Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie już w środę ten dzień!! Dzień Barcy!!! :]]]]]]]]]]]]]]]] Ahhh nie mogę się doczekać!!! Visca el Barca!!!!

No tego jestem pewnien. Barca wygra 3:2!!! Już tylko dwa dni!!!

Po 90min 3:3, potem w dogrywce oba kluby po 2 golach i w karnych 8:7 dla BARCY:)

Tak raczej nie będzie ale jeżeli było by to byłby jeden z najlepszych meczów w historii futbolu bo o czymś więcej nie słyszałem(oprócz: Liverpool-Milan i Polska-Brazyliwa w 1938r).POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że emocji będzie tyle ile w sobotnim finale pucharu Anglii (kto nie oglądał niech żałuje :) )...

 

wynik mnie w sumie aż tak nie obchodzi...nie jestem ani kibicem Barcy ani Arsenalu...

 

po prostu niech to będzie piękne 90 (albo i więcej) minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie już w środę ten dzień!! Dzień Barcy!!! :]]]]]]]]]]]]]]]] Ahhh nie mogę się doczekać!!! Visca el Barca!!!!

:wink:

 

To będzie piękne 90 minut w wykonaniu Barcy. Wynik końcowy typuję na 3:1 dla Katalończyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu niech to będzie piękne 90 (albo i więcej) minut...

Nie ma co się denerwować-będzie tyle emocji. W końcu spotykają się dwa najlepsze kluby na starym kontynencie które na drodze do finału pokonały takie tuzy jak Chelsea, Juventus, Milan-reszty nie pamiętam. Warto będzie to obejrzeć chociaż dla pojedynku Ronaldinhio-Henry. co prawda grają na innych pozycjach ale ich rozgrywanie powinno bbyć esencją futbolu dla taktyków którzy potem uczą tego "przyszęłego Ronaldinhio". Barca razem z "Barce(ronald)linhio" wygra 3-2 albo 2-1. POZDRO i mam nadzieję że ten mecz wpisze się do historii nie tylko patrząc na wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz posluchajcie moich proroctw :P

arsenal ma dobrą obrone, w sumie to na ronaldihno i tak mocnego nie ma ale jak stanie takich kilku bykow jak Eboue, Toure, Campbell, czy kto tam bedzie gral w 11 arsenalu na obronie, to na prawde chlopak moze nie wiele zrobic... eto tez moim zdaniem moze niewiele jutro zrobic, jest bardzo drobny i troszke moze zginac

 

reasumujac stwierdzam ze wynik moze byc niewysoki (np. 1-1, ew 2-1), a nawet dopuszczam wygraną arsenlau, chyba ze w 2 polowie obrona arsenalu opadnie z sil i wtedy zacznie szalec ronaldihno, giuly..

 

zreszta ten final to jede wielkie widowisko na pewno bedzie ciekawie [;

 

prawdopodobne wyniki: bedzie 1:1 i wygrana arsenalu po dogrywce/karnych albo 2:1 dla barcy bez dogrywki.

 

OT co chcialem powiedziec, zobaczymy jak bardzo sie nie znam :D

 

a teraz to ja sie moze juz przyszykuje na wyjscie na mecz Korona Kielce - Borussia Dortmund ^^ szkoda ze bez gwiazdeczek, ale dede i sahin beda wiec nie taka rezerwa borussi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że emocji będzie tyle ile w sobotnim finale pucharu Anglii (kto nie oglądał niech żałuje :) )...

 

wynik mnie w sumie aż tak nie obchodzi...nie jestem ani kibicem Barcy ani Arsenalu...

 

po prostu niech to będzie piękne 90 (albo i więcej) minut...

wiele ludzi straciło troche kaski na tym meczu bo liverpol zagrał przeciętnie ;) a co do finału to aż żal że mesiego nie będzie ;/

ps jest jakiś szaleniec co zamierza coś postawić na barce?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps jest jakiś szaleniec co zamierza coś postawić na barce?????

Zdecydowanie więcej niż myślisz [;

Mogłaby być piękna walka do końca, która zakończyłaby się zwycięstwem Barcy w końcówce. Dużo bramek, bez dogrywki :D Jedno z tego co napisałem jest pewne. Na pewno obie drużyny zaprezentują piękny futbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba właśnie taki finał chciałem zobaczyć :]

Wcale nie jest powiedziane że Henry odejdzie od Arsenalu... Jak wygrają może zostać ...

