Skocz do zawartości
RogerWhite

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorszy trailer ze wszystkich. Poprzednie były o wiele lepsze. Nic dziwnego że Konami rozważa wypuszczenie MGS 4 na inne platformy. PS3 sprzedaje się tak beznadziejnie,że firma nic nie zarobi jak wypuści tą grę tylko na PS3. Podobnie jest z innymi grami. To nie PS2,które sprzedawało się doskonale i opłacało się wydadawać exlusivy.

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO trailerowi nic nie brakuje. Czego tu było oczekiwać? Gołych kobiet :D ? (ale faktem jest że mogliby dać nieco gameplay'u).

 

Poza tym nikt nie podał linka? Wstyd ;).

 

720p, wmv i mov do wyboru ;).

 

http://download.gametrailers.com/gt_vault/..._e32k7_h264.wmv

 

http://download.gametrailers.com/gt_vault/..._e32k7_h264.mov

 

A teraz serio, "AVON, porozmawiajmy" o trailerze ;).

 

Premiera na początku 2008 roku (jak znam życie to będzie marzec, Konami zmieści się przed końcem roku fiskalnego :damage_wall: ale kosztem graczy którzy będą czekać i czekać i czekać...), trochę pojechali, no i moja "myśl" żeby dla tej gry kupić PS3 już zostaje oddalona w przyszłość (może PS3 jeszcze potanieje do tego czasu :D...albo gra wyjdzie też na XO ;) ).

 

Animacja mogłaby być płynniejsza na tam trailerze + cienie z cyklu "poszarpane krawędzie" (dobrze że chociaż są nieco rozmyte).

 

Reszta w spoilerku, może ktoś nie widział jeszcze.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Raiden to nieśmiertelny jest?? Niby w jego żyłach płynie syntetyczna krew, jakieś nanomaszyny, może ma zdolność do samoregeneracji bo chyba by się tak po prostu nie dźgał mieczem wiedząc że Vampa to i tak nie ruszy?? Swoją drogą, stawiam że koleś w obozie z początku trailera który nie pada jak inni (kominiarka, ciemne okularki) to właśnie on "undercover".

 

Naomi znowu gra chyba jakiegoś podwójnego agenta, niby "zabij Liquida" a na filmiku widać ją w śmigłowcu do którego ma wsiąść Liquid (tyle że pewnie teraz jest po naszej stronie a Liquida to tylko "ma na oku")

 

EDIT: No po obejrzeniu jeszcze raz to już nie wiem czy Naomi chce się pozbyć Liquida czy nie, mogłem coś "znadinterpretować".

 

Jak jeszcze ktoś coś ciekawego zauważył to niech pisze. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz rację RALF11, ale to właśnie dzięki takim zabiegom w grze można wiele razy się "zdziwić" (pozytywnie głównie). Kojima z jednej strony daje graczom coś nad czym mogą dumać a jednocześnie nie odkrywa kart przed rozpoczęciem gry (w zasadzie to pewnie znowu póki co widzimy ino marną cząstkę całości ale to chyba nie jest złe ;) ).

 

Pomyślałem sobie o czymś, Kojima nie raz mówił że tym razem gra rozgrywa się na całym świecie, że Snake zwiedzi nieco miejsc tymczasem ciągle w filmikach i screenach widzimy "widokówki" z terenów a'la Bliski Wschód. Jeżeli faktycznie zwiedzimy kilka miejsc to już jest to potwierdzenie tego co napisałem wyżej -> dostajemy marne skrawki...a i tak cieszymy michę :D.

 

Pozdro dla fanów i nie tylko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy trailer ze wszystkich. Poprzednie były o wiele lepsze. Nic dziwnego że Konami rozważa wypuszczenie MGS 4 na inne platformy. PS3 sprzedaje się tak beznadziejnie,że firma nic nie zarobi jak wypuści tą grę tylko na PS3. Podobnie jest z innymi grami. To nie PS2,które sprzedawało się doskonale i opłacało się wydadawać exlusivy.

na E3 było zapewnienie że gra pozostaje exlusive'm dla PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to napisać. A o premierze w 2008 roku było wiadomo od jakiegoś czasu. W dodatku ma to być ostatnia część MGSa więc wyznawcy Snake'a mają ostatnią szansę na zagranie na PS3. Ja na szczęście do nich nie należę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

