Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Po cichu się spodziewałem że będzie nudny mecz bo po 2 kapitalnych spotkaniach jakie miały miejsce w tym tygodniu w Europie - 3 to by było już za dużo :|...

 

w sumie...po tym co zaprezentowała Barca szkoda mi Arsenalu...gdyby Heniutek tą okazję sam na sam wykorzystał...ehh...

 

ale nic...kolejna edycja CL i kolejne wyzwania...:)

 

A co do Trzeciaka...mogli dać znać wcześniej kto będzie komentował to by się człowiek psychicznie przygotował na to :|... jak by zamiast Barcy grał Real to skończyłoby się na wyłączeniu TV - kto ogląda ligę hiszpańską w C+ ten wie jak się gość nad galacticos (:P ) rozpływa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecuadoo szkoda, ze odchodzisz. Trzymaj sie i powodzenia zycze ;).

 

Wracajac do wczorajszego spotkania to moze nie stalo ono na jakims wielkim poziomie, ale na szczescie nie zabraklo w nim dramaturgii i walki. To co przezyli pilkarze i kibice Arsenalu jest nie do pozazdroszczenia (dramat, euforia, dramat). Niestety final ma to do siebie, ze zwyciezca moze byc tylko jeden i tym razem jest to Barcelona, ktora z perspektywy calych rozgrywek LM byla po prostu druzyna najlepsza. Czekam juz z niecierpliwoscia na nowy sezon z LM (byc moze z udzialem Legii) i wspaniale mecze dorownujace tym, ktore mielismy okazja ogladac w przeciagu ostatnich kilku miesiecy. Tym razem Milan bedzie na szczycie ;).

 

PS. Za 22 dni MS :).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Ecuadoo odchodzisz, już nie zajrzysz tu i deklarujesz chęć usunięcia konta czy jak :P :]. Konto może być a nie możesz wejść za miesiąc/dwa jak masz jakieś ważne sprawy ;]

 

Wracając do wczorajszego meczu, widzieliście ten wywiad z Ronaldinho "na supe rwyłącznąść TVP" przed meczem ???? Tu skomentowałem ten wywiad, to samo odczuliście ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o [ciach!]a...ale dojebal...ahahahah

rijkard stworzyl zespoł "KOMPETETYWNY" ahahahha n1 ;[[[

najbardziej mnie wkurzylo jak powiedzial ze zna swoich graczy i wiedzial kogo wpuscic. przeciez to smiech na sali!! wpuscil samych napadziorow i poprostu liczyl na to ze szczela gola i im sie udalo. prawda jest taka ze arsenal gral zajebiscie nawet w 10 graczy. ljunberg przeciez biegal od bramki do bramki!!! tylko ze co henry mogl zrobic sam ? nic... a pozniejsze zagrania barcelony ? to przeciez smiech na sali podawali sobie pilke na swojej polowie i nic nie grali.

 

imo dla mnie arsenal i tak jest mistrzem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żałujęże to jednak Barca. Byłem za Arsenalem. Londyńczyczy grali cały mecz a Barca sięna ostatnie 20 minut przebudziła :( I jeszcze ta przewaga +1. Gdyby nie to to wygrałby to Arsenal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca mistrzem!! Co do meczu to był niewiele gorszy od zeszłorocznego finału-to trzeba przyznać bo miało byc więcj bramek. Meczkyk zaliczam do jednego z najwspanialszych jakie oglądałem-mam 15 lat więce się nie czepiać. Ale jedna sytuacja była niezła-faulował van Boomel a faula zaliczyli Henremu który na dodatek dostał żólko :-). Heh. Bramki ładne padł-które w durzej mierze są załsugą Larsona-nie powiedział bym że jest bohaterem.... Bohatera jako takiego nie było. No morze bramkarze-Valdez pokazał że umie bronić a Lemmanh pokazał że możemy Niemców pokonać. Barca wykorzystała szanse na bramki. Chodź obie drużyny miały tych sytuacji po równo. Rijkard mógł Inieste wprowadzić od pierwszej minuty. Gdyby Henry wykorzystał sytuacje sam na sam z golkiperem barcy mecz mógłby sie ułożyć całkowiecie inaczej. Tak samo gdyby Lemanh nie zarobił czerwieni a padła by bramka. Co do kometatorów- wolał bym samego Szpaka. Mnie obaj panowie nie przeszkadzali- trzeba patrzeć na boiska a nie co sobie komętatorowie p*****ą. POZDRO chodź trochę się zawiodłem. Trzbe jedno powiedzieć: Rijkard dobrym trenerem jest-a będzie jeszcze lepszym bo karierę ma przed sobą. Jego zmiany zaowocowały co pokazuje wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...moze i ściska, za rok moze Tobie ;)

