Skocz do zawartości
Daron7

Czy Da Się Ustawić Większe V Programowo Dla9800pro

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam takie pytanie:mianowicie mój 9800PRO jest firmy Sapphire ma rdzeń R360 , pamięci Hynix 2.8ns.Mam zamontowanego Silencera rev.3 , paste Arctic Silver 5 , nawiew z boku 92mm(7V ustawione),z góry Arctic Fan 3 na MAX obr.,radiatorki(sam wyciąłem) Intel wyokość ponad 4cm.Karta teraz leci na 455/792,ale myślę,że ma za mało V,bo radiatory są letnie(nawet mosfety).Wentylacje w budzie mam dobrą.

Proszę o pomoc i o opowiedź czy da się jakoś programowo podniść napięcie dla rdzenia,lub pamięci,bo nie chcę flashować.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

 

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka do vmoda GPU B) .Tylko,żeby było po polsku.Oczywiście mod ołówkowy(pencil mod) i wszystko wytłumaczone.Bez mierników chyba też się obejdzie nie?

1661422[/snapback]

co Ty sie z choinku urwales ? nie dosc ze olowkiem to jeszcze bez miernika ? a co masz omomierz w palcach czy voltomierz ? skad bedziesz wiedzial jakie masz obecnie napiecie na gpu ? nie umierz to sie nie bierz do tego bo z takim nastawieniem daleko nie zajedziesz a predzej cos spalisz ;] jak nie masz pojecia o elektronice to zrob sobie naklejke vmod i przyklej na karte tez bedzie coool to bedziesz mial eXtream oC ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge ci zobrazowac mod 9800pro

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

teraz juz wiesz jak :P to lutuj :P

nie wiem ze niektórzy maja problem z dobranie odpowiedniego forum ...

Extreme OC jest do pokazania .. chwalenia sie czyms juz zmodowanym/dobrym/wybitnym ...

a nie pytaniem jak zrobic by takie bylo..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze vmod z dodatkiem na latwe mierzenie ... ;]

mnie troche razi ta kostka i maly nielad w kablach :P

1664990[/snapback]

dzialalo :P widac efekty w podpisie :P

 

jeszcze pamiatkowe foto mam

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak Wy takie magiczne wyniki robicie ja nie moge przeskoczyc 20k przy 420 oraz 760 (narazie bez modow ;) )mam nie cale 19 :| no przeciez reszta zloma nie jest znowu taka zla :|

 

btw nie widze "gladzenia" napiecia dla wejscia zasilania karty ;)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nf7 robilem ledwie 19.5k z tego co pamietam .. ale jak juz mialem tego radka to wc dawno nie mialem i proc latal w okolicach 2200-230... do tego hyny w singlu ..

zadna rewela ..

 

na zegarach XT na A64 2600mhz (DFI 754 nf3) bylo juz 22k bez laski ;]

 

p.s: jakie "gładzenie"

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami ludzie daja kondesatory na gniazdko dodatkowego  zasilania  zeby bylo troche bardziej stabilnie ;)

1665350[/snapback]

hehe .. to byl poczciwy chieftec 360 DF na tej focie tam ;] ..

pozatym dzialalo all ;] po co przesadzac ;] 495/840 max .. wiecej juz by trza bylo WC na grafie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chieftke piftek ;) tagan ma cos takiego na starcie ;)

1665676[/snapback]

tagan sragan :P :razz: :wink:

 

widac chieftec nie musial miec :P

 

ale i tak zostane przy moim antecu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutować to aj jej nie będę.Jedynie to tego ołówkowego.Napiszcie i zaznaczcie które miejsca trzeba ołówkiem połączyć.I ile razy sobie posmarować.Bo na angielskich to właśnie te lut-mody tylko widze. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutować to aj jej nie będę.Jedynie to tego ołówkowego.Napiszcie i zaznaczcie które miejsca trzeba ołówkiem połączyć.I ile razy sobie posmarować.Bo na angielskich to właśnie te lut-mody tylko widze. :mur:

1666796[/snapback]

buhahaahahahahaha :blink: i co jeszcze? moze ktoś go ma za Ciebie wykonać? co to za problem polutować trochę? a smarować, to można, ale kromke chleba masłem...jak vmod ma byc porządny to jedynie lutowanko, bo ołowek sie "kończy" i po pewnym czasie nie przewodzi...(np. tak było z wypełnianiem ołowkiem mostków na duronach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo ołowek sie "kończy" i po pewnym czasie nie przewodzi...(np. tak było z wypełnianiem ołowkiem mostków na duronach)

1666861[/snapback]

Moje mostki na duronie wytrzymały 8 miesięcy raz porysowane, a pewnie wytrzymałyby dłużej gdybym nie zmieniał sprzętu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

ja nie wiem jak Wy takie magiczne wyniki robicie ja nie moge przeskoczyc 20k przy 420 oraz  760 (narazie bez modow ;) )mam nie cale 19 :| no przeciez reszta zloma nie jest znowu taka zla :|

 

btw nie widze "gladzenia" napiecia  dla wejscia zasilania karty ;)

1665148[/snapback]

 

Bo widzisz sposob na dobre wyniki w 2001 z 9800 to magiczne A64 :D .Daje poteznego kopa,to ja na moim slabowitym 9800 non-pro z zegarami 424/690 i a64 2.55ghz wykrecilem 23k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tego ołówkowego chce zrobić.Tylko jest jedno ale!Mianowicie na Adrian's Rojak nie pisze czy mam te połączenia wykonać po płytce PCB czy po tym czarnym Kondensatorze czy czymś tam.

1668026[/snapback]

z takim podejsciem odradzam cokolwiek modowac ..

polecam "pomodowac" swoją wiedze aby wiecej kumac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku nie wiem nie rozumiesz co sie do Ciebie pisze czy co ? cos takiego co chcesz wykonac jest nie kilka wad

- wysokie prawdopodobienstwo ze uszkodzisz karte

- marne efekty w oc

- duza zawodnosc oraz krotkie zycie takiego moda

 

cos takiego wykonuje sie na potach dokladnych a nie olowkami ;] i nie odzownym narzedziem w czyms takim bedzie dobry multimetr oraz umiejestnosc jego poslugiwania sie ;]

 

zobacz sobie co bedziesz robil ;]

http://www.semtech.com/pdf/sc1175.pdf

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...