na tle innych trailerow to filmik i grafika MGS4 jest zwyczajnie biedna,cieniutkie tekstury otoczenie itp,ogolnie leje na ta gre ,jednak obserwuje ja z ciekawosci jak rozwija sie cala seria,i chociaz gra mi sie nie podoba to w ostatnim trailerze ,bardzo dluga scena walki Raidena z jakims nieznanym mi gosciem zbila mnie z fotela,a moment kiedy Raiden wbija sobie miecz w brzuch aby ranic tez wroga byla wspaniala :),jednak to wszystko co mi sie podobalo,jesli gra bedzie tak samo wygladac wizualnie jak teraz w 2008 roku to bedzie graficznym gniotem,choc byc moze grywalnoscia pobije niejedna gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tle innych trailerow to filmik i grafika MGS4 jest zwyczajnie biedna,cieniutkie tekstury otoczenie itp,ogolnie leje na ta gre ,jednak obserwuje ja z ciekawosci jak rozwija sie cala seria,i chociaz gra mi sie nie podoba to w ostatnim trailerze ,bardzo dluga scena walki Raidena z jakims nieznanym mi gosciem zbila mnie z fotela,a moment kiedy Raiden wbija sobie miecz w brzuch aby ranic tez wroga byla wspaniala :),jednak to wszystko co mi sie podobalo,jesli gra bedzie tak samo wygladac wizualnie jak teraz w 2008 roku to bedzie graficznym gniotem,choc byc moze grywalnoscia pobije niejedna gre ;)

Hmmm, moje zdanie jako fana serii MGS pewnie będzie extremalnie nieobiektywne (:P) ale jak dla mnie gra na pewnie nie prezentuje się źle. Kojima mówił i dalej to podkreśla że na fotorealistycznej grafie mu nie zależy i nie to było jego celem. Fajnie że zauważyłeś że tu gameplay zrobi swoje, raczej o ten aspekt się nie obawiam ;).

 

BTW: Ten gość to Vamp (i wszytko wskazuje na to że jest nieśmiertelny ;), poznaliśmy już go w MGS2 )

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zmienili customowe M4 na SCAR-H

Podejrzewam że broni i modyfikacji do nich będzie multum. Kojima mówił że w teamie mają niezłego świra na punkcie broni. Zresztą podobno bronią będzie można się wymieniać przez neta z innymi graczami, jaki byłby w tym sens gdyby była ich "standardowa" ilość (choć i tak duża jak na takie gry)?. SOPMOD M4 raczej też będzie ;).

 

Z innej beczki, Japończycy już grali w demko na specjalnym pokazie ale poza kilkoma konkretami z tego wydarzenia nie widziałem jeszcze reakcji ogólnej (czyli czy fajnie się gra). Podobno w tej demówce Snake miał do dyspozycji AK-102 (nawet nie wiedziałem że jest coś takiego :P), RPG i nóż jakiś taki "elektryczny" do ogłuszania wrogów (pewnie coś jak alternatywne użycie HF Blade z MGS2). Jak na razie zero screenów czy filmików z tego pokazu ale podobno po party związanym z dwudziestoleciem serii stosowne filmiki mają pojawić się w sieci oficjalnie (ciekawe czy tyczy się to tylko PSS czy Internetu ogółem :) ). Po stosowne info zapraszam na www.metalgearsolid.us, tam zawsze można dorwać ciekawe info a tych po E3 jest mnóstwo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny trailerek. Zapowiada się godny następca GENIALNYCH poprzedników serii. Dla tej gry warto będzie kupić PS3...olewać pojękiwania malkontentów :wink:

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony sie jednak cieszę iż wyjdzie pozniej ;) Boje się tylko, ze US to będzie wczesny 2008, a wersja PAL moze byc pozniej ;(

W kazdym razie dobrze, bo do tego czasu zdąze przejsc sobie wazniejsze tytuly na x360, a potem sie zadecyduje czy sprzedac x360 czy zbierac na kolejnego next'a ;)

 

Teraz co sądze o trailerze? Koleś w czarnych okularach z nowego Fox Hound to imo jakiś kolejny klon Big Boss'a albo snake'a Kolejne pokolenie. To ze nie jest to jakaś zwykla postać swiadczy o tym, ze podkresloną w pewnym stopniu tą osobę w obu trailerach (zakładając oczywiście ze wtedy, co z pod maski wystawały bląd włosy, gdy udawał posąg to ta sama postać)

 

Myślę, że to klon Snake'a albo klon BB taki sam jak Snake, bo...

1. Postać ta ma na imię Dave - tak samo jak Solid Snake (mówił o tym w MGS1 w zakończeniu gdy Meryl przeżyła)

2. Maska udająca snake'a w trailerze z TGS moze o tym świadczyć

3. Blond wlosy to żadna nieścisłość. Przecież zarówno Liquid jak i Solid mieli blond włosy, tylko ze Solid się umyślnie farbował by nie przypominać brata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest na prawdę taka świetna? Jakoś nie mogę się do niej przekonać. Kiedyś próbowałem (jeszcze na PC) zagrać w jedynkę i dwójkę ale nic z tego nie wyszło. :)

Czlowieku, wedlug mnie seria MGS to najlepsze gry EVER :D. Jednyke przeszedlem ze 3 razy w tym raz bez radaru, dwojke 2 razy (5 minut temu sie wkurzylem bo teraz przechodze ja trzeci raz i nie moge pokonac solidusa arghhh - gram na hard :D). 3 czesc przeszedlem jeden raz... Dzis chyba uda mi sie pokonac tego ciecia to biore sie za 3 czesc. Dodam, ze ogolnie jestem niecierpliwy i zadnej gry nie przeszedlem tyle razy ile MGSy... bym musial sie zastanowic czy jakas wogole 2 razy przeszedlem hyhyhy... Jesli chodzi o grafike to szczerze mowiac leje na to. Najwazniejsza w tym wypadku przyjemnosc z gry! Na PS2 jak widac ciagle ta gre molestuje i wogole mi to nie przeszkadza.

