Skocz do zawartości
fipa

Pamięci SEITEC

Rekomendowane odpowiedzi

Co o nich sądzicie? Mam takie 256 DDR 333 i nie chcą chodzić na 333.

Procek miał zmniejszony mnożnik na 6 (na 1000% dobrze odblokowany bo mi chodził na innych pamięciach). Przy ładowaniu Win XP wywala. A na 266 się pierdzieli wszystko. To napewno pamięci? Bo na innych działa wporządku. Tylko nie odsyłajcie do szukaj bo mam modem i mnie nie stać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Saitec'i 256MB DDR 333 CL2.5 i na standardowym napieciu pieknie chodzi na 333 z CL2 :) Na napieciu 2.8 i CL2.5 dochodza do 360 (sprawdzone) bez bledow w memtest (robilem 3 przejscia,wiecej juz mi sie nie chcialo :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu mowa o sEitecach a nie o sAitekach no chyba ze sie pomyliles w pisowni ale chyba nie bo w podpisie tez tak masz

Rozkrecilem kompa i ... okazalo sie ze faktycznie sie walnolem :oops: Oczywiscie mowa o SEITEC'ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seitec są czesto sprzedawane jako noname (np w Action) w ięc i ja mam takie :D - u mnie dochodzą spoko do 170 FSB - CL 2,5 - napięcie prewencyjnie 2,7 V - ale na pewno mogą się trafić słabsze egzemplaże - idź reklamuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o nich sądzicie? Mam takie 256 DDR 333 i nie chcą chodzić na 333.

Procek miał zmniejszony mnożnik na 6 (na 1000% dobrze odblokowany bo mi chodził na innych pamięciach). Przy ładowaniu Win XP wywala. A na 266 się pierdzieli wszystko. To napewno pamięci? Bo na innych działa wporządku. Tylko nie odsyłajcie do szukaj bo mam modem i mnie nie stać...

a co, wywala ci niebieski ekran jak sie winda startuje? ja tak mialem po zmianie z kingstone'a na tego seitec'a, po zainstalowaniu windy na nowo wszystko dziala, TIMINGI NA MAXA, CL 2.0, windows2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam SEITECI i chodza mi na 150 ale trzeba podzcas pierwszego uruchomienia( na zimno ) zresetowaz!

ale to chyba przez proca bo juz puzniej chodzi non stop ale bez podwyzszanego napiecia!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...