Skocz do zawartości
ojejku

Liga Mistrzów 2005/2006

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie wchodzi mi 2/3 kuponu, choć przez 45 minut to może się jeszcze duuuuuużo zmienić.

 

Jak narazie przeraża mnie defensywa Realu. Mogą dać sobie wcisnąć bramę i po meczu ;)

 

Jak narazie mamy:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

HT Bayern Munich (Ger) 1 - 0 AC Milan (Ita)

HT Benfica 0 - 0 Liverpool (Eng)

HT PSV Eindhoven (Hol) 0 - 0 Lyon (Fra)

HT Real Madrid (Spa) 0 - 0 Arsenal (Eng)

 

 

EDIT: Gmoch jak zwykle roxuje ;]

Edytowane przez kazik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogu dzięki, że nie zdąrzyłem obstawić :blink:

Powiem szczerze, że na tym etapie CL nie ma faworytów, co do jutrzejszego pojedynku BARCA - CHELSEA powiem szczerze, że współczuje braku wyobraźni tym którzy twierdzą, żę Barca zmiecie przeciwników - bo szczerze to wątpie w to, ale chciałbym bardzo B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe real to już koniec ;) dziadki na emeryturę :P. Trzeba wierzyć w Barcę kucyk :P:P

 

Ale Henry te dwie sety to ja nie wiem, raz podał do bramkarza ( Człowiek z największą szufladą w biznesie wyjechał wtedy z Playstation2 ;] ) a drugi raz to jakiegoś rogala uderzył zamiast po ziemi mocno :| To samo Pires na ch.. zbiegal do rogu na max i uderzył w bramkarza na wysokości jego rąk z ostrego kąta, jak mógł raz wysunąć sobie piłkę a później uderzyć po ziemi w długi róg :((( Nic nie myśleli przy strzałach. Ale sama postawa Henry jak ma piłkę, jak zasłania ( przy tym myśli rozgląda się a nie jak inni napastnicy najpierw zrobią a później pomyśla :P ) to jest klasą samą w sobie. Z Eto w następnym sezonie będą rządzić w Barcie.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no i po co było wam stawiać na Real? B)

Mi kuponik pięknie wszedł - ogolnie wyniki superanckie - Lyon wygrał, Benfica(!), szkoda że makarony nie wtopiły, a to że Real nie wygra było pewne jak amen w pacierzu :lol2: Mają farta że w Arsenalu defensywa się posypała bo inaczej na pewno by na jednej bramce się nie skończyło - napewno "anglicy" chętniej by atakowali :)

 

Buahaha

HENRY!

Dobrze, że nie zdąrzyłem do STSa obstawić :lol:

(...)

Bogu dzięki, że nie zdąrzyłem obstawić :blink:

nie żebym wypominał ale pisze się chyba przez samo "Ż" :-P

...ale zgodze się, że z Chelsea będzie ciężko - też chciałbym pogromu - oczywiscie z wygrana Barcy ale nawet bramkowy remis będzie dobrym wynikiem przed rewanżem na Camp Nou - z drugiej zaś strony zgodze się z Jackiem "hehe" Gmochem - uważam. że gracze Chelsea troche stracili pęd i ostatnio nie graja rewelacyjnie.

Piękny by był mecz gdyby to Barca jako pierwsza strzeliła bramke :twisted:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Real-fajnie że przegrał, nie lubie ich :twisted:, Arsenal-fajnie że wygrał ;] Liverpool-szkoda że przegrał, Benfica-czarny koń czy co?? :huh: Milan vs Bayern-fajnie że remis, PSV vs Olimpique-sądziłem że będzie remis. Barca vs Chelsea-chciałbym żeby Barca wygrała ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real-fajnie że przegrał, nie lubie ich :twisted:, Arsenal-fajnie że wygrał ;] Liverpool-szkoda że przegrał, Benfica-czarny koń czy co?? :huh: Milan vs Bayern-fajnie że remis, PSV vs Olimpique-sądziłem że będzie remis. Barca vs Chelsea-chciałbym żeby Barca wygrała ;]

Jestem pewny wygranej londyńczyków B) zawiedziesz sie Grzesiu:) co do porażki Liverpolu :gitarzysta: :gitarzysta2: :twisted: pełna satysfakcja B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sawyer188 - szkoda, 7 marca juz Cie nie bedzie z nami ;]

ale mnie mile powitacie za pół roku nie:D

bodajże to lipiec będzie miła atmosfera wakacje :wink:

a tak na serio to chyba sami w to niewieżycie:D ze barca wygra:)

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Każdy ma swoje zdanie co do meczu ;] Nie chce wywoływać wojny jak by co ;] Ale sądze że mam z poważnymi ludźmi do czynienia ;]

BTW sawyer188 wyjeżdzasz na wakacje czy co?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

btw grzesiu - spojrz na jego podpis icon_biggrin3.gif

Nie widziałem, miłego urlopu życze w takim razie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...