Skocz do zawartości
ki3x3k

Zasilacze Fortron

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy mi na tym aby zasilacz był cichy, ale nie supercichy ;) pracujący na max obrotach TT Big Typhoon mi nie przeszkadza, więc supercichy nie musi być. Zależy mi za to na stabilności napięć. Na razie sprzęt jest niepodkręcony, ale nie wykluczam, ze podkręcony będzie procek tak do 2400MHz grafika tak do 600/1600. Kiedy siedział w pudle A64 3200+@2400 i tak właśnie grafa jak napisałem problemów nie było. Teraz grafika niepodkręcona potrafi całkiem nieźle "zaskrzeczeć" pod obciążeniem. Pomóżcie :)

Edytowane przez brunneriusgreyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy zasiłka z siga da rade :

procek na AM2 OC @ ?? (ile wyjdzie)

dfi na nf4 SLI

2 x 7300GT

2 GB ramu

2 X HDD

DVD-RW

 

ewentualnie czy pociągnie to chociaż bez oc albo na jednej karcie?

jeśli nie to co kupic (taniego) jaki inny fortrak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zrobic jesli zasilacz zaczal piszczec?

Przestać sie lenić :angry: i wejść do przyklejonego tematu o znaczaco brzmiącej nazwie: "Zanim Zapytasz O Zasilacz! Przeczytaj!", dla bardzo leniwych, to ten czwarty od góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jedynie jako usprawiedliwienie moge miec pozna pore.

 

Czy silikon sanitarny to taki?

 

Dołączona grafika

 

 

moze mi ktos pokazac jak wygladaj dobrze nalozony silikon na cewki?

Edytowane przez ludzikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to czekoladowy krem do tortów :damage_wall:

Jak myślisz co na tubce robi całkie duży napis "sanitarny SILIKON"

Nikt raczej takich zabaw nie fotografował. zalewasz wnętrze okręgu, podłaczysz i sprawdzisz czy nadal bzyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ta delta http://allegro.pl/item295354930_jedyny_na_...2c_gwar_fv.html jest porównywalna do fortrona? Jest nieco tańsza i ma 6 miechów gwarancji a na Fortrona jest 1 miech. Który z tych dwóch lepiej wziąć? Oczywiście podtrzymuje kwestię 8600 i 8800 ;)

Edytowane przez Mario_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delta nie ma 24 pin, PCI-E 6 pin, SATA - jednym słowem ATX 2.0

 

PS. Może to dziwne, i nikt nie uwierzy mi za cholerę, ale dokładnie z tej aukcji kupiłem tego fortrona i dostałem w nim wiatrak noiseblockera rev 2.0 - już siedzi u mnie w amacroxie. Podłączyłem pod mój konfig - śmigał pięknie po o/c - tak dla testu, a ogólnie jest dla teście pod P4

Nawet gdzieś mam zdjęcia porobione, jak ktoś nie będzie wierzył, to wrzucę jak znajde :)

Edytowane przez djdrake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy FORTRON W/PFC 400W (ATX Connector 20pin + 4 pin)z 15,0A na +12V obsluzy zestaw:

c2d e8400 ew. e8200

MSI P35 NEO2-FIR

GEIL DDR2 2048MB PC800 DUAL 2 x 1024 ULTRA

Radeon HD3870 512MB DDR4

plus HDD i DVD-RW

Edytowane przez pawart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłbym prosić o opinię: http://allegro.pl/item300877172_fortron_45...czy_poznan.html

 

Kupić czy nie kupić? Zastapił by to co mam w sygnaturze. W niedalekiej przyszłości będzie ciągnąć 8600gt i prawdopodobnie jakiegoś Intela.

 

 

Czy może polować na to: http://allegro.pl/item299524690__chieftec_...25_x_nowy_.html

Edytowane przez Brydz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...