Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się kupuje graczy to trzba robić to z głową, a nie jak to robi np. Real Madryt 10 napastników kupią i myślą, że wygrają wszystko.

Real zdobyl 9 razy CL, Barcelona tylko 1 (slownie raz). Dziekuje za uwage. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom pierwszej polowy jest do [gluteus maximus]. Z taka gra to Inter daleko nie zajedzie, a Ajax to w ogole jest slabszy niz Huragan Bodzanow :D Moze druga polowa bedzie ciekawsza bo na razie to lipa niegodna szyldu LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam go w CM03 na rezerwie hhee zmiennik wymiata

a kiedyś Ajax taką super piłe grał

 

95/96 96/97

V. D. Sar, Seedorf, Davids ,Kluivert bracia de Boer, T.Babangida, stary de Jong, Witschge, Bogarde..

 

 

z Villareal powinnien sobie poradzić Interek ,potem bedą schody

Edytowane przez Timotei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam go w CM03 na rezerwie hhee zmiennik wymiata

a kiedyś Ajax taką super piłe grał

 

95/96 96/97

V. D. Sar, Seedorf, Davids ,Kluivert bracia de Boer, T.Babangida, stary de Jong, Witschge, Bogarde..

z Villareal powinnien sobie poradzić Interek ,potem bedą schody

No coz Ajax kiedys a Ajax dzisiaj to jak niebo a pieklo - ale jednego im nie mozna odmowic - Ajax to prawdziwa kopalnia diamentow - tyle talentow z tej druzyny sie narodzilo - ze braknie miejsca aby ich wypisac - europejska kopalnia.

 

A Inter jak widze - w swoim stylu - wloskim ;] - 1 : 0 - no ciekaw jestem jego dalszej gry w LM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adriano dzisiaj nie popisal sie niestety. W ostatniej minucie spotkania jego strzal wolal o pomste do nieba :evil: "Chlopok" niestety nie mial formy dzisiaj. Druga polowa troche lepsza od pierwszej lecz bez rewelacji. Jedynie bramka Dejana "syci" oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adriano dzisiaj nie popisal sie niestety. W ostatniej minucie spotkania jego strzal wolal o pomste do nieba :evil: "Chlopok" niestety nie mial formy dzisiaj. Druga polowa troche lepsza od pierwszej lecz bez rewelacji. Jedynie bramka Dejana "syci" oko :)

Adriano chyba wrocil po kontuzji - jak dobrze pamietam - byc moze to ma jakis zwiazek z jego slabsza dyspozycja.

 

A wiec Inter zgodnie z przewidywaniami jest w 1/4.

 

Teraz tylko czekac do 28 marca :evil: :evil: :evil: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych ostatnich WW (wielcy wychowankowie ;)) dopisałbym jeszcze Overmarsa. Od zawsze i na zawsze moj ulubiony pilkarz. Szkoda, ze kontuzja przerwala jego wspaniala karierę...

Oj tak Marc Overmars i te jego rajdy lewa strona boiska !!! :D To bylo cos pieknego, sial spustoszenie w szeregach przeciwnika, dobrze sciagal na siebie obroncow dajac wolna reke napastnikom w srodku pola.

Kontuzja. :cry: No coz. Taki jest sport.

 

Wielki zawodnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się bardzo szybki skrzydłowy i miał łeb na karku = oczy wokół głowy

pamietam jeszcze D.Blind ostoja obrony ,a i genialny fin J.Litmanen z 10 na koszulce

Edytowane przez Timotei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się bardzo szybki skrzydłowy i miał łeb na karku = oczy wokół głowy

pamietam jeszcze D.Blind ostoja obrony ,a i genialny fin J.Litmanen z 10 na koszulce

Jak juz jestesmy przy pomocnikach - bardzo zaluje ze z Barcy odszedl Edgar Davids - odszedl do Interu - nie wiem czy gra tam dalej czy nie, ale moim zdaniem bardzo nietrafna decyzja z jego strony - w Barcie sie przyjal - gral wspaniale w sezonie 2003/2004 - no ale coz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy pomocnikach - bardzo zaluje ze z Barcy odszedl Edgar Davids - odszedl do Interu - nie wiem czy gra tam dalej czy nie, ale moim zdaniem bardzo nietrafna decyzja z jego strony - w Barcie sie przyjal - gral wspaniale w sezonie 2003/2004 - no ale coz.

