Skocz do zawartości
sala

Saldo Konta W Era Gsm - Poważny Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moze na poczatku opisze swoj problem...mianowicie wczoraj o godzinie

18 poszedlem do salonu ERY kupic Sony Ericsson k508i w promocji

urodzinowej...wybralem pakiet 80/40...kiedy wrocilem do domu bawilem sie

telefonem (jak kazdy zreszta od razu po kupnie:)) po kilku minutach

zadzwonilem, aby sprawdzic saldo konta - i co sie okazalo? Ten typek mi mowi

ze zostalo mi TYLKO 15 darmowych minut!!!!!!! Co ja mam przez to rozumiec? O

co chodzi? Gdzie moje rzekomo 80 minut? A moze ich saldo konta jest zepsute?

Prosze o jak najszybsza pomoc, bo jestem zdesperowany :/ pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw powiedz kiedy wypada ci termin płatności, może masz okres rozliczenia od 15 do 15 każdego miesięca i po prostu zmniejszyli wysokość abonamentu a co za tym idzie ilość bezpłatnych minut, żeby dopasować się do terminu spłaty.

 

Zresztą najbardziej wiarygodną informację uzyskasz pod tym nr: 602900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od nowego miesiaca rozliczeniowego bedziesz mial swoje darmowe minuty;] Powolutku ;]

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, kupiłem identyczny telefon z wiosennej promocji, dokładnie 5 czerwca. Przez chyba 5 dni, do 10 czerwca miałem 15 minut darmowych. Po skończeniu sie miesiaca rozliczeniowego, czyli 10 czerwca dali mi juz normalnie 80 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam (znaczy się nie ja lae ojciec) pakiet 80/40 i jak kupowalismy phona to koles nam mowil ze z 21 na 22 kazdego miesiąca rozpoczyna sie nowy okres naliczania minut, forsy itd.

 

Telefon nic do tego nie ma ze masz tyle minut a nie więcej ( ja wziąlem K700i a ojcu dalem mojego starego C100)

 

MAm za to problem z identyfikacja numeru, ciagle jest zastrzezony chociaz w ustawieniach telefonu nie jest ustawiona taka opcja ( sprawdzalem na Siemensie C25, Samsungu C100 i Ericssonie K700i )

Co musze zrobic aby nr byl widoczny dla wszstkich osob bez ograniczen ?????

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim bastionem płatnej prezentacji był PLUS (5 zł o ile dobrze pamiętam). W ERA już od kilku lat usługa ta jest bezpłatna. Jeśli nie zaznaczyłeś jej na umowie to jej nie masz i musisz ja aktywować za pośrednictwem BOA.

Co do zmian to w nowych taryfach ERY płatne jest połączenie z BOA (za fakt jego nawiązania) i wynosi 1 zł, ale przy wysokich taryfach jest nadal darmowe.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sala spoko, z saldem jest wszystko ok.

Po prostu prawdopodobnie 25 masz dzien rozliczeniowy a telefon masz od 20 wiec z tych 80 minut policzyli CI proporcjonalnie za 5 dni. I po okresie rozliczeniowym bedize juz 80 minut na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...