Skocz do zawartości
RogerWhite

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się pochwalę - pliki będę dodawał sukcesywnie.

Na początek paczka zdjęć z przeglądania zawartości na megaupload (jeżeli uważacie, że któreś zdjęcie jest godne uwagi to możecie wrzucić w moim imieniu na forum :P ).

Wychodzi na to, że to ten link: http://www.megaupload.com/?d=12KHVC7B

Na rapidzie (to samo): http://rapidshare.com/files/122144777/zdj_cia_MGS4.zip.html

 

A teraz ponad 5 min. pliczek w 3GP - bez głosu: http://rapidshare.com/files/122145744/MOV00674.3GP.html

I to samo na megaupload: http://www.megaupload.com/?d=E5P706LZ

 

P.S. Przepraszam za jakość - jedyny aparat jaki mam to w telefonie.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć te foty normalnie na forum/imageschack, a nie na crapowate megaupload.

Jest tam dużo fotek robionych w biegu. Jak skończę uploadować, to wrzucę część normalnie.

 

Edit: patrz na edycje poprzedniego posta, taka prośba. I się jeszcze usprawiedliwię, mam upload 28KB/s a zależy mi na elo-elo szpanie byciem pierwszym :P

 

Parę fotek (przepraszam za jakość):

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Gdyby nie poczta, byłby już komplet.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

nie wiem czy juz bylo

 

nowy Snake w 1024×768!!!

 

Ojej, długo nie trzeba było czekać. Jeszcze wczoraj obstawiałem, że zaraz się okaże, że Snake jednak nie prezentuje swoich pośladków w 720p i dzisiaj mamy na to potwierdzenie. To znaczy - nie to żeby ktoś z polygamistów policzył te linie, bo naprawdę są ciekawsze rzeczy do roboty, ale na forum Beyond3D, pojawił się odpowiedni wpis Quza51, który już parę gier wcześniej “zdemaskował”.

Także drogie dzieci - zamiast 1280×720 dostajecie 1024×768, co generalnie znaczenia jak dla mnie nie ma, bo tytuł ma niesamowitą oprawę audiowizualną i należy w niego grać, zamiast dywagować nad rozdzielczościami. Natomiast po raz kolejny osoby, które kiedyś uwierzyły w 1080p w każdej grze, mogą poczuć gorzki smak bycia zrobionym w konia. Wychodzi na to, że faktycznie 720p jest docelową rozdzielczością tej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy juz bylo

 

nowy Snake w 1024×768!!!

Było wspomniane już.

 

EDIT:

 

MGS 4 daję radę

Przynajmniej póki co w Japonii. Tam tytuł od Kojima Productions w ciągu jednego dnia sprzedał się w nakładzie blisko 300 tysięcy egzemplarzy, wliczając w to wersję zwykłe jak i limitki. MGS 4 staje się powoli najlepiej sprzedającą się grą na PS 3 w tak krótkim czasie.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ueeeee, platynowa wersja ;ppp

 

to juz nie jest tru-kolekszyn ;p

Z dwójką faktycznie zjechałem - po zakupie dowiedziałem się że nie ma książeczki. Planuje wymienić, jak 7 Bogów pozwoli.

 

...MGS 4 staje się powoli najlepiej sprzedającą się grą na PS 3 w tak krótkim czasie.

I zajmującą niespełna 8GB i instalującą się "około 8 minut" (nie liczyłem). Przez ten czas Snake wypala 3 papierosy, a 3-go zaczyna odpalać. Animacja się powtarza, zaś po instalacji gra czeka na wciśnięcie start, więc możecie sobie policzyć ile "cygaretek" ma przy sobie ;)

Oprócz informacji ile zostało z. ainstalowane i ile czasu pozostało pojawiają się na ekranie wskazówki, głównie dotyczące zdrowia, jak aby siedzieć możliwie z dala od ekranu w jasnym pomieszczeniu, robić 15 minutowe przerwy co godzinę grania, pamiętać, decydując się na zapalenie papierosa, że szkodzi od osobom w twoim otoczeniu. Lecz również wskazówki użytkowe jak by czyścić zabrudzoną płytę miękkim ubraniem, czy kożystać z popielniczki oraz doczyczące samej gry, m.in. coś o kamuflażu (nie czytałem).

