Skocz do zawartości
Gość Rocca

Ciuchy

Rekomendowane odpowiedzi

czarne jeansy/czarne bojówki

czarna koszulka/koszulka zespołu

glany/trampki

1653581[/snapback]

Typowy metal :D Ja tu niechce mikogo obrażać ale jak widze takiego człowieka to pierwsza myśl "wszystko czarne = metal" :D druga " nie no to wygląda wsiurs** "

 

A jak ktoś chce mocne buty to niech se kupi Santic bo one potrafią dużo znieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy metal :D Ja tu niechce mikogo obrażać ale jak widze takiego człowieka to pierwsza myśl "wszystko czarne = metal" :D druga " nie no to wygląda wsiurs** "

1654391[/snapback]

ales ty ograniczony ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos gdzie sie w koszule zaopatrujesz?:>

1654416[/snapback]

to jest najzwyczajniejsza czarna koszula... :) tyle ze dobrze dobrana.. mam takich ze 3 ;]..

 

zaopatruje sie w sposób nastepujący:

- Kupiłam Ci nastepna koszule - mowi moja mama

- ooo! Dzięki mamo..

 

P.s: tam z boku na focie jeszcze moja super wypas skóra wisi :]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :lol:

Jak ja szukalem takiej koszuli to nigdzie nie znalazlem :lol:

1654422[/snapback]

hehe .. czarna koszula (matowa .. nie taka blyszczaca)

nie wiem czego nie mozna znaleźć ..

dawalem swoje foto w pokaz swoja twarz ..

tyz w czarnej koszuli ;]

Dołączona grafika

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy metal :D Ja tu niechce mikogo obrażać ale jak widze takiego człowieka to pierwsza myśl "wszystko czarne = metal" :D druga " nie no to wygląda wsiurs** "

 

A jak ktoś chce mocne buty to niech se kupi Santic bo one potrafią dużo znieść.

1654391[/snapback]

Ubieram sie jak chce, nie ocenia sie ludzi po wyglądzie, bo tak samo mógłbym powiedzieć o Tobie...a że Polska jest chorym krajem to juz nie moja wina, ze wszyscy myślą stereotypami(metal=satanista,idiota itp), za to jak ktoś jest ubrany w dresy, ma łysą pałe i buciki z rynku za 20zł to juz wszystko jest normalne, bo teraz TAKA MODA :lol:

 

 

Co ja poradze :) Jak można chodzić wiecznie w czarnym i do tego z toną metalicznych gratów na sobie ? O_o

1654411[/snapback]

Normalnie, i co z tego ze chodze ubrany na czarno? hm? i jakich metalicznych gratów? o co Ci człowieku chodzi? sory, ale mam wrażenie jakbym rozmawiał z jakimś dresiarzem..no offence....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stresuj sie grzesiu .. ja tez chodze na czarna ubrany mam dziary zima chodze w glanach .. a i łancuch przy spodniach sie zawsze buja ;]

 

taka ideologia niektóych ograniczoncyh i nic nie poradzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe .. czarna koszula (matowa .. nie taka blyszczaca)

nie wiem czego nie mozna znaleźć ..

dawalem swoje foto w pokaz swoja twarz ..

tyz w czarnej koszuli ;]

W ogóle to trzeba przyznać, że dobrze Ci w czarnym:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubieram sie jak chce, nie ocenia sie ludzi po wyglądzie, bo tak samo mógłbym powiedzieć o Tobie...a że Polska jest chorym krajem to juz nie moja wina, ze wszyscy myślą stereotypami(metal=satanista,idiota itp), za to jak ktoś jest ubrany w dresy, ma łysą pałe i buciki z rynku za 20zł to juz wszystko jest normalne, bo teraz TAKA MODA :lol:

Normalnie, i co z tego ze chodze ubrany na czarno? hm? i jakich metalicznych gratów? o co Ci człowieku chodzi? sory, ale mam wrażenie jakbym rozmawiał z jakimś dresiarzem..no offence....

