Skocz do zawartości
RogerWhite

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Rekomendowane odpowiedzi

Jest trailer na gamestrailer. Zapchany serwer niestety i nie mozna sie dopchac:/

Widzialem ten trailer. Sory, ale taki trailer bez pokazania gameplay'a jest dla mnie bezwartosciowy, oprocz przedstawienia malego zarysu fabuly nic ciekawego tam nie ma . Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ten trailer. Sory, ale taki trailer bez pokazania gameplay'a jest dla mnie bezwartosciowy, oprocz przedstawienia malego zarysu fabuly nic ciekawego tam nie ma .

zawsze tak wygladaja trailery serii mgs -_-

 

 

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...ype=wmv&pl=game

 

zauwazcie ze w tytule L to obrócona 7 (siedem), tak samo 4 w tytule. I na koncu te 7demki mrugają.

 

brw: Kojima powiedział, że Snake nie zginie w tej części. Drazni sie z nami tą końcówką trailera?

 

Raiden jest MEGA KOZAKIEM!

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie.w dwójce był Mega Ciotą i tak naprawdę zabił całą grę.

no coś ty ;D dzieki za cynk :lol2:

 

Fajnie wyglada z tą cyborgową szczenką.

 

Ocelot wyglada ekstra! Tak samo Otacon!

 

Campbell zyje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid, ten screen który podałeś na poprzedniej stronie nie jest z trailera (ja nic z tamtąd tam nie widzę ;) ). Widziałem już to wcześniej ale podobno był to fake wiec nie dawałem linka. No i czemu ten trailert chaczy (mama z IGNa jak coś)? PS3 nie daje rady?? Coś Lolowato się robi...:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid, ten screen który podałeś na poprzedniej stronie nie jest z trailera (ja nic z tamtąd tam nie widzę ;) ). Widziałem już to wcześniej ale podobno był to fake wiec nie dawałem linka. No i czemu ten trailert chaczy (mama z IGNa jak coś)? PS3 nie daje rady?? Coś Lolowato się robi...:(.

Trzeba się będzie przyzwyczaić do tego, że gry na konsolkach będą rwały tak jak na PC. To już nie pierwsza gra na NextGen w której animacja zwalnia. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy? :lol:

 

I to cie cieszy ? Bo ja nie widze powodu do smiania sie. PC'towcom tez cos sie nalezy :? Skonczylem jakis miesiac temu 2 i co ... pozostaje mi zakup konsoli ,ktora i tak mi narazie nie jest potrzebna.. Ehh mam cicha nadzieje ze jednak wyjdzie :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid, ten screen który podałeś na poprzedniej stronie nie jest z trailera (ja nic z tamtąd tam nie widzę ;) ). Widziałem już to wcześniej ale podobno był to fake wiec nie dawałem linka. No i czemu ten trailert chaczy (mama z IGNa jak coś)? PS3 nie daje rady?? Coś Lolowato się robi...:(.

haha pewnie haczy dlatego, że masz za słabego kompa ;p zapewne trailer jest w HD :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

I to cie cieszy ? Bo ja nie widze powodu do smiania sie. PC'towcom tez cos sie nalezy :? Skonczylem jakis miesiac temu 2 i co ... pozostaje mi zakup konsoli ,ktora i tak mi narazie nie jest potrzebna.. Ehh mam cicha nadzieje ze jednak wyjdzie :)

Podobnie jak XBoxowcom, posiadaczom komorek, oraz osobom, ktore stac jedynie na Pegasusa. Dla nich wszystkich ma powstac kazda gra, jaka kiedykolwiek wyszla i zdobyla rozglos, bo "im tez sie cos nalezy"?

Tak - smieszy mnie, bo wlasnie nie rozumiem faktu, dlaczego ktos potrafi wydac tysiac PLNow na karte graficzna, zeby grac w ... (wpisz sobie tytul gier), a konsoli nie kupi, bo "grafike ma do d*py", a jednoczesnie placze, ze sobie w cos nie zagra. Albo nie kupi, bo "konsola to zabawka z durnymi gierkami dla uposledzonych japonczykow" - a jednoczesnie slini sie na wiesc o wyjsciu jakiegos sredniego Devil May Cry 3, czy skadinad rewelacyjnego Resident Evila 4. A jak te gry wyjda, to bedziecie narzekac, ze grafika nie teges, bo pomimo, ze hula w 60FPS i prezentuje sie oblednie, to nie wykorzystuje PixelShader 3.0, na wodzie nie ma efektow VertexShader, a do scian nie zastosowano HDRa - mniej wiecej. I zamiast grac, przygladanie sie kazdemu pikselowi i traktowanie gier jak benchmarka. Do tego gra na klawiaturze to po prostu w przypadku niektorych gier jest jak gra w hokeja na trawie z lyzwami na nogach. Niby lyzwy sluza do gry w hokeja, ale niekoniecznie juz do gry w niego na trawie. Pewnie dostane znowu procenty za ta wypowiedz, ale w sumie mi to zwisa.