 

W tle menu widzimy cmentarz - ten sam co na którymś z filmików pokazowych był - po środku którego stoi Old Snake w garniaku i (oczywiście) pali :P

 

Zobaczyłem briefing - tylko jedno nagranie dostępne (ok. 20 - 30 minut) podczas którego usłyszałem jąkającą sie Sunny i przejechałem się MKII (niestety nie można nikogo sparaliżować). Sądząc po paraliżującym kabelki robocik ma stealth'a.

Samo nagranie zaczyna się wstawką nagraną na żywo - później całość na silniku gry. Dodam tylko, iż w pomieszczeniu kuchennym w tym samolocie (a właśnie, zapomniałem napisać, że cała ekipa leci średniej wielkości samolotem), na ławie jest PS3. Ot, taki bajer.

Między czasie padło "this is non smoking flight" jak i więcej już znanych zdań z nagrań przedpremierowych, oczywiście rozszerzonych.

Acha, jeszcze taki drobiazg - kożystają tam z komputera Apple'a :P

 

Zobaczyłem też VR. Nie grzebałem za bardzo. Na początku trza wybrać, czy wczytać z save'a, czy z tylko podstawowymi brońmi. W podstawowe bronie się wlicza beretta (ze znanych mi najbardziej przypominała czarną M92 z drewnianymi okładzinami, lecz to nie ta), kalasznikow, m14 przerobiony na snajperkę full-auto, rosyjskie RPG i granaty ręczne. Ponadto mamy oddanego do użytku IPoda z którego się dość zabawnie kożysta (prawą gałką symulujemy kożystanie z słynnego dotykowego kułeczka) na którym możemy odtwarzać dość pokaźną kolekcję utworów przygotowanych dla serii MGS (w tym AC!D i Portable Ops).

Teren w VR to płaska równina - wyglądająca bardziej ubogo niż ta w MGS2. Za to manekiny wyglądają interesująco - narazie napiszę, że są pomarańczowe.

Tylko jedno mnie wkurza - nie ma możliwości strzelania jak w jedynce, co moim zdaniem było charakterystyczne w serii MGS (bynajmniej 1,2 i 3). Mamy tylko GRAWo-podobne-coś.

 

Omalbym zapomniał. Oprawa AV. Co do audio nie mam żadnych podstaw by się przyczepić. Wygląd - wszystko świetnie oprócz czasem widocznych pikseli tekstur, z żadka widzianym aliasingu i słabszych niż pierwotnie wąsach Snake'a. Jak na razie mnie nie porwało.

 

Tyle na razie. Trzymajcie się.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wspomniane już.

 

EDIT:

Musi dawać radę :D tyle 10 nie dostała chyba żadna gra na PS3 :D

choć i tak nie trawie pedalskich zapędów snake, kartonu z [gluteus maximus] itp pierdół

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był wielki dzień dla fanów, cały ranek chodziłem roztrzęsiony czekając na kuriera. Limitka nie zachwyca ale ta figurka nawet jest całkiem niezła, a bonusowy dysk obejrzę z ciekawością po przejściu. Soundtrack dali okrojony ale lepszy taki niż żaden. Okej, teraz wrażenia z gry po przejściu dwóch aktów.

 

Instalacja wkurza bo trzeba czekać, ale widok palącego Snejka i teksty na ekranie wprawiły mnie w dobry nastrój. Później pojawiło się piękne i wzruszające małe intro z cmentarzem. Jak się trochę poczeka to pojawiają się totalnie odjechane programy telewizyjne zrobione z udziałem żywych ludzi. Jakieś laseczki z bronią na różowym tle, jakiś teleturniej. Intrygujące to.

 

I Akt to znany wszystkim Middle East. Niestety Konami za dużo pokazało w trailerach i ciężko na tym etapie o jakieś zaskoczenie. Spotykamy Meryl i jej oddział, widzimy pierdzącego w beczce kolesia itd. Mądrzy byli fani którzy unikali screenów i filmików. Ale nic to, zabawa od początku jest przednia, jest mnóstwo akcji, strzelania i widać że ta część stawia bardziej na akcję (ale skradanie też oczywiście jest, zwłaszcza w II akcie).

