Skocz do zawartości
RogerWhite

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Rekomendowane odpowiedzi

Przynieście popcorn i colę.

 

Wspominaliśmy już że w MGS 4 może znaleźć się blisko półtora godzinna cutscenka, jednak tak się złożyło że jedna z osób która skończyła grę zaprzeczyła tym wieściom. Ale gdyby ta informacja zostałaby potwierdzona oznaczałoby to że gracze musieliby zacząć sprowadzać do swoich pokojów lodówki, bo jak tu wyrobić kiedy za oknem parówa a jedzenia i picia nie ma w pobliżu gdy nasze gałki oczne są masakrowane przez dziewięćdziesiąt minut? No więc, jakby to Wam powiedzieć - EDGE potwierdza iż w grze znajduje się filmik zbliżony do tego czasu...a właściwie to w GOTP są nawet dwie tak długie cutscenki! Mamy nadzieje że macie bardzo wygodne kanapy/sofy/fotele/podłogi (niepotrzebne skreślić) bo Kojima szykuje Wam najdłuższy seans w grach video.

W MGS3 też było momentami przydługawo (mniej niż w MGS2 ale jednak), nawet gracz dostawał opcję zapisania gry pomiędzy filmikami. Tutaj pewnie będzie podobnie bo nie wierzę żebyśmy dostali bite 90 minut non stop. Wydaje mi się też że to tylko kombinacja kilu(nastu) scenek (może nawet przedzielona kilkusekundowym gameplayem ;) ).

 

To tylko potwierdza że ta gra jest dla fanów. Ja to łykam bo wiem że scenki to MOC w tej serii. Chcą wyjaśnić wszystko to muszą na to czas poświęcić. Ale jak zwykle zobaczy się po premierze.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych plotkach chyba jednak jest ziarnko prawdy...

 

EGM Refuse To Review MGS4 Because Konami Imposed "Limitations"

 

To recap: Konami are imposing restrictions on what publications can and cannot talk about when reviewing Metal Gear Solid 4. No mention of 90-minute cutscenes please, and while you're at it, no talky-talky about install sizes either, K? IGN are cool with that. EGM, refreshingly, are not. Due to "limitations Konami wanted to impose on our comments", the editorial team decided to refrain from giving the game a score, and in lieu of a "review" posted a lengthy roundtable discussion about the game instead. It's hardly a gloved fist on an Olympic dias, but it is nice seeing somebody do something about such an...unsavoury practice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dodatki są dla Ciebie warte 100zł to możesz łykać. Na takiej grze nie można oszczędzać kilku złotych :)

Figurka Old Snake'a, płyta BD "Making of", lecz i tak najbardziej mi zależy na CD ze ścieżką dźwiękową.

Chociaż wolałbym edycję kolekcjonerską MGS1, lecz mówi się trudno.

 

A miałem odłożoną kasę na prawo jazdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, co zabytowa reklama Commodore ma wspolnego z tematem?

Też nie bardzo wiem, może chodziło o ten filmik:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Lekki spoiler!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Powiedz mi, co zabytowa reklama Commodore ma wspolnego z tematem?

 

Też nie bardzo wiem, może chodziło o ten filmik:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Lekki spoiler!"

no wlasnie dziwna sprawa z tym filmikiem:lol2: w kazdym razie chodzilo o material wstawiony przez TrueVanDal'a ;)

 

i jeszcze :

 

EGM odmówiło oceny MGS 4

 

Amerykańska wersja magazynu EGM odmówiła ocenienia gry Metal Gear Solid 4, ponieważ Konami chciało ocenzurować niektóre aspekty recenzji.

Czyżby Metal Gear Solid 4 nie był tak świetną grą, jak opisują ją zachodnie media? Tego nie wiadomo, wiemy natomiast, iż amerykańska wersja magazynu Electronic Gaming Monthly odmówiła ocenienia gry, ponieważ Konami, jej producent, zamierzało ocenzurować niektóre aspekty recenzji. Czy to oznacza, że tekst nie był zbyt pochlebny? To wcale nie byłoby takie niezwykłe, bowiem serwis Eurogamer przyznał tytułowi ocenę 8/10 co jak na produkcję powstającą tyle lat i tak bardzo oczekiwaną przez graczy, wydaje się notą dość niską.

 

Redaktorzy serwisu EGM określili grę jako frustrującą, wywracającą cały świat Metal Gear Solid do góry nogami, którą mogą pokochać wyłącznie zagorzali fani serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham japonskie klimaty, a famitsu malo kiedy sie myli jesli chodzi o ocene typowo japonskich tytułów. nintendogs to porazka dla mnie, ale są ludzie ktorzy tą gre kochaja i dla nich pewnie tez 40/40 zasluguje. Wiem tylko ze potwierdza sie to, ze MGS4 dostarczy mi niezapomnianych wrazen;d Byle do konca sesji ;)

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw było PSW, później Edge a teraz jest Ryan Payton, który dementuje wszelkie info o tym jakoby w MGS 4 były cutscenki o blisko półtora godzinnej długości. A dla tych którzy nie są wtajemniczeni dodamy że Payton ma wyjątkową skłonność do ściemniania...