Tak wogole to wukazalbys sie odrabina tymczasowego patriotyzmu i pokibicowal klubowi z Anglii ;)

 

Obstawiamy przyszloroczny final:>

 

Ja stawiam na Milan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy przyszloroczny final:>

Chyba na to jescze troche za wczesnie. Sezon transferowy otwarty zobaczymy kogo kupia najsilniejsze druzyn. Na razie jedynym wartym do odnotowania transferem byl transfer Ballacka ( no i chyba jeszcze Henry'ego )

Ale jak bym miał stawiać to Chelsea ( moze wreszcie im się uda ) vs Milan B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z barcelona oczywiscie. to nie jest druzyna majaca jednosezonowa zwyzke formy (vide arsenal, liverpool). ich forma ciagle rosnie.

Jasne - szczegolnie, ze na 2 puchar LM musieli czekac 14 lat :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz taki sonie ja osobiscie chcialem zeby arsenal rypna na 2:0 wtedy by byla gra.... ale coz

 

 

PS:Walsnie napisalem ty 1000 post :D

grrr 1001 :(

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to i tak wygrał Szpakowski cośtam "Guily (lub ktoś inny?) miał wielkie chęci ale i tak skończł między nogami Cambpella"

 

"bramka oddała wkońcu strzał na bramkę Arsenalu"

 

 

Byłem za Barcą

 

Ten finał nie był tak emocjonujący jak ten sprzed roku to nie były te same emocje może dlatego że nie grał Jerzy :)

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne - szczegolnie, ze na 2 puchar LM musieli czekac 14 lat :lol:

mowie o formie barcelony rosnacej systematycznie od czasu przyjscia r. anticia, a pozniej rijkaarda. Z kazdym sezonem jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żałujęże to jednak Barca. Byłem za Arsenalem. Londyńczyczy grali cały mecz a Barca sięna ostatnie 20 minut przebudziła :( I jeszcze ta przewaga +1. Gdyby nie to to wygrałby to Arsenal.

no taka prawda. moj kumpel dzisiaj przyjechal i mowi jak tam mecz? to mu mowie ze mieli niefart w 18minucie i ze gdyby nie to to by wygrali i tak. a on twierdzi ze jak moge mowic ze barca prawie caly mecz nie grala? przeciez grali zajebiscie! smiech na sali ale mam nadzieje ze w przyszllym roku pokaza duzo wiecej. wlasnie przeczytalem ze henry prawdopodobnie w arsenalu i podpisze z nimi nowy kontrakt !! i to mi sie podoba B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie zachowal Henry, mysle, ze na dobre mu to wyjdzie i nie spierdzieli kariery tak jak beckham i inne gwiazdy nafaszerowanych sianem klubow. ale jedyne wytlumaczenie dla tego decyzji znajduje w nowych funduszach arsenalu i zapewnieniu herny'ego i przyszlosezonowych wzmocnieniach, moze byc ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie zachowal Henry, mysle, ze na dobre mu to wyjdzie i nie spierdzieli kariery tak jak beckham i inne gwiazdy nafaszerowanych sianem klubow. ale jedyne wytlumaczenie dla tego decyzji znajduje w nowych funduszach arsenalu i zapewnieniu herny'ego i przyszlosezonowych wzmocnieniach, moze byc ciekawie :)

A Arsenal nie jest, że sobie stadion wybudował nowy ?? :D i zaoferował 100tys funtów Henry tygodniowo ??? :lol:

 

Powtarzam Barca != Real

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...