 

Genialny patent z RE4 znalazł się też tutaj. Mam na myśli sklepikarza który sprzedaje wszelkiej maści broń. Afroamerykanin i jego małpa tworzą ciekawy duet. Spodobał mi się robocik MKII którego wysyłam na zwiad, ucieszyła mnie obecność w grze kartonu, beczki i PlayBoya :) Z iPodem trochę przesadzili ale produkcja była kosztowna więc rozumiem twórców. Na razie go nie używam, zbieram tylko porozrzucane po mapach piosenki :)

 

Akt numer II to miód na serce dla fanów MGS3 Snake Eater (las, trawa, skały itp). Tu skradania jest dużo i to mi się podoba. Rzecz jasna kto lubi "na Rambo" też będzie zadowolony. Co do fabuły to widzę że rozkręca się powoli, nie mogę się doczekać co będzie dalej, z drugiej strony dawkuję sobie grę żeby mi starczyła na długo, zwłaszcza że to ostatnia część.

 

Oprawa graficzna jest moim zdaniem genialna. Tak samo dźwięk, audiofile ze sprzętem do TrueHD będą zachwyceni. Grafika jest piękna, wszystko ostre, kolory nasycone, tekstury porządne choć można znaleźć też gorsze ale grafika jako całość wzbudza zachwyt (przynajmniej na dużym LCD). Tak pięknego nieba jak w II akcie nie widziałem jeszcze w żadnej grze. A filmiki na silniku gry są niesamowite. To jakiś bulszit że gra chodzi w 1024x. Mam ustawione 1080i i taką też rozdzielczość pokazuje info w telewizorku. Ale na technikaliach się nie znam, być może nie chodzi w 720p ale zastosowali jakieś triki, dobre wygładzanie czy coś. Generalnie jest pięknie i do tego super płynnie.

 

No to tyle, wracam do grania. Myślę że ta gra jest nie tylko dla fanów, nie znając fabuły można spokojnie grać bo grywalność jest gigantyczna. A fabułę poprzedników można poczytać lub pooglądać w necie. Najlepiej oczywiście przejść wszystkie główne części.

Edytowane przez mamaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym, że tv pokazuje Ci 1080i i dlatego w takiej rozdzielczości miałoby działać MGS 4 to poszedłeś po bandzie.

 

Ta gra, podobnie jak dla Kojaka czy dragonlore'a, też nie jest dla mnie- od Snake Eatera odbiłem sie, jak dwupunktowa piłka do squasha od ściany (choć moment ze spadkiem swobodnym na początku był jak na PS2 zachwycający), a 4ka jest jeszcze bardziej robiona pod fanów (mnie wyciągane z kieszenie beczki i kartony raczej nie ucieszą ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

w ponizszym linku pokazany jest palacy smierdziel Snake podczas ladowania gry,powiem tylko tyle ze wzbudzilo to we mnie wielkie obrzydzenie i chocby gry byla osmym cudem swiata to i tak sie nie skusze,bo nic mnie tak nie obrzydza jak palacze a propagowanie w taki sposob ,szczegulnie w wsrod mlodziezy zakrawa na ..........,

a wszystkim palaczom zycze szybkiego i milego raka,

 

palacy smierdziel Snake

 

ps.az dziw ze zadne organizacje nie zajmuja sie "tym"problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitka dotarła

 

jestem troche zniesmaczony, gdyz wyglada jakby ktoś ją otwierał przedemną. Blister od figurki miał przeciętą taśmę klejąca, lekkie, 2mm naddarcie na okładce i lekko zagięta folia na okładce. Moze to bzdury, ale mnie bolą ;P

 

Teraz jeszcze musze zdobyc MGS Saga, ktore w UK rozdają za free w gamestop'ach (czy ktoś z uk, moglby mi to zalatwic?), oraz anniversary collection z USA sciagnac przez play-asie musze. Potem musze tylko czekac na jakas rozszerzona wersje MGS4 w stylu subsitance. Kurde, nie mam ani integral, ani Substance ani Subisistance. Tak samo portable ops plus nie kupilem. Moze dlatego ze uwazam to trochę za wyciągacze kasy, ale z drugiej strony, jednak z chęcią bym je położył na mojej półce z MGS'ami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak:

 

Zamówiłem Collection Edition i cisza. Jest 13sty, maila ze wysylka wyslana nie dostalem, a i jeszcze strona sklepu mi nie odpowiada co bym mogl recznie status zamowienia checknąć