1654426[/snapback]

Akurat na dresy nie ma mody tylko szerzy się plaga :D Dresiarz tez jest stereotypem :)

 

Apropo metali to ja często widuje ludzików całkiem na czarno z ilością metalu wyglądającą na minimum 5 kg :) Ja sie nie obraże jak mnie nazwiesz dresem bo mi to nie robi jak ludzie oceniają mój ubiór :D chodze w Bigstarach i kumpel mówi że dresiarz jestem ale ja na to leje bo są wygodne i da się w nich w miare szybko biegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos to w ogole jest taki wieczny czlonek ciemnosci, ciagle w czarnym go widac :blurp: :twisted2:. Napewno lubi czern :).

 

A ja ostatnio sie przezucilem z luznych spodni do kolan w kroku, na jeansy wytarte i koszula :wink:, tak jakos mi sie zmienilo, moze robie sie starym powaznym sknera :blink:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos to w ogole jest taki wieczny czlonek ciemnosci, ciagle w czarnym go widac :blurp: :twisted2:. Napewno lubi czern :).

 

A ja ostatnio sie przezucilem z luznych spodni do kolan w kroku, na jeansy wytarte i koszula :wink:, tak jakos mi sie zmienilo, moze robie sie starym powaznym sknera :blink:?

1654456[/snapback]

e tam .. :P

looknij tu http://xdsl-4933.zgora.dialog.net.pl ;]

 

tylko nie hakowac mi tu .. bo to moj komp i jak cos mi sie bedzie łączyc poza portem 80 to skilluje :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O maczo kiedys w Rozmowach w toku bylo :P

 

Sami przyznajcie, jezeli ktos chodzi na czarno ciagle, to raczej wiadomo ze slucha czegos rockowego/metalowego/czyczegoswtakimstylu .

Osobiscie nic nie mam do tej grupy ludzi, jednak jej czesc hmmm (znaczna czesc w miescie do ktorego chodze do szkoly) czesto wyglada na bardzo zaniedbanych letko mowiac. Chyba wiecie osohosi ;)

Przez takich wlasnie ludzi , szerza sie znane sterotypy. Niestety duzo z tym sie nie da zrobic (wkoncu Polska to polska :P).

 

Tyczy sie to kazdej subkultury... ktos zgoli czupryne dla higieny, jest przypakowany, na sportowo sie ubierze to odrazu: "patrz dres idzie" (dla mnie nazwanie kogos dresem jest obrazliwe :P).

 

Ehhh nici z dzisiejszego wyjazdu po moj przyszly nowy sweterek ;[ W taka pogode sie nic nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nic nie mam do tej grupy ludzi, jednak jej czesc hmmm (znaczna czesc w miescie do ktorego chodze do szkoly) czesto wyglada na bardzo zaniedbanych letko mowiac. Chyba wiecie osohosi ;)

1654534[/snapback]

a ci co chodza "normalnie" ubrani albo w dresach to zawsze czysciutcy itp? ..

łach na maxa z twojej wypowiedzi ..

szuka sie po prostu jakis dziwnych porownan..

ja znam chlopców odpicowanych w ciuszki i nazelowanych a jebie im z puska a skarpety im sie łamią ...

 

wszystko jest kwestią indywidualna człowieka a nie subkultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja mowie ze drechy sa spox... mowie ogolnie ze do kazdej subkultury sa jakies stereotypy ;]

Mowimy aktualnie o tkz. "metalach" wiec napisalem o nich.

Nie twierdze ze wszyscy inny sa czysciutcy itp.

 

Nie chcialem porownywac nikogo z nikim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

 

a że w Polsce jest jak jest...:|

Chaos - licho jakoś w tej białej koszulce wyglądasz...:P...

 

czarna jednak rulezzz :)...

 

ja taką do garniaka zawsze przywdziewam...

1654565[/snapback]

hhehe .. tez preferuje black ..i grantowe albo ciemno niebieskie..

