Skocz do zawartości
Slimaczek

Hellgate: London

Rekomendowane odpowiedzi

HeHe, jezeli uwazasz ze wersja PL D2 byla dobra to bardzo Ci współczuje :D

;) Jasne że nie dorówna wersji angielskiej jak to w 99% przypadkach bywa. Ale napisz co tam było takiego strasznego ;d jestem ciekaw co Cię tak odrzucało... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mnie sie podobalo spolszczenie, bylo dosc klimatyczne.

Milo sie gralo, nie to co np. taki Far Cry, gdzie tlumaczenie mnie udrzucilo od gry i calkowicie klimat psuje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Jasne że nie dorówna wersji angielskiej jak to w 99% przypadkach bywa. Ale napisz co tam było takiego strasznego ;d jestem ciekaw co Cię tak odrzucało... ;p

No dla mnie ta polonzacja to ogolnie wielka porazka, ale to moje zdnaie :]

Ale od czego by tu zaczac :] ... generalnie chodzi mi o mizerny dubbing NPC bo to się żuca najbardziej w ucho.

 

Głosy kierowanych postaci zupełnie beznamiętne, bez klimatu, polotu, wyczucia, kwestje ktore od czasu racza wymowic sa poprostu kasztaniarskie i żenujące - "To miejsce zalatuje śmiercią" o ile sie nie myle text nekromanty :D ludzie litosci.... :D

Paladyn darl sie jak kmiot pod karczma a jego kozackie texty "Oczyszcze te dzicz" poprostu powalaly:]

Nekromanata mial głos przepitego żula.

Barbarzyńca to wiadomo sztachetowiec z Disko Bandżo "nieeeeee w mieeeeescie"

 

Glosy ktore zupelnie nie pasuja do postaci NPC, min::

Kashyai - stara lumpiara :]

Charsi - słodka idiotka

Warriv - bez komentarza

Atma - strasznie nudny glos

Jerchyn - niecierpie go :[]

 

 

Naprwde szkoda wymieniac, moze lepiej napisze ze tylko Decard Cain i Tyrael brzmia dosyc klimatycznie.

 

Filmy między aktami byly spoko, do tego nie mam zastrzeżeń ale sama wersja PL powiedzmy sobie szczerze byla zenujaca :|

Chyba najgorsza, w pelni profesionalana, polonizacja jaka widzialem :lol2:

 

...np. taki Far Cry, gdzie tlumaczenie mnie udrzucilo od gry i calkowicie klimat psuje,

Czy ja wiem, widzialem spolszczenie w ktorym jednym z tekscikow rzucanych przez żołnierzy było:

"Ugryź mnie w du*pe" no pompy jak nie wiem co z tego byly :)

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja D2 to rzeczywiście kiła, gadki czarodziejki czy NPC z trzeciego aktu doprowadzały do szału. Przeszedłem raz i kupiłem anglika (ojjj niezbyt łatwo było dostać to w Polsce). Co do H: L to zapowiada się świetnie, ja też nigdy nie zawiodłem się na Blizzardzie (już od Blackthorne), a to, że trzon Flagship Studios stanowią ludzie z Zamieci jest dla mnie wystarczającą rekomendacją. Fajnie by było, gdyby udostępnili izometryczny widok jak w D2 czy Zax. Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izometryczny / TPP z możliwością oddalenia - w D2 nie przeszkadzało to w "strzelaniu", podobnie w Zax, Alien Shooter itd, itp. Jak na razie nie podoba mi się tylko broń (?) zwąca się Rebounder. Na filmiku widać dwie pukawki plujące jakimś zielonym glutem, całkiem jak w pierwszym Unrealu :)

 

Aha, w trailerze jest świetne udźwiękowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tą polonizacją, bo dla mnie OK mimo tych wpadek o których wspominaliście. Ale jeśli chodzi o inne wydania "polskie" to naprawdę b. dobrze stoi. Ile czasu czekaliśmy na d2, te męki w oczekiwaniu [; Po wyjściu nie zwracało się uwagi na takie rzeczy w polonizacji tylko esencje d2 ;]. To będzie "inna" gra niż d1,d2 chociaz prócz wyglądu i czasu fabuły będzie bardzo podobna. Jeżeli miałby być rzut izometryczny to naprawdę myślę że d3 mógłby wyglądać jak MU. Dla mnie grafika byłaby wystarczająca ;]. Ale to nie D3 tylko Hellgate:London, jak mówiłem zawsze wierzyłem i wierzę w Roopera [; to tak jak z Carmack'iem i Gabe'em [;

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się kolejny filmik, widać na nim jak ludzie eskortują do kościoła małą dziewczynkę. Trzy minuty i dwadzieścia sześć sekund walki z demonami, do pobrania STĄD (1280x720, 125.79 MB).

 

Rzadko tak mówię wyłącznie po obejrzeniu screenów i filmików, ale ta gra nie może być słaba :gitarzysta2: Panowie Schaefer i Roper - trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Obejrzalem ten filmik, heh, myslalem ze bedzie to z gameplay'u a to bardziej mi anime przypomina -_- po co to wypuscili?