 

wątpię coś z tą wersją na xO. Tyle product placemantu co sony nawrzucało swiadczy ze tu ich coś grubego łączy z tą grą. Chyba sony tego ptaszka z garści nie wypusci. Chociaż fajnie by bylo bo bym wtedy PS3 nie musial kupowac ;f

z tego wynika, że nie ma - no chyba, że wczoraj/dzisiaj kupił ;) Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ponizszym linku pokazany jest palacy smierdziel Snake podczas ladowania gry,powiem tylko tyle ze wzbudzilo to we mnie wielkie obrzydzenie i chocby gry byla osmym cudem swiata to i tak sie nie skusze,bo nic mnie tak nie obrzydza jak palacze a propagowanie w taki sposob ,szczegulnie w wsrod mlodziezy zakrawa na ..........,

a wszystkim palaczom zycze szybkiego i milego raka,

 

palacy smierdziel Snake

 

ps.az dziw ze zadne organizacje nie zajmuja sie "tym"problemem

Jak Gladiac, widać, że w samą grę nie grałeś. Musiałbyś posłuchać Naomi (no i Nastashy) by wpełni uzyskać obraz ich stosunku do palenia.

 

P.S. Wierz mi, w ten sposób nie rozpropagują palenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ponizszym linku pokazany jest palacy smierdziel Snake podczas ladowania gry,powiem tylko tyle ze wzbudzilo to we mnie wielkie obrzydzenie i chocby gry byla osmym cudem swiata to i tak sie nie skusze,bo nic mnie tak nie obrzydza jak palacze a propagowanie w taki sposob ,szczegulnie w wsrod mlodziezy zakrawa na ..........,

a wszystkim palaczom zycze szybkiego i milego raka,

 

palacy smierdziel Snake

 

ps.az dziw ze zadne organizacje nie zajmuja sie "tym"problemem

Załamujesz mnie... Już o tym rozmawialiśmy. Ale cieszę się z Twojego podejścia do palenia i palaczy, też tego nie podzielam (w MGS zawsze był/jest jakiś motyw który pokazuje że palenie jest szkodliwe, jak myślisz po co?). Natomiast palacze w grach mnie nie odpychają, a wiesz dlaczego? Bo mi z telewizora nie śmierdzi :D.... Przynajmniej przy dzisiejszej technice :P. No i nie wydaje mi się żeby to było propagowanie czegokolwiek, to JA decyduję czy dam się omamić czy nie, żadna w tym zasługa gier. To że Solid/Old Snake jest moim ulubionym bohaterem gier nie znaczy że muszę zaraz być taki jak on. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ponizszym linku pokazany jest palacy smierdziel Snake podczas ladowania gry,powiem tylko tyle ze wzbudzilo to we mnie wielkie obrzydzenie i chocby gry byla osmym cudem swiata to i tak sie nie skusze,bo nic mnie tak nie obrzydza jak palacze a propagowanie w taki sposob ,szczegulnie w wsrod mlodziezy zakrawa na ..........,

a wszystkim palaczom zycze szybkiego i milego raka,

 

palacy smierdziel Snake

 

ps.az dziw ze zadne organizacje nie zajmuja sie "tym"problemem

O jejku. Co za oburzenie? A lejąca się krew z Twoich ulubionych GEARSów czy innych siekanin Ci nie przeszkadza? Ja wiem skąd to oburzenie. Bo to gra na PS3. Co za człowiek. Do wszystkiego potrafi się przypier....! Załamujesz mnie człowieku. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jejku. Co za oburzenie? A lejąca się krew z Twoich ulubionych GEARSów czy innych siekanin Ci nie przeszkadza? Ja wiem skąd to oburzenie. Bo to gra na PS3. Co za człowiek. Do wszystkiego potrafi się przypier....! Załamujesz mnie człowieku. <_<

Już były odpowiedzi, nie trza nam wywoływać kłótni (choć co do krwi to masz rację).

 

A ja mam takie pytanie nie związane z 4 częścią ale odpowiedzcie. Czy jak kupię Metal Gear Sollid 3 Subsistence to w tym zawiera się Snake Eater?