 

Ten sam Payton (znacie innego?) przestrzega wszystkich fanów przed ludźmi którzy na kilka dni przed premierą MGS 4, ujawniają fabułę gry. Fora internetowe rozgrzały się do czerwoności od kiedy tytuł trafił w niepowołane ręce i dla wielu nie jest już tajemnicą, na przykład, kim są Patrioci. Chcecie wiedzieć? Cóż, może po dwunastym...

Ludzie to potrafią być wnerwiający. Spoilerować i to jeszcze przed premierą... Swoją drogą skąd mają gry? Przecież na PS3 jeszcze nie ma piratów (albo o czymś nie wiem ;) ).

 

Już o to apelowałem ale zaapeluję raz jeszcze (ku przestrodze): jak ktoś zechce się podzielić infem fabularnym to niech wrzuca to w spoiler. W MGS'ie przynajmniej połowa fun'u to fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szpanuj, nie szpanuj.

Ja zaś potwierdziłem preorder na gram.pl :P (kurier, haha).

Tylko szkoda, że przez strajki najprawdopodobniej dotrze do mnie 4-ka przed 3-kę :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szpanuj, nie szpanuj.

Ja zaś potwierdziłem preorder na gram.pl :P (kurier, haha).

Tylko szkoda, że przez strajki najprawdopodobniej dotrze do mnie 4-ka przed 3-kę :angry:

Szpan by był, jakbym już w nią grał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dziś jest ten wielki dzień! Naprawdę, zazdroszczę wszystkim którzy będą mieli okazję za niedługo zagrać, ja pewnie będę musiał poczekać z rok albo i dłużej aż cena PS3 spadnie do "ludzkiego" poziomu... Ale cóż, bawcie się dobrze i piszcie wrażenia, ale pamiętajcie o używaniu Spoilerów!

 

Ja z mojej strony mogę podać link do video recki GameTrailers, jeszcze tego nie widziałem więc nie wiem czy są spoilery ale podejrzewam że pokazane zostaną sceny do tej pory nie widziane, miejcie to na uwadze!!!:

 

Ocena GT: 9.3

 

WMV HD:

http://www.gametrailers.com/download/35050...a92_gt_h264.wmv

MOV HD:

http://www.gametrailers.com/download/35050...a92_gt_h264.mov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem w Saturnie we Wrocławiu i na kilku LCD o przekątnej 50" i wzwyż, jak gdyby nigdy nic kolo ( o dziwo nie pracownik Saturna) pogrywał sobie w MGS4 !

 

Całkiem fajna giera [;

 

Jak ktoś jest niecierpliwy to zapraszam do Wrocka [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier na PS3, jeśli nie najlepsza, a tu cisza :blink: .

 

Liczymy piksele ;)

1024x768 confirmed of course and temporal AAx2 (i think they use intelligent temporal AA , they disable temporal AA when there are camera movement or quickly player movement for avoid remanence effect)

30fps but some moment at 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jedna z najlepszych gier na PS3, jeśli nie najlepsza, a tu cisza :blink: .

 

Liczymy piksele ;)

 

moze jednak to wcale nie jest ani najlepsza ani tez "najlepszejsza" gra na ps3 ;)

 

ps.jak dla mnie z pewnoscia nie,aczkolwiek jesli kiedys pojawi sie demko to zobacze jak tym razem snake wyciaga beczki i kartony z ... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W calym kraju tez :) Jak patrzylem w psx-extreme to wedlug Sony Polska zeszlo 32 tysiace PS3 w kraju.

 

Zreszta najpierw caly narod byl w pracy a teraz jest zajety internetowym linczowaniem sedziego :D

bzdura, w polygamii pamiętam jak publikowali jakies dane niezaleznej firmy, tak gdzies to bylo w październiku, i była mowa o 10 tys PS3.

 

22 tysiące w pół roku? Konsoli która nie jest spiracona? w Polsce? :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ludki z GRAM.PL dopiero dziś rozpoczynają wysyłkę :(

Zamówiłem Collection Edition i cisza. Jest 13sty, maila ze wysylka wyslana nie dostalem, a i jeszcze strona sklepu mi nie odpowiada co bym mogl recznie status zamowienia checknąć

 

wątpię coś z tą wersją na xO. Tyle product placemantu co sony nawrzucało swiadczy ze tu ich coś grubego łączy z tą grą. Chyba sony tego ptaszka z garści nie wypusci. Chociaż fajnie by bylo bo bym wtedy PS3 nie musial kupowac ;f

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia tej gry jest już w KRK oddziale DPD i teraz czekam tylko na kuriera. Jajka by były jak by robili spóźnienia co do wersji kolekcjonerskiej. Zawsze GRAM.PL wysyłałli gry tak ze była u mnie jeden albo nawet 2 dni przed premierą. Ich strona działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...