 

BTW, jak to bedzie z ta gra, platna jak WoW czy cos jak starcraft i diablo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Bedzie normalny singel, net najwyzej bedzie potrzebny do rejestracji.

Napisal jak byk ze bedzie singiel, a net tylko do rejestracji.

?

Dobra nvm, bo sie zdziwilem troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, to ze bedzie singel nie wyklucza w żadnym wypadku multi ... troche pomyslunku ...

Piootek pytales o to czy bedzie platna to Ci odpowiadam ze bedzie normalny nie płatny singel. Koniec ;]

 

EDIT

sorki za tego Piootrka ;] mam znajomego o podobnej xsywie i mi sie kielbasi caly czas :[] poprawie sie

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

"net najwyzej bedzie potrzebny do rejestracji.' <-- sadzilem, ze to wyklucza multi, skoro internet bedzie potrzebny tylk odo rejestracji, jak TYLKO to tylko... dobra koniec ot.

 

PS. Nie pierwszy raz ci juz to pisze - Pioorek a nie Piootrek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a, te komentarze w stylu "a to bedzie platne jak wow?" sa naprawde zenujace. Czy Hellgate to mmorpg? Czy WoW to pierwsza gra na abo?

... za to takie posty wnoszą do tematu bardzo wiele ... no i są na poziomie ...

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To podziekuj Blizzardowi, teraz to chyba kazdy sie zastanawia czy nie bedzie trzeba placic na miecha za jakas gre online, czy to mmorpg czy nie. Co sie tak unosisz... ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety są niepokojące wieści ale nie można nic powiedzieć ;).

 

Dodam tylko, że wkrótce zostanie oficjalnie otwarta polska strona, o domenie takiej jak oficjalna angielska tylko z pl na końcu ;). Musicie poczekać tylko aż prace nad artykułami dobiegną końca [;.

 

OK. premiera nastąpiła powoli będzie tam więcej tekstów min. mojego autorstwa ;). Mam nadzieję, że nie zostanę skarcony za tego linka... bo jakby nie było zwiazany z grą, zatem hellgatelondon.pl

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh :D admin napewno nie bedzie miał nic przeciwko. Z mojeje strony zapraszam na hellgatelondon.pl i życze miłego korzystania z portalu bo sam jako tako jestem zwiazany z tym portalem :D :D

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pojawił się nowy gameplay z Hellgate: London, widać na nim że niekoniecznie trzeba używać widoku FPP podczas strzelania bo widok w trzeciej osobie spisuje się przy tym całkiem nieźle. Gameplay jest w dość dobrej jakości, zajmuje 135MB, można go pobrać stąd: LINK

 

BTW. Cały czas poszukujemy osób znających b. dobrze j. angielski, które były by chętne do pisania tekstów na HellgateLondon.pl, więc gdyby był ktoś chętny to niech do mnie napisze PW, obecnie jesteśmy już oficjalnie stroną uznaną przez Flagship studios :)

 

Jeszcze co do daty premiery, w tym roku ma być wersja BETA, a dokładniej pod koniec tego roku i na dzień dzisiejszy plan Flagship Studios jest taki, że klucze dla betatesterów będą rozdzielały strony współpracujące z Flagship (więc w Polsce właśnie nasza strona), na wersję finalną przyjdzie poczekać do 2007 roku.

Tutaj najlepiej jak zacytuje northropa:

testy beta zaczna sie pod koniec tego roku. kazda strona ma otrzymac odpowiednia liczbe "kluczy" i moderatorzy danej strony powybieraja zposrod swoich forumowiczow osoby, ktore bede brac udzial w owych testach. przynajmniej taki jest plan "na dzisiaj."

 

w pozniejszym czasie przyjdzie czas na otwarte testy beta, ale bedzie to tylko przeprowadzone na wytrzymalosc serwerow itd.

 

gra ma wyjsc w pierwszej polowie 2007 roku.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa trailery były naprawdę super -pierwszy w metrze i ten w kościele.

Po wejściu na stonkę trochę opadły emocje po looknięciu na screeny...

Zobacz gameplaye a nie screeny, tak dynamiczna gra nie może dobrze wyglądać na screenach, inna sprawa że screeny są robione często w nieskich rozdzielczościach i nie pokazują potencjału graficznego gry, bo nie ma jeszcze DX 10. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę zassać jakis filmik(może polecisz jakis ?) tylko mnie te 100 MB z hakiem boli.

A licze na gameplay bo to namco.

Najlepiej zassać TEN najnowszy, na starszych jest pokazywana jedynie gra templarem, a tutaj (i w jeszcze jakimś jednym gameplayu) jest też cabalista, poza tym to najnowszy gameplay, a że dużo zajmuje to fakt, ale raczej warto, szczególnie jeśli nie oglądało się wcześniejszych gameplayow.

 

A jeśli nie chce się komuś czytać opisów gry to warto zassać filmy z TEGO działu, aczkolwiek niekażde info podane w tych wywiadach musi być wciąż aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...