Skocz do zawartości
Gość Rocca

Ciuchy

Rekomendowane odpowiedzi

he.. ja sie ubieram ostatniemi czasy na czarno.. co mój kolega odebrał jako fakt, że zacząłem słuchać metalu :D i czcić szatana :lol: - to oczywiście w dżołku powiedział...

prawda jest taka że średnio 2, 3 razy w roku mam ochotę zmienić całkowicie styl ubierania... przykładowo w zimie w czarnym płaszczu a 'la matrix style 8).. po paryu miesiacah mi się nudzi takie "respekciarskie" umundurowanie i wolę pochodzić tak na luzaka... też na czarno :D.. czyli co tam włożę na siebie w tym idę... no a że po zimei zostały mi tylko czarne spodnie, koszulki etc.. no to idę też na czarno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeye ye... yeye yeeee [jak w jednej reklamie nie wiem czego spiewam sobie]

 

Wlasnie wrocilem z udnaych zakupkow. Re-reserved - najlepszy sklep z ubrankami jaki znam... Normalnie masakra jakie tam sa ciuchy do kupienia. Ehhh gdybym kasy wiecej ze soba mial ;[

 

Dzisiejsze łupy to:

Cerwony sweterek

Bronzowy sweterek

;]

www.re-reserved.plnewsinstore ;] Zlukacjie na nie :D

 

 

yeye ye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reserved? Dla mnie nie ma tam nic ciekawego, ale to tak konkretnie nic. A sklep nie jest mały (budynek dwupietrowy). Najgorsze jest jednak to, ze te rzeczy są bardzo słabej jakości. Czesto t-shirt jest sprany juz po x>10 praniach. A ile kosztuje? Najczesciej 29zł. Za te pieniadze ide na drugą strone ulicy i kupuje koszulke BigStara czy Mustanga praktycznie za te same pieniadze (taniej nie, ale czesto w tych samych piedziadzach). I jaka jakosc materiału... nie rozciagają się.. dłuzej zachowują kolory..

 

To wszystko na przykładzie t-shirtów, ale przeciez tak jest ze wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Wy macie moze jakis innych producentow :> ;)

Ja nie narzekam na jakosc wykonania, w t-shirtach migam tu i siam, w polowkach guziki na miejscu sa. Duzo znajomych kupuj w reserved i nigdy nie slyszalem o takich tragicznych wypadkach...

 

29zł? Po tyle byly na koniec sezonu, normalnie ok 50zł ;[

 

W BigStarze bylem dzis z kumplem, i nie znalazlem nic godnego uwagi :| Moze jakos slabo zaopatrzony jest czy cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Wy macie moze jakis innych producentow :> ;)

Ja nie narzekam na jakosc wykonania, w t-shirtach migam tu i siam, w polowkach guziki na miejscu sa. Duzo znajomych kupuj w reserved i nigdy nie slyszalem o takich tragicznych wypadkach...

 

29zł? Po tyle byly na koniec sezonu, normalnie ok 50zł ;[

 

W BigStarze bylem dzis z kumplem, i nie znalazlem nic godnego uwagi :| Moze jakos slabo zaopatrzony jest czy cos...

1665142[/snapback]

Dobra, w takim razie pozostawiajac kwestie ceny (myslalem, ze tym bedziesz argumentowal swoj wybor) i wykonania (skoro nie miales i nie masz z tym problemow w Reserved) to pozostaje gust, a o tym sie nie mowi. Napąknę jedynie, ze jesli ktos nie lubi tęczy kolorów i wielkich, młodzieżowych znaczków wszedzie na sobie, to praktycznie nic tam nie znajdzie.

 

Zeby nie bylo, ze tylko narzekam, musze powiedziec, ze w tamtym roku kupilem tam kurtałke, taka lekką, wiosenną raczej. Trzyma sie bardzo dobrze, nie kosztowała majątku (cos okolo 150pln), i pasuje mi w niej kolor. Granat. Jestem zadowolony, ze nie ma zadnych wielkich napisów na plecach ani klacie, tylko jeden, 10 na 10 cm białe niewiadomo co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze kobiety sa bardziej gadatliwe...

Fatalaszki... wazne, ale czy na forum TWEAK!!!!!!

:mur:

Czyzby dzieciaki probowaly znalezc tutaj swoj styl ????

1665243[/snapback]

Stary, co Ci wlasciwie nie pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dal mnie ceny nie sa najnizszych lotow, 100zł za swetr to nie malo ;)

A czy jakis wybajerzony jest? Moim zdaniem nie, moze zagladnij na ta www ;] Braz + bezowe paseczki. Taki oldskolowy. Ogolnie duzo takich prostych i eleganckich ubranek mozna tam znalesc. Kolorowych ciuszkow tez niemalo tam jest, i tylko na niektorych sa ogromne mlodziezowe loga :P

 

Jednak jak sam powiedziales (podpisuje sie takze pod tym), wszystko jest kwestia gustu, a o tym sie nie dyskutuje.

