Skocz do zawartości
Gość Rocca

Ciuchy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zas uwielbiam ciasne sweterki, podkoszulki itp

Spodnie dzonowate i rozno rakie koszule B)

Czarne badz kremowe skorzane buciki teraz nastala moda z tym szpicem kiedys byly zwykle tylko splaszczone co rok to inny trend :? :-P no ale trzeba jakos wygladac.

Ja juz taki typowy "pedalek" "lalus" jak kto woli. Wszyscy tak chodza ale co tam mnie to nie przeszkadza.

 

POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam cyfrowki ;) Stary ja nie wiem czy jeden model czy nie, kupuje to co mi sie podoba i jakos specjlanie nie patrze jakiej to firmy (tzn nie kupuje cichow pod katem firmowosci badz nie). Podobaja mi sie i tyle, nie znam sie na tym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec... moj ulubiony i najczesciej codzienny stroj zacznajac od dołu:

 

-glany martensa (na kazda pogode)

-jeansy oxide (zawiniente nogawki co wiele wiele osob wkurza :) )

-tshirty roznie, najczesciej ciemnie, badz jakies firmowe (tvp, LOTR itp)

-bluzy diversa/reportera/sweterki z lumpeksu :) ew koszule reserved.

-kurtka oxide zimowa, w lecie piaskowa kutrka jeansowa no-name

-okulary-na codzien normalne, w lecie z przewaga ciemnych.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

igomako, co roku w tym chodzisz :> Czy ciagle kupujesz to samo?

 

Nooffence, to tylko joke :P

 

 

Dzisiaj zakupki, oby mamusi sie nie odwidzialo jechac.

no akurat to co wymienilem to rzeczy kupione we wrzesniu ;) ale generalnie to od 2 lat styl ubierania mi sie wiele nie zmienil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy bym ubrania nie kupil przez neta. No w ostatecznosci buty jak by nie bylo gdzie indziej.

 

Ja nie mam za bardzo ulubionych ubran. Co mi sie spodoba i bedzie wygodne to kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Ciuchy: Fokuz, MoroJeans&78, Prosto, Lonsdale, No Fear, Caterpillar.

Czapki: New Era, Proso, Fokuz.

Buty: DC, Adio, Rbk.

 

Ogólnie kupuję to co mi się podoba i jest dla mnie wygodne. Preferuję bluzy z zamkiem błyskawicznym i kapturem. Wygoda, a jak zawieje/zacznie padać to można się schować ;] Ostatnio podoba mi się bardzo kolor zielony. Zakupiłem sobie zieloną czapkę Boston Celtics. Bardzo wygodna. Znalazłem także buciki DC Era biało - zielone. Bardzo wygodne, solidna konstrukcja. Uważam, ze jak kupować ciuchy/buty/bieliznę - tylko firmowe. Dłuzej się w nich chodzi, jakość materiału/ów dużo wyższa niż tych z dolnej/nizszej półki cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzinsy nie szerokie ( szerokie bee ) lekko zwezane nogawki

bluzy sportowe czasem z kapturem

koszulki jedno kolorowe z jakims niewielkim nadruczkiem

skarpetki only białe

slipy , żadko bokserki

buciki zazwyczaj cos nike, reebok, adiads

 

Sluchajcie idzie lato . Strasznie mi sie podobaja krotkie spodenki o wzorze w krateczke. Tak nad kolana 2 kieszonki z boku jedna najczesciej na żep/rzep z tyłu . Prosze o pomoc gdzie takie znajde ? mam na mysli interenet bo chce sie za nimi rozejrzec i mneij wiecej wiezdiec ile musze uszykowac $$$. thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja najlepiej czuje sie w ciuchach cudzych :)

najfajniejsze sa swetry i tiszerty mojego byłego :)

poza tym uwielbiam bluzy i koszule kolegow

i za duze na mnie spodnie robocze

i stare cudze swetry

 

i oczywiscie ciuchy mojej siostry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie idzie lato . Strasznie mi sie podobaja krotkie spodenki o wzorze w krateczke. Tak nad kolana 2 kieszonki z boku jedna najczesciej na żep/rzep z tyłu . Prosze o pomoc gdzie takie znajde ? mam na mysli interenet bo chce sie za nimi rozejrzec i mneij wiecej wiezdiec ile musze uszykowac $$$. thx

