Skocz do zawartości
Hipo

Opera I Brak Edytora Wizualnego Z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jak w temacie, nigdy wczesniej nie zauważyłem jakichś braków az do teraz, kiedy wystawiam nową aukcje i przechodze do strony na której mozna sobie wklepywać tagi html jest pod tym okienkiem dostępny w IE Edytor wizualny i podglad, natomiast w operze mam tylko podgląd. Z czego wynika ten bug ? mam najnowszą wersje Sun Jawa i Opere 8.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paulo

Może jakieś konkretne sugestie co nalezy poprawic ?

 

 

 

Edit

 

mój plik ua.ini zawiera tylko to:

 

Opera Preferences version 2.0; Do not edit this file while Opera is running; This file is stored in UTF-8 encoding[Identity]www.opera.com=1pncbank.com=4online.wellsfargo.com=4gmail.google.com=1gmail.com=1msdn.microsoft.com=2nwolb.com=1espn.go.com=1www.sony.com=0apple.com=1rolex.com=1mail.google.com=1
Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytor wizualny wykorzystuje cos czego opera nie ma. jest to kwestia glupoty tworcow tej przegladarki, skadinad zajefajnej.

 

jest to zbior niecalkiem standardowych funkcji okolo-javascriptowych nazywanych rich text editing. w mozilli nazywa sie to Midas.

 

jesli problem wynika stad to niczym tego nie obejdziesz. proponuje pisac na ich forum na ten temat, moze do nich w koncu dotrze, ze sie osmieszaja celowo nie dodajac tej funkcjonalnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...