Skocz do zawartości
poca

Geforce 7800 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Takie glupie pytanie R.i.P. z tego co wyczytalem chcesz przechwytywac obraz na kompa. Czy Twoj TV posiada wyjscie TV? Bo z tego co czytam to podlaczasz karte z wejsciem czy to s-video czy chinch w TV. Ale podlaczasz wejscie karty z wejsciem TV to jak televizor ma wyslac sygnal skoro on na niego czeka :? Nie widzilem TV w wyjsciem video ,moze takie istnieja. Jesli jestem w bledzie to prosze sprostowac :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoooora :? ja mam na kręconej max 60C (wentyl stock na 100% w 3D) po godzinie w gierce..

 

bude masz wentylowana wogóle??

Witam, mi nawet niestetty nie pomaga ustawienie wentyla na 100% bo i tak temp momentami dochodzi do prawie 80stopni, ale oczywiscie z karta nic sie nie dzieje, nie wyskakuja zadne arty, ani nic sie nie zwiesza, ale zas jak wlacze NFS Underground 2 to temp nie przekracza 65stopni. Wiec o co moze chodzic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać, ale prawdopodobnie dziś pokażę te 4,5k. Brakuje już naprawdę niewiele. Przyznaję jednak, że mark jest bardzo wymagający, co z pewnością jest też zasługą wyższej rozdziałki.

Powiem tylko, że podniesienie taktowania rdzenia o 10 MHz, daje mi ok. 20 punktów :zonk:

 

Jak ktoś jest dociekliwy, to znajdzie już mój wynik na ORBie (jest podpisany moim nickiem). Ja, tak jak obiecałem, linka podam dopiero gdy pęknie 4,5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się. Nie chciało już mi się wyciągać karty i robić pencil moda na pamięci. Na razie zostaję z tym wynikiem.

 

4493 marki 06

 

Dołączona grafika

 

Gołym okiem widać, że CPU ONE CORE, jest bardzo wąskim gardłem.

 

 

 

Pozdrawiam i zachęcam do rywalizacji posiadaczy jednojajowców.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze w 3dmarku2k6 bardzo dużą rolę odgrywa procesor, i 2jajowiec bardzo by sie przydał aby wynik był wiekszy! jednojajowiec musial by miec chyba z 3500mhz aby powalczyc x2 powiedzmy 2500mhz.

 

 

W 2k5 tez sie poprawilem prawie 9k :]

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem

posiadam GAINWARDA 7800GT GS ma on na standardzie ustawione zegary 450/1100

i jak gram w bf2 to wyskakuja mi artefakty czy to jest wina slabego zasilacza 300W modecom feel :blink: dal mi go w sprzedawca jako zastepczy powiedzial ze ciagie nawet na gtx :? nawe ale w poniedzialem bede mial juz chieftecka 450W i nie wiem czy to jest wina zasilacza czy moze jakas uszkodzona karta ale watpie zeby byla to karta....... prosze o pomoc :sad:

ps a slyszalem ze gainwardy sie dobrze kreca nawet do 500/1300 wiec prosze pomorzcie a u mnie nawet przy 400/1000 wyskakuja czasami

Edytowane przez wodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie glupie pytanie R.i.P. z tego co wyczytalem chcesz przechwytywac obraz na kompa. Czy Twoj TV posiada wyjscie TV? Bo z tego co czytam to podlaczasz karte z wejsciem czy to s-video czy chinch w TV. Ale podlaczasz wejscie karty z wejsciem TV to jak televizor ma wyslac sygnal skoro on na niego czeka :? Nie widzilem TV w wyjsciem video ,moze takie istnieja. Jesli jestem w bledzie to prosze sprostowac :D pozdro

sprostuje: moj 14calowy philips ma z tylu tylko EURO, i podpinam tam kabel euro a koncowka tego kabla svideo do kompa... a na wiekszym tv 21 philpsa, na przodzie jest gniazdko svideo, i czincze audio video, a z tylu euro.

