Skocz do zawartości
rikimaru

Obudowa Wysokiej Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Rzuć okiem na to. W Polsce chyba jeszcze nie ma, ale... Cena też nie jest porażająca (powinna u nas kosztować poniżej 500 zł).

Antec P180 oraz

Antec P180 - część druga

Swoją drogą, to mają świetne recenzje na tej stronie (choć stosunkowo niewiele). Tak powinnu właśnie wyglądać testy - pomiary głośności (z plikmi mp3 do ściągnięcia) temperatury itp. Naprawdę jestem pod wrażeniem i szczerze polecam poświęcenie czasu żeby się przez nie przedrzeć.

A ten Antec może chyba naprawdę zrobić karierę.

 

[edit] Niestety nie jest z aluminium i waży (jeżeli dobrze przeliczyłem na kg) właściwie tyle co Stacker, pomimo mniejszych wymiarów :(.

 

Można jeszcze spojrzeć na nowego aluminiowego Praetoriana 730 (732) na konstrukcji CM WaveMastera. Duży, 10kg, 120 z przodu i opcjonalnie na boku oraz 80 na górze. Z tyłu niestety tylko 2 80. Bardzo solidna konstrukcja. Przód a la Stacker, ale za drzwiczkami. W Proline pięćset z kawałkiem.

 

Ja też już od ładnych kilku tygodni rozglądam się za nową obudową, ale każdej czegoś brakuje. Siedzę w recenzjach, opisach, wymiarach i zaczyna mnie powoli ogarniać zniechęcenie.

Edytowane przez Davero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to Ty chyba odpustowej budy nie widziałeś. Shark ma charakterystyczny i dość 'artystyczny' design ale przynajmniej zachowuje formę prostokątnej skrzynki i jest utrzymany w jednym kolorze więc nie jest z nim źle.  <_<

1689008[/snapback]

To wkoncu na co sie zdecydowales?? Ja jak narazie nie narzekam na moja a i ninja by do niej sie zmiescil. Oczywiscie mowa o TT shark do ktorej okreslenie odpustowa nijak pasuje bo buda jest poprostu elegancka. :D

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam wszystkim zakup tej budy:

http://allegro.pl/show_item.php?item=68807942

 

No moze nie odradzam, ale dobrze sie zastanowcie.

 

Sam ja kupiel, wywalilem 500zl i nie jestem zadowolony, tzn. buda jest ogolnie super, wyglad, przydatny wyswietlacz,duzo miejsca w srodku, ale nie podoba mi sie jak zostalo w niej rozwiazane chlodzenie, Brak miejsca na wentyle 120mm, tylko 92mm i 80mm.

 

BTW. Jak ktos chce to moge sprzedac za 450zl z wentylami. Buda kupiona dwa tygodnie temu.

Edytowane przez Recall1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A co myślicie o tej obudowie?

Mogę tylko powtórzyć co napisałem 2 posty wyżej:

Można jeszcze spojrzeć na nowego aluminiowego Praetoriana 730 (732) na konstrukcji CM WaveMastera. Duży, 10kg, 120 z przodu i opcjonalnie na boku oraz 80 na górze. Z tyłu niestety tylko 2 80. Bardzo solidna konstrukcja. Przód a la Stacker, ale za drzwiczkami. W Proline pięćset z kawałkiem.

 

Jak dla mnie te dwie osiemdziesiątki z tyłu, to jest duży minus. I pamiętam z jednej z recenzji zaskoczenie autora (recenzującego Wavemastera), gdy stwierdził, ze pomimo sporych wymiarów budy, w środku jednak po zamontowaniu mobo miejsca jest raczej mało.

Bardzo fajne natomiast rozwiązanie drzwiczek - zasłaniają przód, ale nie blokują wlotu powietrza do przedniego wentyla. chociaz nie pamiętam czy można je złozyć o 270*, czy też muszą odstawać na boku po otwarciu.

No i ewentualnie wspomnieć można jeszcze o durnowatym umieszczeniy wyjść USB, audio itd. Ale chociaż można tam wstawić wiatrak, a wyjści mieć na jakimś panelu z przodu (tyle tylko, że to podnosi koszty)

W sumie IMHO buda solidna, a lekka, warta byłaby tej kasy na pewno (jeśli ilość miejsca by Ci odpowiadała) ze 120 z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja musze zmienic swojego codeshita fuck !! juz mnie ten halas do szalu doporowadza. Zastanawiam sie na : antec p180 fajny wyglad, cisza no i b. dobre chlodzenie. Czy sa jakies obudowy ktore spelniaja takie wymagania ? :P

P.S.

Jestem troche wybredny co do stylu budy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dobrze wentylowaną obudówkę to polecam coolermastera z podpisu. Odnośnie samej konstrukcji - front panel stanowi metalowa siatka z filtrami, w zestawie jeden wentyl 120mm z przodu, z tyłu miejsce na wentyla o rozmiarach 80, 92 lub 120mm, na bocznej ścianie air duct z regulacją długości. Poza tym montaż kart na zatrzaski, mocowanie hdd również 'bezśrubkowe' i główne przyciski na górze obudowy. Dla zainteresowanych review i video_review

Edytowane przez Patrol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...