Skocz do zawartości
Shake

Catalyst 5.9 Na Wolności :)

Rekomendowane odpowiedzi

Stery nie mają nic wspólnego z wersjami kart xt czy pro. Różnice są takie:

 

"As soon as ATI releases a driver , we'll start tweaking it . The 1st versions of the driver is called PRO because as soon as ATI releases their driver , we'll need a tweaked version of it . This version has to be quick and good . The 2nd version is called XT because is gonna come later , after the PRO version . This version is coming second because it requires additional tweaking in order to be better than both of the versions , the normal version and the PRO version . This will take more time , but the result will make the difference"

 

Changes in this version (XG WarCats 5.9 XT) :

 

-Higher and more stable framerates;

-Better image quality and a higher performance in D3D applications that support DirectX;

-Better image quality and a higher performance in OGL applications;

-Support for a larger variety of textures;

-High quality on bump mapped textures;

-High performance improvement in applications that support bump mapped textures;

-Once with the high performance increases comes better image quality;

-Tweaks to improve your gaming experience;

 

-This driver features a new Technology called Adaptive Anti-Aliasing which is

available also in the normal Catalyst driver but locked for unknown reasons.

This technology is supported by the Radeon 9xx0 series and higher.

 

Changes in XG WarCats 5.9 PRO :

 

-Tweaks for more stable and higher framerates;

-Major performance improvement in 3D applications that support DirectX;

-Performance improvement in OGL applications;

-OpenGL tweaks for better image quality;

-Direct3D tweaks for better image quality ;

-DirectX tweaks;

-High image quality tweaks that reduce the loss of performance;

-Many texture tweaks for better image quality and performance;

-Support for a very large variety of textures;

-Support for different types of Z and W mask , fog and compression;

-System tweaks for better performance and stability (AGP , System Memory);

-Tweaks to squeeze more power out of your video card;

-Fast textures rendering;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pro wychodzi wczesniej, zaraz po cat'ach ati. xt wychodzi pozniej, bo wymaga dokladniejszych poprawek zeby osiagnac jeszcze lepsze wyniki od pro i zwyklych catalystow.

 

czyli xt powinny byc lepiej dopieszczone i smigac szybciej od pro... ale tak nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi to ktos przelozyc na chlopski rozum ?

1678402[/snapback]

Druga wersja została nazwana XT bo wyszła później, po wersji PRO i pisząc w skrócie na jej dopracowanie potrzebowano więcej czasu. Jedną z istotnych funkcji wspieranych przez nową wersję jest Adaptive Anti-Aliasing. Reszta w stylu 'performance improvement' jest już chyba zrozumiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest stery XT niby bardziej dopracowane, a gry chodzą gożej niż na softmodded, wczesniej było pisane że trzeba cos tam wyłączyć w rozrywkach typu fear, ale nie wiem gdzie tego szukać. Powróciłem do softmodded mimo żę XG WarCats 5.9 są jedynymi na których poprawnie działa mi Juiced.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można włączyć te adeptive aa czy jak to się zwie ? bo nigdzie nie mogę znaleźć ...

a tak to oto wyniki testowane na BF2:

 

2005-10-03 23:19:42 - BF2

Frames: 48358 - Time: 1122055ms - Avg: 43.097 - Min: 1 - Max: 93 (zwykłe catalyst 5.9)

 

2005-10-04 09:18:12 - BF2

Frames: 39852 - Time: 747865ms - Avg: 53.287 - Min: 28 - Max: 97 (WarCats XT 5.9)

wszystko na max 1280x960 aax4 i anizo na max w grze

 

EDIT: już mam (najnoszy Ati Tray Tools) :)

Edytowane przez molimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem Pro i XT i chyba jednak XT ma przewage 1-2 fps :D wiec do gier lepsze bedą XT. A czy Warcatsy są wydajniejsze od Omeg?? I tak wogule to powiedzcie jeszcze raz które według was są lepsze Xt czy Pro bo nie wiem które zostawic :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem Pro i XT i chyba jednak XT ma przewage 1-2 fps :D wiec do gier lepsze bedą XT. A czy Warcatsy są wydajniejsze od Omeg?? I tak wogule to powiedzcie jeszcze raz które według was są lepsze Xt czy Pro bo nie wiem które zostawic :-P I czym tak wogule on sie różnią??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...