Skocz do zawartości
Slimaczek

Hellgate: London

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem na razie do 18lvl guarda i gra ma niesamowita ilosci bugow poczawszy od niemozliwosci zobaczenia swojego kompana w grze w party (fizycznie jest, ale go nie widac), poprzez blokowanie sie mobow i dronow skonczywszy na memore leak i w rezultacie po 1-2h gry pamiec 2gb sie zapelnia i gra crasciach!e z radosnym bledem, ze windowsowi skonczyla sie pamiec. :D

Dawno juz nie widzialem takiej ilosci niedorobek, gierka dopiero wskoczyla w status patcha 0.5, czyli caly czas jedziemy tak jakby na platnej becie, bo devsi testuja sobie na nas i w rezultacie koncza dopiero swoj produkt...

 

No dobra pora teraz na troche plusow, jednak takie cos tutaj jest. ;]

Gierka jest na prawde wciagajaca, nie sadzilem, ze ten tytul utrzyma mnie przy monitorze dluzej niz kilka godzin.

Widac maczane palce panow od diablo, spora ilosc fajnych bajerow jak ulepszanie broni w kuzni, aplikowanie ulepszen itp. , rozkladanie na skladniki przedmiotow. Tylko troche mnie razi ta niesamowita ilosc wypadajacych przedmiotow koloru niebieskiego i zielonego... w czasie jednej gry potrafilo tez wypasc kilka elitarnych przedmiotow (odpowiednikow z diablo unikalnych), gdzie w diable byly one na prawde na wage zlota i docenialo sie ich obecnosc, tutaj sa strasznie pospolite, nieraz nagrody za questy sa przedmiotami legendarnymi, dla mnie troche to psuje klimat, bo za latwo sie takie cos dostaje.

 

Kolejna sprawa, szkoda, ze tak mala wage przywiazali do gry w druzynie, majac obecnie ten 18lvl bylem w stanie caly czas solowac, wolalbym, zeby bylo wieksze utrudnienie i w rezultacie must have team play.

 

Czekam na patcha 1.0 i poprawe w dzialaniu gry, mechanice i poprawe tej ogromnej ilosci bledow, bo na prawde jest co poprawiac. Nawet taki denerwujacy szczegol jak niezapamietywanie nazwy konta przy logowaniu online, dla mnie podstawowa rzecz a widac devsi o tym zapomnieli. Mimo to na razie zostaje przy gierce i ostro katuje (nieraz sie zapominam i w nocy uswiadamiam sobie, ze rano do pracy :D - to chyba cos znaczy).

 

No i takie male pytanko, nicki graczy koloru zlotego do subsi, czy elite/hc mode ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor taki żółto-słoty to elite playerzy. Co do ilości bugów to nie sposób się nie zgodzić. Ważne że patch 1.0 będzie już w grudniu, a przed nim jeszcze na pewno będzie 0.6 i 0.7.

 

tylko troche mnie razi ta niesamowita ilosc wypadajacych przedmiotow koloru niebieskiego i zielonego... w czasie jednej gry potrafilo tez wypasc kilka elitarnych przedmiotow (odpowiednikow z diablo unikalnych)

Tutaj się nie zgodzę. W diablo wypadało więcej magicznych przedmiotów. Przede wszystim elitarny to nie jest odpowiednik unikatu z diablo. Unikat w HGL ma 5 gwiazdek, elitarny ma 3 gwiazdki. Poza tym dopiero przemioty niebieskie jest sens przyrównywać do magicznych z diablo, bo zielone w HGL są kiepskie i mają mało właściwości. Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio wypadł niebieski karabin (postać 12 lvl) ze skilem z 30 poziomu(napalm od inzyniera) a co lepsze przy moim poziomie mogę go używać :blink: a że inżynierem gram to nie nażekam :) Tyle że się zastanawiam czy to zabugowana broń czy po prostu w tej grze można wylosować broń ze skilem 30lvl?

Edytowane przez Ulv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor taki żółto-słoty to elite playerzy. Co do ilości bugów to nie sposób się nie zgodzić. Ważne że patch 1.0 będzie już w grudniu, a przed nim jeszcze na pewno będzie 0.6 i 0.7.

