Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Eh jak dobrze idzie w lidze, to w lm slabiej. Milan niech lepiej zaatakuje puchar lm, bo z tym ligowym to sie moze pozegnac... ale i tak w polfinale bede kibicowal milanowi, zeby nie bylo, gl. oponent juve, ale w koncu wlosi. ;]

Mam nadzieje, ze skonczy sie ten radosny footbal barcelony i dostana lekcje od profesorow z milanu. ;]

Milan moze najwyzej pomarzyc o grze w finale - Radsony football Barcy - jest piekny - za to wlasnie kocham ten klub - kiedys, teraz - i zawsze na wieki wiekow - Amen :]

 

Dalej, final CL, gdzie Barca doznala sromotnej porazki doskonale pamietam - ale to juz odlegle czasy - Dida jest w slabej formie, podbnie jak defensywa Milanu, linia pomocy i atak jeszcze cos graja.

 

Ale ale... do tego czasu wroci Pchła :lol: Zameczy na lewej stronie zaawansowanych wiekowo obroncow Milanu [; Wroci Edmilson, Motta - i Xavi (BTW symbol Barcy, dla mnie to on powinien byc kapitanem - nie Puyol) Zagramy w najmocniejszym skladzie ;]

 

Co do drugiego polfinalu - Arsenal jest bez watpienia faworytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh jak dobrze idzie w lidze, to w lm slabiej. Milan niech lepiej zaatakuje puchar lm, bo z tym ligowym to sie moze pozegnac... ale i tak w polfinale bede kibicowal milanowi, zeby nie bylo, gl. oponent juve, ale w koncu wlosi. ;]

Mam nadzieje, ze skonczy sie ten radosny footbal barcelony i dostana lekcje od profesorow z milanu. ;]

Ano mowa, profesorowie z Mediolanu pokaza Barcie jak sie gra :). Ronaldo de Assis Moreira i spolka musi zadowolic sie awansem do polfinalu ;] To i tak duzo wiecej niz osiagneli w ostatnich kilku latach, a Milan musi sie zrehabilitowac za ubiegloroczny wystep w finale (wtedy trafili na Dudka wiec im wybaczam :lol2: ). Valdes jednak to nie Dudek i Superpippo na pewno znajdzie na niego sposob :] Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA ZA CO FLAMINI dostal zolta kartke ? :lol:

przestan prowokowac... to, ze nedved gral ostro (wtedy jeszcze byl "potulny") nie oznacza, ze klient bedzie mu bez konsekwencji z lokcia walil w twarz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestan prowokowac... to, ze nedved gral ostro (wtedy jeszcze byl "potulny") nie oznacza, ze klient bedzie mu bez konsekwencji z lokcia walil w twarz...

chyba ci sie zawodnicy podupcyli. Bo nie wiem co to za udawcz wloski byl ale nawet go Flamini nie dotknal a ten teatralnie sie przewrocil jak zawodnicy cracovi w finale PLH z Gks Tychy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do mojej gafy z przed paru stron nt cambiasso to wszystko wina fify ;] bo tam pokazywalo ze cambiasso ma 33 lata, a wiec sry, moj blad (pczywiscie esteban ma lat 26)a co do rewanzow cwiercfinalow to tak:

 

lyon - milan

niestety milan znow szczesliwie strzela bramki w koncowki i lyon ktory gral swietnie przez caly mecz rozstal sie z lm w bardzo pechowy sposob

inter-villareal

inter strasznie mnie zawiodl odpadajac z villareal, a mancini i jego zmiany to n/c normalnie, skoro druzyna przegrywa 1:0 i odpada z cwiercifnalow to czego on zmienia figo na mihajlovica ?! nie ogladalem meczu wiec czy moglby ktos przyblizyc sytuacje z materazzim ? bo wszyscy pisza ze to co zrobil materazzi to zasluguje na najwieksza kare, ale nikt nie napisal o co kaman ;] a skoro najlepszy mecz zagral toldo to wydaje mi sie ze w pelni zasluzenie odpadli

barca-benfica

barca niczym nie zachwycila, ale benfica zwlaszcza w pierwszej polowie zagrala fatalnie no i te kiksy obroncow wolajace o pomste do nieba ...

