Skocz do zawartości
Gość Rocca

Ciuchy

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze jesli dresik to adidas, koszulke zaproponowal koszulke, a ja mam spodnie. Sam bym sobie takie kupil, ale nie pasuja do mojej zielono-niebieskiej kurtawki. Noi maja tylko 3 paski...

http://allegro.pl/item171191198_spodnie_dr...das_tanio_.html

Troszke drogie, ale za dizajn sie placi.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zostaje mi do wyboru climalite adidasa albo drifit nike'a

chociaż nie szczególnie przypada mi do gustu paskowy design adidasa

 

btw znalazłem taki dresik z mikrofibry, wcale nie taki jeszcze drogi

http://allegro.pl/item169405817_dresy_fila...iosna_2007.html

Edytowane przez thermalfake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Poszukuje dobrego ciuszka na siłownie. Nie chodzi o żaden lans czy cos tylko po prostu nie mam zbytnio sie w co odziać :lol2: Priorytet mam taki jaki ma Thermalfake

 

Dla mnie priorytetem jest to, żeby materiał mógł odprowadzić choć część ciepła i wilgoci.

Ja to moge sprowadzic do tego: Ma mi sie tyłek nie pocić :wink:

 

Potrzebny jest mi do szcześcia:

 

1xDresik

2xT-shirt

 

Na to nie chce wydac więcej niż 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wie ktoś może jak nazywa się taki ciuch:

 

jest to niby koszulka/bluza na długi rękaw z guzikami pod szyją (najczęściej 3 sztuki) ale bez kołnierza ( nie jest to na pewno polo ). Widziałem coś takiego ostatnio w programie You Can Dance, miał jeden z "Juri" taką koszulkę. Jak to się nazywa ? Wie ktoś może ?

 

Wiem, że w USA mówią na to " HENLEY "

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych dopisze ;) takie same kurtki z tym ze z wieksza iloscia kieszeni mozna dostac w sklepach Diverse. ja swoja zakupilem w king cross'ie za 350zl. zainteresowanym moge pstryknac fotke bo w necie ich jeszcze nigdzie nie widzialem. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wie ktoś może jak nazywa się taki ciuch:

 

jest to niby koszulka/bluza na długi rękaw z guzikami pod szyją (najczęściej 3 sztuki) ale bez kołnierza ( nie jest to na pewno polo ). Widziałem coś takiego ostatnio w programie You Can Dance, miał jeden z "Juri" taką koszulkę. Jak to się nazywa ? Wie ktoś może ?

 

Wiem, że w USA mówią na to " HENLEY "

Niech zgadne... wbijasz do sklepu i pytasz czy maja henleye?;] A jak sie nazywa taka koszulka z rekawkami i w usa mowia na to t-shirt... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie kurtke Billabong - 'Radar', w kolorze Military Green, Kangurka.

Spodobala mi sie od pierwszego przymierzenia ;] Poza tym w niezlej promocji, z 200 na 60Ł.

Dodatkowo spodnie PellePelle, bardzo wygodne, dosyc prosty kroj bez zadnych bajerow.

Fajne, pomaranczowe wstawki, kwadratowy guzik.

Wychodze z zalozenia, ze lepiej kupic raz cos drozszego, niz co tydzien shoppingowac i kupowac jakis badziew.

Tutaj niestety wiekszosc 'dorobczykow' traktuje shopping jak rytual :?

Jak najczesciej, jak najwiecej... Zeby tylko inni widzieli, jacy to sa zarobieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ciuchy PLNY czy PROSTO super pr- lanserskie to zwykłe wyrzucanie kasy w błoto :-| jak można za to tyle kasy dawać... po to żeby potem się polansować z napisem PROSTO. ? :lol2: te ciuchy powinny być 50% tańsze... Lubię ich muzykę ale ciuchy to gruuuuuuuuba przesada. W miarę kosztują koszulki maxflorec i fenomena, reszta to jakieś ceny z kosmosu :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym nie widze lansu, tylko swoista identyfikacje. Kasa w bloto ? Nie kukaj mi do portfela ;)

Tak ? 50% tansze ? To daj na materialy wysokiej jakosci, koszty produkcji i transport ;)

Wez to jeszcze zaprojektuj, zajmij sie tym wszystkim, znajdz na to czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"To daj na materialy wysokiej jakosci, koszty produkcji i transport"

 

[TYLKO NA TEMAT CEN]

