Skocz do zawartości
Serchio

Przyszłość Internetu W Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie - chce dorzucić kilka rzeczy.

 

Ostatnio poproszono mnie o instalację BlueConnecta w mieszkaniu, w kompie stacjonarnym. Po zakupieniau przejściówki PCMCIA, i podłączeniu tego wszystkiego okazało się, że prędkość tego typu połączenia wynosi mniej niż standartowy modem 56K... Załamujące? Tak - ale w tym momencie w wielu miejscach nie ma innych możliwości...

 

Smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi tylko jedno, jak dużo dysproporcja jest pomiędzy cenami. Przykład:

Neo 128 = 60-70 zł

Neo 6mbit = 200-240 zł

 

Ja osobiście czekam na 1 mbit za 60 zł, więcej mi nie potrzeba... może kiedyś się doczekam ;]

1730629[/snapback]

Mysle ze to jest juz dzis mozliwe w niektorych czesciach kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen neostrady to po prostu TP nie obnizy Ci oplat za internet, no chyba ze podpiszesz umowe do konca zycia ;)

 

Zauwaz ze oplata abonamentowa sie nie zmienia a daja ci np wiecej rozmow, szybsza predkosc. Oni na tym nie traca a przychod maja ten sam albo i wiekszy ;) Wiec na obnizke cen nie ma co liczyc bo koszt poniesiony przez tp by dac uzytkownikowi neo 128 czy 6144 jest identyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu tego nie zrobia, bo to byloby dla nich kompletnie nieoplacalne.

 

Nie walna od razu maksymalnej mozliwej predkosci, skoro moga ja zwiekszac stopniowo, tym samym lapiac wiecej chetnych na promocje/przedluzenie umowy, spokojnie podpatrujac konkurencje (majac caly czas asas w rekawie) itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...