Skocz do zawartości
lukasrz

Proc+płyta Za Ok 500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel chce zmienic cos w swoim kompie ma jakiegos proca ~ Palomino 1700+ , mobo Solteka KT 333 i chce zeby cos mu zlozyc. Kapusty ma ok 500zl

 

I teraz nie wiem czy pchac sie w Socket A i NF2 i cos sklecic naS754 i cos na KT jesli sie uda, troche malo kasy, jego portfel ma nieco ponizej 500zl. Aha stary komp zostaje bo plyte i proca chce zostawic i sprzedac za jakis czas a kase ze sprzedazy zostawic na grafe wiec mamy do dyspozycji 450zl do max 480-500zł ani gorsza wiecej.

 

 

GOTÓWKA : 450 - 500zł

 

Zakupy :

 

- Procesor

- Płyta głowna

 

PLATFORMA AMD

 

Wszystko musi byc nowe ;) nie z allegro :]

 

Mam kilka wariantow ale ciekaw jestem jak wy bycie to rozegrali ;) chce kupic najwydajniesza platforme w tej cenie.

 

Aha fanatykow Intela prosze o opuszczenie tematu ;) zapraszam tylko fanatykow AMD ;) (joke)

 

ja typuje Semprona 754 2600+ 64bit ale nie wiem jaka mobo najlpeiej do tego

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sempron 2600+ BOX (64bit) i K8NS Gigabyte`a. Powinniście się wyrobić.

1659233[/snapback]

 

nice mobo, thanks chief ;) dobrze ze na nF3 takiej bylo trzeba :] znasz jej mozliwosci ? +/- ?

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sempron 2600+ BOX (64bit) i K8NS Gigabyte`a. Powinniście się wyrobić.

1659233[/snapback]

Semp 2600+ i krecic B) a płyta może Gigabyte K8NE z PCIex bardziej przyszłosciowe rozwiazanie jesli ma grafike typu 9550 to opłaca sie przechodzic na PCIex natomiast jezeli cos mocniejszego np(9800PRO) to bym sie zastanawiał

Edytowane przez andrzejsnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Semp 2600+ i krecic  B) a płyta może Gigabyte K8NE z PCIex bardziej przyszłosciowe rozwiazanie jesli ma grafike typu 9550 to opłaca sie przechodzic na PCIex natomiast jezeli cos mocniejszego np(9800PRO) to bym sie zastanawiał

1659389[/snapback]

koles posiada GeForce 3 Ti 200 64MB i pamieci 266MHz :/ zaraz bedziemu u nie sprawdzac czy pujda na 400MHz bo jesli nie t otrzeba bedzie kupic Semprona ale na Socket A :/

 

tylko mamy problem bo nie mamy Widnowsa XP 64bit a by sie przydal w sumie :P

 

 

mam pytanko dla dobrze siedzacych w temacie, jak wydajnosciowo wyglada ten Sempron 2600+ 64bit 1.6GHz porownujac go do mojego Bartona 3200+ ? bo moze bym sie z nim zamienil :] zakladam ze chodzilby z taktowaniem ok 2.2GHz czyli jak moj proc.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...