Skocz do zawartości
Met

Jaki Telefon Ma Mocną Baterię?

Rekomendowane odpowiedzi

W 6020 (a wiec i w 6021 jesli ktos nie korzysta duzo z Bluetootha) bateria trzyma jakis tydzien

 

A w Nokii 6510 po zakupieniu dobrej baterii litowo-polimerowej dzialalo i 10 dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Wiesz K,W,D to wzgledne takie jest bo D750@K750 a K750@W800(design & sofcik) Kiedys mam zamiar se wlozyc obudowke od W800 bo brzydka nie jest a mala zmiana jest fajna, ale narazie kreci mnie ta czern :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t68i, ale brak polifoni, t300, spokojnie wytrzymuja tydzien nie wiem jak nowsze.

Mialem t300 i trzymal mi tydzien przy normalnym uzytkowaniu, przy bardzo intensywnym uzywaniu trzymal 5 dni, max trzymal rowne 2 tyg !! - bylem na wczasach za granica i nie dzwonilem :P

Niestety wypral sie razem ze spodniami :P

Aktualnie mam n6230i i trzyma od 1 doby ! do max 5 dni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam K500i ;) Jak korzystam sporo czyli wysylam sms'y slucham MP3 ( po skonwertowaniu wchodzi 6 empetrojek ;] ), krece filmy, to wytrzymuje jakies 2 dni. Jesli od czasu do czasu wysle sms'a, odbiore troche rozmow, to trzyma 5 dni. Nie jest tak źle, cały tydzien , ale szkolny :D

 

K700i trzyma krotko, jak sie bawiłem to jeden dzien, a tak tormalnie 3-4 dni ;/

 

Ciezko znalezc dlugo trzymajacy phone, kiedy mamy w nich tyle bajerow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6310i to tylko do telefonów i sms. Na tym sie konczy funkcjonalność odradzam w 100%...

 

Lechu, przeczytaj jaki tytuł ma topic.

Dlaczego odradzasz nokie 6310i ?? jeżeli komuś zależy aby mieć telefon jedynie do dzwonienia i sms'owania to jest jedyny sensowny wybór.

Wiem co mówię, ojciec używa do załatwiania spraw firmy i naprawde nie narzeka, 10 dni przy ok. 45-60 minut rozmów dziennie,

 

A co do mnie: k750i przy 100% podświetleniu 6-7 dni ( pare fotek, około 15 minut rozmów dziennie, pare sms'ów, 15 minut słuchania mp3 przed snem :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w zyciu moim priorytetem w wyborze telefonu nie byla bateria.

Moze mi nawet 2 dni trzymac i nie bedzie to dla mnie zadnym problemem aby sie ladowala gdy ja spie.

A co do rekordow to wystarczy sobie kupic 6310i i baterie 3000mAh i mozna nawet na wakacje jechac bez ladowarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6230i - ok. 3-5 dni (zalezy jak uzywasz)

Nokia 6020 - spokojnie 5-6 dni

Nokia 7360 - tydzien bankowo

Nokia 6610i - ok. 5-6 dni

Siemens S65 - ok. 3-4 dni

 

Wiecej telefonow nie posiadam w domu wiec nie pomoge.

 

Po ponad tygodniowym tescie nowej baterii w mojej N6230i musze dodac, ze przy polimerowej 2000mah baterii za 40zl telefon dziala 8 dni. Rozmowy ok. 20-30 minut dziennie i ok. 25 smsow. :)

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokię 6030 i bateria trzyma mi spokojnie 5 dni, ale w moim miejscu zamieszkania jest słaby zasięg. Gdybym mieszkał gdzieś, gdzie jest lepszy, to bateria spokojnie trzymałaby tydzień. Często używam telefonu. Miałem przedtem Siemensa CXT70 i bateria trzymała mi maks 2 dni, więc przesiadka na Nokię jest dla mnie czymś dziwnym, bo w żadnym telefonie z kolorowym wyświetlaczem bateria tak długo mi nie trzymała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mpConroe (CodeLyoko)

Ja niestety nie pomogę za bardzo, ponieważ swoją Nokię 6630 mam od piątku, więc wiele na jej temat nie powiem. Jednak mój tato kiedyś miał służbową Nokię 6310i i bateria bardzo długo trzymała. Jednak po przesiadce na jakiegoś Siemensa, bardzo się dziwił, że Siemens ma taką kiepską baterię. No i oczywiście przestał lubić Siemensy.

NIE polecam:

 

- Motorola C550 - 1-3 dni (a trzy dni to jest rekord)

I ogólnie Motorole to najgorsza firma jeśli chodzi o długość pracy na baterie. Jeśli komórka ma pełnić rolę stacjonarnego (podłączonego ciągle do sieci), to jest to odpowiedni zakup :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)750Mah(...)

MSPANC - ziom, 750 megaamperogodzin? Och, dajmi dajmi dajmi!

Dobra, wiem, że to literówka była :>

6310i to tylko do telefonów i sms. Na tym sie konczy funkcjonalność odradzam w 100%...

