Skocz do zawartości
Met

Jaki Telefon Ma Mocną Baterię?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Siemensa C65 i jestem załamany baterią, trzyma max 3 dni. Po dokupienu na allegro niby-3x-większej i obniżeniu poziomu podświetlenia trzyma max 4 dni.

Po prostu bateria ma malutkie wymiary i więcej niz 750mAh się nie da upchnąć. Stąd pytanie... jaki telefon długo trzyma na baterii.

Zależałoby mi zeby był też 'w miarę' współczesny i niezawodny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod wzgledem baterii najlepsza byla chyba Nokia 6310/6310i, ktora na standardowej litowo-polimerowej potrafila trzymac nawet 3 tygodnie. Wszystkie wspolczesne telefony nie sa w stanie dzialac dluzej niz 3 czy 4 dni bez ladowania baterii, ma za duzo pradozernych bajerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej nokii to wiem, ale ona strasznie duza i stary model... Takich raczej juz sie nie kupuje. Moja dziewczyna ma taka, dokupila sobie baterie 3000mAh, przyprawiajac sporego garba komorce, teraz trzyma 1m-c.

Ale chodzilo mi o cos nowszego. W sumie wystarczy poreczny telefon z 1200-1500mAh i byle jakim kolorowym wyswietlaczem, nawet bez aparatu i polifonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ten co masz i nie dzwon :mur: Bedziesz mial baterie na tydzien.

Sam mam kilka telefonow i duzo dzwonie (4-5h dziennie) i zaden nie trzyma dluzej niz dwa-trzy dni. Nawet nokia, a mam dwie.

Edytowane przez LordRene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nokia 7210 - wlasnie taka kupilem dla siostry ... tania, z kolorowym wyswietlaczem, bateria 3ma ok tygodnia minimum, polifonia, java i inne bzdety .... no i to nokia ... acha i telefonik jest bardzo maly i zgrabny (jak moj SE K700i)

 

tania i rozsadna propozycja dla ciebie ;) (niska cena ~ 220-300)

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też muszę kupić telefon, żę by trzymał jak najdłużej.

Byłem zainteresowany Nokią 6230, gdyż reklamują ją jako "następca 6310i" ale jak mówicie że ona nie wytrzymuje za długo to c w końcu???

Zostaje mi tylko 6310i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal jakas Fałke, osobiscie posiadam Motke T722i ktora mam juz chyba ze 3 lata i bateria trzyma tydzien bez problemu. Myslę ze to dlatego bo jest wył. główny wyswietlacz [jak to w fałkach] ;] i automtycznie bateria zrzera mniej prada ;] , a musze podkreslic ze urzymam koma non stop najczesziej sa to rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Jak bateria ma 2000mah to nie kupujcie jej. W rzeczywistości trzyma krocej niz standardowa np. 750Mah. Jak chcesz coś z kolorowyw wyświetlaczem to M55 też nie, po jakimś czasie trzyma 2-3 dni. S55 troche lepiej ale też słabo. K750 trzyma mi tydzien na uzywaniu sms,mp3,czasem foto i kamerka,gry. Ogolnie bardzo dobra ma baterie. Nokia 6230i troche slabsza jest pod tym wzgledem ale 5 dni wytrzyma.

EDIT/ 6310i to tylko do telefonów i sms. Na tym sie konczy funkcjonalność odradzam w 100%...

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nokia 8210 na litowej dodatkowej bateri.. juz nie pamietam pojemnosci trzyma mi kolo tygodnia

motka v360 3,4 dni max

siemens cx65.. katastrofa 2 dni

c65... 2,3 dni max

se k700i ..w granicy 4-6 dni

siemens sl45i od 4 dni to tygodnia

hmm nie pamietam jaki jeszcze telefon mialem ;) ale jak sobie cos przypomne to dopisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Nie wytrzyma Ci W800 2 tygodnie :) No chyba ze bedzie lezec i nic nie bedzie dzwonic i przychodzic sms... I to nie jest prawda ze litowo-polimerowe trzymaja dluzej. to juz bylo sprawdzane tzn takie same baterie (jonowa i poli) +test i wychodzilo tak samo przewaznie.Mozna miec baterie 750Mah i bedzie trzymac tydzien i 1500 ktora bedzie trzymac 4dni, heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Moja Nokia 6230i przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje tydzień spokojnie (co najmniej kilka godzin dziennie chodzi moduł BlueTooth).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluskwa przesadził z 2 tygodniami, ale W800/K750 bez zbędnego męczenia go pochodzi nawet z 6-7 dni.

U siebie zaobserwowałem więcej. Telefon tylko w trybie czuwania, przychodziły 2-3 smsy dziennie i wytrzymał 9 dni.

Ale wydaje mi się, że to już jest max co można było osiągnąc chyba.

Na codzień przy częstych rozmowach i słuchaniu mp3, to bateria starcza mi na 3-4 dni.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ja tez wiecej :) Jeszcze wczoraj mialem imprezke, ludzie sie bawili telem, dzisiaj z 15 mp3 wysylalem przez Bluta i mam 50% a nie ladowalem od piatku czy soboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no racja przesadziłem :oops: mozliwe dlatego, ze nie uzywam dzwieków rozmow ani sms. 3 dni temu ładowałem baterie, teraz mam 64% energi. Nie grałem, nie słuchałem mp3, ale rozmowy i sms były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim W550i z tą samą baterią 900mAh co w W800i czy K750i trzyma mi 3 dni przy INTENSYWNYM UŻYTKOWANIU

A to co rozumiem przez intensywne uzytkowanie

- 50 sms na dzień

- pare telefonów

- słuchanie muzyki około pół godziny

 

Najwiecej pobierają smsy, bo wyświetlacz. Telefon gdyby nie smsy trzymałby 5 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Met nie wiem na jakiej cenie telefonu Ci zależy, ale to co opisywał Pluskwa i ja to praktycznie te same telefony z tą samą baterią.

IDENTYCZNE wręcz są D750i/K750i z tym że ten pierwszy jest nawet tańszy o 100zł. Na dzień dzisiejszy jak trafisz na okazję to za 700zł jest Twój. Zmniejszysz sobie jasnosc wyswietlacza tak jak Pluskwa (w sumie ja tez zmneijszylem do 70% ;) ) i pojedziesz na takiej baterii dobre 4 dni, czasem tydzień

A co do nowoczesności tego telefonu... to wierz mi że wsród znajomych będziesz najlepszy ;) o ile żaden z nich nie ma któregoś SE z tej trójki (K, W i D) albo Nokii za 1.500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...