Co do Wyniku meczu to Barca wydaje się być lepsza aczkolwiek Henry to napastnik typu " 2 okazje = 2 bramki "...

 

Dziś kibicuje po równo każdej drużynie :]

(będę kibicował tej która pierwsza straci bramkę :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tej która będzie grała ładniejszą piłkę, mniej asekuracyjną z tyłu, bardziej odważną z przodu (Barcelonie?) B)

No bo to będzie ta drużyna. Co prawda Arsenal ma mocniejszych fizycznie zawodników w obronie ale może nie poradzić sobie z atakiem-co zrobi sam Henry(chodź wiele umie)? No może do spółki z Fabregasem.... Barca wygra 3-2 i to będzie wielkie święto hiszpańskiej piłki(gdyby zdobyli MŚ to by było oho-ale jak mówią w Espanii-"Graja jak nigdy, przegrywają jak zawsze" czyli raczej reprezentacja za wiele nie zdziała. Oczeiście wg. mnie. POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz że Arsenal to sam Henry to się mylisz...imo o siłę tego zespołu stanowi zgranie zawodników...a że Thierry od czasu do czasu sam się bierzę za grę :P...

 

chcę takiego meczu jak wczoraj Sevilla-Real Madryt...:)

 

niech wygra lepszy i ładniej grający...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz że Arsenal to sam Henry to się mylisz...imo o siłę tego zespołu stanowi zgranie zawodników...a że Thierry od czasu do czasu sam się bierzę za grę :P...

 

chcę takiego meczu jak wczoraj Sevilla-Real Madryt...:)

 

niech wygra lepszy i ładniej grający...

zgadzam sie z toba w 100% tylko tyle ze ja bym chcial zeby nie wygral lepiej grajacy a Arsenal ;-) mam nadzieje ze Henry bedzie gral najlepiej jak potrafi, sam kiedys mowil ze jego cel to wygranie kiedykolwiek ligi mistrzow. Mam nadzieje ze jemu i calej druzynie to sie uda ;) pozostaje mi tylko kupic duzo browarow i trzymac za nich kciuki :)

 

go go go Arsenal :)

 

pozdrawiam wszystkich kibicow i zycze dobrego widowiska B)

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak z tym Arsenalem :P

 

"Jeden klub, jedna wiara" :]]]]]]] :P jeszcze Ecuadoo coś dawno nic nie pisał (; może pojechał do Paryża ? ;d

 

Visca el Barca!!!

Moze modli sie za Barce :P. Jeden puchar juz hiszpanie zdobyli (UEFA) wiec moze drugi oddadza anglikom by byl remis :lol2:. Kurde nie wiem komu dzisiaj kibicowac, chyba rzuce moneta i wybiore sobie druzyne :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze modli sie za Barce :P. Jeden puchar juz hiszpanie zdobyli (UEFA) wiec moze drugi oddadza anglikom by byl remis :lol2:. Kurde nie wiem komu dzisiaj kibicowac, chyba rzuce moneta i wybiore sobie druzyne :D.

Ja tez nie wiem komu kibicowac, wiec jestem za juve. :mrgreen:

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak z tym Arsenalem :P

 

 

Visca el Barca!!!

To prawda. Barca wygra bo ma nie tylko Ronaldinhio.... Widze że na forum pojawiło sie trochę osób kibicujących Arsenalowi-wczoraj prawie tego nie było widać. Nie tyle że jedna drużyna jest gorsza od drógie. Wolę Barce-proste. W końcu "piłka zbliża..." Niech wygra lepszy a ta drużyną będzie Barca. POZDRO i życzę wszystkim udanego meczu. Ja już zawijam kiece i na meczyk lece....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale z Roniego Nigga :D w tym wywiadzie ;]]]]]]]]] :P

 

Nie no panowie co to za kolo ten wywiad prowadził hahahahaha i te pytania, czy przyjedzie do Polski zagrać, jest też dużo chorych dzieci buahahaha N/C i gezete Przeglądu mu wciskał ja nie mogę. Nie dość że za polityków się trzeba wstydzić to jeszcze za dziennikarzy OMG. Ten kraj to dno.. :] Jeszcze mu jakąś muzykę polską dali hahaha pewnie Krakowiaka BOSHE. Nic dziwnego że na zachodzie mają takie pojęcie o Polsce :] Szkoda że mu obiadu i dziwki nie zaproponował (;

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...