Skocz do zawartości
_mag_

Problem Z Www

Rekomendowane odpowiedzi

już dawno pojawił się u mnie ten problem... mianowicie :

 

gdy otwieram jakąkolwiek stronę www, ta raz wczytuje się w sekundę, raz pojawia się tylko tekst, innym razem tekst i połowa obrazów na stronie.. czasem nie pojawia sie wogóle, twierdząc że nie może nawiązać połączenia z internetem :???:

Mam adminke na serwer, mogę wszystko poprzestawiać ,żebym tylko wiedział co, wątpie żeby to była wina mojego sprzętu / oprogramowania. Uzywam IE z nakładką "avant browser" - nawet nie myśle o zmianie, program jest sam w sobie dobry, kiedyś nie miałem z nim żadnych problemów ( na forefoxie strony ładują się wolno ale za to doczytuje wszystkie obrazy aż w końcu je wczyta.. trwa to troche ) . Nie mam żadnych wirów itp.

Pingi do serwerów nie przekraczają 60ms

LINK1

LINK2

fotki z sednem problemu ...

 

I co ja biedny mam z tym zrobić ?

 

@ DSL'a 1 MBit do tpsa, serwer na linuxie ( poldek ), łacze sporadycznie używane przez ssaczy itp, siedze praktycznie sam.

Edytowane przez _mag_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawilem optymalne mtu u siebie na maszynie - niestety nic nie pomogło.

 

EDIT:

poddałem sie i postanowiłem połączyć sie przez proxy : w3cache.icm.edu.pl : 8080 - śmiga aż miło.

Edytowane przez _mag_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...