Przecież to wszystko szyją dzieci w Wietnamie / Chinach za "miskę ryżu" - patrz dzisiejsza Wyborcza i mały artykuł na temat strajku w fabryce Nike. Ludzie dostają taką MIESIĘCZNĄ wpłatę, że stać ich na JEDNEGO buta, których tysiące sami wytwarzają. A koszt przywiezienia do Polski kontenera cichów to koszt może max 400USD (detalicznie, czyt. jednego kontenera). 90% ceny to nie materiał, transport i płace pracowników tylko składka na posiadłość prezesa firmy

 

[sTRICTE O UBRANIACH]

Jak komuś się podoba i ma hajs, to niech bierze ;)

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale co to za lans ubrac sie w jakis syf ktory jest NIBY zajebisty ;) Najgorsze jest w tym to ze jak ktos ma taka bluze PNcostam to od razu wiadomo ze przeplacil ;) W ogole wejscie do "skateshopu" i tym podobnych to juz robienie z siebie glaba. Wciskaja dzieciakom rzeczy drogo tylko dlatego ze ktos pomsyli ze sa w tym zajebisci.

 

Ja jak widze czlowieka co sobie buty DC kupil za 350zl w skateshipie to mnie skreca ze smiechy bo takie same buty w noralnym kraju kosztuja... 20-40$ !!!

 

Naprawde to co robia sklepy powinno byc karalne : O Zarabiamy tak malo a tam gdzie sie zarabia 10x wiecej miesiecznie ceny potrafia byc kilka x nizsze.

 

 

 

No a wracajac do JAKOSCI I MATERIALOW ( popartych badaniami i patentami!!! ): http://www.arcteryx.com/ a nie w jakiejs lanserskiej bluzie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, chyba mylisz pojecia, jesli uwazasz, ze czuje sie zajebisty zakladajac bluze PLNY, albo PROSTO, smiech mnie ogarnia.

Skoro dla ciebie to syf, to ok, ale nie wypisuj takich bzdur, kazdy nosi sie w tym, co mu odpowiada, a ze niektorzy sa podatni, to inna sprawa.

Ja sie bede nosil w tym, co mi sie podoba. Moge sobie kupic i DC za 350, a to ze kosztuja w innym kraju 40 baksow, to nie moj interes.

Nie chcesz, to nie kupuj, nikt cie chyba nie wpycha na sile do sklepu, nie pakuje w torbe ciuchow i nie wyjmuje sianka z portfela...

 

Ghazi, zgodze sie, ale mam na mysli ten konkretny przypadek. Tutaj produkuja kilkaset sztuk jednego typu, zeby nie bylo masowki.

 

EDIT:

 

Juz niebawem przybedzie do mnie taki zestawik:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ma ktoś może pojęcie gdzie można dostać podobną lub jakiej jest firmy czy w ogole cokolwiek na temat takiej kurtki którą miał Dade Murphy (CrashOveride Zero Cool) w filmie Hackers?

 

Dołączona grafika

 

Szukalem na googlu ale ciezko cos znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ma ktoś może pojęcie gdzie można dostać podobną lub jakiej jest firmy czy w ogole cokolwiek na temat takiej kurtki którą miał Dade Murphy (CrashOveride Zero Cool) w filmie Hackers?

 

[im1]http://ssdinfo.internetdsl.pl/DadeMurphy.JPG[/img]

 

Szukalem na googlu ale ciezko cos znalezc.

Poszukaj kurtek motocyklowych. Szczególnie wersje dla "dawców organów" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby kogoś interesowała bielizna turystyczna (to dobry czas na ciepłe kalesony) to jest teraz niezła promocja na http://www.bieliznatermoaktywna.pl/

nie mam nic wspólnego z tym sklepem ale pomyślałem że kogos to może zainteresować bo marka CRAFT jest bdb ale u nas wciąż mało popularna. ceny są dosyć okazyjne jak za odzież tej klasy więc jeśli ktos lubi aktywnie spędzać czas to polecam. jeśli ktos ma wątpliwości co do natury tego posta to niech go zgłosi :)

 

btw. może powinien być jakiś wątek na oślej gdzie moglibyśmy informować się o promocjach? może w sekcji co kupić?

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie niedawno w rockmetalshopie longsleeve Queens Of The Stone Age oraz książkę "Pieśni dla głuchych". Chciałbym kupić bluzę z zespołem muzycznym. Problem polega na tym, że nie ma (w rockmetalshopie przynajmniej) żadnych rozpinanych, a taka by mi obecnie najbardziej odpowiadała. Czy wie ktoś może gdzie można kupić rozpinane bluzy z zespołami np. Queens Of The Stone Age, Kyuss, Audioslave, czy Nirvana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...