Tutaj się nie zgodzę. W diablo wypadało więcej magicznych przedmiotów. Przede wszystim elitarny to nie jest odpowiednik unikatu z diablo. Unikat w HGL ma 5 gwiazdek, elitarny ma 3 gwiazdki. Poza tym dopiero przemioty niebieskie jest sens przyrównywać do magicznych z diablo, bo zielone w HGL są kiepskie i mają mało właściwości.

W takim razie musze poczytac wiki hgl, bo bylem przekonany, ze te zlote to unikaty. Zatem jest jeszcze cos miedzy legendary a unique z 4 gwiazdkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podobno miał być właśnie w tym 1.0 tyle że to nic pewnego. I niektórzy twierdzą że może być tylko dla subscribers-ów.

Wg. rozpiski na stronie ma byc dla wszystkich. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem guardem, odblokowalem elite i mi sie nie chce grac, bo nie ma po co i sensu drugi raz przechodzic to samo. ;] Czyli gra na raz, w dodatku caly czas solowalem, gra nie wymagala party to i nie bylo motywacji do tworzenia... ;< Subs to porazka, nic nie oferuja a chca brac kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Nie ma żadnego porządnego H&S? Gram trochę w H:L i faktycznie takie jakieś. Pograć można, ale żeby na wyższych poziomach jak w Diablo? Chyba nie. Może polecicie jakiś fajny h&s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 8800gs pogram w 1280x1024?

Bo na 7300 to nawet nie zagłębiam się w ten tytuł, a zapowiada się całkiem fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 8800gs pogram w 1280x1024?

Bo na 7300 to nawet nie zagłębiam się w ten tytuł, a zapowiada się całkiem fajnie :)

Spoko lux. Jak to zapowiada ? Przeciez ta gra juz umarla. :lol2:

Polska scena tez ledwo co, zobacz zreszta forum hellgatelondon.pl ...

Ta gra sie jaraja jeszcze tylko skosnoocy, leborg szkoda czasu. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, pograłem dłużej i ta gra to crap :|

Fabuła i klimacik niczego sobie, ale wykonanie koszmarne. Wymęczyłem chyba 10lvl postaci i odpuściłem w końcu. Gra strasznie monotonna, system walki okropny, a ilość baboli przyprawia o ból głowy (i to po wgraniu najnowszych łatek).

Graficznie gra bardzo nierówna - okropne tekstury krzyżują się z całkiem nieźle wykonanymi potworkami. Na sprzęcie z podpisu momentami gierka dostawała okropnej czkawki.

Na prawdę szkoda, bo mogła powstać całkiem ciekawa gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, pograłem dłużej i ta gra to crap :|

Fabuła i klimacik niczego sobie, ale wykonanie koszmarne. Wymęczyłem chyba 10lvl postaci i odpuściłem w końcu. Gra strasznie monotonna, system walki okropny, a ilość baboli przyprawia o ból głowy (i to po wgraniu najnowszych łatek).

Graficznie gra bardzo nierówna - okropne tekstury krzyżują się z całkiem nieźle wykonanymi potworkami. Na sprzęcie z podpisu momentami gierka dostawała okropnej czkawki.

Na prawdę szkoda, bo mogła powstać całkiem ciekawa gra.

Gra na teksturach very high zjada ponad 700mb pamięci video, więc dlatego dogrywało. ;]

System walki nie jest taki zły, przynajmniej ja nie miałem mu nic do zarzucenia. Niedługo zostanie wydany patch 2.0.

Tak jak już kiedyś pisałem w Europie gra się średnio przyjęła w Korei za to hit. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ten tytuł aż się prosił o turowy system walki. Bo przy klasie strzelca gra wyglądała jak oblivion z uzi :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ten tytuł aż się prosił o turowy system walki. Bo przy klasie strzelca gra wyglądała jak oblivion z uzi :>

Nie wiem jak Ty, ale ja tylko w MP gram i nie wyobrażam sobie przeniesienia tak dynamicznej gry na system turowy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...