arsenal - juventus

chociaz jestem kibicem ManU to ciesze sie ze arsenal przeszedl dalej bo graja fajna pilke no i juve odpadlo ktore to niecierpie i graja tzw antyfutbol, a co do Nedveda to te faule wynikaly z jego zaciecia i checi wygrania i razem z buffonem byli jedynymi jasnymi punktami juve w tym meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogladalem meczu wiec czy moglby ktos przyblizyc sytuacje z materazzim ? bo wszyscy pisza ze to co zrobil materazzi to zasluguje na najwieksza kare, ale nikt nie napisal o co kaman ;]

nadbiegajacemu sorinowi przywalil w twarz [jeszcze zrobil perfidny ruch do przodu, swiadczacy o tym, ze to uderzenie, to nie byl przypadek] z lokcia, na tyle mocno, ze chwilke potem sorin troche lezal na murawie, a jego twarz byla cala we krwi...

 

co do Nedveda to te faule wynikaly z jego zaciecia i checi wygrania i razem z buffonem byli jedynymi jasnymi punktami juve w tym meczu

z tym sie zgodze, ale do jasnych punktow zaliczylbym jeszcze zambrotte, on w pierwszej ciagnal gre juventusu... on praktycznie, jako jedyny, robil wtedy cokolwiek - biegal, atakowal, dokladnie podawal - byl bardzo aktywny... w drugiej juz pewnie troche opadl z sil, ale w za to w defensywie interweniowal bardzo pewnie.

Edytowane przez wako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo de Assis Moreira i spolka musi zadowolic sie awansem do polfinalu ;] To i tak duzo wiecej niz osiagneli w ostatnich kilku latach

Tym bardziej ze w poprzednich latach dochodzili do polfinałow :/

Xavi (BTW symbol Barcy, dla mnie to on powinien byc kapitanem - nie Puyol)

Xavi raczej nie wroci na polfinaly, a jesli nawet, to nie bedzie w takiej kondycji i formie zeby zagrac 90 minut. Zreszta po co go meczyc, skoo jest Iniesta? Ostatnie mecze gra genialnie.

Co do kapitana - ZAWODNICY wybrali na pierwszego Puyola, drugiego R10, trzeciego Xaviera - nie mozesz powiedziec, ze to hernandez powinien byc kapitanem, bo jest symbolem - nie znasz go osobiscie, nie mozesz powiedziec, jaki wplyw wywiera na kolegow z druzyny i porownac tego z pierwszym i drugim kapitanem barcy.

 

Co do dwumeczu z Milanem - jestem spokojny. W pomocy w pierwszym meczu mozemy zagrac synem Edmila, Bladą Twarzą y vBommelem, w obronie tak jak z Benfica - występ Marqueza w pierwszym meczu jest niepewny, atak to R10, Eto'o i Atomowa Pchla (jesli mamy byc dokladni Ecuadoo :]). Dziadki z Mediolanu zostaną zajechane tak jak to miało miejscie w I rundzie grupowej LM sezonu 2004/2005 - "wielki" milan murował bramkę przez 90 minut, zdobywając gola po blędzie slabo grającego WTEDY Uh-uh-ulagera.

Valdes jednak to nie Dudek

fakt, Pokemon jest 1-2 klasy lepszy. Elpipa bedzie miala problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ci sie zawodnicy podupcyli. Bo nie wiem co to za udawcz wloski byl ale nawet go Flamini nie dotknal a ten teatralnie sie przewrocil jak zawodnicy cracovi w finale PLH z Gks Tychy :P

Mimo, ze nie lubię włoskiej piłki, to uważam, że Flamini powinien dostać pod koniec II połowy czerwoną kartkę. W wyskoku specjalnie uderzył Nedveda z łokcia. To nie był faul tego kalibru co Materazziego, ale jednak się kwalifikował na czerwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze w poprzednich latach dochodzili do polfinałow :/

 

Xavi raczej nie wroci na polfinaly, a jesli nawet, to nie bedzie w takiej kondycji i formie zeby zagrac 90 minut. Zreszta po co go meczyc, skoo jest Iniesta? Ostatnie mecze gra genialnie.

