boczny pomocnik potrafilby sobie radzic tak jak on w srodku pola. pamietasz czas w madrycie kiedy becks gral w srodku pola ? taki wysmienity pilkarz a przesuniecie do srodka go "sparalizowalo" i to byl jego najgorszy okres w karierze. obecnie kiedy znow gra na prawej pomocy odzyl i znow gra bardzo dobrze - ostatnio najlepszy zawodnik realu od dluzszego czasu i najlepiej asystujacy zawodnik w la liga bodajze. co do solskjera to on juz wogole nie gra, od przyszlego sezonu zajmie sie szkoleniem mlodziezy, neville gra na dobrym, rownym poziomie non stop wiec tez nie wiem ocb

 

a wogole to sie przekonamy o wszystkim za tydzien w meczu chelsea - manchester u. :]

 

a co do barcy to mysle ze jak arsenal wygra lm to henry zostanie tam juz do konca kariery a jak nie wygra to nie za bardzo ccialbym zeby do barcy szedl, bo szczerze to robi sie drugi real madryt - tylko w barcelonie mogli sie marnowac tacy zawodnicy jak riquelme (ktorego barca nie chciala, gdyz jest za duza indywidualnoscia i on z r10 nie mogliby grac w tej samej druzynie - poprostu super tlumaczenie :/), fabregas. larsson van bommel grzac lawe, a jak henry przejdzie tam to co? lawe bedzie grzal? czy moze eto ? a moze messi ? bez sensu a taki swietny zawodnik jak giuly dalej bedzie grzal lawe albo na trybunach spedzal czas ...

 

a nie wiem czemu tak wszyscy skreslaja villareal - przeciez 1:0 to wcale taki swietny wynik nie jest - inter wygral 2:1 u siebie i tez wszyscy mowili ze villareal odpadnie a tu u siebie wygrali 1:0 i po kredkach. arsenal to typowa druzyna wlasnego boiska. villareal moze u siebie wygrac 1:0, bedzie dogrywka, w ktorej nikt nic nie strzeli i w karnych np. wygraja i to jest dosyc prawdopodobne ...

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"szczerze to robi sie drugi real madryt"

real kupuje gwiazdy dla pieniedzy z reklam, nie ze wzgledow czysto sportowych. poza tym w relu kupowano graczy za astronomiczne pieniadze, a barca? najwiekszy transfer to eto'o - cos kolo 25mln euro.

 

"tylko w barcelonie mogli sie marnowac tacy zawodnicy jak riquelme (ktorego barca nie chciala, gdyz jest za duza indywidualnoscia i on z r10 nie mogliby grac w tej samej druzynie - poprostu super tlumaczenie :/)"

nie gral riquelme, bo go nie chcial owczesny trener - van gaal. nie mogl dojsc z argentynczykiem do porozumienia, gdyz wymagal od niego zupelnie innej gry, niz tej, do jakiej byl roman przyzwyczajony. Byj jeszcze jeden problem, dla ktorego zostal wtedy wypozyczony od villareal - obywatelstwo UE, ktorego nie posiadal - nie bylo dla niego miejsca juz w druzynie.

 

fabregas. larsson van bommel grzac lawe,

fabregas odszedl z powodu durnych hiszpanskich przepisow, ktore nie pozwalaly podpisac z nim profesjonalnego kontraktu, podobnie jak g. pique odszedl do manU. Larsson - gdy przychodzil, wiedzial, ze nie bedzie gral w pierwszej 11, mimo, ze w okresie przygotowawczym, kiedy jeszcze nie doszedl eto'o mial miejsce w podstawie. VBommel - nie sprawdza sie tak jak w PSV w Primera. Jak to ktos kiedys o nim powiedzial - gra za bardzo przewidywalnie jak na ta lige, dlatego tez na chwile obecna lepszym od niego graczem jest t.motta, jesli nie jest kontuzjowany. Zreszta vBommel i Larsson na ilosc wystepow nie moga narzekac. Na pewna "lawy" nie grzeja w barcelonie.

 

"a jak henry przejdzie tam to co? lawe bedzie grzal? czy moze eto ? a moze messi ? bez sensu a taki swietny zawodnik jak giuly dalej bedzie grzal lawe albo na trybunach spedzal czas

jak przyjdzie Titi, to na lawke pojdzie Messi - on ma 19 lat (!!), wiec nie mozna go przeforsowac - pogral duzo w tym sezonie i widzimy co sie dzieje - juz lapie pierwsze grozniejsze kontuzje. Wchodzac z lawki w przyszlych sezonach na pewno mu sie krzywda nie stanie, a ile sie nauczy grajac przy R10, Eto'o, Henry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przyjdzie Titi, to na lawke pojdzie Messi - on ma 19 lat (!!), wiec nie mozna go przeforsowac - pogral duzo w tym sezonie i widzimy co sie dzieje - juz lapie pierwsze grozniejsze kontuzje. Wchodzac z lawki w przyszlych sezonach na pewno mu sie krzywda nie stanie, a ile sie nauczy grajac przy R10, Eto'o, Henry?

