Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

II polowa - jeszcze jeden blad Didy i Bayern w 1/4 :D :D :D

Albo jeszcze jeden blad Kahna (przy bramce Shewczenki mogl wybijac pilke noga, a nie sie klasc) i Milan jedzie dalej . <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAK!

co za farciarze, nie znoszę Milanu za te fuksy i ściemnianie, krętacze zasrani

Bayern gra naprawdę ładnie i liczę na to, że wpadnie zaraz bramka na 2-3, a potem 3-3 B)

Kucyk mam te same wrazenia co Ty. Nie cierpie tych symulantow i lapowkarzy - nie musze mowic kto jest prezesem Milanu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARSENAL :!: :!: :!: :!: HAHAHA KONIEC GALAKTIKOS HAHAHA

Barcelona chcesz Henry ? dawaj 100 mln euro :D

100 mln Euro ?? No way... kupimy go za 15, moze nawet mniej, gra z Ronim reszte mu wynagrodzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk byl lux malina, a wynik jeszcze lepszy. Obydwie druzyny rozegraly bardzo dobre zawody tylko Milan mial Inzaghiego w swoich szeregach :lol2:

 

No to mamy nastepnych cwiercfinalistow Arsenal, Benfica, Lyon, Milan :D

Jeszcze tylko Inter dojdzie za tydzien :)

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 mln Euro ?? No way... kupimy go za 15, moze nawet mniej, gra z Ronim reszte mu wynagrodzi ;]

Chyba snisz :rolleyes: Wierze ze Henry nie odejdzie z klubu. Gdyby Arsenal nie budowal nowego stadionu na pewno by sie wzmocnili. Teraz stadion jest i mam nadzieje ze kasa tez bedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba snisz :rolleyes: Wierze ze Henry nie odejdzie z klubu. Gdyby Arsenal nie budowal nowego stadionu na pewno by sie wzmocnili. Teraz stadion jest i mam nadzieje ze kasa tez bedzie :P

Z szacunkiem - ale, Henry ma 29 lat, i nie odniosl wiekszych sukcesow na arenie miedzynarodowej z Arsenalem. Na pewno Thierry chce zdobyc LM. Ale badzmy obiektywni - z Arsenalem jest to misja niemozliwa do wykonania.

Wie ze grajac w Barcie u boku Roniego, Eto, Deco, Puyola, Edmilsona, Messiego, Xavi'ego, Van Bommela, Giuly'ego masz szanse na to trofeum.

I jeszcze: Rijkaard i Henry sie doskonale znaja byli przez 3 lata sasiadami, mieszkajac w Monaco.

Dalej Roni, powiedzial i rozmawial juz z Henry o wspolnej grze w jednym zespole, w Dumie Katalonii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Benfica odprawila Liverpool 2:0 B)

 

Pod koniec drugiej polowy piekne byly ujecia pokazujace trybuny angielskie. Wyraz twarzy publiki oscylowal wokol :|

 

Ktos mi moze wyjasnic, co sie stalo ze gol dla Liverpoolu po roznym nie zostal uznany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Benfica odprawila Liverpool 2:0 B)

 

Pod koniec drugiej polowy piekne byly ujecia pokazujace trybuny angielskie. Wyraz twarzy publiki oscylowal wokol :|

 

Ktos mi moze wyjasnic, co sie stalo ze gol dla Liverpoolu po roznym nie zostal uznany?

costi obejrze powtorki to postaram sie odpowiedziec na Twoje pytanie - okiem bukmachera ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z szacunkiem - ale, Henry ma 29 lat, i nie odniosl wiekszych sukcesow na arenie miedzynarodowej z Arsenalem. Na pewno Thierry chce zdobyc LM. Ale badzmy obiektywni - z Arsenalem jest to misja niemozliwa do wykonania.

Wie ze grajac w Barcie u boku Roniego, Eto, Deco, Puyola, Edmilsona, Messiego, Xavi'ego, Van Bommela, Giuly'ego masz szanse na to trofeum.

I jeszcze: Rijkaard i Henry sie doskonale znaja byli przez 3 lata sasiadami, mieszkajac w Monaco.

Dalej Roni, powiedzial i rozmawial juz z Henry o wspolnej grze w jednym zespole, w Dumie Katalonii ;)

Niemozliwa ? a skad ty to mozesz wiedziec ? kto rok temu stawial na liverpool ? Nikt i kazdy wie jak bylo. A przed chwila widzialem jak te wszystkie gwiazdy zagraly. To samo czeka barcelone i chelsea.

 

No to Benfica odprawila Liverpool 2:0 B)

 

Pod koniec drugiej polowy piekne byly ujecia pokazujace trybuny angielskie. Wyraz twarzy publiki oscylowal wokol :|

 

Ktos mi moze wyjasnic, co sie stalo ze gol dla Liverpoolu po roznym nie zostal uznany?

