Skocz do zawartości
cozaq

Problem Z Siecia Telefoniczna

Rekomendowane odpowiedzi

siema jest problem od 3 dni nie dzialaja mi telefony (mam 2 na chacie, podpiete do jedenj liniii telefonicznej). I teraz uwaga. Neo podpiete pod ta linie dziala bezproblemowo. Co ciekawe jak ktos do mnie dzwoni to jest tylko taki jeden kruciutenki sygnal i potem telefony milcza. Jak sie uda odebrac w tym czasie to da sie normalnie rozmawiac. Jesli wybieram jakis numer np. do mnie na komorke to normalnie dzwoni, ale jak sie odbierze to mozna gadac pare sekund, bo polaczenie sie urywa. :mur:

 

Naprawde nie wiem o co chodzi, nic chyba w kablach nie jest na[ciach!]e, ale nie jestem do konca pewien. Sytuacja jest tym bardziej powazna ze na 2tyg nie ma rodzicow na chacie, a jak wroca i sie o tym dowiedza to sobie pomysla ze to ja rozjebalem :D

 

Przez chwile myslalem ze ktos mi sie podpial pod linie, jakis haker albo cuś?

 

Co mam robić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jest problem od 3 dni nie dzialaja mi telefony (mam 2 na chacie, podpiete do jedenj liniii telefonicznej). I teraz uwaga. Neo podpiete pod ta linie dziala bezproblemowo. Co ciekawe jak ktos do mnie dzwoni to jest tylko taki jeden kruciutenki sygnal i potem telefony milcza. Jak sie uda odebrac w tym czasie to da sie normalnie rozmawiac. Jesli wybieram jakis numer np. do mnie na komorke to normalnie dzwoni, ale jak sie odbierze to mozna gadac pare sekund, bo polaczenie sie urywa.  :mur:

 

Naprawde nie wiem o co chodzi, nic chyba w kablach nie jest na[ciach!]e, ale nie jestem do konca pewien. Sytuacja jest tym bardziej powazna ze na 2tyg nie ma rodzicow na chacie, a jak wroca i sie o tym dowiedza to sobie pomysla ze to ja rozjebalem :D

 

Przez chwile myslalem ze ktos mi sie podpial pod linie, jakis haker albo cuś?

 

Co mam robić  <_<

1653115[/snapback]

Walnieta linia, NEO moze dzialac bo DSL ma to do siebie za zadziala nawet na jednej zyle , druga bedzie usiemienie kompa :) mialem taki przypadek.

Kwalifikuje sie do zgloszenia tepsie, sam niewiele zdzialasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...