Skocz do zawartości
Slimaczek

Hellgate: London

Rekomendowane odpowiedzi

To F.A.Q. jest też po polsku.

 

Jest pierwsza na świecie recenzja HGL. PC Gamer ocenił HGL na 89%, co wg nich oznacza 'excellent' grę. Jako minus uznano płatne konta. W francuskiej wersji PC Gamera też jest recenzja (ocena 93%)

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwsza na świecie 2780467[/snapback]

Jako minus uznano płatne konta.
Nie tyle płatne konta, co chwilowy brak różnic między płatnymi a darmowymi. W planach jest dodanie dodatkowych klas, przedmiotów, poziomów czy nowych trybów rozgrywki. Posiadacze darmowych kont będą mogli grać razem z posiadaczami płatnych, jednak tylko na poziomach z wersji darmowej. Obecnie różnice wyglądają tak:
  • na płatnych kontach dwukrotnie powiększona została skrzynia na przedmioty,
  • gracze mogą utworzyć do 12 postaci (na darmowych jedynie trzy),
  • tryb Hardcore (znany z multi Diablo 2) będzie dostępny jedynie w trybie płatnym.
Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości, nie ma polskiego odpowiednika?

A znasz kogoś kto by używał polskiego odpowiednika? Jeśli każdy mówi pet (a już na pewno 99% osób) to na siłę nie bedziemy wprowadzali innej nazwy.

 

Demo HGL powinno pojawić się jutro, info niepotwierdzone ale coraz więcej na to wskazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie lamerskie pytanie bo nie sledzilem info o tej grze ..

bedzie single dla tego tytulu czy tylko multi ? dzieki za odp.

Będzie single taki jak w Diablo, tzn. ta sama ścieżka fabularna co w multi.

 

I jak to jest z tymi serwerami ? Chciałbym zobaczyć te kilkanaście tysięcy graczy na serwerze

.

Tak jak w Guild Wars, a raczej w diablo. Będą jakby 'krainy' - Europejska, Amerykańska i Azjatycka. Mówi się na to serwery potocznie, w rzeczywistości sa to zbiory setek (?) serwerów 'połączonych' w jeden.

 

 

Informacja o demie jest już potwierdzona. Demo będzie w ten piątek.

Niestety demo kręci się tylko wokół pierwszej stacji która jest typowym tutorialem z questami 'idź tam i zabij to'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

Nie wiem ilu. Naraz w stacji widywałem po kilkadziesiąt, ok 50, może więcej. W teamie można mieć póki co 5 osób, więc tyle też zobaczysz max poza stacjami.

W sumie sam raz na gre z kumplami ale za mało na gre z klanem czy masową rzeź : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GAMEDAILY

GAMERSHELL

DEMONEWS

FILEPLANET

 

Linki do stron które nie wymagają rejestracji. Do wyboru, jeśli któreś będzie za wolne.

Ostatni link nie jest z Fileplanet, ale z FileFront, i to jakaś kiszka, bo plik ma 275.80 MB. Poprawny link: http://files.filefront.com/Hellgate+London...;/fileinfo.html (1.46 GB, transfer nie schodzi poniżej 300 KB/s)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C2D @ 3.0 GHz, 2GB, GF 7900 GS (niekręcony), gra ustawiła mi się domyślnie tak (włączyłem jedynie AF):

 

Dołączona grafika

 

Ekran wyboru postaci (blademaster i marksman):

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Biedny dzieciak, zgubił nogę (Wart's Peg Leg? Wirt z Diablo wiecznie żywy):

 

Dołączona grafika

 

Drzewko umiejętności (blademaster):

 

Dołączona grafika

 

EDIT:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Na razie gameplay taki sobie, bardziej podobny do Dungeon Siege niż do Diablo. Muzyczka plumka dosyć nieśmiało i oszczędnie, na domyślnych ustawieniach graficznych gra się przyjemnie w podziemiach (~60 FPS), po wyjściu na ulice robi się kupa (spadki w okolice 20 FPS). Otoczenie jest bardzo powtarzalne, za każdym rogiem mijamy te same tereny. Na podstawie tego demka gry bym nie kupił.

 

W poniedziałek sprawdzę na 8800 GTS 640.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pograłem w demko. Mam mieszane uczucia. Grafa spox, optymalizacja średnia (ale da sie grać) ale najwiekszym minusem jest walka. Taka nijaka :? czy to w FPP czy Tpp zabijanie stworów nie sprawia funa (ajk to było w diablo).