Ta.. szkoda bardzo Davids'a, najlepsze lata spędził w Barcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. szkoda bardzo Davids'a, najlepsze lata spędził w Barcie :)

Spedzil az pol sezonu ;] :lol: No ale przyczynil sie do wywalczenia 2 pozycji w lidze ;]

 

BTW: T.Henry coraz blizej Barcy ;] Eto'o - Ronaldinho - Henry - ten atak zniszczy wszystko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironia zrozumiana ;))) btw. po odejsciu z Barcy, jakby zniknął :(((

Grzal lawe w Interze - pozniej jakas krotka kontuzja a teraz to juz nie wiem co sie z nim dzieje...

 

Dalej prowadza negocjacje w sprawie Chivu - wstepnie ma byc sprzedany za 8 mln euro - wiec nawet nawet - i w szoku jestem - Henry tylko 10 mln ! :rolleyes: Ma zarabiac 140 000 funtow tygodniowo... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzal lawe w Interze - pozniej jakas krotka kontuzja a teraz to juz nie wiem co sie z nim dzieje...

 

Dalej prowadza negocjacje w sprawie Chivu - wstepnie ma byc sprzedany za 8 mln euro - wiec nawet nawet - i w szoku jestem - Henry tylko 10 mln ! :rolleyes: Ma zarabiac 140 000 funtow tygodniowo... ;]

Luzik, już niedługo ich zobaczymy w akcji :] W sumie w wakacje sezon w Premiera Division zacznie się nowy :> oby Rijkaard'a się nie pozbyli :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik, już niedługo ich zobaczymy w akcji :] W sumie w wakacje sezon w Premiera Division zacznie się nowy :> oby Rijkaard'a się nie pozbyli :]

Poczytalem wczoraj newsy - i dowiedzialem sie ze Frank Lampard chce przejsc do Barcy - jego wybranka pochodzi z Katalonii - a on sam chce grac w naszych barwach nawet za mniejsze pieniadze :blink:

Szczerze powiem ze nie chce Lamparda w naszej druzynie - nie nadaje sie do stylu gry jaki uprawia Barca - nie mowie - zawodnik wybitny - ale nie pasuje do nas.

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. szkoda bardzo Davids'a, najlepsze lata spędził w Barcie :)

Obawiam sie, ze najlepsze lata spedzil w ajaxie i juve...

 

Panie i Panowie jest to temat o 'Liga Mistrzów 2005/2006' umowcie sie na gg i sobie podyskutujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT ON]Jak nie wiecie gdzie gra Edgar "Pitbull" Davids to wam powiem :)

Do niedawna jego kolega z boiska byl Grzegorz Rasiak w Tottenhamie. Edgar gra tam naturalnie nadal, a nasz rodak o czym kazdy wie okazal sie za slaby na ten klub.[OT OFF]

 

To do "uslyszenia" w temacie przed meczami 1/4 finalu LM.

Bez odbioru.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia odp. o koniect OT

Samuel sie nie sprawdza w primera, Nesta jest za stary bouma? :lol:

barca nie potrzenuje srodkowego obroncy tylko lewego

 

a co do messiego-bedzie grywal koncowki, ma dopiero 18 lat, a grajac w druzynie z eto'o, r10 czy titim nauczy sie wiecej niz gdziekolwiek indziej.

 

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona szuka bramkarza

NARESZCIE! :rolleyes:

Zgadza sie, tez sie ciesze ze ropoczeli poszukiwania, ale nie jestem zwolennikiem Leo Franco w Barcie - nie chce argentynskich bramkarzy - mam zle wspomnienia czyt. Bonano.

 

Co do obrony, zarzad doszedl do porozumienia z Chivu - cena 8 mln Euro - wiec na Camp Nou pojawi sie nowy klasowy obronca.

Otwarta pozostaje kwestia Andrade - kolejny bdb zawodnik ktory moglby wzmocnic linie defensywna - jednak bardzo powazna kontuzja - uniemozliwa jakiekolwiek spekulacje transferowe.

 

Henry przychodzi w czerwcu - i zgodnie z zapowiedziami bedzie gral w pierwszym skladzie - na lawce zasiadzie Messi - albo Ronni bedzie cofniety do pomocy - innego wyjscia nie ma.

 

Co do Lamparda - mam nadzieje ze to tylko plotki - nie chce go w Barcelonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chivu sredniawy jest mogli by pomyśleć o Ashley.Cole, I.Harte

na bramie J.Dudek marzenia coo

A. Cole - wspanialy zawodnik - jednak praktycznie jest on juz wlasnoscia Blancos.

 

Sa plany jescze w sprawie Kolo Toure - ale nie wiadomo co z tego wyjdzie.

 

Co do pozycji bramkarza moje marzenie - obecny bramkasz PSV - Gomez. Jak dla mnie wspanialy fachowiec, wie jak bronic - piekne interwencje - odpadniecie PSV, nie jest jego winna - tam nie ma kto grac, niestety takie sa sktuki sprzedazy kilku zawodnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...