 

spotkaliscie sie z czyms takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czopka: Satila

kurtka :jakas chinska przynajmniej warstywy sa jakimis chinskimi literami opisane

jenasy przecierane, bluzy , pantofle(czyt halowki) i "trekingi" z reala ^^ tak wygladam jak dreptam do szkoly ^^ aa i rekawiczki polarowe burgi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po szkole

 

Jakieś sprane, schodzone i wymiętolone niebieskie (kiedyś były) adidasy. Czarne jeansy w miare luźne. Byle jaka firma, ale ostatnio chodze chyba w Big Star'e . Do tego koszulka jaka wpadnie w rece i bluza z kapturem albo koszula w krate ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzien

 

Spodnica w krate, podkolanowki do szyi, drewniaki, kapelusz i jesionka. ;]

 

A tak powaznie to lubie chodzic w szelestach, takich spodniach robionych ze spadochronu. W ciuchy zaopatruje sie przewaznie w cropp town, nie chce mi sie szukac niczego ponadprzecietnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca musisz wygladac jak wiesniak [; nie to co ja:P

plastikowe blyszczace el0 adidaski dresik adibosa zel na glowie itd [;

 

na serio to ostatnio glany czarne jeansy jakastam koszulka i czarna bluza na to ramoneska i jestem straszny [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca musisz wygladac jak wiesniak [; nie to co ja:P

plastikowe blyszczace el0 adidaski dresik adibosa zel na glowie itd [;

 

na serio to ostatnio glany czarne jeansy jakastam koszulka i czarna bluza na to ramoneska i jestem straszny [;

 

...z garbem na pewno :lol2: :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mijamy taka babcie z 70lat .. a ona sie popatrzala na nas i ... przeżegnała ;]

 

Mnie takie zachowanie bawi. Mnie coś podobnego spotkało tylko z niemiecka wycieczką. Generalnie jestem militarystą, ubieram się w wojskowe łachy albo na czarno. Olive drab moim kolorem albo jakiś kamuflaż. Ale wracając do historii to idę sobie główną ulicą miasta, buciki na wysoki połysk,nogawki podwinięte, spodnie zielone M65, spięte pasem z Wehrmacht który sam znalazłem, odrestaurowałem bo był w opłakanym stanie po 60 latach wiszenia na strychu. Oczywiście Szanowna wycieczka za szybko skojarzyła fakty bo mój wygląd, plus brak włosów na głowie wraz z pewnym symbolem na klamrze mógł wskazywać że jestem delikatnie mówiąc nacionalistą ;]

 

Generalnie nie ma co wyrabiać sobie zdania o ludziach po wyglądzie. Znam masę osób które na pierwszy rzut oka wyglądają jak mordercy niemowląt a w rzeczywistości muchy by nie skrzywdzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temacik.

Więc mam mały problem, a jaki to już wam opowiem. Wraz ze zbliżającą się wiosną mam silne postanowienie zrobienia czegoś z sobą, trzeba trochę popracować nad sobą a nie cały czas siedzieć przed kompem. No i tu, żeby uprawiać jakikolwiek sport trzeba mieć jakieś wyposażenie na sobie. Chciałbym kupić sobie fajny dres, ale taki, który byłby dosyć dobry, cena nie gra roli, skoro komp to studnia bez dna to i na co innego też się znajdzie :)

Ale najważniejszą rzeczą w tym wszystkim jest to z jakich materiałów szukać, poradźcie coś. Z tego co się orientowałem to może to być uszyte z bawełny, poliestru, mikrofibry, sztucznych tkanin i innych "worków foliowych" nieprzepuszczających powietrza. Dla mnie priorytetem jest to, żeby materiał mógł odprowadzić choć część ciepła i wilgoci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...