Skocz do zawartości
Stefanrsko

Prsze Mnie Doinformowac

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wybaczcie ze tak wyskoczylem ni z mydla ni z powidla ale potrzeban mi mala pomoc otoz troszke juz sie znam na kompach iniedlugo mam zamiar skladac samemu swoj pierwszy i mam do was pytanie.Mam przykladowo plyte gigabyte GA-7N400S-L obsluguje ona pamieci 3x DDR 400 (dual) oraz magistrale 266/333/400 MHz. Do tego jedna kosci pamieci 512 MB ddr 400 MHz no i procek AMD Sempron 2200+ ktorego czestotliwosc FSB wynosi 33MHz czy razem wszystko bedzie dzialac bez zazutu,a mianowicie chodzi mi o te MHz plyty proca i pamieci.Wydaje mi sie ze powinno dzialac bez problemo ale wolalem zapytac dzieki zgory za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Siemka wybaczcie ze tak wyskoczylem ni z mydla ni z powidla ale potrzeban mi mala pomoc otoz troszke juz sie znam na kompach iniedlugo mam zamiar skladac samemu swoj pierwszy i mam do was pytanie.Mam przykladowo plyte gigabyte GA-7N400S-L obsluguje ona pamieci 3x DDR 400 (dual) oraz magistrale 266/333/400 MHz. Do tego jedna kosci pamieci 512 MB ddr 400 MHz no i procek  AMD Sempron 2200+ ktorego czestotliwosc FSB wynosi 33MHz czy razem wszystko bedzie dzialac bez zazutu,a mianowicie chodzi mi o te MHz plyty proca  i pamieci.Wydaje mi sie ze powinno dzialac bez problemo ale wolalem zapytac dzieki zgory za odpowiedz.

1658485[/snapback]

Oczywiscie, ze bedzie wszystko dzialac bez zarzutu! A w gigabyte to sie nie pchaj... wez juz lepiej asrocka na via kt400 to Cie taniej wyjdzie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze bedzie wszystko dzialac bez zarzutu! A w gigabyte to sie nie pchaj... wez juz lepiej asrocka na via kt400 to Cie taniej wyjdzie  :lol2:

1660372[/snapback]

Aleś mu doradził,

ten gigabyte jest na nForce2 i niby lepiej zamienić go na KT400 i to jeszcze Asrocka :shock:

 

A co do działania, owszem, będzie działać, ale ta płyta domyślnie ustawia taktowanie ram wg SPD więc używając Ctrl+F1 w biosie wejdziesz do zaawansowanych ustawień i przestaw taktowanie ram na 333. Tak będzie wydajniej i stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Aleś mu doradził,

ten gigabyte jest na nForce2 i niby lepiej zamienić go na KT400 i to jeszcze Asrocka :shock:

Po co wydawac tyle na Gigabyte? Lepiej kupic Asrocka :D i tak wyniki OC są podobne, a na VIA mozna odblokowac mnoznik i robic wiele modów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...