Nie zostal uznany bo pilka przy wykonywaniu rzutu roznego za mocno zostala podkrecona i zanim wpadla na pole karne wyszla za boczna linie boiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie wyjasni po sezonie czy Henry zagra w Barcelonie czy nie. Na razie to wszystko jest na "wodzie" pisane.

 

Wracajac jednak do samego Arsenalu, taki dziwny klub to jest. Jak dominowali w lidze angielskiej to nie mogli wyjsc z grupy w LM. Gdy w lidze krajowej im nie idzie to w LM maja sukcesy. Na razie jest to 1/4 finalu lecz niepowiedziane jest, ze dalej nie zajda. Chetnie bym ich jeszcze poogladal w kilku spotkaniach (niekoniecznie tylko we dwoch).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemozliwa ? a skad ty to mozesz wiedziec ? kto rok temu stawial na liverpool ? Nikt i kazdy wie jak bylo. A przed chwila widzialem jak te wszystkie gwiazdy zagraly. To samo czeka barcelone i chelsea.

Nie zostal uznany bo pilka przy wykonywaniu rzutu roznego za mocno zostala podkrecona i zanim wpadla na pole karne wyszla za boczna linie boiska.

Arsenal nie jest druzyna turniejowa - jezeli wiesz o co mi chodzi - odpadnie to jest pewne.

 

Co do Barcy - Twoje zdanie - moje jest odmienne - jezeli nie beda mieli pecha - final LM.

 

Poczekajmy na losowanie - 10 marca bedziemy znac pary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal nie jest druzyna turniejowa - jezeli wiesz o co mi chodzi - odpadnie to jest pewne.

 

Co do Barcy - Twoje zdanie - moje jest odmienne - jezeli nie beda mieli pecha - final LM.

 

Poczekajmy na losowanie - 10 marca bedziemy znac pary.

:lol: :lol: Twoje proroctwa mnie smiesza. Nigdy nie badz taki pewny bo moze cie spotkac wielki zawod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: Twoje proroctwa mnie smiesza. Nigdy nie badz taki pewny bo moze cie spotkac wielki zawod.

To nie proroctwa - to czysta sportowa statystyka - o ktorej jak widze masz male pojecie - LM obserwuje juz od 12 sezonow, wiec widze pewne prawidlowosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie proroctwa - to czysta sportowa statystyka - o ktorej jak widze masz male pojecie - LM obserwuje juz od 12 sezonow, wiec widze pewne prawidlowosci.

Tylko cos ta statystyka co LM bierze w leb. Maja wygrywac wielcy faworyci a co jest ? I wcale bym sie nie zdzwil jakby ta edycje lm wygral Lyon, Benfica, czy Arsenal.

Widze ze jestes tak pewny zwyciestwa Barcelony ze inny opcje do Ciebie nie docieraja, a szkoda bo tak jak juz pisalem mozesz sie cholernie przeliczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cos ta statystyka co LM bierze w leb. Maja wygrywac wielcy faworyci a co jest ? I wcale bym sie nie zdzwil jakby ta edycje lm wygral Lyon, Benfica, czy Arsenal.

Widze ze jestes tak pewny zwyciestwa Barcelony ze inny opcje do Ciebie nie docieraja, a szkoda bo tak jak juz pisalem mozesz sie cholernie przeliczyc.

Dociera do mnie jedna opcja poza Barca - Lyon - tylko on mnie przekonuje swoja gra.

 

Ale teraz to sa czyste spekulacje - trzeba poznac przeciwnika w 1/4, losowanie juz w piatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie proroctwa - to czysta sportowa statystyka - o ktorej jak widze masz male pojecie - LM obserwuje juz od 12 sezonow, wiec widze pewne prawidlowosci.

Objaw nam te prawidlowosci wystepujace w LM. Oczywiscie final Porto - AS Monaco i wygrana Liverpoolu tez przewidziales :lol2: Kto wiec w tym roku wygra LM

Poczekajmy na losowanie ;] Jednak ja chce Juve ;] Sa slabi - w kazdym elemencie gry ;]

 

Nie musze Ci przypominac jak Barca rozbila Werder ;] W dwumeczu bylo 5:1 dla Dumy Katalonii ;] Wiec marnie widze szanse Juve w ewentualnym starciu ;]

Jedna juz znalazlem :lol:

 

Prosze Cie nie osmieszaj sie juz w tym temacie.

 

Na koniec dodam cos od siebie. Jedyna prawidlowosc (na tym etapie rozgrywek) jaka wystepuje w LM to taka, ze do nastepnej fazy rozgrywek przechodzi zespol, ktory ma lepszy bilans bramkowy w dwumeczu*.