Co do kapitana - ZAWODNICY wybrali na pierwszego Puyola, drugiego R10, trzeciego Xaviera - nie mozesz powiedziec, ze to hernandez powinien byc kapitanem, bo jest symbolem - nie znasz go osobiscie, nie mozesz powiedziec, jaki wplyw wywiera na kolegow z druzyny i porownac tego z pierwszym i drugim kapitanem barcy.

 

Co do dwumeczu z Milanem - jestem spokojny. W pomocy w pierwszym meczu mozemy zagrac synem Edmila, Bladą Twarzą y vBommelem, w obronie tak jak z Benfica - występ Marqueza w pierwszym meczu jest niepewny, atak to R10, Eto'o i Atomowa Pchla (jesli mamy byc dokladni Ecuadoo :]). Dziadki z Mediolanu zostaną zajechane tak jak to miało miejscie w I rundzie grupowej LM sezonu 2004/2005 - "wielki" milan murował bramkę przez 90 minut, zdobywając gola po blędzie slabo grającego WTEDY Uh-uh-ulagera.

 

fakt, Pokemon jest 1-2 klasy lepszy. Elpipa bedzie miala problemy.

Co do Xavi'ego - chcialbym aby wrocil - jest to mozliwe - jednak masz racje - 90 min na pewno nie zagra - graniczy to z cudem.

Wiem kto wybiera kapitana - jednak jak dla mnie Xavi, to katalonski symbol Barcy - w ktorej gra przeciez kilku wychowankow, ale jak dla mnie jeden z lepszych pomocnikow na swiecie - gracz bardzo niedoceniany przez media, kibicow etc.

 

O-skar - co do konfrontacji z Milanem - obys mial racje ;) Jednak mam pewne obawy - ale - jezeli obrona Barcy i linia pomocy zagra rownie dobrze ja w dwumeczu z Chealse - Milan nie ma zadnych szans.

 

Dla mnie ten pojedynek ma szczegolny charakter - ale detale pozostawie dla siebie ;)

Visca el Barca.

Do uslyszenia przed 1/2 LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi chyba nie wroci do gry - prawdopodobnie do konca sezonu - niestety... :-|

 

Aha jeszcze jedna bardzo wazna informacja dotyczaca LM:

 

http://sport.wp.pl/kat,1752,wid,8266765,wi...48&ticaid=116bb

 

W sumie bedzie jeszcze gorzej niz bylo - nowy kanal TVP Sport... Hm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,1752,wid,8266765,wi...48&ticaid=116bb

 

W sumie bedzie jeszcze gorzej niz bylo - nowy kanal TVP Sport... Hm...

Ehhh... :(( Niech najlepiej utworzą 10 kanałów kodowanych na 10 różnych platformach, i na każdej puszczą inne ligii/puchary. Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie [ciach!]ica czlowieka bierze na mysl o powstajacych nowych platnych kanalach sportowych :angry:

TVN na polska lige nie mial kasy, a teraz kupil za kilkanascie milionow euro prawa do LM i w pol roku ma zamiar stworzyc nowy platny kanal sportowy. Ja na pewno z jego oferty nie skorzystam (najwyzej nie bede ogladal wiekszosci meczow).

 

@ojejku

Juz tak powoli robi sie niestety - Polsat Sport, Cyfra+, TVN (cos tam), TVP (nie wiadomo co) i pewnie jeszcze cos powstanie. Tylko kogo na to bedzie stac w naszym "bogatym" kraju :?:

 

A zeby nie bylo calkowitego OT, szkoda, ze Messi nie zagra z Milanem. Widowisko na pewno na tym ucierpi. Cos czytalem, ze w pierwszym spotkaniu ma nie grac, a w nastepnym byc moze sie juz pojawi na murawie. Tymczasem niech chlopak wraca jak najszybciej do zdrowia i rozwija swoje nieprzecietne umiejetnosci.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie umieścić tego posta. Ten temat jest chyba najlepszy do tego.