Tja a Rooney to ile ma lat ? :)...

można w każdej chwili złapać kontuzję...szkoda żeby się taki chłopak marnował siedząc na ławie :)...

 

imo (jeśli Henry przyjdzie do Barcy - w co bardzo wątpię) - R10-Henry-Messi

A Eto'o ławeczka...

 

Ale to takie gdybanie jest...zobaczymy co będzie po finale CL :)

 

Z innej beczki - Chelsea przegrała na Old Trafford z Liverpool'em w półfinale Pucharu Anglii 1:2 (Drogba-Riise,Garcia) - została im tylko liga...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - Chelsea przegrała na Old Trafford z Liverpool'em w półfinale Pucharu Anglii 1:2 (Drogba-Riise,Garcia) - została im tylko liga...:D

I to jeszcze nie mają pewne że wygrają :D :]]]]]]] A to dobrze im :P.

 

W środe już rewanżyk Barcy, omg jakbym był na stadionie to chyba bym go rozniósł :D ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środe już rewanżyk Barcy, omg jakbym był na stadionie to chyba bym go rozniósł :D ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

W sumie kibice Barcy moga go rozniesc jak Sheva im strzeli ze dwie brameczki :D

 

Nie pisalem po meczu Arsenal - Villareal, ale cos mam przeczucie, ze Hiszpanie moga awansowac do finalu i go wygrac. Arsenal nie jest taki dobry na wyjazdach i przewaga jednej brameczki szybko moze zostac odrobiona. Zobaczymy we wtorek jak ta rywalizacja sie potoczy. Zastanawiam sie czy nie postawic na Villareal jako zwyciezce LM ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest już półfinał, półfinał LM. Tu sie moze wszystko wydarzyc, kazda z druzyn ma mniej wiecej takie same szanse na zdobycie pucharu, jak i odpadniecie juz teraz :P

 

Ja zostaje wierny Milanowi, a za przeciwnika chyba Arsenal. Piekny meczyk by byl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet z nim ich nie maja :> :D

 

BTW: Tak czytam wasze posty - i jedno mnie zastanawia - kazdy widzi genialnego Roniego, Eto'o, Messiego etc.

Nikt nie zauwazyl wspanialej gry Edmilsona - to on praktycznie zneutralizowal druga linie Milanu z Kaka na czele - w dwumeczu z Chel$ea bylo podobnie. Jego transfer na Camp Nou - bylo jednym z najlepszych posuniec.

BTW2: Byc moze Abidal z Lyonu bedzie nowym zawodnikiem Barcy.

BTW3: Czuje ze jutro Villareal sprawi niespodzianke.

 

Arbitrem spotkania Bracelona - Milan bedzie Markus Merk - sedzie bdb znajacy swoj fach jednak, troszke sie obawiam tego meczu, znajac kombinatorstwo Włochów, jak to trafnie ujał jeden z kibicow Barcy:

 

"Wolałbym jakiegoś Anglika aby Pippa nie łamał się co chwila w

naszej 16-tce prosząc błagalnym spojrzeniem o wapno"

 

:lol:

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie genialne prowadzenie gry barcy w wieku 21 lat. jestem pod wrazeniem.

21 lat to nie tak znowu mało. Mam wrażenie, że większość osób zatraciła rachube czasu dla nich prespektywiczny zawodnik będzie nim zawsze bez względu na to ile ma lat :blink: . Jak dal mnie to 19,20 to już koniec potem zaczyna się poważna gra, niktórzy zawodnicy są zbyt fługo traktowani jak 'młode' nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wszystkie mecze Włochów powinni Anglicy sędziować...oduczyli by ich wreszcie symulek i tym podobnych zagrań...

 

zapowiadają się nam 2 świetne mecze...mam tylko nadzieję że obejdzie się bez takich jaj jak wczoraj w Sevilli :)

 

ps...

tak po cichutku liczę jutro na dogryweczkę i karne ...i Arsenal w finale...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 lat to nie tak znowu mało. Mam wrażenie, że większość osób zatraciła rachube czasu dla nich prespektywiczny zawodnik będzie nim zawsze bez względu na to ile ma lat :blink: . Jak dal mnie to 19,20 to już koniec potem zaczyna się poważna gra, niktórzy zawodnicy są zbyt fługo traktowani jak 'młode' nadzieje.

ok. to pokaż mi innego piłkarza w wieku 21 lat, który byłby w stanie poprowadzić grę klubu najwyższej swiatowej polki, grac odpowiedzialnie, bez straty w meczu. Dodaj jeszcze do tego, ze mecz to polfinal ligi mistrzow. I nie pisz ze fabregas, bo jego gra w porownaniu do iniesty to jeden wielki chaos. zreszta wychowywal sie z iniesta w la masia, wiec w ostatecznosci graja podobnie. Czekam na odpowiedz. I pamietaj: nie chodzi o to, ze ktos tam moze w tym wieku zagrac w polfinale i dobrze sie zaprezentowac, ale zneutralizowac absencje jedngo z najlepszych pomocnikow Deco, a w innych meczach sile napedowa barcy, czyli Xaviera Hernadeza.

Milego szukania :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...