Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Ramy Wsadzone Do Spalonego Slota

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy...daje 50% ze sie spalą... jezeli sloty dają zwarcie(gdzies sie piny połączyły..to na bank kostki pójdą :) a jeśli w slocie tylko gdzies przepaliła sie scieżka to spokojna głowa,nic sie nie powinno stać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... jak sprawdzic czy ramy sa zjarane czy nie? Nie wywale do kosza ramow, nei bede mogl spac nocami nie wiedzac cz ywywalilem zepsute czy nie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... jak sprawdzic czy ramy sa zjarane czy nie? Nie wywale do kosza ramow, nei bede mogl spac nocami nie wiedzac cz ywywalilem zepsute czy nie... :(

1665111[/snapback]

Włożyć do innej mobo? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje je obejrzec dokladnie przed wsadzeniem, jak nei widac miejsc upalen to smialo mozna sprawdzac, jak cos jest zweglone to dal bym spokuj nawet jak kompa nie uszkodzisz to i tak z ramu nic nie bedzie

 

p.s. piszesz "ramy" ? czy to znaczy ze masz wiecej niz jedna taka kosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam tylko jedna... hm. Pamiec, ktora spalila mi plyte, ma na tym takim "sreberku" (tzn w miejscu gdzie ramy sie stykaja ze slotem, caly spod jest zakonczony zlotym kolorem) miejscami czarne (czyli nie jest ciagle zlote, miejscami czarne), a pamiec ktora do spalonego slota zostala wsadzona ma wszystko na zloto, nie ma czarnego... czy to znaczy ze jest dobra? Lol sorry za dziwne wytlumaczenie, wiecie ocb chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta pamięć która ci spaliła płyte, jest także spalona. Przynajmniej z tego jak je opisujesz możnaby wywnioskować, że tak jest.

1666938[/snapback]

W kilku miejscach styki zrobily sie czarne od zwarcia :), i pewnie w miejscach gdzie jest Vdimm , dlatego tak "nie pokolei" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pamiec ktora spalila plyte tez jest spalona. I wlasnie pytam sie was, czy pamiec DOBRA/NIE ZEPSUTA, ktora zostala wsadzona do tejze spalonej plyty, rowniez ulegla zniszczeniu? Styki w pamieci ktora spalila plyte, sa czarne miejscami, a w tej drugiej pamieci nie ma nic czarnego, jest zlote... czy to znaczy ze dziala pamiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie pamietam... czarna pamiec jest tam, gdzie sie pamiec laczy z plyta glowna (te zlote zakonczenie) i tak to wsadzilem... moze ktos odpowiedziec na pytanie zawarte w koncu poprzedniego posta mojego? plxor!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie pamietam... czarna pamiec jest tam, gdzie sie pamiec laczy z plyta glowna (te zlote zakonczenie) i tak to wsadzilem... moze ktos odpowiedziec na pytanie zawarte w koncu poprzedniego posta mojego? plxor!

1670309[/snapback]

Ale to zagmatwane. Opowiedz jeszcze raz jak to od poczatku było. Najpierw wsadziłes spalona kosc do dobrej plyty czy dobra kosc do spalonej płyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

1. Wsadzilem DOBRA KOSC do DOBREJ PLYTY

2. PLyta i pamiec sie zjaraly

3. Wyciagnelem ze spalonej plyty spalone ramy

4. Wsadzilem inne (dobre) ramy to tejze spalonej plyty

5. Moje pytanie jest nastepujace:

Czy te pamieci DOBRE ktore wsadzilem do ZJARANEJ plyty dzilaja czy nie? NIe ma sladow spalenia (styki sa zlote jak byly).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

1. Wsadzilem DOBRA KOSC do DOBREJ PLYTY

2. PLyta i pamiec sie zjaraly

3. Wyciagnelem ze spalonej plyty spalone ramy

4. Wsadzilem inne (dobre) ramy to tejze spalonej plyty

5. Moje pytanie jest nastepujace:

Czy te pamieci DOBRE ktore wsadzilem do ZJARANEJ plyty dzilaja czy nie? NIe ma sladow spalenia (styki sa zlote jak byly).

1672228[/snapback]

Jesli wsadziles dobry ram do spalonego slota a nie wiesz czy slot uszkodzil ram (ten z czarnym na zlotym) to masz 50% bo jak ram spalil slot to moze slot nie spalil dobrego (tego bez czarnego na zlotym) a jak bylo inaczej to sory ale spaliles tez ten dobry ram :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ok - nic i tak sie nie wyjasnilo -_-' Tamta pamiec ktora jest spalona na sto procent ma czarne miejsca na stykach, a ta pamiec dobra wsadzona do spalonego slota nic czarnego nie ma... MOZE MI KTOS POWIEDZIEC CZY TO OZNACZA, ZE PAMIEC JEST DOBRA? JAK MAM TO SPRAWDZIC BEZPIECZNIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Może nie honorowo, ale najsensowniej byłoby udać się do jakiegoś serwisu komputerowego (np przy sklepie komp.) ściemnić :oops: , że przysłano ci pamiątki np z Allegro i chcesz je u nich sprawdzić bo składasz kompa :D może policzą ci za to góra 10 złociszy, ale będziesz miał spokojną głowę, przed tym postaraj się zetrzeć czarny nalot na stykach np izopropanolem lub innym czystym alkoholem :rolleyes:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...