Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Niestety stało sie, a byłem za Lyonem, taka jest piłka, teraz to trzeba trzymać za Barce i Arsenal :P Może taki finał będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ath - prawda - pilka jest pilka - zdarzyc sie moze wszystko - jednak Milan jest jaki jest i w 100 % popieram zdanie ojejku. On tez ma prawo napisac co mysli o Milanie - ja mysle podobnie. Sa fuksiarzami, symulantami, kombinatorami - same boiskowe fakty. A co do zdan wobec pilkarzy - Santi to tylko metafory - nie ma sie co przejmowac ;)

 

Ath - mam pytanko - Juve to nie fuksiarze ? :> Werder powinien grac z Kanonierami... no ale jest jak jest - od jutra Capello niech zacznie szukac nowej pracy :lol:

 

Briareos - nie odbierajcie naszych postow jak jakis nie wiem jak to ujac - glosow sprzeciwu - to tylko pilka - a sport sie rzadzi swoimi prawami - kibice zawsze sa podzieleni - i na tym polega piekno pilki noznej !

W pilce nie liczy sie tylko czysta gra, szczescie i zapedy aktorskie tez maja duze znaczenie. Trzeba kombinowac za wszelka cene, ale grac fair play.

 

Dlaczego Capello ma szukac nowej pracy ? Kolejne mistrzostwo w zasiegu reki, co do LM, nie mozna miec wszystkiego. Nie odbierajmy szansy juve, dzis graja u siebie, wszystko sie moze zdarzyc... ;]

 

To co zrobił Materacci to zostawie bez komentarza :mur: powinni go wychłostać ...

Dostanie w dupsko od uefy.

 

A mnie śmieszą słowa, że nie mieli, bo jak mogli nie mieć skoro NIC NIE GRALI w 2 połowie i strzelili bramke która może kandydować na najgłupszą bramkę CL...

Gra sie do konca, nadmierne rozluznienie grozi katastrofa. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się mnie czepiał że napisałem "*cc*" zamiast "*zz*", omg weźcie sobie na wstrzymanie ;]. Było późno :P.

 

Xpektor ja Ci dam tak o Barcie myśleć :P :dontfeedtrolls: ;]]]]

 

Visca el Barca!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Capello ma szukac nowej pracy ? Kolejne mistrzostwo w zasiegu reki, co do LM, nie mozna miec wszystkiego. Nie odbierajmy szansy juve, dzis graja u siebie, wszystko sie moze zdarzyc... ;]

Fabio to znakomity trener i na pewno cos dzisiaj wymysli ;] Licze, ze Juve doprowadzi do dogrywki, a w niej rozstrzygnie wynik dwumeczu na wlasna korzysc ;] Szkoda tylko, ze druzyna z Turynu wystapi w dosyc oslabionym skladzie, nie tylko przez kartki w poprzednim spotkaniu :[

 

W drugim meczu bede kibicowal Benfice i jej bramkarzowi Moretto. Zaimponowal mi "koles" swoim ostatnim wystepem w LM ;] Jak bedzie dzisiaj w takiej formie jak ostatnio to moze byc naprawde ciekawie, rece na pewno bedzie mial pelne "roboty".

 

EDIT

Zdjecie dla fanow Inzaghiego i nie tylko ;]

Dołączona grafika

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldinho sie zrehabilitowal i jest 1:0.

 

EDIT

Do konca pierwszej polowy wynik 1:0 sie utrzymal. Benfica gra zenujaco slabo. Atak i pomoc nie istnieja (ani razu nie zagrozili bramce Valdesa), obrona natomiast stwarza najwieksze zagrozenie pod bramka Moretto podajac do pilkarzy Barcy lub zagrywajac reka. Barcelona tez nie gra zbyt dobrze. Po zdobyciu bramki spowolnili gre i kontroluja przebieg spotkania. Mecz jednym slowem nie zachwyca.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Turynie cisza.....miejmy nadzieję, że przed burzą :lol: Bardzo chaotyczny mecz, jeśli Juve chce awansować to musi tworzyć bardziej dynamiczne akcje.......a na to się raczej nie zanosi :unsure:

 

Ibrahimowic - dno dna...

