Skocz do zawartości
robertomc

Sp2 A Praca Procesora?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam HP nx6110 z Pentium 1,6 512Ram (256 dolozone firmy Goodram) i mam taki problem: przed zainstalowaniem SP2 na zasilaniu sieciowym wentylator wlacza sie co jakies 5 minut jak nic nie robie, a po zainstalowaniu SP2 wlacza sie jeszcze czesciej bo procesor ma ciagle pelna moc 1,6ghz mimo ze nic nie robi, czy ktos mial podobny problem? moze nie zainstalowalem jakiegos programu sterujacego praca procesora i wentylatora?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie moge uaktywnic w zakładce temp funkcji ENABLE NOTEBOOK FAN Control

pisze ze not supported on this computer i co mam zrobic? na zasilaniu sieciowym xp caly czas obciaza procka na 1,6ghz a chc pokazuje ze jest 799mhz a wiatrak wyje caly czas! aha i po zainstalowaniu sp2 w wlasciwosciach systemu pod komputer: rozszerzenie adresu fizycznego o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie moge uaktywnic w zakładce temp funkcji  Control

pisze ze not supported on this computer i co mam zrobic? na zasilaniu sieciowym xp caly czas obciaza procka na 1,6ghz a chc pokazuje ze jest 799mhz a wiatrak wyje caly czas!

1665167[/snapback]

ja tez nie moge korzystac z opcji ENABLE NOTEBOOK FAN--nie potrzebuje jej do niczego.

 

ustaw w cpu speed "dynamic switching ''

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam W opcjach procesora dynamiczne przelaczanie predkosci procesora, i praktycznie caly czas chc pokazuje 800mhz, a w xp pokazuje 1,6ghz, a co do temperatury to po wlaczeniu jest 38stopni nagrzeaa sie do 44 i chlodzi, ale zdarzaja sie sytuacje ze stoi wlaczony i nic nie robie i nagle z 39 skacze na 48stopni, a jak gram ma 55stopni ale to mnie nie dziwi no bo go obciazam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...