 

Kurde przydaloby sie jeszcez PS3 :D.

 

Pozdro

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczegooooo?

 

Dlaczego mu nie zgolą tych wąsów ; o

 

bez tych wąsów by snake wygladał jak konkretny madafaka, co z tego iż posiwiały. Teraz wyglada jak jakis koleś co buki obala tylko ze jest ubrany w kaftan od Tokugawa Heavy Industries

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tych screenach już coś widać ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

ps.

martian1 "człowieku" ;) coś słabo ci idzie przechodzenie MGS'a, raptem 8 razy

ja Diablo II ukończyłem już z 50 razy o dodatku nie wspominając :D

 

edit

filmiki

http://media.ps3.ign.com/media/714/714044/vids_1.html

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. screen... bez komentarzy (akurat dziś kumpel ode mnie dostał w kule z otulinowej - niechcący).

Kojak_ct - nie graj w tą grę, wsłuchaj się w postacie, poczuj ich uczucia, a jeżeli nic z tego nie wyjdzie - daruj sobie ostatecznie (a przynajmiej na kilka lat).

Snake - co Ci wąsy przeszkadzają, fakt, przypomina Ocelot'a teraz, lecz przynajmniej widać, iż "nie jara" go pujście na kolejną misję. Ponadto imo wygląda z nimi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minutowy filmik z gameplay'a już jest

 

oto kilka mirrorów daje

 

http://www.gamersyde.com/leech_4139_en.html

http://www.gametrailers.com/player/22703.html

http://www.gamevideos.com/video/id/13378

Powiem ze gra zapowiada się naprawdę SYYYYYTO!

 

ja tego niestety nie wiedzę :blink:

na dzień dzisiejszy gra prezentuje się naprawdę słabo pod każdym względem. grafika, gameplay, animacja (szczególnie bieganie komicznie wygląda), ai do bani. ogólnie gra jest w bardzo wczesnym stadium produkcji. nie wiem jak kojima productions wyobrażało sobie premierę w 2007r.

widok fpp jest również do bani ! ręka wygląda jak proteza z drewna :D

 

 

edit.

arsenał i beczkę to chyba z [gluteus maximus] wyciąga :D

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejdź sobie MGS3:Substance :)

 

Będziesz wiedział dlaczego się zapowiada SYTO :)

 

animacja? To samo co w MGS3 + kilka ruchów

grafika? tekstury rzeczywiscie zasysają, ale wyglad postaci jest naprawde niezly

gameplay? to juz kwestia umowna. MGS4 to nie nowa gra. To kultywowanie tradycji MGS'ów a nie podpasowanie pod Splinter Cell. Albo się ten specyficzny taktyczno-skradankowy arcade kocha, albo nienawidzi.

 

No i ta fabuła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w drugą część MGS i to na PC, ale była to jedna z najlepszych gier w jakie grałem (gameplay no i ten scenariusz :) ).

Filmik wygląda świetnie jak dla mnie, aż żałuję że pewnie w to nie pogram tak jak w MGS3.

 

Sprzedam nerkę za x360+ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejdź sobie MGS3:Substance :)

 

Będziesz wiedział dlaczego się zapowiada SYTO :)

 

animacja? To samo co w MGS3 + kilka ruchów

grafika? tekstury rzeczywiscie zasysają, ale wyglad postaci jest naprawde niezly

gameplay? to juz kwestia umowna. MGS4 to nie nowa gra. To kultywowanie tradycji MGS'ów a nie podpasowanie pod Splinter Cell. Albo się ten specyficzny taktyczno-skradankowy arcade kocha, albo nienawidzi.

 

No i ta fabuła ;)

Zgadzam sie z toba :D. Ta cala fabula, kazda postac ma jakas historie i wogole WYPAS. Nawet jak gra bedzie zblizona animacja itp. do MGS3 to ja narzekac nie bede :D. Poza tym w kazdym MGSie bylo pelno roznych smaczkow, kto gral wie o co chodzi ;)

 

PS. Hehehe, wlasnie zaczalem MGS3: Subsistence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy metal był genialny, mi najbardziej podobała się pierwsza i trzecia część. Druga częśc była tylko super :)

 

MGS to jedna z nie wielu gier w których miałem łezkę w oku, Klimat, muzyka, grafika zawsze stały na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Obejżałem ten gameplay i gra mnie zaciekawiła. Chyba jednak się skuszę i ją kupię. :) Fakt, że snake beczke nosi w kieszeni ale w niczym to nie przeszkadza. :) Nawet, jak by bazooke wyciągał z gaci. :) Gra zapowiada się klimatycznie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...