Da, hai, ee, yep, yes, si, tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

O jejku. Co za oburzenie? A lejąca się krew z Twoich ulubionych GEARSów czy innych siekanin Ci nie przeszkadza? Ja wiem skąd to oburzenie. Bo to gra na PS3. Co za człowiek. Do wszystkiego potrafi się przypier....! Załamujesz mnie człowieku. <_<

 

po pierwsze, proponuje ci jakies leki na skleroze -bo "Gearsy" to zadna moja ulubiona strzelanka,po drugie nie pierwszy raz zdarza ci sie pomylic osoby co sporowadza sie do punktu pierwszego :lol2: ,po trzecie ja poprostu palaczy nie znosze tak jak i narkomanow i alkocholikow ,poniewaz kazde z tych nalogow jest dla mnie oznaka slabosci psychicznej oraz gleboko zakorzenionego egoizmu,po czwarte ,co to ma wspolnego ze gra wyszla na ps3?,jesli wydzie MGS4 za jakis czas na X'a to zdania nie zmienie,wiec wez na wstrzymanie ,po piate ja oceniam gre a nie robie wywody osobiste do nikogo a Ty jak zwykle nie potrafisz sobie poradzic sam ze soba ze ktos cos widzi zlego w grze ktora akurat jest na ps3-to jest dopiero smiechu warte a wrecz budzi politowanie(bez urazy)

 

ps.Na Gears'y lalem i leje nadal i twojej sklerozie przyda sie poczytac moje wypowiedzi w temacie Gears'ow ,po to zebys nie wyglupil sie znowu :lol2:

 

acha....Snake to i tak smierdziel bo wali mu z pyska :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie jakoś ten kamuflaż wyłączyć czy on zawsze automatycznie sie upodobnia do otoczenia kiedy przystaniemy?

Nie grałem ale wiem to napiszę ;). Tak jak już Johny_85 napisał jest opcja "Manual" a w niej wybierasz sobie kamuflaż "na stałe" tak jak w MGS3, jest kilka domyślnych wzorów ale gracz może dodawać własne. Np. podoba Ci się tekstura ulicy na kombinezonie? To wchodzisz do menu i "zapamiętujesz" sobie ten kamuflaż do wykorzystania "na stałe" kiedy zechcesz. Ogólnie automatyczny OctoCamo to najprzydatniejsza opcja bo uwalnia gracza od konieczność wchodzenia co 5 sekund do menu (jak ma to miejsce w MGS3, na przestrzeni kilkunastu metrów można i ze 3 razy kamuflaż zmienić). Ale żeby nie było tak różowo to w tym trybie kamuflaż najpierw wraca do stanu wyjściowego (ciemny kolor, bez tekstury) po to żeby po chwili przybrać kolor podłoża/ściany z którą się stykasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

To Ty lepiej zacznij czytać ze zrozumieniem. Gearsy napisałem w przenośni. Chodziło mi o wszystkie gry w które grasz i jest przemoc. Chyba, że grywasz tylko w Mario Kart to Ci wybaczam. :) A Gearsy to najlepszy przykład siekany, gdzie farba leje się litrami po ekranie i tam jakoś nie nabluzgałeś, że ta gra śmierdzi bo demoralizuje ludzi i namawia do latania z piłą po mieście? Weź wyluzuj. Jeśli nie potrafisz rozdzielić gry od rzeczywistości albo one są wyznacznikiem tego, co masz robić to przestań już grać bo niedługo wyjdziesz z nożem na ulicę i zaczniesz robić z niego użytek. A co do palenia to powiem Ci, że przebywam z palaczami od małego i praktycznie wszyscy moi znajomi palą a ja nie. Jakoś nie dałem namówić się na papierosy. Wiesz dla czego czy mam Ci to wyjaśnić?

 

To jest tylko gra. Mi się nie podoba, Draakowi i Tobie również i ja to rozumiem, ale pisać takie bluzgi to już nawet śmieszne nie jest. Nie zrozum mnie źle. Gry można lubić lub nie, ale czepiać się takich pierdół to już lekka przesada. Idąc dalej tym tokiem rozumowania to 95% gier trzeba by zlikwidować bo demoralizują ludzi. Przypomina mi to pomysły niektórych polityków. :D

 

Pozdrowienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

To Ty lepiej zacznij czytać ze zrozumieniem. Gearsy napisałem w przenośni. Chodziło mi o wszystkie gry w które grasz i jest przemoc. Chyba, że grywasz tylko w Mario Kart to Ci wybaczam. :) A Gearsy to najlepszy przykład siekany, gdzie farba leje się litrami po ekranie i tam jakoś nie nabluzgałeś, że ta gra śmierdzi bo demoralizuje ludzi i namawia do latania z piłą po mieście? Weź wyluzuj. Jeśli nie potrafisz rozdzielić gry od rzeczywistości albo one są wyznacznikiem tego, co masz robić to przestań już grać bo niedługo wyjdziesz z nożem na ulicę i zaczniesz robić z niego użytek. A co do palenia to powiem Ci, że przebywam z palaczami od małego i praktycznie wszyscy moi znajomi palą a ja nie. Jakoś nie dałem namówić się na papierosy. Wiesz dla czego czy mam Ci to wyjaśnić?

 

To jest tylko gra. Mi się nie podoba, Draakowi i Tobie również i ja to rozumiem, ale pisać takie bluzgi to już nawet śmieszne nie jest. Nie zrozum mnie źle. Gry można lubić lub nie, ale czepiać się takich pierdół to już lekka przesada. Idąc dalej tym tokiem rozumowania to 95% gier trzeba by zlikwidować bo demoralizują ludzi. Przypomina mi to pomysły niektórych polityków. :D

 

Pozdrowienia ;)

bez kitu ,czy ty wogole rozumiesz co sie do ciebie pisze?? :lol2: :lol2: :lol2: ,zaczynasz jakies osobiste podjazdy i zachwile skonczy sie to bardzo niemilo,a co do Gearso'w to pare osob moglo bi ci jeszcze napisac jak to potrafisz w kolko walkowac to samo i jak zwykle nie potrafisz sie odniesc do jakichkolwiek "zarzutow" co jest dla mnie jednoznaczne z przyznaniem mi racji :razz: ,kazda krytykie ps3 lub jakies gry traktujesz jak prywatna wojne,placa ci za takie zachowanie??nie?? to wyluzuj bo to jest forum,i jesli zechce mi sie napisac ze Snake to palacy smierdziel to zrobie to ponownie a tobie nic do tego.

 

ps.miales okres "normalnosci" kiedy reagowales jak osoba trzezwo myslaca a nagle wyskakujesz spowrotem ze swoim" problemem" super mega hiper fana...ech szkoda,z mojej strony EOT a na przyszlosc osobiste wycieczki rob na priva a nie na ogolnym

 

acha ,nie odpisuj na posta bo robisz balagan w temacie wypowiadajac sie o kims z forum zamiast w temacie

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel się zagrywa, ja popatrzyłem tak z godzine. Gierka wygląda niesamowicie, jest niesamowicie zrealizowana (praca kamery, dopracowanie szczegółów itd). Jestem pod ogromnym wrażeniem, dodam ze nie grałem wczesniej w zadnego MGSa, ale tego na pewno przejdę.

 

 

@dragonlore, ty za to starasz się krytykować każdą grę na PS3 z każdego, nawet najbardziej bzdurnego powodu, robisz to tylko po to żeby troszkę dopiec posiadaczom PS3 i nie próbuj tego ukrywać swoją jakże inteligentną gadką.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

cofnij się tutaj i zobacz kto opowiada [ciach!]ły

http://forum.purepc.pl/temat/Konsole/Metal...54262/210.html#

 

I przestań mi wmawiać, że to ja mam jakiś problem bo ja ich nie mam. I nie ja prowokuję [ciach!]łami wojenki tylko Ty! Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz bo nawet nie masz tej gry ale masz najwięcej do powiedzenia. Ludzie są nią zachwyceni tylko Tobie przeszkadza jakaś [ciach!]ła nie wpływająca na rozgrywkę. Wiesz czemu ją bronię mimo, że za nią nie przepadam? Bo mi kompletnie nie przeszkadza i nie jest dla mnie wyznacznikiem moralności. Jeśli dla Ciebie jest to wybacz, ale nie mam z kim rozmawiać. Siedź dalej w temacie o X360 i nie zatruwaj posiadaczom PS3 życia. Przyjąłeś program Giertycha Zero Tolerancji?

 

Panowie. Czy w MGS4 można zagrać jako w pierwszą część czy trzeba przechodzić wszystkie po kolei? Może się skuszę bo noty ma wysokie. Muszę od kogoś to pożyczyć i sam spróbować. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...