 

ps. sativ :blink: :blink:

 

heh, ja wiem ze niektorzy spedzaja duzo czasu przed kompem, ale czasem (;)) takze gdzies wyjsc musimy i cos na siebie zalozyc :P

To jest osla, tutaj wszyscy pisza o wszystkim, przeciez trzeba odetchnac od temp podkreconcyh prockow :P

Mozliwe ze tego nie zauwazyles, wkoncu poczatkujacy...

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze kobiety sa bardziej gadatliwe...

Fatalaszki... wazne, ale czy na forum TWEAK!!!!!!

:mur:

Czyzby dzieciaki probowaly znalezc tutaj swoj styl ????

1665243[/snapback]

Tutaj nikt nikogo nie przekonuje do swojego stylu. Każdy wyraza tylko swoją opinie, opisuje jak sie ubiera. Nie rozumiem nawiązania w Twojej wypowiedzi do kobiet. To juz nie te czasy, kiedy kosmetyki dla mezczyzn to tylko i wyłącznie mydło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, co Ci wlasciwie nie pasuje?

1665261[/snapback]

Nie mam zamiaru nikogo obrazic, ale przeczytaj te wszystkie teksty i powiedz co one tu wnosza, albo jaki poziom reprezentuja...Juz chyba lepiej na priv pogadac niz na forum ...o takich [ciach!]lach

Jak ktos ma swoj styl, to raczej nie rozmawia na kanalach publicznych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nikogo obrazic, ale przeczytaj te wszystkie teksty i powiedz co one tu wnosza, albo jaki poziom reprezentuja...Juz chyba lepiej na priv pogadac niz na forum ...o takich [ciach!]lach

Jak ktos ma swoj styl, to raczej nie rozmawia na kanalach publicznych....

1665280[/snapback]

No jaki poziom reprezentują? Jak Ci sie nie podoba to po cholere tu zaglądasz? Idź na gadu-gadu pogadaj z kims, skoro kanały publiczne Cie denerwuja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prze koles ja nie moge... Nie widzisz ze tu kazdy mowi o tym co lubi na sobie nosic, nikt z nikim zbytnio nie walczy ;)

Chyba za dlugo przed kompem siedzisz, niezauwazyles ze takze i menowie ostatnimi (nawet dlugimi) czasy, odpowiednio o siebie dbaja.

Dołączył: Dzisiaj, 20:31...

 

 

ić stont (;))

bo syfu przez Ciebie niepotrzebnie robimy...

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jaki poziom reprezentują? Jak Ci sie nie podoba to po cholere tu zaglądasz? Idź na gadu-gadu pogadaj z kims, skoro kanały publiczne Cie denerwuja :P

1665284[/snapback]

OK powstalby straszny misz-masz o tym co ja chce powiedziec i co tez chca dodac inni...

Widze i widzialem, ze jest to osla laczka i kazdy moze mowic o czym zechce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podarte dlugie zwykle jeansy, lub czarne bojowki krotkie. Koszula czarna/zolta lub koszulki. Jak zimno to bluzy czarne w miar etakie przylegajace, najlepiej rozpinane. Pasek z cwiekami, lancuch, moja skórko-pieszczocha, ramoneska jak zimno. Do tego zolte-czarne trampki conversea lub trampy vansa z czacha ;] Ot caly ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze kobiety sa bardziej gadatliwe...

Fatalaszki... wazne, ale czy na forum TWEAK!!!!!!

:mur:

Czyzby dzieciaki probowaly znalezc tutaj swoj styl ????

1665243[/snapback]

Jak ci sie cos nie podoba, to wymiataj... Jak sam tutaj nic nie znalazles dla siebie to nic nie pisz... Smiesza mnie tacy jak ty, ktorzy od razu na wejsciu krytykuja wszystko i wszystkich... Widze, ze chyba ty jestes kobieta, bo im tez czasami przytrafia sie gadac 'od rzeczy'... Skonczyly sie czasy, kiedy jedynie kobiety chodzily po sklepach an zakupy, kupowaly sobie kosmetyki i lazily do fryzjera na pogaduchy... My tez mamy swoje sklepy, kosmetyki i kolorowa prase... Odbij czlowieku od tematu, bo nie masz nic do zaoferowania...

