Skocz do zawartości
rumun_666

Gun - Gta Dzikiego Zachodu

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dostalem newsletter ultimy gdzie o tym przeczytalem.. Może byc kul

 

Gun to pierwsza od lat gra Neversoft bez Tony’ego Hawk’a w tytule. I jest jedną z największych niespodzianek tego roku.

 

Gun to połączenie shootera FPP/TPP, przygodówki i RPG – czyli coś w rodzaju GTA na dzikim zachodzie. To pierwsza gra w pełni odzwierciedlająca to, co czuli jeźdźcy przemierzający bezkresne przestrzenie Dzikiego Zachodu. Zespół odpowiedzialny za Gun spędził dużo czasu, przeglądając dokumentacje historyczne i wszelkie dostępne źródła z tego okresu, aby jak najlepiej oddać klimat czasów zaprezentowanych w grze.

 

Akcja toczy się w Stanach po wojnie secesyjnej – były to bardzo trudne i niebezpieczne czasy. Panowała wówczas jedna zasada: jeśli chcesz przeżyć, musisz być twardy.

 

Gracz ma pełną kontrolę nad tym ci i kiedy będzie robił jego bohater. Może jeździć na koniu bez celu - wszędzie tam gdzie go oczy poniosą, napadać na banki, spędzać czas w saloonach, rabować ludzi i pociągi, zawierać sojusze z czerwonoskórymi, skalpować ich, a nawet... hodować bydło. Gdy znudzi się już żywot hulaki, może podjąć się jakiejś pracy: wytropić poszukiwanego przestępcę, ochraniać kogoś, coś gdzieś zawieźć...

 

A przewodnim wątkiem gry jest zemsta... Naszym bohaterem jest Colton Wright. Nie miał lekkiego życia. Wychowany został przez twardego trapera, nauczył się, że przemoc to nieodłączny element życia w tym świecie. Przygoda gracza zaczyna się w dniu śmierci przybranego ojca głównego bohatera. Kto go zabił? Jakie jest prawdziwe pochodzenie bohatera i kim jest tajemnicza Jenny, którą nakazał odszukać Coltonowi ojczym?

 

Te pytania rozpoczynają jedną z najwspanialszych opowieści, jakie można przeżyć dzięki współczesnym grom. Autorzy zastosowali dużo całkowicie innowacyjnych pomysłów, które powodują, że zarówno w TPP (jazda na koniu), jak i w FPP (strzelanie), akcje wyglądają bardzo realistycznie. Zbliżenia, zwolnienia, różnorodne filtry sprawiają, że gra jest emocjonująca i efektowna, a podczas niebezpiecznych akcji przerywanych wybuchami dynamitu, czy podczas pojedynków w stylu kto-pierwszy-sięgnie-po-broń wszystkie elementy współgrają ze sobą.

Obadajcie:

 

trailer

screeny

Edytowane przez rumun_666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu hit poczekamy zobaczymy , ale lubie takie klimaty

 

Tak - zwłaszcza że ostatnia dobra gra o tej tematyce wyszła już ponad 4 lata temu (Desperados icon_smile3.gif )...

I tu się mylisz a Dead Man`s Hand zresztąwedług mnie bardzo dobra pozycja , i ten Winchester miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah!

 

Od czasu grania w amigowego westerna nie widzialem dotychczas na PC zadnej gry ktora opiewała by w tych klimatach. Fajnie jak gra wyjdzie, fajnie jak wyjdzie zaniedługo i fajnie jak bedzie dopracowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu hit poczekamy zobaczymy , ale lubie takie klimaty

I tu się mylisz a Dead Man`s Hand zresztąwedług mnie bardzo dobra pozycja , i ten Winchester miodzio.

1663652[/snapback]

 

Na PS2 wyszło red dead revolver ... tez zawalista gierca... Ja bede czekal ;) Poza tym pierwszy raz wczoraj uslyszalem o tej giercy, a to jest juz pewien plus. Ostatnimi czasy wszystkie gry o ktorych bylo glosno byly lipne (z malymi wyjatami) naomiast gry ktore wychodza po cichu są raczej całkiem niezłe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - zwłaszcza że ostatnia dobra gra o tej tematyce wyszła już ponad 4 lata temu (Desperados :) )...

 

zapowiada się ciekawie i miejmy nadzieję że tak też będzie...

 

zawsze chciałem zostać kał...tfu kowbojem :)

 

A ja uwazam ze ostatni dobry tytlul To Outlaws (wielu moze nie pamietac ) gra sprzed chyba 11 lat ale dla mnie to klasyka zreszta posiadam i nieraz odpalam.A gra ma 2 CD.

 

Tu stronka jakby kogos zainteraowal temat http://www.lucasarts.com/products/outlaws/

Edytowane przez korbusd23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem w to troche , arcadowy syf , myslalem ze bedzie cos lepszego , no nic moze pozniej cos sie rozkreci ale watpie :/

Napisz coś więcej,daj jakieś screeny,poprzyj dowodami swoją opinię.Sam jestem zainteresowany tą gierą więc chętnie się czegoś więcej dowiem niż "arcadowy syf"... (to od samego początku nie miała byćjakaś symulacja :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tek9- ok looz ale jestem uczulony na takich co grają 5 lat przed premierą ;]

 

sorki ...

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z tej gry pewnie tez nie mozesz dac screenow?

moge , lol , czy tak trudno zrozmumiec ze komus sie moze niechciec bawic z imageshackiem i innym syfem ?

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

a tak przy okazji to moze kev zejdziesz z mojego d to the keezy , lmao

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze wam sie podobaja :D , dalem to tylko na dowod :) , macie jakas obsesje na punkcie screenow , lol , tak trudno wejsc na gamespot albo inny serwis o grach i zobaczyc to co was interesuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...