Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Ja też jestem za Arsenalem chociaż wyeliminował wczęsniej Real :( ale za barcą nigdy nie będę! Arsenal wygra zobaczycie a ja jestem przede wszystkim za remisem, dogrywką i karnymi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kartka!!! Zobaczcie jaka Barca jest wielka!! Nic nie grali!!! nic.. A tu jedna GENIALNA akcja!!!!!!!!!!!

 

Nie ma bramki ku... myślałem że to puścił jako przywilej OMG :( no nic ale genialna akcja :D

 

Visca el Barca!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, Barca kompletnie nic nie gra prócz tej akcji :[ Bommel już dawno powinien być zmieniony, Eto na środek, Roni na lewą stronę. Miejmy nadzieję że ta bramka ich zmusi do ofensywnej pięknej gry.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i 1-0, ładna brameczka, a barca dalej nic nie gra, może 2ga połowa coś zmieni :)

tego heńka co siedzi obok Szpakowskiego powinni wywalic bo działa mi na nerwy :|

 

Eto'o!!!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, ten burak obok szpaka to jakas pomylka xD niech do bravo napisze, a nie pierdzieli te swoje komentarze oO. nie wiem czemu, ale sie ucieszylem jak padla brama ;D Serce przy Aresenalu, oko przy Barcelonie, a ze oko duzo dzisiaj nie widzi, to za arsenalem. I <3 This Game :D ide robic druga porcje popcornu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heniek to jest kompletna porazka, a jego komentarze na poziomie przedszkolaka, powinni go juz dawno wyciac.

Arsenal gra bardzo dobrze, chociaz w 10 wpakował gola barcie. Jak sie katalonczycy nie wezma za siebie to bedzie krucho.

Osobiscie jestem za 2-0 dla arsenalu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heniek to jest kompletna porazka, a jego komentarze na poziomie przedszkolaka, powinni go juz dawno wyciac.

dlatego ogladam na polsacie sport - borek i kołton rox

a co do wyniku - 3:2 dla barcy :P chociaz nie jestem za nikim :P byle mecz byl zajebist...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to strasznie mi bylo zal Lehmana i tego ze Pires musial zesjsc,

zapowiadal sie bardzo ciekawy mecz, Arsenal b. ladnie atakowal....

 

po 2 to jestem za barca, ale nie wiem czy powoli zdania nie zmieniam,

nezley sie kanonierom

i sie bardzo ucieszylem ze padal brama,

 

poza tym to tak bylo jak myslalem -> dobra obrona arsenalu skutecznie blokuje ronnaldhino i caly atak barcy,

nie ma co... kroja ich taktycznie

 

PS. mam nadizeje ze sie nie skonczy takim wynikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Bommel zszedł Edmilson, który jest najlepszym obrońcą/defensywnym pomocniekiem Barcy OMG. Jak to nie była kontuzja i Rijkaard zrobił tak specjalnie i zostawił Bommela który nic nie gra dziad jeden, to ja nie wiem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie stad tego henka i szpaka bo zaraz nerwy mi puszcza. Przelaczylem na Polsat Sport bo juz psychicznie nie wyrabialem... Eto'o i Ronni musza cos zrobic.. nie wierze ze tak bedzie do konca ..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zauwazyliscie ze na polsat sport jest pozniej obraz?:D o jakies 3sekundy...co daje wam mniejsze szanse na oznajmienie (jako 1szy) na forum ze padla bramka :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę patrzeć na to co Barca dzisiaj wyprawia nic nie grają. Sędzie to normalnie katastrofa co odpier... Roni faulowany nic nie gwiżdże a zawodnicy Barcy wchodzą w piłkę a on gwiżdże faul i daje żółte kartki ja pier... :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...