Nie zamierzam nikogo nawracac na konsole - ale jakos posiadacze PS2 czy XBoxa nie placza, ze na ich maszynki nie ma 150 FPPow rocznie, ze nie wychodza strategie, ze nie ukazuja sie kolejne czesci Flight Simulatora. Zaraz padnie argument: konsole sa do gier zrecznosciowych. Spoko. Wiec PC nie sa do gier konsolowych. Proste?

 

Konami dostalo ostro po tylku od SONY za wydanie MGS2 na XBoxa i PC i jestem pewien, ze SONY zadbalo juz o to, zeby kolejny MGS (trzeci) na zadna inna platforme sie nie ukazal. I to powinni wiedziec wszyscy, ktorzy sie MGSem interesuja. Wiec jedynym wyjsciem, aby zagrac w Metal Geara jest kupno konsoli. Proste, logiczne, brutalne.

 

Co do "skakania" trailera MGS4 - mam w domu ten trailer w wysokiej rozdzialce i zadnego chrupania nie uswiadczylem - moze kwestia zastosowanego kodeka, moze to przez to, ze trailer idzie w 60FPS a filmik jest w 23 FPSach, moze cos innego. A ze gry na konsole hacza - za to winic nalezy programistow. Sprzet tu nie ma nic do tego. Kwestia optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy? :lol:

Wez mu tak nie odpowiadaj, bo on ciagle zyje w swiecie marzen i fantazji, ze w najlepsze gry z konsol pogra na PCcie.

 

I to cie cieszy ? Bo ja nie widze powodu do smiania sie. PC'towcom tez cos sie nalezy :? Skonczylem jakis miesiac temu 2 i co ... pozostaje mi zakup konsoli ,ktora i tak mi narazie nie jest potrzebna.. Ehh mam cicha nadzieje ze jednak wyjdzie :)

Nic sie PCtowcom nie ne należy, bo za rynkiem gier PC nie stoi ŻADNA organizacja, ktora by motywywowała w jakis sposób developerow do wydania w koncu tej gry na PC, a konami nie chce sie wydawac kasy na kolejna konwersje, zeby i tak 3/4 ludkow miało pirata. Zresztą Konami ma umowy z SONY na exlusive, a jak juz powiedzialem, na PC nie ma poki co takiej instytucji. Co prawda uwazam, ze M$ to zmieni wraz z Vistą i bedzie zabiegał o gry na PC wlasnie, ale to jeszcze troche czasu.

 

Sciagam FILM 15 minutowy :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Wez mu tak nie odpowiadaj, bo on ciagle zyje w swiecie marzen i fantazji, ze w najlepsze gry z konsol pogra na PCcie.

Nic sie PCtowcom nie ne należy, bo za rynkiem gier PC nie stoi ŻADNA organizacja, ktora by motywywowała w jakis sposób developerow do wydania w koncu tej gry na PC, a konami nie chce sie wydawac kasy na kolejna konwersje, zeby i tak 3/4 ludkow miało pirata. Zresztą Konami ma umowy z SONY na exlusive, a jak juz powiedzialem, na PC nie ma poki co takiej instytucji. Co prawda uwazam, ze M$ to zmieni wraz z Vistą i bedzie zabiegał o gry na PC wlasnie, ale to jeszcze troche czasu.

 

Sciagam FILM 15 minutowy :o

Czyli Tobie tez,nie wiem poco Ci taki pecet,sprzedaj go,bedziesz mial wymarzona konsole.Mowisz,ze na konsole nie ma piratow? To przegladnij sobie stronki z torrentami :P Statystyki downloadu sa mw rowne :P Co do instytucji to poprostu widac,ze pecet makerzy nie sa takimi "zulami" by robic exclusivy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak XBoxowcom, posiadaczom komorek, oraz osobom, ktore stac jedynie na Pegasusa. Dla nich wszystkich ma powstac kazda gra, jaka kiedykolwiek wyszla i zdobyla rozglos, bo "im tez sie cos nalezy"?