 

a co do dziwnych rzeczy w polsce ..

to moj rekord zadziwienia i szoku odbyl sie jednego dnia gdy szlem w czarnuch jeansach glanach .. łancuch przy boku .. ciemna koszulka bez rekawów (dziary na wierzchu) .. czarne okulary .. jak to ktos wczesniej ujał "zelastwo na szyi i rekach"

do tego moja kolezanka z ceimnym makeupem tez na czarno...

mijamy taka babcie z 70lat .. a ona sie popatrzala na nas i ... przeżegnała ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:...

 

pewnie myślała że na jakąś "czarną mszę" idziecie...:)

 

co zrobić - w Polsce dla 90% ludzi ktoś ubrany na czarno, w glanach (a jak jeszcze ma koszulkę jakiegoś zespołu) to od razu inaczej postrzegany...

 

a jak jeszcze ma długie włosy...ehh co za ludzie...

 

no ale odbiegamy od tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami przyznajcie, jezeli ktos chodzi na czarno ciagle, to raczej wiadomo ze slucha czegos rockowego/metalowego/czyczegoswtakimstylu .

1654534[/snapback]

no raczej nie wiadomo; ja wiekszosc ubran mam czarnych i nie slucham takich rzeczy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

 

Chodzi mi glownie o koszulki z kiepskiej jakosci nadrukiem loga/zdjecia/nazwy swego ukochanego zespolu, potargane gacie, stare zajechane glany...

 

Chaos w czarnym na "metala" nie wyglada...

 

czepiacie sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

 

Chodzi mi glownie o koszulki z kiepskiej jakosci nadrukiem loga/zdjecia/nazwy swego ukochanego zespolu, potargane gacie, stare zajechane glany...

 

Chaos w czarnym na "metala" nie wyglada...

 

czepiacie sie ;)

1654705[/snapback]

ja jestem czlowiek .. a nie metalem :P slucham gothu i metalu głównie ..ale pozatym r&b, czarnego HH powaznej a czasem nawet jaksi transik lub co lepsze dance'owe kawalki :P

 

w koszuli sie raczej wyglada elegancko :P aczkolwiek teraz siedze ubrany jak na tamtej focie z tym ze zamiast koszuli mam bluze metallicy Kill'em All z obcietym kapturem :P

 

nawiasem mowiac dodam jeszcze ze buty które mam na tamtej focie to sa moje pierwsze buty za które dalem wiecej niz 200zl i nie byly to glany :)

moje pierwsze nike ... aczkolwiek na zime przerzucam sie znow na glany ..

czlowiek na starosc troche zmienia sposob ubierania sie ..

praca i innego typu rzeczy zobowiazuja troche ...

ale serce zostaje czarne !!!

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem czlowiek .. a nie metalem :P slucham gothu i metalu głównie ..ale pozatym r&b, czarnego HH powaznej a czasem nawet jaksi transik lub co lepsze dance'owe kawalki :P

 

w koszuli sie raczej wyglada elegancko :P aczkolwiek teraz siedze ubrany jak na tamtej focie z tym ze zamiast koszuli mam bluze metallicy Kill'em All z obcietym kapturem :P

 

nawiasem mowiac dodam jeszcze ze buty które mam na tamtej focie to sa moje pierwsze buty za które dalem wiecej niz 200zl i nie byly to glany :)

moje pierwsze nike ... aczkolwiek na zime przerzucam sie znow na glany ..

czlowiek na starosc troche zmienia sposob ubierania sie ..

praca i innego typu rzeczy zobowiazuja troche ...

ale serce zostaje czarne !!!

1654716[/snapback]

Lać na glany :D kupić trapery i jazda :D nie no joke :)

 

Jak to serce zostaje czarne ? :D co ty w żuciu serca nie widziałeś ? :) ono jest czerwone jak buty xpektora i ma smiechowe rurki na krew także czerwoną :) max to kolor niebieski i na dodatek występuje jedynie w żyłach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...