Edytowane przez ludi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 5min karny?! Co tam sie musi dziac...

ale potem strzelił

właśnie jestem po 1 połowie - Barca ciśnie, co robił Eto z Ronaldinho pod koniec pierwszej połówki to masakra :blink:

Eto wszedł w pole karne i dosłownie wkręcił dwóch obrońców w ziemię :)

Barca miał jedną totalną setkę - wolej z 5 m ale wprost w bramkarza

Jak mecz tak dalej będzie się układał to o wynik możemy być spokojni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale potem strzelił

właśnie jestem po 1 połowie - Barca ciśnie, co robił Eto z Ronaldinho pod koniec pierwszej połówki to masakra :blink:

Eto wszedł w pole karne i dosłownie wkręcił dwóch obrońców w ziemię :)

Barca miał jedną totalną setkę - wolej z 5 m ale wprost w bramkarza

Jak mecz tak dalej będzie się układał to o wynik możemy być spokojni :)

Troche jestem zmeczony - dopiero wrocilem do domu - jednak napisze jedno:

 

VISCA EL BARCA

 

Mam nadzieje ze Barca dobije Benfice w drugiej polowie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konca pierwszej polowy wynik 1:0 sie utrzymal. Benfica gra zenujaco slabo. Atak i pomoc nie istnieja (ani razu nie zagrozili bramce Valdesa), obrona natomiast stwarza najwieksze zagrozenie pod bramka Moretto podajac do pilkarzy Barcy lub zagrywajac reka. Barcelona tez nie gra zbyt dobrze. Po zdobyciu bramki spowolnili gre i kontroluja przebieg spotkania. Mecz jednym slowem nie zachwyca.

Amen.

 

Tak zle Benfica (a szczegolnie jej obrona) nie grala nawet w pierwszym meczu... momentami nie wiadomo, czy smiac sie, czy plakac.

 

Szczegolnie nalezy pogratulowac panom, dzieki ktorym padl gol - pierwszy nie trafil w pilke (dzieki czemu przejela ja Barca), a drugi goniac napastnika wylozyl sie jak dlugi. Ktos bedzie zbieral ostre zjebki w szatni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I widzicie właśnie za to kocham Barce ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] !! jeszcze Arsenal przejdzie i będzie cycuś glancuś :D ;]]]]]]]]]]

 

Fajne zdjęcie Santi, właśnie o to mi chodziło :D :lol:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I widzicie właśnie za to kocham Barce ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] !! jeszcze Arsenal przejdzie i będzie cycuś glancuś :D ;]]]]]]]]]]

 

Fajne zdjęcie Santi, właśnie o to mi chodziło :D :lol:

Dobrze, ze ty jestes piekny :lol:

 

Ktos pisal ze wlosi to symulanci - polecam obejrzec skroty i zobaczyc za co kartke dostal Eto'o <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Nedved dostał bana ;]

 

I tak Juventus wygra :!: Forza JUVE!

 

Siedzimy z ath i oglądamy to jakże ciekawe spotkanie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze ty jestes piekny :lol:

 

Ktos pisal ze wlosi to symulanci - polecam obejrzec skroty i zobaczyc za co kartke dostal Eto'o <_<

Nie mówię, że on jest brzydki lol ;p Bo mam to w nosie jak on wygląda :/ Chodzi o jego reakcje po strzale gola. No ale widzę, że też nie umiesz czytać. Sporo tu takich ;d także się przyzwyczaiłem.. btw. dzieki za komplement :lol: Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benfice gratulujemy obroncow...

 

Naprawde, szkoda slow. Ktos bedzie w szatni ostro zbieral po masce.

Jedyni dwaj gracze Benfici, ktorych gra mi sie podobala, to bramkarz (Morietta? sorki, jstem niedzielnym kibicem :oops: ) i Miccoli (ciagle byl pod bramka Bracy i probowal cos ugrac).

 

Swoja droga, to chyba kazda akcja Benfici byla zatrzymywana przez faul made by Barca :? Oczywiscie po chwili byla wznawiana od wolnego, tylko co z tego, skoro cala Braca juz zdazyla wrocic pod bramke.

 

A propos symulantow: rekord pobil Ronaldinho, ktory wpakowal sie na gracza Benfici z calym impetem na tyle skutecznie, ze portugalczyk dostal zolta kartke. Akcja ok. 65. minuty.

 

Wynik zasluzony, aczkolwiek nie moge tego nazwac ladnym meczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal ze wlosi to symulanci - polecam obejrzec skroty i zobaczyc za co kartke dostal Eto'o <_<

Racja, Eto'o w tej sytuacji pokazal swoja "uczciwosc" :lol:

 

Barca wygrala zasluzenie, ale jej gra nie byla porywajaca. Trudno ocenic ich forme na tle tak slabej Benficy. Prawdziwym sprawdzianem ich formy bedzie mecz z Milanem. Szkoda niewykorzystanej szansy Simao, takie sytuacje musi wykorzystywac by myslec o awansie.

W polfinale nie bede mial nic przeciwko jezeli powtorza sie wyniki z meczow fazy grupowej z tamtego roku :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benfice gratulujemy obroncow...

 

Naprawde, szkoda slow. Ktos bedzie w szatni ostro zbieral po masce.