Tak - smieszy mnie, bo wlasnie nie rozumiem faktu, dlaczego ktos potrafi wydac tysiac PLNow na karte graficzna, zeby grac w ... (wpisz sobie tytul gier), a konsoli nie kupi, bo "grafike ma do d*py", a jednoczesnie placze, ze sobie w cos nie zagra. Albo nie kupi, bo "konsola to zabawka z durnymi gierkami dla uposledzonych japonczykow" - a jednoczesnie slini sie na wiesc o wyjsciu jakiegos sredniego Devil May Cry 3, czy skadinad rewelacyjnego Resident Evila 4. A jak te gry wyjda, to bedziecie narzekac, ze grafika nie teges, bo pomimo, ze hula w 60FPS i prezentuje sie oblednie, to nie wykorzystuje PixelShader 3.0, na wodzie nie ma efektow VertexShader, a do scian nie zastosowano HDRa - mniej wiecej. I zamiast grac, przygladanie sie kazdemu pikselowi i traktowanie gier jak benchmarka. Do tego gra na klawiaturze to po prostu w przypadku niektorych gier jest jak gra w hokeja na trawie z lyzwami na nogach. Niby lyzwy sluza do gry w hokeja, ale niekoniecznie juz do gry w niego na trawie. Pewnie dostane znowu procenty za ta wypowiedz, ale w sumie mi to zwisa.

Nie zamierzam nikogo nawracac na konsole - ale jakos posiadacze PS2 czy XBoxa nie placza, ze na ich maszynki nie ma 150 FPPow rocznie, ze nie wychodza strategie, ze nie ukazuja sie kolejne czesci Flight Simulatora. Zaraz padnie argument: konsole sa do gier zrecznosciowych. Spoko. Wiec PC nie sa do gier konsolowych. Proste?

 

Konami dostalo ostro po tylku od SONY za wydanie MGS2 na XBoxa i PC i jestem pewien, ze SONY zadbalo juz o to, zeby kolejny MGS (trzeci) na zadna inna platforme sie nie ukazal. I to powinni wiedziec wszyscy, ktorzy sie MGSem interesuja. Wiec jedynym wyjsciem, aby zagrac w Metal Geara jest kupno konsoli. Proste, logiczne, brutalne.

 

Co do "skakania" trailera MGS4 - mam w domu ten trailer w wysokiej rozdzialce i zadnego chrupania nie uswiadczylem - moze kwestia zastosowanego kodeka, moze to przez to, ze trailer idzie w 60FPS a filmik jest w 23 FPSach, moze cos innego. A ze gry na konsole hacza - za to winic nalezy programistow. Sprzet tu nie ma nic do tego. Kwestia optymalizacji.

Nie placze ze nie moge pograc na max detalach. W przypadku RE 4 zalezy mi tylko by pograc w jedna z moich ulubionych serii. Nawet na najmniejszych detalach bede mial przyjemnosc z gry (o ile nie skopia sterowania)

 

Wszystkie 3 czesci przeszedlem na PSX z DS... Teraz gram na emulatorze (mozesz sobie nie wierzyc i smiac sie z tego ale dziala wrecz tak samo jak na PSX :) ) i na padzie. Fakt ze nie DS ale przynajmniej pad z analogami. Tak wiec w RE 4 bede gral na PC i na padzie :) Wiec nie widze problemu. Malo gram dlatego kupno konsoli dla mnie jest bezsensowne, bo i tak bym na niej tyle nie gral. W MGS 1 gralem calymi nocami na szaraku i procz Silent Hill i Resident Evil oraz jakis tam crashow i Tenchu to niewiele gralem. Przez wiekszosc czasu konsola lezala i sie kurzyla.

 

Zgodze sie z toba ze konsole pod gry sa stworzone i nie trzeba sie martwic o to czy nam przytnie w jakims momencie. Ale na Boga nie bede kupowac konsoli tylko dla kilku gier. Zalezy mi na kontynuacji zarowno MGS jak i RE.. (niestety o RE 5 moge z gory zapomniec) ale na PC... Gram na PC systematycznie w ET i Q3 i dlatego tym bardziej konsola by byla zbedna dla mnie... smieszne ? Ale tak ja na to patrze..

 

Zeby nie bylo wielke OT..

