Skocz do zawartości
Shake

Catalyst 5.9 Na Wolności :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BarTweak

Softmody też już są :

 

1663597[/snapback]

Co zmieniaja te softmody bo rozumiem, ze sa to zmodowane sterowniki tylko jak zmodowane i po co ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was już instalował te sterowniki XTreme-G WarCats 5.9 PRO for ATi http://www.tweaksrus.com/index.php?option=...id=228&Itemid=1 , ja mam zamiar tylko czasu brak zeby porównania zrobić, aktualnie jade na Catalyst 5.9 v6.14.10.6571 Softmodded Catalyst Package z http://www.techpowerup.com/softmod/downloads.php i nie nażekam, musze tylko sprawdzić czy może poprawili działanie gry Juiced i wtedy ewntualnie potestuje XTreme 5.9Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja je wlasnie dzisiaj zainstalowalem te XTreme i powiem wam jedno ze sa one ZAJEBISTE :D :D :D osiagnalem na nich takie wyniki w smarkach

2001 - 20374

2003 - 10307

2005 - 5006

reszta sprzetu tak jak w podpisie zadnego OC ani na CPU ani na grafie all STANDARD

 

NA Catach 5.9 mialem

2001 - 20150

2003 - 10230

2005 - 4990

 

A dodam jeszcze ze smarki na tych Xtreme byly robione jeden po drugim wiec jakbym zrobil kazdy osobno moze byloby jeszcze ciut lepiej. A na 5.9 byl kazdy osobno

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie, czy te xtreme maja opcje softmodu? najnowsze omegi nie instaluja mi sie na 2k3 sp1 [te sterowniki sa przeznaczone dos tarszej wersji systemu niz obecnie zainstalowana. hehe] i potrzebowalbym czegos innego niz standardowe softmody, czy catalysty

 

samemu boje sie sprawdzac, wiec pytam czy ew. ktos to wie, najwyzej po sle maila jesli nikt nie bedzie wiedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedziec jak zainstalować te sterowniki Xtreme do Ati 5.9Pro , bo ja nie mogę , mam problem, wyskakuje mi komunikat: Setup cannot proceed because the length of the specified directory path plus the installation folder name exceeds 88 characters. Please shorten one or both below the specifed limit, and try again?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, jestem po testach i musze przyznać że stery Xtreme spisują się znakomicie:

Softmodded / Xtereme

3DM2001: 27696 / 28750

3DM2003: 13198 / 13321

3DM2005: 6319 / 6386

Oczywiście wszystkie wynki zawierają sie w granicy błędu, ale odnotowałem szczegulną poprawe w działaniu Juiced, gra się już nie wywala do Windows z powodu problemu z plikiem exe.

Jednakże powracam do Softodded bo nie nawidze panelu CCC, coś się w nim nie ładuje do końca i po starcie sytemu brakuje jakiegoś pliku. Działa niby poprawnie, ale sam fakt że coś jest nie tak, jest denerwujący.

Pozdro

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem warcatsy i jak na razie jestem zadowolony :-)

 

world Racing - na omegach wszystkich po kolei grałem 1152 @ 100hz z 2x AA i dynamiczym AF, lub 1360 @ 85hz z dynamicznym AF i bez AA, na warcatsach włączyłem 1360 z AAx2 i AF dynamicznym i działa pieknie,, wydajność praktyczna na +,, btw na std ustawieniach warcatsów tekstury wyglądają nie za dobrze,,traytolsem wróciłem moje ustawienia na optymalną jakość i na takich testowałem

grafka to 9800 i wrazenia opisałemprzy taktach gołego pro

 

-> Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można instalowac Warcatsy bez CCC, czy poprostu sie nie da i wszyscy kożystają z tego panela? Ja go nie moge zcierpiec, po każdym uruchomieniu kompa, brakuje jakiegoś pliku w CCC i che żeby go wskazać, gdy robie anuluj nic sie nie dzieje i raczej działa prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chcialbym się dowiedzieć czym sie różni Pro od XT, porobiłem testy i okazało się że Pro jest wydajnieszy od XT w 3DMarkach, myślałem że bedzie na odwrót.

Co to jest ta opcja SoftMod to może jak bedę się znał to Ci odpowiem, najprościej samemu sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...