Skocz do zawartości
Gość Rocca

Ciuchy

Rekomendowane odpowiedzi

W maju kupilem sobie buty cropp'a... Wczesniej kupowalem tam rozne blzuki, bo niektore mi sie podobaly, z reguly czarne... Wracajac do butow... Uzywalem ich zgodnie z przeznaczeniem, czyli jedynie w nich chodzilem... Po 4 miesiacach buty wygladaja jak %$#^@#!! Sa popekane, podeszwa sie starla, gabka z okolic piety wyparowala... Dzisiaj jak wracalem z pracy niechcacy wdepnalem w kaluze... Nie zeby to byla jakas gleboka, tylko taka 'zwykla' kaluza ;] Jak zdjalem w domu buty, to moim oczom ukazala sie czarna jak smola skarpetka... ZONK! Napsialem maila do cropp'a, ze jestem zazenowany jakoscia ich produktu i czekam na szybka i rzetelna odpowiedz! Co sadzicie o tej marce? Uwazam, ze to jedna wielka kupa... A co Wy o tym myslicie? Jakosc oceniam bardzo, ale to bardzo nisko... Nie moge znalezc paragonu... Buty kupilem w cropptown w Wola Park nn poczatku maja... A tu j.e.b, taki &$%&@# ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty cropp'a? To cropp buty robi? :lol: A to dobre :lol:

1652757[/snapback]

Stary, cropp robi wszystko... A jak ktos robi wszystko, to %*$*%@ robi... Juz nigdy nic tam nie kupie, bo to istna kupa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo. I to całkiem niezłe. Ja mam taką wypasioną koszulę hawajską z Cropp'a i jedyne co mi w niej nie odpowiada, to sposób przyszycia guzików  :?  Już 2 mi odpadły  :?

1652766[/snapback]

Ja mam taka hawajska a'la 'marysia' ;] Jeszcze guziki sie trzymaja ;] Ale pewnie neidlugo jakis odpadnie ;]

 

'marysia' - wiadomo ocb ;]

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe, te hawajskie koszule nawet fajne były ;] ja sobie kupiłem jedynie to czego potrzebowałem [; tzn. pseudo frotke i czapke, jak narazie jest git, tylko frotke pobrudziłem lekko i jakoś dziwnie zejść nie chce plama :/ no ale jest dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie kupujcie w croppie :-| Co za dziadostwo, kupilem tam raz z 4 koszylki po okolo 40-60zl.... po 2 miesiacach wygladaly jak jakies szmaty :lol2: z jednej zeszly 'literki' :lol: Teraz uzywam je w robocie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buty lepiej kupic w jakims sklepie co sie glownie butami zajmuje ;)

ja np. polecam Sprandi, kupuje tam buty juz pare lat i sie nei zwalaja, i nawet po mnie jeszcze Moj Mlodszy brat w nich chodzi.

 

a co do cropp'a to ~rok temu kupilem tam bluze i jest ok, a czesto w niej chodze

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czapeczkę na narty z croppa. i jestem zadowolony, bo wygląda super i nic złego się z nią nie dzieje ale czapeczka to czapeczka. ;-) Z firm klasy cropp, lubię tylko diverse i kangol.

BTW. Jak byłem w sklepie cropp'a to mieli tam nawet deskorolki :lol:

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w croppie fajnych rzeczy jest malo, a jak juz to bezczelnie wzorowane na innych firmach...

a butow nigdy bym tam nie kupil...

1653321[/snapback]

Racja, ale zdarzaja sie perelki... Kupilem, bo akurat mi sie podobaly, cena byla przystepna... Teraz juz wiem, ze popelnilem blad ;];] Maja troche fajnych tiszercikow ;];] ALe malo, wiekszosc to taka tandeta, ze hej... ;];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w cropp jest warte uwagi to chyba koszulki Hawk (te od toniego hołka ;)) ;] Ale przeciez to znana marka...

 

Z cropp mam jedna koszulke, byla prana kilkanascie razy... nie wyblakla, literki i grafa sie trzymie dobrze, nie narzekam, ale jakas rewelka to nie jest.

 

A co do butow, hmmm ja mykam w butach z reportera, kumpel w housach (pisalem juz gdzies, ale w innym kontekscie :P). Te firmy nie sa znane z produkcji butkow, choc te sa bardzo dobrze wykonane i nie wygladaja na to zeby mialy sie rozpasc w najblizszym czasie. Sa bardzo stajlowe, a kosztuja ok 100zł.

Moze trafiles na jakis felerny egzemplarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w cropp jest warte uwagi to chyba koszulki Hawk (te od toniego hołka ;)) ;] Ale przeciez to znana marka...

1653457[/snapback]

no wlasnie, mnie tam interesuja tylko ubrania Hawka/Etnies/Quiksilver, ale nie ma ich zbyt duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Croppie kupuje koszulki i spodnie, ale butów bym tam nie kupił...

Co do koszulek: Nieezłe są, wytrzymałe, co do spodni: lepsze niż Moro (takie noszą ci w teledyskach rap/hiphop), bo w Moro kieszenie sie rozwalają po 2-3 miesiącach noszenia a w nich nie...

 

Mam też hawajską z Croppa - założyłem ją pare razy i powiem że jest git...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:huh:

 

Jak mój kumpel icon_biggrin3.gif ale on woli halówki icon_biggrin3.gif nawet spoko to wygląda icon_biggrin3.gif

 

P.S A niby skąd te % ? icon_biggrin3.gif

Albo stare dobre trampki :)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tematy o 'Ciuchach' i o 'Croppie' - połączone...

 

A co do butów - ostatnimi czasy byłem na stadionie - tam na koronie dużo różnych butków sprzedają. I taki murzynek pokazuje mi but - całkiem ładny, naprawde stylowy, ciekawy. Po targach - kupiłem za 55 PLN.

 

Oczywiście jak tylko doszedłem do domu - odkleiłem nalepki "Puma" bo były nierówno przyklejone. Buty są no-name - ale naprawdę dobre - i co ważne tanie. Jak mi się rozwalą za 3-4 miesiące - mogę kupić nowe - inne - bo może będzie coś fajniejszego i ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też tak robie, nie kupuje drogich i markowych butów bo jakoś nigdy nie mam kasy na nie, ale ma to ten plus, ze jak sie rozwalą to moge se kupić jakieś inne, a niektórzy biedacy co mają np adasie są skazani na nie na powiedzmy 3 lata :)

A i moge sie pochwalic ze swoje buty kupilem w maju, chodze w nich do dziś choc już powoli ulegają rozkładowi (choć nie jest tak zle) a dałem za nie bagatela 50zl :)

 

A co do ciuchów:

spodnie kupuje na targu, takie jakie mi sie podobą w cenie około 100zł (czasem nieco taniej) jakoś nie widze powodu zeby placic za markowe gacie po 2 banki

koszulki, swetry - chodze po roznych reporterach, bigstarach w miescie, a czasem fasion hause albo jakies wieksze centrum handlowe i wybieram fajne z promocji :)

Lubie jasne i nierzucajace sie w oczy kolory (biały, błekiny) to jesli chodzi o koszulki, a jesli chodzi o bluzy to granatowe, szare no chyba ze czasem cos fajnego mi wpadnie w oko.

 

Jedno mnie boli jestem w Pradze w Czechach i jak ci co byli zapewne wiedza jest tu sklep na sklepie, tylko dosc drogo maja, a ja mam ograniczony budżet i teraz myśle czy coś se kupić tu czy jak wróce do PL co myslicie?

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...