 

http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/...ny_e36_h264.wmv

 

Tu link do sciagniecia trailera z MGS4..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Czyli Tobie tez,nie wiem poco Ci taki pecet,sprzedaj go,bedziesz mial wymarzona konsole.Mowisz,ze na konsole nie ma piratow? To przegladnij sobie stronki z torrentami :P Statystyki downloadu sa mw rowne :P Co do instytucji to poprostu widac,ze pecet makerzy nie sa takimi "zulami" by robic exclusivy :D

Czy nie dociera do Ciebie fakt, ze niektorzy uzywaja konsol do grania w gry konsolowe, a pecetow do grania w strategie i gry, ktorych na konsolach nie ma (choc tych jest coraz mniej)?

Dlaczego kazesz mu sprzedawac PC? Gosciu ma PC i ma konsole. Gra na tym i na tym. Nie widze problemu. Ja takze posiadam PC i konsole (zarowno PS2 jak i Xa) - tez mam sprzedac pieca? I zapewne w imie czystosci rasy powininem opchnac jedna z konsol, bo jak to tak to, ze mam zarowno PS2 jak i Xa?

 

Z Twoich postow wynika jednoznacznie, ze jestes fanem gier, ktore mozna okreslic mianem "konsolowego fast foodu" - wszelakie NFSy, Tomb Raidery, Omnimushe, PoPy - gdyby na PC byl Crash Banicoot, Ratchety i Jaki, Burnouty itp to tez pewnie bys gral w nie namietnie. Ale nie grasz, bo sie uparles, ze lepszym sprzetem do grania jest PC a jedynym slusznym sterowaniem jest klawiatura. Twoj wybor. Ale nie placz, ze w cos nie pograsz.

 

Solid - domyslam sie, ze bedziesz bliski ekstazy po tym trailerze, ale daj znac, w miare obiektywnie - a przynajmniej sie postaraj ;) - czy to pokazowka efektow, czy moze w koncu jakis gameplay zaprezentowali. Bo filmik sciagne dopiero w domu, a zzera mnie ciekawosc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełny 15 minutowy trailer MGS-a 4 po prostu miażdzy.Nie widziałem nic w życiu piękniejszego niż scena na cmentarzu.Po prostu miód dla oczów.Drzewa,kwiaty,liście,trawa,gra świateł i cieni wgniatają w fotel.Podobnie jak scena prezentująca walkę Raidena z Mechami.Istne cudo.Raiden to teraz super bohater,na równi ze Snakiem,który też bardzo dobrze radził sobie podczas ucieczki przed dwoma Mechami.Szkoda że zostało mu tylko 6 miesięcy życia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ale czy pokazali gameplaya czy nie? Czy znowu animacja palcy i wasy zlozone z pierdyliarda polygonow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie dociera do Ciebie fakt, ze niektorzy uzywaja konsol do grania w gry konsolowe, a pecetow do grania w strategie i gry, ktorych na konsolach nie ma (choc tych jest coraz mniej)?

Dlaczego kazesz mu sprzedawac PC? Gosciu ma PC i ma konsole. Gra na tym i na tym. Nie widze problemu. Ja takze posiadam PC i konsole (zarowno PS2 jak i Xa) - tez mam sprzedac pieca? I zapewne w imie czystosci rasy powininem opchnac jedna z konsol, bo jak to tak to, ze mam zarowno PS2 jak i Xa?

Daj sobie spokuj sialala :D Wystarczyło kilka postów i ja juz wiem, ze hydro to typ nastawiony na "only PC", a najlepsze jest to, ze nalezy prawdopodobnie do grupy osob, dla ktorej nie istnieje pojecie PC i konsola Jest tylko PC, albo tylko konsola. Wg ich wręcz DEBILNEGO rozumowania, trzeba mieć albo konsole, albo PC. To wlasnie tego typu osoby uzywaja argumentow, "ze DO GRANIA pc jest lepszy bo mozna robic wiele innych rzeczy oprocz grania", czyli argument osoby, ktora wlasnie wyznaje opcje, ze jak by sobie kupiła konsole, to by musiała sie pozbyc PC i tych "dodatkowych funkcji". Czemu o tym pisze? Bo hydro kaze mi sprzedac konsole. Wiec Ci odpowiadam hydro.