Bo autor tematu nie odpowiedział na jedno zaj...ście ważne pytanie - do czego mu telefon ów?

Mam 6310i, ładuję dwa razy w miesiącu. Właściwie jakbym się uparł, to mogę ładowarkę opchnąć i sępić tu i ówdzie o kilka mAh co jakiś czas. Zatem do celów stricte komunikacyjnych - polecam w 100%. Pomijając te takie frymuśne aplety czy tam naplety w nowszych zabawkach, dzięki którym można używać GG i tak dalej, ale "GG" i "komunikacja" jakoś mi kolidują semantycznie :>

I fakt, z 6310i można zadzwonić, zaesemesić, nastawić budzik i coś tam chyba jeszcze, ale na tym koniec. Ale albo rybki albo akwarium - póki co nawet Japończycy nie mają komórek ściągających energię z kosmosu albo czakramów użytkownika :>

Z tego, co czytam tu i ówdzie, wynika jasno, że tydzień czuwania przy nowoczesnym telefonie (z DivXem, Vistą, HL2 i masażem anusa on-board) to sukces. Wprawdzie niektórzy fantaści prawią o Motoroli V3, która trzyma tydzień, ale panowie - bujać to my, a nie nas.

 

Żeby nie było, żem cham, prostak i zacofany wieśniak - próbowałem kilku nowych, kolorowych telefonów (najczęściej w drodze darmowego wynajmu na godziny) i na ogół:

a) nie umiem ich obsługiwać (vide V3 - ten model jest jak sieć "Orange" - nie rozumiem, o co tam chodzi)

b) nie zwykłem nosić w jednej kieszeni telefonu, a w drugiej ładowarki

c) większość wygląda na zbyt kruche i delikatne, by wytrzymały moje warunki eksploatacyjne

d) nie lubię, jak mi plastiki trzeszczą

e) nie zamierzałem wydać więcej niż 200 pesos na przesiadkę z 3310

I śmiem wysnuć świętokradczy wniosek, że argument e) ostatecznie zadecydował :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w zyciu moim priorytetem w wyborze telefonu nie byla bateria.

Moze mi nawet 2 dni trzymac i nie bedzie to dla mnie zadnym problemem aby sie ladowala gdy ja spie.

A co do rekordow to wystarczy sobie kupic 6310i i baterie 3000mAh i mozna nawet na wakacje jechac bez ladowarki.

Sorry za mały offtopic. W USA można kupić do Nokii 6310/6310i baterię o pojemności.... 4800mAh :blink: Biedny telefonik wygląda przy niej jak aparat fotograficzny dokręcony do teleobiektywu :lol2: :lol2:

Ale hasło reklamowe jest zajefajne, coś mniej więcej że możesz z tą baterią wyjechac na miesięczne wakacje na pustynię i nie martwic się, że nie będziesz mógł zadzwonić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chce się długo trzymającą baterię to tylko 6310i/6310/6210 nigdzie indziej tyle nie trzyma. Ja nie narzekałem na e398 bez muzyki trzymała ponad tydzień (ale telefon się rozwalił niestety) w SE tych nowszych też trzyma dość długo bez używania bajerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tu widze jedna niescislosc... chcecie tel ktory trzyma dlugo przy malo intensywnym wykorzystaniu... wiec w takim razie na co wam bajery tupu kolorowy ekran, dzwonki poli itp? ta 6310i to najlepszy wybor...

 

Moj prywatny SE w810i trzyma jakies 1.5 dnia, z tym ze wykorzystuje wszystkie jego mozliwosci. Jakos w nocy doladowuje i nie widze problemu z brakiem pradu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o to, żeby jak najdłużej trzymała bateria, to odradzam telefony z Symbianem

Moja 3650, przy słuchaniu MP3 @ LCG Jukebox (ok. 30 min dziennie) i włączonym cały czas BT trzyma góra 2 dni (bateria nówka BL-5C)

Tak samo z 6260, tylko, że używaną do rozmów (z godzina dziennie będzie) i SMSów

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat trochę się "zarchwizował" i nie chcę zakładać dodatkowego tematu napiszę tutaj.

 

Muszę wziąć jakiegoś phona na abonament do firmy.

Priorytetowa sprawa to dobra bateria.

Nie obchodzą mnie takie sprawy jak ściąganie muzyczek, tapety i inne pierdety.

Chyba idealnym wyborem dla mnie byłaby nokia 6310i, ale nie będę płacił tyle kasy za nowy telefon kupowany oddzielnie od abonamentu.

Chodzi o te modele, które są dostępne teraz, jeżeli zawieramy umowę z operatorem.

Nie wezmę też jakieś okropnie drogich modeli typu sonyericson p9xx lub nokie N9x

 

Summing up

 

Jaki telefon na dzień dzisiejszy wytrzymuje najdłużej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak mówisz?

Mój ojciec ma 1600 i za ciekawie nie jest.

bateria ze 4 dni potrzyma ( trochę jednak rozmawia), ale to nie jest jednak to co dobre 6310i.

 

Może ktoś ma inną sugestię co do wyboru???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...