Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Już jutro rewanże - ale uczta będzie :mrgreen: Ja liczę że Barcelona z Arsenalem się w finale spotka!!!

Oj bedzie bedzie :mrgreen:

 

Milan oficjalnie potwierdzil kontuzje Ambrosiniego - jest pewne - nie zagra. Tylko czy tojest oslabienie ? :lol:

 

Co do Kaki i Nesty - prawdopodobnie jutro bedziemy wiedziec.

 

Jakos tez jutro chce dogrywki i karnych :razz: Chce chleba i igrzysk ! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili ( no moze nie z ostatniej ) - trzech graczy Milanu odniosło kontuzje w meczu z Messina - Nesta, Kaka, Ambrosini - raczej pewne jest, ze Kaka nie wystapi w srodowym meczu na Camp Nou.

Ambrosini na pewno nie zagra juz do konca sezonu (mala strata ;) ). Pozostala dwojka jest w kadrze na mecz z Barca i we wtorek ma byc info czy zagraja w srode.

 

EDIT

Cos dlugo pisalem tego posta :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ambrosini na pewno nie zagra juz do konca sezonu (mala strata ;) ). Pozostala dwojka jest w kadrze na mecz z Barca i we wtorek ma byc info czy zagraja w srode.

 

EDIT

Cos dlugo pisalem tego posta :D

Osobiscie bede happy jak nie zagra Nesta. Z oczywistych wzgledow - powstanie ladna dziura w obronie Milanu, ktora skrzetnie wykorzysta ktorys z napastnikow Barcelony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja też już sie nie moge doczekać meczu, pop-corn albo frytki/placki ziemniaczane @ home made i ogladamy ;] Finał jak wielu widze Arsenal vs Barca. Ogolnie fajowy piłkarsko rok, mam nadzieje, ze LM nie odbije sie tylko na MŚ w Niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja też już sie nie moge doczekać meczu, pop-corn albo frytki/placki ziemniaczane @ home made i ogladamy ;] Finał jak wielu widze Arsenal vs Barca. Ogolnie fajowy piłkarsko rok, mam nadzieje, ze LM nie odbije sie tylko na MŚ w Niemczech.

No ja jeszcze do tego dorzucę browarki ;]]] Chyba nikt nie wątpi że Barca zmiecie Milan ?? :]]] To jest w gwiazdach zapisane :D Niektórzy się łudzą :P:P ;]]]]]]]]] :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do dzisiejszego meczu - mam ogromna nadzieję, że villarreal postara sie o dobry rezultat, dzieki czemu obejrzymy naprawde porywajace widowisko. w koncu nie maja nic do stracenia - a bramka zaliczki arsenalu, w dodatku zdobyta u siebie nie jest jakims ogromnym atutem.

 

buena suerte y no renuncie villarreal!

Edytowane przez o-skar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki przemawiaja za Arsenalem. Nie stracili bramki w 9 kolejnych meczach LM, ponadto w meczach na wyjezdzie w tegorocznej edycji LM zadnemu ich rywalowi nie udalo sie strzelic wiecej niz jedna bramke. Wiadomo,ze dzisiaj o wyniku bedzie decydowac postawa na boisku, a nie statystyki i niekoniecznie Arsenal musi przedluzyc swoja dobra passe w meczach bez straty bramki. Mam nadzieje, ze Arsenal przyjechal do Hiszpanii po zwyciestwo i bedzie gral ofensywna pilke, gra na bezbramkowy remis moze okazac sie dla nich koncem przygody w tegorocznej LM.

Niech wygra lepszy. Hej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czadu to dziś Heniutek mam nadzieję da...

 

dobrze by było gdyby Villareal szybko bramkę strzelił...wtedy by poszli na całego...

 

ps.

takie pytanko - gdzie znajdę statystyki Ligi Mistrzów, ale ogólne, nie tylko na ten sezon ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko ale niezwykle tresciwie: niech wygra lepszy. Obie druzyny sa mlode i glodne sukcesu - niech wygra ten ktroy okaze sie lepszy tego wieczoru.

 

Mecz bardzo ciekawy - mzoe sie podobac - Arsenal nie istnieje na boisku - bramka dla Villareal wisi w powietrzu... B)

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal gra slabo, jak tak dalej pojdzie to moga sie pozegnac z LM. Szkoda bo myslalem, ze Wenger ustawi bardziej ofensywnie swoja druzyne. Riquelme rzadzi w drugiej linii i tylko troche wiekszej dokladnosci mu brakuje. W drugiej polowie licze na brameczke Villareal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No arsenal gar bardzooooooooo defensywnie ;( jak przejmą piłkę to stoją w miejscu i nie biegną z kontratakiem :( a najczęściej zaraz strata...

 

W przerwie brałem prysznic :D wchodze do pokoju a tu jakiś kibol w biegł i dał Henry'iemu koszulkę Barcy ? :D :D :D czy dobrze widziałem ? ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] to już musi przejść do Barcy TiTI:]

 

No jak to pisałem to prawie Franco z bani strzelił gola :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kur... karny powiedzcie mi jaki karny, czy Ci sędziowie muszą zawsze zjeba... widowisko ??? przecież to kur.. powinni takim licencje cofnąć po meczu. Na szczęście z sprawiedliwości stała się zadość i "Lejman" obronił :D OMG. Nie to że jestem za Arsenalem, obojętnie jaka drużyna, żeby w taki sposób ukarać niesprawiedliwie zepsół w meczu o takiej randze to nie mam słów.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Arsenal byl slaby, ale liczy sie to co w "sieci". Szkoda Villareal lecz taka jest pilka nozna. Henry byl dzisiaj lepszy w obronie niz w ataku i to powinno wystarczyc za komentarz gry kanonierow. A co do Henry'ego to podobno Real chce go u siebie i oferuje mu kontrakt opiewajacy na sume 12 milionow euro :zonk:

 

Milan jutro musi awansowac!!! :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Villarrealu :cry: w tym meczu miał tyle okazji, że mógł spokojnie wygrać przynajmniej 2:0 :razz:

Dawno nie oglądałem meczu w którym piłkarze aż tak się poświęcali. Arsenal nie pokazał nic i miał wyjątkowe szczęście, że awansował.......ale no cóż "szczęście sprzyja lepszym" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesprawiedliwe... jak tak mozna grac. Arsenal pokazal w tym meczu ze potrafi doskonale stosowac obrana taktyke, jednak gdyby nie szcescie bylby Milan- Villreal! Te głoweczki obok pustej bramki, strzal na pusta... i ten karny! Masakra...

 

Szkoda mi zółtych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesprawiedliwe... jak tak mozna grac. Arsenal pokazal w tym meczu ze potrafi doskonale stosowac obrana taktyke, jednak gdyby nie szcescie bylby Milan- Villreal! Te głoweczki obok pustej bramki, strzal na pusta... i ten karny! Masakra...

 

Szkoda mi zółtych...

coś Ci się chyba pomyliło :lol:

Milan to słowo które nie pasuje do słowa - Finał :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...