Skocz do zawartości
kibol

Intel (r) 82852/82855 Gm/gme Extreme Graphics 2

Rekomendowane odpowiedzi

mam laptopa ACer travelmate 4000 z kartą graficzna intel ® 82852/82855 GM/GME Extreme Graphics 2 a pytanie brzmi jak to podlaczyc krok pod kroku do televizora. Gdzie mam skonfigurowac karte i jak ustaswic TV

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam laptopa ACer travelmate 4000 z kartą graficzna intel ® 82852/82855 GM/GME Extreme Graphics 2 a pytanie brzmi jak to podlaczyc krok pod kroku do televizora. Gdzie mam skonfigurowac karte i jak ustaswic TV

pozdrawiam

1664973[/snapback]

A masz w ogóle w laptopie wyjście TV, czyli s-video?

jeśli masz, to kupujesz kabel s-video -> s-video o ile w telewizorze masz wejście s-video, większość ich nie ma. Lub kupujesz kabel s-video -> Euro scart (każdy współczesny telewizor ma wejście euro).

 

Jak już to wszystko podłączysz, to we właściwościach ekranu w zakładce UStawienia powinieneś mieć 3 monitory, jeden LCD, drugi wyjście VGA laptopa, trzecie wyjście TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wejscie na TV kabelki tez mam a w ustawieniach karty nie ma nic na temat dodatkowego moniutoru czy TV

1666603[/snapback]

Nie masz możliwości wboru ustawień dla zewnętrzne monitora i tv?

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do 82852/82855 GM/GME, a może trzeba coś w biosie uaktywnić.

post-112991-1127587206_thumb.jpg

Ja mam tylko dwa ekrany, LCD, i zewnętrzny VGA, nie mam trzeciego - wyjścia TV.

W Menadżerze urządzeń pod pozycją karty graficzne powinieneś mieć trzy pozycje - sprawdź również to.

Edytowane przez grzegorz_ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...