 

*Oczywiscie rzuty karne tez nalezy zaliczyc do bilansu bramkowego

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym proroctwem jakie można odnośnie LM postawić to to że przez najbliższe 10 lat żadna polska drużyna w niej nie zgara :(, antomiast co do skreślania pewnych zespołów to byłbym raczje ostrożny, czasami wystarczy słabszy dzień, gorsza dyspozycja, szczęscie nawet fuks (Juve) by móc przejśc dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecuadoo prezesie barcy, kogo tam dalej kupujecie po henrym ? juninho ? raula ? a moze wykupic wszystkich i grac z 2 ligowcami ? ;]

Juz lepiej nie prorokuj, bo pilka to dziedzina, w ktorej nie jest nic pewne, duzo przykladow w historii, ostatnie calkiem niedawno: w LM - przyklad podany przez Rafaela, mistrzostwa europy - wygrana Grecji - przeciez to wszystko bylo takie oczywiste... nie gadal glupot, ze w pilce sa prawidlowosci. Koncz wasc wstydu oszczedz, wielki proroku i bukmacherze. :-|

 

Co do dzisiejszych meczykow: milan zmiazdzyl helmutow, arsenal dobrze, ze wyeliminowal pokemonow, lyon tez miazge zrobil z psv (ladna akcja freda ;] ), liverpool zawodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po obejrzeniu skrótów jestem pod wrażeniem gry Benfica

Simao strzałem mnie zmasakrował :blink:

tylko z tym bramkarzem to nie zwojują za dużo, no przecież to co on odwalał to jakaś mega pomyłka - na 5 wyjść do piłki 4 razy się z nią mijał - tak wpadła ta nie uznana bramka dla liverpoolu :blink:

szkoda, że Dudek do nich nie trafił, było by to naprawdę duże wzmocnienie, a tak nie wróże im zwycięstw w LM - wystarczy, że trafią na skuteczniejszego przeciwnika niż LV i będzie po nich...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na losowanie ;] Jednak ja chce Juve ;] Sa slabi - w kazdym elemencie gry ;]

 

Nie musze Ci przypominac jak Barca rozbila Werder ;] W dwumeczu bylo 5:1 dla Dumy Katalonii ;] Wiec marnie widze szanse Juve w ewentualnym starciu ;]

To idac Twoim tokiem rozumowania - Barcelona ostatnio przegrala z Atletico Madryt u siebie 1:3, Real pokonal Atletico w derbach Madrytu na wyjezdzie 3:0, ale jednak w meczu z Arsenalem nie mogl zdzialac za wiele - wniosek oby Barcelona nie trafila na Arsenal bo marnie widze jej szanse w ewentualnym starciu ;]

 

Juz samo to, ze porownujesz mecze z Werderem w grupie i w fazie pucharowej swiadczy o tym jakim jestes 'szpecem'. Kazdy mecz jest inny i takie gadanie, ze np. zespol A wygral z B 5:0, B wygral z C 3:0 to A rozbije C 8:0 jest poprostu zenujace i smieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Lyon jest swietny, ale jego szanse zmniejsza absencja Juninho za zolte kartki - to byl glupi faul :cry:

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idac Twoim tokiem rozumowania - Barcelona ostatnio przegrala z Atletico Madryt u siebie 1:3, Real pokonal Atletico w derbach Madrytu na wyjezdzie 3:0, ale jednak w meczu z Arsenalem nie mogl zdzialac za wiele - wniosek oby Barcelona nie trafila na Arsenal bo marnie widze jej szanse w ewentualnym starciu ;]

 

Juz samo to, ze porownujesz mecze z Werderem w grupie i w fazie pucharowej swiadczy o tym jakim jestes 'szpecem'. Kazdy mecz jest inny i takie gadanie, ze np. zespol A wygral z B 5:0, B wygral z C 3:0 to A rozbije C 8:0 jest poprostu zenujace i smieszne.

Po pierwsze widac jakim jestes ekspertem z LFP - Barca NIGDY NIE UMIALA grac z Athletico - nie wyszukujcie ligowych przykladow - fazy LM a mecze ligowe do dwie rozne sprawy. Sam sobie udowodniles jaki z Ciebie ekspert.

 

ath - Chivu i Henry to plany transferowe - i tyle nikogo nie potrzebujemy, mamy nadmiar na kazdej pozycji - Larsson odchodzi i trzeba to zalatac. Obrona czasem kuleje - trzeba ja wesprzec. Proste. Nedzna jest Twoja znajomosc polityki kadrowej Barcy - prosze prownaj jakie zakupy zrobila Barca i ile wydala, oraz ile wydal Real i kogo kupil. W tym sezonie. I nie zycze sobie porownywania Barcy do Realu - bo jest ono nie na miejscu. Teksty w stylu pokemony swiadcza o Twoim poziomie...

