Skocz do zawartości
maxpaster

Najlepszy Komp Cena Nie Ma Znacznia

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie mam na pokladzie

p4 3,2  478

1giga geila ddr 400mgz

asusa p4e800delux

i gownianego radeona 9550

 

I nadal  odczuwam dyskomfort szczegolnie podczas tworzenia grafy,dlatego mam zamiar zlozyc zajebiscie mocnego kompa.Najnowsze plyty obsluguja do 16giga ddr2 wiec 10giga to nie jest jeszcze tak duzo

1664977[/snapback]

jak tak bardzo chcesz to doluz se pamieci do 2 giga i kup mocniejsza grafe i zostaw narazie to co masz, a sprzet i tak bedzie dobry pozbieraj znowu kolejne 10 patoli i za rok zlozysz se jeszcze bardziej mocnego kompa

karta : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15900

pamiec : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11412

i wtedy masz kompa co na rok przynajmniej ci starczy

Edytowane przez CeLeRoN^^D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzucę coś od siebie, komp w podpisie (z Seasoniciem 300w i gf 3ti 200 zamiast tego co teraz jest) kosztował mojego starego 9000zł bez zł :/ a ma dopiero 3 rok, więc jak sobie teraz złożysz kompa to za 5 lat taki komp będzie tak jak mój 2 komp -> do neta bo gry nie pójdą (Ps 4.0 prędzej czy później się pojawi)

co do zestawu:

AMD Athlon 64 X2 3800+ BOX (Socket 939)

DFI LanParty nF4 SLI-DR

DDR 2x 512MB Dual PC-400 TwinMos Twister CL 2 x2

GeForce 7800 GT Leadtek PX7800 GT TDH Extreme MyVIVO 256MB (PCI-E) x2

Samsung SpinPoint 160 GB HD160JJ (7200) Serial ATA II x2

Thermaltake SHARK VA7000SWA Silver Window

NEC DVD+/-RW ND-4550A bulk white

SilverStone ZEUS 650W Active PFC ATX2.0

9363zł

1666706[/snapback]

Witam

Dobrze kombinujesz.

Wydaje mi sie ze najlepiej skupic sie na plycie glownej czyli DFI LanParty nF4 SLI-DR, bo stanowi ona podstawe calego systemu

Co do proca i grafiki lepiej kupic cos w miare dobrego, lecz niedrogiego, gdyz te podzespoly najszybciej traca na wartosci i rozwoj w tych dziedzinach jest najwiekszy. Lepiej zmieniac od czasu do czasu proca i grafe niz pakowac na poczatek duzo i duzo tracic...

Co do reszty- dobry ramik, dobry hdd czyli moze wd raptor 74, dobra buda, zasilacz powyzej 500W, dobry wentyl z silver 5 i moze bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zlozyc sobie kompa,ktory za 5lat jeszcze bedzie wyznaczal moc i sile

1664961[/snapback]

Lepiej sobie teraz kupić kompa za ~5000zł, a za pięć lat za kolejne 5 tysiaków B) :D

A po drugie koleś sobie robi jaja <_< :rolleyes:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...