 

Btw demo sie kończy (tzn wyskakuje nam do menu/windy) czy nie ? Ja chodze cały czas po tych 6 lokacjach i nie ma już nowych questów itp ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, wyglada tak, jakby nie dalo sie zrobic questa, ktorego daje nam rycerz, bo mam wrazenie, ze nie ma wyjscia z podziemi?

 

Grafa jest poprawna, ale bez polotu - za malo jest "klockow", w kolko powtarzaja sie te same elementy. Boli tez ograniczona interakcja z otoczeniem.

 

Walka Marksmanem jest nuuudna, wiekszosc przeciwnikow nie stanowi zadnego zagrozenia i da sie ich zdjac, zanim w ogole nas zauwaza.

 

Poki co gra wyglada na przecietna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marnie... O wiele bardziej spodobal mi sie darmowy Mythos, w ktorego namiętnie gram od kilku dni. Klimat niby jest, ale grze brakuje miodności. Chociaz z drugiej strony pvp mogloby byc ciekawe, szkoda, ze ta przyjemnosc bedzie wiązała się z duzymi kosztami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw demo sie kończy (tzn wyskakuje nam do menu/windy) czy nie ? Ja chodze cały czas po tych 6 lokacjach i nie ma już nowych questów itp ;p.

Nie kończy się, możesz biegać po tych samych terenach w kółko nawet do dnia premiery ;)

 

No wlasnie, wyglada tak, jakby nie dalo sie zrobic questa, ktorego daje nam rycerz, bo mam wrazenie, ze nie ma wyjscia z podziemi?

Questa początkowego (dostarczenie zapisków doktorka jakiejś babeczce) w demo nie da się wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z przedmówcami... i znów mamy "przereklamowaną" gierke ;/.

Zapowiadało się ciekawie a wyszło tylko przeciętnie.. najbardziej drażni mnie animacja postaci, mała widowiskowość, wtórność elementów i możliwość zabicia potworka mieczem stojąc do niego plecami ;/ (WTF ?!)... początkowe skille Blademastera nie za ciekawe i mało efektowne tak jakby brakowało jeszcze grze "wodotrysków" graficznych. Lokacje jakieś takie małe, niby jestem na otwartej przestrzeni ale nadal czuje się jak bym chodził w zamkniętym pomieszczeniu (zwykły labirynt, 0 swobody) , przejdziesz kawałek i już portal - wczytywanie i jesteś wewnątrz budynku ;/...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra to porażka. Grafika przypomina mi Vampire The Masquerade Redemption tylko że ta gra ma juz kilka lat i tam była naprawde niezła, a sama rozgrywka to kompletne nudy. Postacie poruszaja sie jak manekiny, lokacje powtarzaja sie co chwila (klocki).

Tak jak przedmówcy zauważyli ta gra to niewypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, szczególne klocki irytują (bardziej niż w nwn ;0). Autorzy chcieli zrobić losowy design leveli po każdym nowym zaczęciu gry ale "skolockowali" wszystko i te same elementy sie często (za często) pojawiają. Troche to wkurza a gra przez to jest monotonna. Może w fullu bedzie lepiej wiec gry jeszcze nie przekreślam. Problem w tym ze levele może będą bardziej skomplikowane ale wątpie żeby zmienili (bardziej dopracowali) walkę która jest przeciętna i w ogóle nie sprawia frajdy/satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartolomius - jeżeli to co mówisz jest prawdą, czyli że misji nie idzie wykonać i dema w sumie nie można przejść (bo biegam już od godziny po tych samych lokacjach , potwory wszystkie wybite... i co dalej?! ;/ ) To nie tylko gra ale i same wypuszczone demo jest porażką... ;( Gdybyś o tym nie napisał Bartolomius to bym chyba tak biegał sobie jeszcze kilka godzin , "łamiąc" sobie zęby że głupiego dema nie mogę przejść...tyle szumu o tej grze było a wygląda jak niskobudżetowy crap ;(... optymalizacja fatalna - na mieście (niby na otwartej przestrzeni w której jesteśmy strasznie ograniczeni ) tnie strasznie gdzie nawet już nie ma żadnego moba do zabicia i nic w sumie na ekranie się nie dzieje, no sorki... można rozwalić kilka beczek.. i to jeszcze nie wszystkie ;/ ... co to ma być w ogóle... :(

Edytowane przez *Kamil*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...