Dalej skad wiesz jakim jestem bukiem ? Nic o mnie nie wiesz - nie wylozylem tutaj analizy meczow, ktore beda w 1/4 - nie ma jeszcze par 1/4. Mozna jedynie prognozowac kto ma najwieksze szanse.

 

Rafael Santi - jestes w tym momencie zlosliwy - nie rozumiesz co oznacza slowo "prawidlowosc" ? Jezeli nie proponuje sie zapoznac z jego definicja.

Ja wiem ze Twoje posty sa celowo nasycone pewna dawka niecheci wobec mojej osoby - napisz kilka raportow na moja osobe - z pewnoscia zdobedziesz uznanie wsrod moderacji, a na temat pilki noznej nie dyskutuj bo juz to robiles w przypadku procedury karnej - oboje wiem z jakim rezultatem...

 

Rafael Santi i ath - ja proponuje - pogadajcie sobie na gg, spotkajcie sie, troszke krytyki, slusznej czy nie byle byla pod moim adresem... takie spotkanie dobrze wam zrobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze widac jakim jestes ekspertem z LFP - Barca NIGDY NIE UMIALA grac z Athletico - nie wyszukujcie ligowych przykladow - fazy LM a mecze ligowe do dwie rozne sprawy. Sam sobie udowodniles jaki z Ciebie ekspert.

OMG no to po kolei:

 

Po pierwsze primo pokaz mi gdzie napisalem o sobie, ze jestem ekspertem. Poki co to Ty piszesz i chwalisz jakim to jestes bukmacherem i znawca (w koncu obserwujesz juz od 12 lat CL :lol: ).

 

Po drugie primo co mnie obchodzi, ze nie umieja grac z Atletico? - tak to kazdy moze tlumaczyc, ze nie wygrywa bo akurat im nie lezy przeciwnik. To swiadczy tylko, ze Barca nie jest taka wspaniala jak probujesz wszystkim wmowic skoro nawet na wlasnym podworku nie radzi sobie z przecietniakami.

 

Po trzecie primo ultimo sam porownujesz mecze grupowe z faza pucharowa, ja wyraznie napisalem, ze ide Twoim tokiem rozumowania i tez sobie porownalem pierwsze lepsze mecze :) Ale jak juz tak chcesz to prosze - PSV wygralo z Milanem w grupie 1:0, a teraz w dwumeczu z Lyonem dostali 5:0, w takim razie jak spotkaja sie Milan i Lyon w cwiercfinale wynik jest oczywisty - Lyon zmiecie Milan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba za bardzo sie przejales swoja rola w barcelonie, moze pora juz wytrzezwiec ? ;]

Na kazdy zarzuct odpowiadasz ta sama gadka, to sie staje juz nudne.

90 % ludzi wypowiadajacych sie w tym temacie jest przeciwna temu co piszesz, ale nadal idziesz w zaparte, poprostu jestes buntownikiem, ktory mysli, ze tylko on ma zawsze racje. Szkoda mi takich ludzi no, ale co zrobic. :-|

I tak zawsze przegracie z athletico. :D

Proponuje skonczyc ten offtop i wstrzymac sie z emocjami do nastepnej fazy rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

OMG no to po kolei:

 

Po pierwsze primo pokaz mi gdzie napisalem o sobie, ze jestem ekspertem. Poki co to Ty piszesz i chwalisz jakim to jestes bukmacherem i znawca (w koncu obserwujesz juz od 12 lat CL :lol: ).

 

Po drugie primo co mnie obchodzi, ze nie umieja grac z Atletico? - tak to kazdy moze tlumaczyc, ze nie wygrywa bo akurat im nie lezy przeciwnik. To swiadczy tylko, ze Barca nie jest taka wspaniala jak probujesz wszystkim wmowic skoro nawet na wlasnym podworku nie radzi sobie z przecietniakami.

 

Po trzecie primo ultimo sam porownujesz mecze grupowe z faza pucharowa, ja wyraznie napisalem, ze ide Twoim tokiem rozumowania i tez sobie porownalem pierwsze lepsze mecze :) Ale jak juz tak chcesz to prosze - PSV wygralo z Milanem w grupie 1:0, a teraz w dwumeczu z Lyonem dostali 5:0, w takim razie jak spotkaja sie Milan i Lyon w cwiercfinale wynik jest oczywisty - Lyon zmiecie Milan :D

To jest akurat bardzo prawdopodobne :D , chociaz Lyon moglby miec klopoty. Wydaje mi sie, ze Lyon mialby wieksze szanse z Barca niz z Milanem, bo co tu kryc - Barca ma slabsza obrone (ale atak miodzio), a Milan wiadomo - klasa sama w sobie zarowno w obronie jak i w ofensywie

 

Ath zgadzam sie z Toba. Jutro sobie omowimy pary 1/4 i nie ma co sie klocic. Boisko wszystko zweryfikuje ...

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...