To ze Ty wykorzystujesz PC tylko do grania nie znaczy ze inni tez to robia. Ja robie wiele roznych rzeczy na PCcie oprocz grania. I dobrze wiem, ze 'mi tez sie zadna gra nie nalezy', dlatego gdy wychodzi GTA4 to nie placze ze nie ma na PC i ze mi sie nalezy. Nie placze, bo wiem, ze bede miał next'a. Z MGS3 tez nie placze ze nie ma PC, bo mam PS2. A jak cos fajnego wyjdzie na PC to tez pogram, lecz gdy to cos sie pojawi na konsole to rowniez pogram w przeciwienstwie do Ciebie. Mam ten komfort, ze wchodzac do tematu o nowej grze mam duzo duzo wieksze szanse ze bedzie to tytuł na platforme, ktora posiadam i nie musze pozniej obchodzic sie ze smakiem po wydaniu 1,5 k na karte grafiki i udawac ze wszystko jest ok piszac, ze np "aaa, ta gra i tak mnie nie interesuje", albo zyc w swiecie fantazji piszac naiwnie "pewnie i tak bedzie".

No offence, ale niestety wszedzie, w kazdym topicu w ktorym jest jakies zagadnienie odnosnie roznic PC i konsoli, to nie ma bata, zebys nie odwrocił kota ogonem na korzysc PC. :F

 

Solid - domyslam sie, ze bedziesz bliski ekstazy po tym trailerze, ale daj znac, w miare obiektywnie - a przynajmniej sie postaraj ;) - czy to pokazowka efektow, czy moze w koncu jakis gameplay zaprezentowali. Bo filmik sciagne dopiero w domu, a zzera mnie ciekawosc :rolleyes:

sie sciaga. Mam dopiero 25% :( leci jak krew z nosa - aktualnie 4kb/s

 

Ale czy pokazali gameplaya czy nie? Czy znowu animacja palcy i wasy zlozone z pierdyliarda polygonow?

IMO pokazą gameplay w zupelnie osobnym trailerze, tak jak z MGS3. Jedno jest pewne. Jesli maja 15 minutowy trailer, ktorego czesciami są krótkie urywki z wiekszych wstawek, to znaczy, ze tych wstawek z gry maja juz naprawde bardzo dużo. A to tylko swiadczy ze moze i w tym roku uderzy juz MGS4, albo na początku 07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

I wlasnie dlatego wole pecety bo one sa do wszystkiego i niewykorzystuje ich tylko do grania,bo to jest zrodlo multimedialne sluzace do wszystiego - proste.Tak samo uwazam,ze MGS3 bedzie na peceta bo mial wyjsc tylko kiedy? Nie sadzilem,ze jak zadam to pytanie to znow pojawia sie takie offtopiki,chcialem normalnej odpowiedzi z konkretna data i wiem,ze takowa na bank bedzie wiec niech ktos laskawie odpowie a nie wyjedzie nagle z textem,ze nie wyjdzie bo wyjdzie i ja to wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie dlatego wole pecety bo one sa do wszystkiego i niewykorzystuje ich tylko do grania,bo to jest zrodlo multimedialne sluzace do wszystiego - proste.Tak samo uwazam,ze MGS3 bedzie na peceta bo mial wyjsc tylko kiedy? Nie sadzilem,ze jak zadam to pytanie to znow pojawia sie takie offtopiki,chcialem normalnej odpowiedzi z konkretna data i wiem,ze takowa na bank bedzie wiec niech ktos laskawie odpowie a nie wyjedzie nagle z textem,ze nie wyjdzie bo wyjdzie i ja to wiem

Oj... rzeczywiscie... sorry wielkie, ze sie z Toba kluce, bo widac, ze ty jednak wiesz wszystko. Wiesz ze MGS3 bedzie to pewnie bedzie. BO TY WIESZ.... -_-

 

argument "bo ja wiem" ma tutaj wartość równą zeru, zreszta tak jak wiekszość Twoich postow.

 

"ja wole pecety bo sa do wszystkiego" - ale co to ma do tego? Czy ktoś Ci w domu zabrania miec i tego i tego, ze musisz coś preferować? ofkorz 7900 kupiles, aby robic te wszystkie inne rzeczy oprocz grania, co? Zreszta porownanie - ja wole komórkę niz cyfrówke, bo na komórce moge robic inne rzeczy niz tylko zdjęcia.