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echh całe życie z wariatami ! ; ]. Ja lubie:

- jeansy (fajnie wytarte)

- bluzy (najlepiej czerwone, niebieskie jakies firmowki)

- adidaski (tez jakies fajowe głównie biało - czerwono - czarne ; ])

- koszulki (typowo sportowe, najlepiej firmowe)

 

the end ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki ja tam macho .. wezcie nie przesadzajcie .. normalny koles jestem..

pozatmy my tu nie mamy sie adorowac tylko poogladac swoje style ubierania i se pokomentowac :>

 

Napąknę jedynie, ze jesli ktos nie lubi tęczy kolorów i wielkich, młodzieżowych znaczków wszedzie na sobie, to praktycznie nic tam nie znajdzie.

wczesniej tego nie zauwazylem..

to jest wlasnie imho najwiekszy ból ja jak juz cos kupuje to staram sie zeby nie miało to zadnego logo .. a jak juz to jakies male, nienarzucajace sie ..

 

wychodze z załozenia ze jak juz mam płacic za markową odzież krocie to nie bede ich jeszcze za to reklamował .. ;]

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki ja tam macho .. wezcie nie przesadzajcie .. normalny koles jestem..

pozatmy my tu nie mamy sie adorowac tylko poogladac swoje style ubierania i se pokomentowac :>

wczesniej tego nie zauwazylem..

to jest wlasnie imho najwiekszy ból ja jak juz cos kupuje to staram sie zeby nie miało to zadnego logo .. a jak juz to jakies male, nienarzucajace sie ..

 

wychodze z załozenia ze jak juz mam płacic za markową odzież krocie to nie bede ich jeszcze za to reklamował .. ;]

1666206[/snapback]

Ja mam identycznie... Patrze na kroj, szycie... Material... Kolory... Wiadomo, ze markowe ciuchy sa zrobione duzo lepiej niz te kupione na targu czy stadionie... Aczkolwiek bywaja wyjatki ;] Teraz leci do mnie kurtka kangurka i bluza Lonsdale oraz czapka baseballowka Reebok... Prosto ze Szkocji... Ojciec kupil, to nie wybrzydzam... Pytal sie tylko jaki kolor chce... Ostatnio nie robilem zadnych zakupow, bo kasa z wyplaty skonczyla sie szybciej niz myslalem ;];] Widzialem ja moze z 5 dni ;] A tak odbijajac od tematu, to... Tyram caly miesiac, nei wliczajac sobot i niedziel [chociaz czasami w sobote kilka h sie popracuje;], to wyplate widuje kilka dni najczesciej ;] To jakeis chore ;] koniec OT ;] Pozdrawiam!

P.S. --> Byc moze bede mial do sprzedania kurtke puchowa Nike... W Polsce kosztuje podobno 500-600... Ja bede chcial ja sprzedac za 400... Jak bede wiedzial wiecej to dam znac, ale juz w dziale Sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem w piatek 3x bluzy... jedna z Cropa, jedna z Adesso (czy jak to ma) i jedna z top secret. Fajne nawet, bez kaptura, dwie zapinane zipem, jedna zakladana przez szyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ubieram wyłącznie w lumpeksach - nie dość, że tanio, to jeszcze po wyjściu na ulice mogę być pewien, że nikt nie będzie miał na sobie czgos podobnego - a poza tym te ciuchy mają swoją historię :P

 

Preferuje nie za ciasne, ale i nie za luźne sztruksy podchodzące pod brązowy, stare odbarwione długie koszulki polo i pół-polo (z kolorami różnie - jak się trafi :lol:), luźniejsze swetry (a tu raczej grupsza wełna i kolory szary, zielony, czarny) i bluzy bez ściągaczy (bez kapturów, śmiesznych ch.w.d.p, hooligans i podobnych). Oczywiście boksery (oczywiście nowe - bielizna z lumpeksu? feeeee...) i czarne adki Adidasa bez żadnych bajerów (tu trzeba się raz na rok wykosztować ~200pln, bo jakieś AdidOsy czy inne Air Powery i CCC za 30zł trzymły mi średnio 2 miesiące :mur:)

 

Po prostu kocham stare, podniszczone, z lekka wyblakłe i lekka poddziurawione ciuchy - w tym czuje się swobodnie niezależnie od opini publicznej :P :)

 

Nie jestem poprzekówany żadnymi kolczykami, nie nosze żadnych łańcuszków, korali, pierścionków ani zegarka. Taka zasada - żadnego metalu. Nie lubie i tyle :P Lubuje się glównie w reggae ale przeważnie nie mam na sobie nic trójkolorowego - nie robi mnie to... Chodze już tak - w takim stylu już jakieś 3, może 4 lata więc myśle, że jestem stosunkowo niepodatny na bierzące trędy mody - i dobrze :P

Edytowane przez staszeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...