Chelsea chce kupić Ibrahimovicia :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Zupełnie jakby nie było mniej pokracznych zawodników na świecie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kupują...może Romka syn chciał :)...ale imo z takimi zawodnikami to on daleko nie zajedzie...już by wolał Boazerio - tańszy przynajmniej...

 

jutro (a właściwie dziś ;) ) mamy mecz obu przedstawicieli Primera Division w Lidze Mistrzów - na Camp Nou przyjeżdża Forlan&spółka - będzie ciekawie, zobaczymy jak z formą przed LM :)

 

ps...

ojejku - mi też w dyngusa urodzinki wypadają :)...też chcę taki prezencik :]

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Fabregasem tez przed chwila przeczytałem. Sprawa się skomplikowała trochę :blink: .

A co do Eto'o, no to nie wiem :-| . Może się boi ewentualnego współzawodnictwa z Henrym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie tylko ja gram dla pieniędzy. Szczęście to mój priorytet dlatego zdecydowałem się grać w barwach Ittihad w Azjatyckiej Lidze Mistrzów " - powiedział Eto'o.

Naprawdę nie widzę sensu, żeby gracz będący aktualnie na topie chciał grać w jakiejś azjatyckiej drużynie <_< <_< .

EDIT

Chelsea chce kupić Raula za 50 milionów funtów. Żenada.

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po stronie Kanonierów Fabregas (ponoć)...

 

panowie o co z tym chodzi ? :|

 

w Barcie mu źle ? :P

:/ A ten AFC Champions League. kiedy się odbywa ? może w wakacje ;]]] bo na MŚ nie pojedzie :P. Napisane jest tam że wypożyczony czyli na bank nie sprzedany a warunki kontraktu nie są ujawnione. No i nie wiadomo czy to prawda ;]. Wielce wątpliwe jest to że opuściłby Barcę w trakcie LM z różnych powodów a min. jego postanowienia które jest tam napisane, czyli że priorytetem dla niego jeszcze szczęście z gry a nie pieniądze, a bankowo w LM może być ono największe ;]]]]

 

btw. wszystkiego najlepszego ;] to nie wazelina :P ale z racji tego zbiegu okoliczność :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje oficjalna strona Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej, kameruński napastnik FC Barcelona Samuel Eto'o podpisał kontrakt z grającym w Arabii Saudyjskiej Al Ittihad.

Kameruńczyk zagra w arabskiej drużynie na zasadzie wypożyczenia.

- Nie tylko ja gram dla pieniędzy. Szczęście to mój priorytet dlatego zdecydowałem się grać w barwach Ittihad w Azjatyckiej Lidze Mistrzów - powiedział Eto'o.

Szczegółów kontraktu nie podano. Kameruńczyk najprawdopodobniej zagra tylko w meczach Azjatyckiej Ligi Mistrzów, której rozgrywki rozpoczynają się we wrześniu. Może również wystąpić w grudniowych finałach klubowych mistrzostw świata jeśli Al Ittihad się do nich zakwalifikuje.

Klub z Arabii Saudyjskiej utworzy również razem z Eto'o szkółkę piłkarską w Kamerunie - poinformował prezes Al Ittihad Mansoor Al-Balawi.

Larsson odniosl kontuzje w meczu z Villarreal i moze nie zagrac z Milanem.

 

Barcelona - Villarreal 1:0

11' Eto'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbywa się chyba we wrześniu (takie info w necie wynalazłem) + ewentualnie jeśli wygraliby tą LM to jeszcze miałby zagrać w Klubowych MŚ...

 

a cała ta sytuacja związana jest z budowaniem jakichś szkółek piłkarskich w Kamerunie czy jakoś tak...

 

póki co Eto gra w Barcie i brameczki strzela - wpadła dziś 24 i Villareal do domu ;)

 

ps.

ojejku - na wzajem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...