Skocz do zawartości
focus85

Grafika W Asus A6vc-b011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegos czasu przymierzam się do zakupu notebooka. Wybór bylby znacznie prostszy gdyby nie fakt ze od czasu do czasu chcialbym na nim troche pogiercować. Spośród wielu producentów najprawdopodobniej zdecyduję sie na ASUSA a konkretnie na model Asus A6VC-B011 ( http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20701 ) - nie jest to jednak decyzja ostateczna. I tutaj mam wlasnie kilka pytań odnośnie karty graficznej.

 

Czy poradzi sobie z gierkami takimi jak HL2, NFS Underground (w pszyszlości NFS Most Wanted) itd itp...?

 

Czy te 256 mega ramu które niby posiada nie jest współdzielone z pamiecią operacyjną

 

Do jakiego mobilnego radeona mozna byloby ją przyrównać???

 

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

PS

Kusi mnie również ta propozycja - również od ASUSA - http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=20702 lecz niestety jest o te pare baniek (których na chwile obecna nie posiadam) droższy. Czy warto tyle doplacac do laptopa który do gierek bedzie używany raczej sporadycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,mam ten drugi model Asusa i wszystkie giery chodzą ślicznie.Co do tego 6200 to po pierwsze bezsensem jest dawać do niego 256MB pamięci :).Wydaje mi się że pamięć jest brana z RAM-u. Co do porównania tej karty z mobilnymi radkami to na pewno jest gorsza niż Mobility 9700 i 9600 a lepsza niż 9200.Myślę że mniej więcej można byłoby ją porównać właśnie do radka mobilnego 9600. Raczej mało prawdopodobne żeby ta grafa uciągnęła NFS:Most Wanted czy inne wymagające gierki (oczywiście w minimalnej rozdziałce pewnie pociągnie,ale co za sens grać w 640x480).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...