Jedyni dwaj gracze Benfici, ktorych gra mi sie podobala, to bramkarz (Morietta? sorki, jstem niedzielnym kibicem :oops: ) i Miccoli (ciagle byl pod bramka Bracy i probowal cos ugrac).

 

Swoja droga, to chyba kazda akcja Benfici byla zatrzymywana przez faul made by Barca :? Oczywiscie po chwili byla wznawiana od wolnego, tylko co z tego, skoro cala Braca juz zdazyla wrocic pod bramke.

 

A propos symulantow: rekord pobil Ronaldinho, ktory wpakowal sie na gracza Benfici z calym impetem na tyle skutecznie, ze portugalczyk dostal zolta kartke. Akcja ok. 65. minuty.

 

Wynik zasluzony, aczkolwiek nie moge tego nazwac ladnym meczem.

Moretto w pierwszym meczu zagral bdb - teraz pewnie tez mial dobre spotkanie - musze obejrzec skroty - aby cos wiecej napisac.

 

Co do Roniego - [: zawsze kombinowal :] A juz szczegolnie z wymuszaniem fauli :] Deco to kolejny specjalista w tej dziedzinie - no coz ktos musi to robic :] Przydadza sie - czekaja nas dwa ciezkie spotkania z Włochami... :razz:

 

Jezeli dojdzie do finalu Barca - Arsenal - o ktorym pisalem - kilka stron wczesniej - bedzie to piekny final. Ale czekaja nas polfinaly.

Czekam na skorty LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARCA ;]]]]]]]]]]]]]]] BARCA ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]] BARCA ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Czekam na skróty :P:P Ale się cieszę omg ;)

 

W końcu Pol był w studio !!! :] CI co przeprowadzali tam wywiad z nim z serwisu fcbarcy, chyba na nim to wywarli ;d I od razu fajnie było w studio :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla barcy ładny meczyk zagrali B) Ale z Milanem tak łatwo nie będzie, będzie jeszcze łatwiej :wink: Mam nadzieje że dadzą porządną lekcje footbolu tym farciarskim staruszkom :lol:

 

Mimo iż jestem kibicem Juventusu to cieszę się że juve odpadło, bo z taką grą by się jeszcze ośmieszyli z Villarrealem....Trudno, może w przyszłym roku... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polfinale nie bede mial nic przeciwko jezeli powtorza sie wyniki z meczow fazy grupowej z tamtego roku :D

Ja bym nie mial nic przeciwko, gdyby w przynajmniej jednym meczu powtorzyl sie wynik z finalu CL '94 :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARCA ;]]]]]]]]]]]]]]] BARCA ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]] BARCA ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]] Czekam na skróty :P:P Ale się cieszę omg ;)

 

W końcu Pol był w studio !!! :] CI co przeprowadzali tam wywiad z nim z serwisu fcbarcy, chyba na nim to wywarli ;d I od razu fajnie było w studio :D

A jakos studia nie ogladalem [: Mam nadzieje ze bedzie komentowal skroty o 00:00 w TVP2 ;] :lol:

 

Michał wymiata :plum: :lol:

 

BTW: Dwa hiszpanskie teamy w 1/2 [: Supcio.

 

Link do brameczek [;

 

http://www.fcbarca.com/index.php?goto=komentarze&news=12555

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie mial nic przeciwko, gdyby w przynajmniej jednym meczu powtorzyl sie wynik z finalu CL '94 :razz:

A najlepiej we dwoch :D

 

Trzeba pogratulowac Arsenal'owi zasluzonego awansu do polfinalu i zyczyc im powodzenia w meczach polfinalowych :)

Juve natomiast niech popracuje nad forma by w nastepnym sezonie mogl godniej sie zaprezentowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm czy mi sie zdaje czy moj kochany arsenal jeszcze nie przegral w LM ? :)

Wiedzialem ze ten pudel nedved bedzie kopal po nogach bo on nic innego nie umie :D

DO BOJU ARSENAL !! MARSZ MARSZ MARSZ PO LM MARSZ !! :)

 

AHA ZA CO FLAMINI dostal zolta kartke ? :lol:

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej we dwoch :D

 

Trzeba pogratulowac Arsenal'owi zasluzonego awansu do polfinalu i zyczyc im powodzenia w meczach polfinalowych :)

Juve natomiast niech popracuje nad forma by w nastepnym sezonie mogl godniej sie zaprezentowac :)

Eh jak dobrze idzie w lidze, to w lm slabiej. Milan niech lepiej zaatakuje puchar lm, bo z tym ligowym to sie moze pozegnac... ale i tak w polfinale bede kibicowal milanowi, zeby nie bylo, gl. oponent juve, ale w koncu wlosi. ;]

Mam nadzieje, ze skonczy sie ten radosny footbal barcelony i dostana lekcje od profesorow z milanu. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...