uwazam ze to nie gra roli czy tv bedzie mial wyjscie tv, bo wiele osob przechwytuje obraz na normalnych tv, imo nie posiadajacych (jelis istnieje cos takiego) takowych wyjsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem

posiadam GAINWARDA 7800GT GS ma on na standardzie ustawione zegary 450/1100

i jak gram w bf2 to wyskakuja mi artefakty czy to jest wina slabego zasilacza 300W modecom feel :blink: dal mi go w sprzedawca jako zastepczy powiedzial ze ciagie nawet na gtx :? nawe ale w poniedzialem bede mial juz chieftecka 450W i nie wiem czy to jest wina zasilacza czy moze jakas uszkodzona karta ale watpie zeby byla to karta....... prosze o pomoc :sad:

ps a slyszalem ze gainwardy sie dobrze kreca nawet do 500/1300 wiec prosze pomorzcie a u mnie nawet przy 400/1000 wyskakuja czasami

powiem jescze tylko ze z tym zestawem mam amd 4000+ san diego dfi lanparty nf 4 sli-d geil ultra-x wiem ze mam zaslaby zasilacz ale czy przez to moga wyskakiwac arty :huh:

Edytowane przez wodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprostuje: moj 14calowy philips ma z tylu tylko EURO, i podpinam tam kabel euro a koncowka tego kabla svideo do kompa... a na wiekszym tv 21 philpsa, na przodzie jest gniazdko svideo, i czincze audio video, a z tylu euro.

uwazam ze to nie gra roli czy tv bedzie mial wyjscie tv, bo wiele osob przechwytuje obraz na normalnych tv, imo nie posiadajacych (jelis istnieje cos takiego) takowych wyjsc

No wlasnie tak sobie mysle ze to EURO ktore posiadasz z tylu w tej czternastce to jest wejscie. Ja uwazam ze to odgrywa kluczowa role ,bo te gniazda ktore podales (za wyjatkiem s-video ktorego nie znam) to sa wejsciami video i nie ma szans aby TV wyslal tymi wejsciami jakiejs informacje do kompa :?

No wlasnie ciekawi mnie to KTO tak postepuje i uzyskuje pozadany efekt :unsure: Jesli tak sie da to bede mile zaskoczony :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK

btw. masz kase na taki sprzęt jak 4000+, SLi-D a masz taki kupowy PSU Oo

won do sklepu po jakiegoś Tagana :D

hm niby zasilacz slaby ale na cpu trzyma napiecie udalo mi sie podkreci procka do 3.1ghz przy 1.44v pamieci chodza na 2.2.2.5 czy to jest dobry oc ? jak myslicie ale grafa mi staje przy puszczeniu aquamarku za drugim razem teraz to napewno jest winny zasilacz! teperatura procesora w stresie 55stpni na standardowym chodzemi :wink: no i bez krecenia grafy przypomne ze z winy zasilacza musualem jescze obnizyc taktowania graficzne do 400/1000 a mam 7800Gt GS i w aquamrku wywala mi 95fps to chyba dobrze Edytowane przez wodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to wina pamieci? spobuj dac mniejszy dzielnik, umnie podobny efekt byl gdy pamieci lecialy 261 , to obraz zatrzymywal sie w 3d ,chociaz memtest ok, i wszystkie sp2004 i w ogole. Sprobuj dac mniejszy dzielnik i sprawdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak juz tutaj gdzies pisalem kolega nabyl 7800GT Gainwarda w wersji GS.

no i teraz okazuje sie nie wszystko takie rozowe. expert tool ustawia w trybie podkreconym zegary tylko na 440/1000 :( wg producenta powinno byc 450/1100. do OC jeszcze nie mial czasu przystapic, ale coolbits wykryl mu 445/1110 (nie testowal jeszcze) czemu tak sie dzieje? winny jest stary bios karty?

 

update:

wyniki z marka05

440/1000 - ~7200

450/1100 - 7545

Edytowane przez archaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale expert tool z tego co pamietam powinien wykrywac dobre taktowania (450/1100) i ustawiac je jako domyslne. pytam sie skad brak tych 10 i 100 MHz - sterowniki, bios i czy warto pisac do serwisu?

Edytowane przez archaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie przejmował tym ze w jedym programie wykrywa sie dobrze w drugim zle, wazne ze dziala poprawnie na takich ustawieniach jakie producent gwarantuje.

Tak jak Greg napisał, niech kolega ustawi sobie recznie i po sprawie.

PS: Na jakich ustawieniach chodzi ci maksymalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...