 

zreszta argumentacja na takim samym poziomie jak tutaj

Czyli Tobie tez,nie wiem poco Ci taki pecet,sprzedaj go,bedziesz mial wymarzona konsole.Mowisz,ze na konsole nie ma piratow? To przegladnij sobie stronki z torrentami :P Statystyki downloadu sa mw rowne :P Co do instytucji to poprostu widac,ze pecet makerzy nie sa takimi "zulami" by robic exclusivy :D

"zulami" - to mnie rozwaliło poprostu. Ty masz pojecie jakies o rynku gier czy nie? Uwazasz ze robienie exlusivow to "zulerstwo", albo ze developerzy robia to ze zwyklej zlosliwosci? Jesli tak, to az sie zastanawiam czemu z Tobą dyskutuje, bo to tak jakbym rozmawiał z kims z innego swiata, ktory ma wlasne wyobrazenie o rynku gier. I gdzie ja napisalem, ze piratów na konsole nie ma? WSKAZ MI CYTAT JESLI MI TE SŁOWA WCISKASZ DO UST! I nie porównuj statystyk downloadu, tylko statystyki sprzedaży!

 

zal

 

aha. i nie dziw się Ty (ani reszta czytajacych to), ze powstaje taki offtop, ale Ty w tematach tego typu, w ktorych tematem dominujacym są konsole, piszesz poprostu czasem takie bzdury, ze są osoby takie jak sialala czy ja, ze czuja sie zobowiązane naprostować to bo inaczej ja osobiscie gdybym tego nie zrobił, to czułbym sie jakbym sie przyczyniał do szerzenia wsrod polskich graczy (wiekszych lub mniejszych), bzdurnych info na temat konsol, gier i ogolnie całego rynku jakie Ty usilujesz tu powciskac ludziom, jako niby Twoje argumenty.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie dlatego wole pecety bo one sa do wszystkiego i niewykorzystuje ich tylko do grania,bo to jest zrodlo multimedialne sluzace do wszystiego - proste.Tak samo uwazam,ze MGS3 bedzie na peceta bo mial wyjsc tylko kiedy? Nie sadzilem,ze jak zadam to pytanie to znow pojawia sie takie offtopiki,chcialem normalnej odpowiedzi z konkretna data i wiem,ze takowa na bank bedzie wiec niech ktos laskawie odpowie a nie wyjedzie nagle z textem,ze nie wyjdzie bo wyjdzie i ja to wiem

Przeciez dostales konkretna odpowiedz. Nie wyjdzie na PC'ta. A zagrac bedziesz mogl gdy emulacja gier z PS2 na piecu bedzie mozliwa (nie chodzi mi o slideshow), czyli za jakies 2-3 lata :D. Czy taka data premiery Cie zadowala?

 

Co do tego filmiku z MGS4 to fajny byl poczatek pokazany z pierwszej perspektywy jakiegos zolnierza :). Podobalo mi sie nie powiem, imo warto sciagnac ten trailer by ta akcje zobaczyc.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego filmiku z MGS4 to fajny byl poczatek pokazany z pierwszej perspektywy jakiegos zolnierza :). Podobalo mi sie nie powiem, imo warto sciagnac ten trailer by ta akcje zobaczyc.

Ten motyw ze MGS4 ma byc niby FPS'em i nagle osoba z ktorej oczu patrzymy dostaje w pysk od snake'a i pisze ze to MGS, a nie FPS? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten motyw ze MGS4 ma byc niby FPS'em i nagle osoba z ktorej oczu patrzymy dostaje w pysk od snake'a i pisze ze to MGS, a nie FPS? ;d

Dokladnie ta akcja :). Na poczatku myslalem, ze zmienili konwencje gry i bedzie to FPS :D. Imo nawet by to dobry pomysl byl tylko ciekawe co na to fani serii z Snake'iem by powiedzieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

chcialem normalnej odpowiedzi z konkretna data i wiem,ze takowa na bank bedzie wiec niech ktos laskawie odpowie a nie wyjedzie nagle z textem,ze nie wyjdzie bo wyjdzie i ja to wiem

Jedyna wlasciwa odpowiedz: wersji na PC nie bedzie nigdy, przenigdy, chyba, ze ktos napisze konwersje bez zgody Konami - zagrasz w MGS3 na PC dopiero gry bedzie mozliwa emulacja gier z PS2 na PC.

EOT.

Podobnie jak MGS4 bedzie WYLACZNIE na PS3, gdyz jest to tzw. System Seller. Rownie dobrze mozesz pytac, kiedy na PC wyjdzie Gran Turismo 4.

 

Co do emulowania gier na PC z PSX: sam tak gram w niektore tytuly (Silent Hill 1, Resident Evil: Director's Cut, swego czasu Gran Turismo 1&2, Tekken 3) - zreszta dzieki emulacji przeszedlem SH1 i RE, bo nie mam memorki od PSOne, ktora jest wymagana na PS2 podczas odpalania gier z PSXa do zapisu stanow gier :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...